Romgos Grupa

Opinie o Romgos Grupa

Inia

Kochani, ile ma zarabiać pracownik administracyjno-biurowy? Podoba mi się, że jest oferowana trójca benefitowa, ale nie ukrywam, że też ważne są zarobki, szczególnie dla osoby, która sama się utrzymuje :)

Taliman
@Inia

Co oznacza trójca benefitowa?

Taliman
@Inia

Pewnie to zależy wszystko od stanowiska dokładnego jak wszędzie, ja bym pytał o takie rzeczy na rozmowie kwalifikacyjnej dokładnie

Maja122998
@Taliman

Pewnie zależy jakie masz predyspozycje. Czy np.spełniasz wymagania podane w ogłoszeniu? Czy masz jakieś doświadczenie i wykształcenie?

legen
@Taliman

prawdopodobnie chodzi o ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport, bo tak też podają w ofertach

Różanna
@Maja122998

To pracownik administracyjny to takie ogólne stanowisko? czym się zajmuje taka osoba tutaj?

Różanna
@Maja122998

Jakiego właśnie doświadczenia wymagają?

@Różanna

No jest normalnie oferta na administrację i to z oznaczeniem, że to od zaraz. Co do doświadczenia nie widzę żeby było jakieś szczególne wymagane. Ale piszą, że fajnie jak ogarniasz karty przekazania odpadu. Pewnie w razie czego nauczą? Aplikowaliście?

Adek

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? Ponieważ chcę się zatrudnić na stanowisko jako operator koparki i chciałbym wiedzieć, czy wogole warto? I jakcy ludzie i wogole jak to wszystko wygląda. Z góry dziękuję za informację...?

Harbus
@Adek

Jak dla mnie atmosfera tutaj jest okej są ludzie z którymi normalnie idzie sie dogadać tak jak wszędzie

A jak długo już pracujesz? Nie ma żadnych problemów z umową o pracę? Można liczyć na jakieś premię, paczki świąteczne itp?

Apokaliptyk

Może ja Ci odpowiem. Nie pracuję długo ale nawet spoko w robocie tutaj jest. Z umową problemu nie było żadnego.

Apokaliptyk

Co do dodatków to są dofinansowania do opieki albo multisporta typowo jak wszędzie, jeszcze ubezpieczenie

Nord
@Apokaliptyk

Czy to przysługuje wszystkim pracownikom czy tylko na jakichś stanowiskach?

Nord
@Apokaliptyk

Lub jeśli możesz powiedzieć to czy od początku dostałeś te benefity czy dopiero po jakimś czasie ;)

assasin
@Nord

z tego co ja sie spotykalem caly czas gdzies indziej to wiekszsc ma sie dopiero po okresie probnym

lokal
@Nord

te tu wymienione z tego co wiem dla wszystkich są dostępne

spend
@lokal

to są jakieś z większą ilościa dodatków?

blesz
@spend

ciężko powiedzieć, raczej nikt nie ogarnia warunków pracy na wszystkich stanowiskach, ale raczej na tym poziomie wszyscy mają to samo, benefity tez nie grzyby nie rosną po deszczu na prawo i lewo

Churu
@Apokaliptyk

A czy te dofinansowania są duże? Albo chociażby wystarczające według was?

Niel

co znaczy dekadowy system pracy? coś czytałem o tym tutaj??

@Niel

praca ciągła prze 10 dni z rzędu, z sobotami i niedzielami włącznie, potem ca. 4dni wolne, według harmonogramu firmy

seler

po ile godzin te pracujace dni wypadaja?

seler

jak sie w takim systemie pracy wedlug ciebie pracuje bo szczerze powiem pierwszy raz sie z takim spotykam

seler

tak przy okazji to macie jakis transport do pracy zalatwiony?

Koras
@seler

ja sie zastanawiam jak wyglada przestawienie się na taki tryb bo troche sie obawiam o to

Koras
@seler

bo pewnie sie idzie przyzwyczaić ale no ciezko pewnie na poczatku??

