Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

Ta firma to jedno duże bo duże ale nieporozumienie ciergos wszystkim narzuca styl życia i myślenia zarobki słabe patrząc na ilość godzin. Bhp na budowie brak. Nie polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zainteresowany
Kandydat

Czy firma potrzebuje spawaczy 141/136?Byłbym zainteresowany oczywiście za dobre wynagrodzenie.Spawam szybko,umiem pracować w zespole pod presją.

Pracodawca

@Zainteresowany

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na adres mailowy: praca@romgos.pl

Ilona
@Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.

Witam, ja chciałabym przy okazji się dowiedzieć: Ile czeka się na odpowiedź po wysłaniu swojego CV na maila do firmy? Czy później dostaje się zaproszenie na rozmowę o pracę stacjonarnie w Romgosie czy może pierwszy etap odbywa się zdalnie? Jak przebiega rekrutacja?

Były Spawacz
@Zainteresowany

Zobaczysz jak u nich trzeba szybko spawac???? jeszcze będziesz żałował tego co napisałeś.Idzoesz na 7 ale nigdy nie wiesz kiedy zejdziesz z budowy.

Seba z psem Nowy wpis
@Ilona

Czeka się moment...jeśli zgodzisz się na drakońsko niską stawkę...ala sam się przekonaj.

Niedoszły poddany
Klient

Głośno już o nich w całej Polsce...Ujeżdżalnia,inwigilacja i reżim niczym Korea Północna. Żaden zdrowo myślący człowiek,czy to monter czy też spawacz nie zapuka do tych drzwi,będzie omijał ten twór szerokim łukiem.Przyznaję,miałem chwilę słabości i prawie,że zostałbym kolejną ofiarą tych panów przez małe,,p".Myślałem, że te opinie piszą tylko Ci,którym nie chce się robić dlatego nie brałem ich wypowiedzi na poważnie.Będąc jednak już naście lat w tym fachu,ma się sporo znajomych,jak się okazało także i tam...Jednak to nie czcza pisanina a szczera prawda a raczej jej ułamek.Z tego,co się dowiedziałem z wiarygodnych źródeł,Rodzinka ciemniaków opanowała całość i bawi się w najlepsze.Szkoda zdrowia i czasu.

@Niedoszły poddany

Hej, Twoja opinia o Romgosie jest bardzo "mocna". Możesz sprecyzować, czy masz na myśli jakiś konkretny dział firmy? Być może w innych działach pracownicy są zadowoleni. Liczę na Twoją odpowiedź.

Ja
@Niedoszły poddany

Trzeba być geniuszem żeby nie pracować tam A oceniać. Pewnie chciałeś tam pracować ale Cię przerosło...

Były Spawacz Nowy wpis
@Ja

A Ty jesteś pociotkiem Ciemniaków lub Gwiazdowskich?Jak już drwale zostaja majstrami to coś nie tak chyba.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Były Spawacz

Jeśli chcecie być niewolnikami firmy Romgos to droga wolna.Narkotyki i alkohol na porządku dziennym.Dla nich jesteś nikim już kasa poprzewracała w głowie.A panowie C okradają ich jak mogą ze wszystkiego przy okazji traktujac współpracowników jak byli by śmieciami.Mam nadzieje że moja opinia wielu otworzy oczy,nie bez przyczyny Gwiazdowski jezdzi i szuka ludzi do pracy bo od nich sie zwalniaja a nie przyjmują.

Striker
Kandydat

Dzień dobry. Czy szukają państwo kogoś do pracy dodatkowej jestem dyspozycyjny każdego dnia w tygodniu od godziny 16.00.Posiadam prawo jazdy kat. B i doświadczenie w różnych pracach fizycznych podejme się każdego zadania

Striker

Dzień dobry. Czy szukają państwo pracowników na miejscu w Jarocinie czy tylko delegacje? Szukam pracy obecnie jestem operatorem maszyn w firmie zajmującej się Wędlinami?

Małgorzata

Hej, napiszcie, jak wygląda praca kosztorysanta w Romgosie. Czy dla pracowników w tym dziale organizowane są jakieś kursy i szkolenia mające na celu podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych? Właśnie szukają kogoś na to stanowisko: http://romgos-gwiazdowscy.pl/kariera/operator-maszyn-budowlanych-operator-dzwigu/

Dział kosztorysowania
@Małgorzata

Dzień dobry, potwierdzam, że w naszym dziale organizowane są kursy, szkolenia. W tym roku odbyły się już w zakresie programu do kosztorysowania oraz programu excel (na różnych poziomach zaawansowania). Zawsze w konsultacji z pracownikami oraz zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem uzgadniany jest plan szkoleń na cały rok. Zapraszam do aplikacji na stanowisko kosztorysanta, rekrutacja nie została jeszcze zakończona.

Ilona
@Dział kosztorysowania

Czyli ilu szkoleń można mniej więcej spodziewać się w Romgosie w ciągu roku? Czy osoby nowo zatrudnione również mogą brać we wszystkich udział? Czy istnieje może również opcja dofinansowania przez firmę szkoleń, które znajdzie sobie sam pracownik na własną rękę?

Karamba

A taki był już spokój, lecz C familia wróciła na montaż, od przyszłej dekady zacznie się jazda...

Robótkom
Klient

Znam firmę i do jednego muszę się odnieść, Ta firma kiedyś może tak ale teras tylko pociotki i nie douczeni brygadziście

Aleksandra
@Robótkom

Twoja wypowiedź sugeruje, że jakoś zarządzania w Romgos Gwiazdowscy jest gorsza, niż była kiedyś. A możesz napisać, co konkretnie się zmieniło w postępowaniu przełożonych? Podasz jakieś przykłady?