Czingis
@seler

pracuje się ciężko szczególnie na początek ale po czasie przestaniesz na to zwracać uwagę, życie dopasujesz pod to i jakoś to pójdzie

Czingis
@seler

no i ten specyficzny system w naszej firmie sprawdza się lepiej niż taka standardowa 4 moim zdaniem

tafel
@Czingis

to jest jedyny system zmian jaki macie czy mozna sie umowic na konkretne zmiany?

tafel
@Czingis

to powiedz jeszcze czy pensje w terminie sa zawsze

Fiesta
@tafel

no dekadowy to dekadowy, więc raczej ciężko ci będzie coś zmienić :P

Fiesta
@tafel

Tak, zawsze w terminie dostaję

Martysia

Ale to obowiązkowe 10h i potem kolejne są liczone jako nadgodziny i wypłacane lepiej? Czy wszystko normalnie liczone?

polo

Po 10 godzin i więcej, krótko mówiąc praca od rana do wieczora

Polo
@polo

Generalnie dla pracowników fizycznych są płatne nadgodziny 1/1, Ale na stanowiskach tj. Kierownik Inżynier nie są płatne

@Polo

Czemu jedne są płatne, a drugie nie? A stawki dla inzynierów są tutaj chociaż wysokie? Chetnie poznam widełki albo coś.

Zainteresowana

Pracował ktoś jako Specjalista ds umów, lub wie z czym wiąże się to stanowisko?;) W ofercie są jasno wymienione obowiązki, ale o rożnej specyfice. To praca bardziej w papierkach, czy kontaktu z podwykonawcami/klientami jest dużo? W wymaganiach wspomnieli o prawo jazdy, czy to praca również mobilna? Oczywiście wspominają o atrakcyjnych zarobkach, serio są dobre, czy to taka typowa formułka?:)

Skin
@Zainteresowana

Czy wiesz czy wymagają doświadczenia?

Kaspian
@Skin

Z tego co sprawdzałem to w tej ofercie jest zapisek w wymaganiach o doświadczeniu, sprawdź sam na ich stronie bo tam jest ta oferta

Kaspian
@Skin

Ale może akurat się uda jak nie masz doświaczenia, nie wiem :)

Gonner

wymagają doświadczenia

Gonner
@Skin

zresztą wbij sobie na stronę z ofertami i sam posprawdzaj jakie mają wymagania do czego

roki
@Gonner

no właśnie, zazwyczaj wypisują wszystko co potrzeba, a w razie co można dopytać przecież

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Romgos Grupa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wózki

Witam, jakie zarobki dla operatora wózka widłowego? Na start tak zwane

Koszyk
@Wózki

a jest teraz jakaś oferta na operatora? gdzie ją znalazłeś??

Czop
@Koszyk

a na ich stronie nie ma juz tych ogloszeń? kiedyś tam bardzo dużo w zakładce kariera tego było

Czop
@Koszyk

ewentualnie wiem ze kolega też przez olxa aplikował to możesz tam zobaczyc

hart
@Czop

to w takim razie jest roznica czy wysle sie cv przez ich strone czy jakas z ogloszeniami czy nie patrza na to?

hart
@Czop

na ich stronie jest to wszystko chociaz fajnie rozpisane wiec wygodniej chyba tak zlozyc cv

garczy
@hart

A od czego zależy w ogóle czy zaproponują Ci umowę o pracę czy b2b?

Fojrzer

b2b się bafrdziej opłaca jak masz własny biznes, uop dla reszty

bison
@garczy

ktos moze jeszcze powiedziec jak to z urlopami bywa, brac mozna bez problemu? wiadomo ze nie z dnia na dzien..

bison
@garczy

po ile dni w tygodniu sie robi najczesciej?

Hassan
@bison

nie ma problemu jak odpowiednio dasz znać wcześniej

star
@Hassan

to ile dni jest tego urlopu?

Były

Pracowałem tu przez jakiś czas. Porządna firma, warunki uczciwe, fajni ludzie.