Czujny
@Aleksandra

Żadna konkretna firma a taka jest tej chwili Romgos na rynku gazownictwa nie dopuszcza metod rekrutacji pracowników oraz ich rozwoju ,awansu na podstawie znajomości ,kolesiostwa , powiazan rodzinnych . Niewątpliwie ta metoda prowadzenia firmy nie jest dobra i doprowadzi do grubych przekrętów w firmie ,braku odpowiedzialności za złe decyzje , zwolnień pracowników ,rutyny doprowadzającej do wypadków . Niestety tak to się konczy. Szkoda było by położyć najwieksza w tym momencie firmę .

@Czujny

Cześć @czujny, możesz powiedzieć, czy każdy pracownik Romgosu może liczyć na umowę o pracę? W niektórych firmach pracodawca woli przedłużyć umowę na zlecenie po okresie próbnym, jak jest tutaj?

Monter

Jestem zwykłym monterem i nie wiem skąd te wpisy firma zapewnia wszystko ubrania jak się zużyją to są wymieniane czapki rękawiczki tylko trzeba wykonywać to co do danej osoby należy ale niektóre osoby myślą że wystarczy przyjść i nic nie robić. osoby które mają checi i chcą to są nagradzane i doceniane

@Monter

Cześć @Monter, w jaki sposób Romgos nagradza ( jak wspomniałeś) osoby sumiennie wykonujące swoje obowiązki? Masz na myśli jakieś dodatki do pensji?

Ancymon

W romgosje dźwigi wywracają się ze śmiechu jak widzą ta pseudo monterke w wykonaniu "c" family.

Adept???
@Ancymon

To prawda czy żart bo sam nie wiem, co myśleć?

Gajowy

Firma z rozmachem na spotkaniu pokazują Ci plan godzin na cały rok, wkręcają że rodzinna atmosfera.... A tak naprawdę to kolesiostwo na które to Ty szary pracowniku musisz (usunięte przez administratora) bo ekipa parówek brygadzisty Marcina nie tylko robi mu laskę ale i pluje do ucha, że on nie nasz i tu się nie nadaje.... Jest dwóch tigowcow, bracia z Ukrainy, chłopaki (usunięte przez administratora) ją jak pieski bo kierownik ,,S,, tak każe... I nie ważne jaki masz bagaż doświadczenia, a w teczce stos papierów bo tu jedyne co możesz to wybrać się z tym do toalety... A co do spawaczy to wszystko zależy tylko i wyłącznie od ,, widzi mi się,, kierownika Karbowskiego. Tak pieniądz kusi ale trzeba zachować odrobinę człowieczenstwa...

Potencjalny spawacz
Kandydat

Na jaką stawkę godzinową może liczyć wykwalifikowany spawacz gazociągu na działalności? Proszę o opinie kolegów po fachu mających styczność z tą firmą.

Stanisław niedoszły spawacz
@Potencjalny spawacz

50-85 i więcej na rękę (DG) jak chcesz zapier... to nie widzę problemu tylko najpierw zdaj próbkę :D Umowa chyba od 30 wzwyż maja nawet po 50zł na umowie. Jest tam taki magik Sebastianek który uważa się za nie wiadomo kogo fachura widać w każdej dziedzinie :) wiem co mówię słuchajcie on odbiera wizualke rura 700ka jeśli spawasz magiem to robisz tylko wypełnienie i lico i pod rentgena najlepiej jedna rura na dwóch no chyba że jesteś sam to robisz całą. Jeśli spawasz tigiem to to 300ka 200ka zależy od widzimisię Sebastianka w każdym bądź razie cała tigiem. Jeżeli robisz jeszcze elektrodą to tak samo jak przy tigu tylko elektrodą 3 lico na dwa paski elektroda głęboko w topliwa i nie wygląda to ale Pan Sebastianek zna się lepiej. Druga sprawa Ukraińcy widać ze muszą mocno smarować bo przechodzi taki papudrak który się uczy idzie na linie i same poprawki po chłopaku. Hala również opanowana przez Ukraińców. Także nie ma stania tylko zapierd... bo mało mało. System pracy 10 na 4 w domu DG wszystko po twojej stronie i uwaga poprawki za free ;) Podsumowując z samego początku zrobili bardzo dobre wrażenie ale po paru dniach dało się zauważyć presję tempo i ukrainców ... a zapomniałem dodać kwatery porażka przynajmniej dla mnie wczesny PRL pokoje 2, 3, 4 osobowe kolorowo nie jest.

Niedoszły spawalnik

Ten spawalnik to niech zgadne Rudzielec o niemieckim nazwisku. Wszystko w temacie????

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.?

Monter

Pyta się ktoś o ścieżkę rozwoju???? Powiem tak. Jak nie jesteś bratem pewnego kierownika i twoje nazwisko nie zaczyna się na literę "C" to twoja sciezka sie juz skończyła. Będą Cię zabierać na plantacje........A resztę dopisz sobie sam

Racja
@Monter

To akurat prawda. Państwo w państwie

Lukasz006
Kandydat

Witam czy jest może prowadzona rekrutacja na operatora koparki w tej firmie.

Adam

Jaka jest ścieżka rozwoju zaczynając jako monter

Spawacz

Tak naprawdę w tej firmie jesteś (usunięte przez administratora)nigdy nie wiesz kiedy wrucisz z budowy na kwaterę lub pozwolą Ci jechać do domu. Może i kasa super i na czas ale czy kasa ci zdrowie da raczej nie.(usunięte przez administratora)

Rychu
@Spawacz

Czyli nie ze zjazdy co tydz lub dwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. - Jarocin

Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.