Dorota
@Były

A powiesz coś więcej o tych warunkach? Miałeś normalną umowę o prace? pensja zadowalająca?

@Były

przez jakiś czas czyli ile?

@Były

jeśli możesz się podzielić tą informajcą

informacją*

@Dorota

Tak, jedno i drugie

@tez

3 lata

@Były

to w sumie całkiem długo

@Były

na tyle, żeby dobrze poznać faktycznie firmę

Xnxx
@Były

To czemu już nie pracujesz

@Xnxx

A czemu cię to interesuje, że tak sie brzydko zapytam?

@Xnxx

Miałem swoje powody i tyle

@Xnxx

Nie wiem czemu miałbym się z tego tłumaczyć

@Xnxx

A to, że gdzieś się już nie pracuje, nie oznacza, że nie można doceniać swoim poprzednich doświadczeń

@Były

nie musisz się przed nikim tłumaczyć

@Były

ale w zadaniu pytania też nic złego nie ma

@Były

jak nie chcesz opowiadać, to zawsze możesz przemilczeć temat i tyle

@Były

na dłużej się da zostać?

passa
@pierre

da sie, jak tylko chcesz

@pierre

Da się zostać na dłużej, ja kilka lat dobrych pod nimi przepracowałem. Zależy co lubisz i jakie masz oczekiwania

Satyr
@Wasny

A łatwo jest się zaklimatyzować w firmie na początku?

Kurek
@Satyr

A pracowałeś gdzieś wcześniej w podobny sposób? Jak tak to myślę, że bez problemu

chans
@Kurek

ile sie czeka na odp o przyjeciu? z tydzien dwa czy raczej dluzej?

Sygmunt

normalnie dziala, chodzi i smiga moze wczoraj byl jakis problem w kazdym razie dzisiaj juz wszystko dostepne

say

jak w ogloszeniu jest umowa o prace to taka tez bedzie oferowana?

shrek
@say

dziwne żeby nie była oferowana jeśli w ogłoszeniu mają napisane że dają uop :P

shrek
@chans

ale w sensie tydzień po wysłaniu cv czy jak? bo właśnie też się zastanawiam jak kolega tam wyżej i czekam na odp

fart
@shrek

ja na odp czekalem ok 2 tygodnie i nie uwazam zeby to bylo jakos wyjatkowo dlugo, ale kazdy pewnie ma inne doswiadczenie, bo zalezy jak szybko potrzebowali pracownika

wws
@fart

a na jakie stanowiska jest teraz tutaj otwarta rekrutacja?

Witam, pojawiła się oferta pracy na Przedstawiciela handlowego. Czy ktoś może napisać coś więcej ? Np. jaki teren ? Jak z bazą klientów? Albo jaki rodzaj klienta ? Jakie auto ? Jeśli chodzi o kasę to pewnie już z nimi trzeba by gadać, ale może ktoś coś wie np jaki przedział? Dzięki za odpowiedź

Malik
@Kandydat

i jakie godziny pracy są na tym stanowisku?

Wicek
@Malik

Z reguły na tego typu stanowiskach nie ma sztywno określonych godzin, tylko raczej się dostosowuje tryb pracy pod klientów, więc mniemam, że tu może być podobnie

Mona

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w biurze? Jaka atmosfera i warunki? Czy dużo osób tam pracuje?

Kandydat1
@Mona

Dołączam się do pytania. Czy są jakieś cykliczne podwyżki i premie?

Mona

Interesuje mnie administracja oraz dział obsługi i realizacji zamówień. Czy jest osobna jednostka od zamówień publicznych?

Wasny

W zeszłym miesiącu na dobre zakończyłem swoją pracę w firmie i z tej okazji postanowiłem, że zostawię tutaj coś po sobie. Firma ogólnie bardzo przypadła mi do gustu. Przed wszystkim nie robiła mi nigdy większych problemów. Brak spóźnień z wypłatami, problemów z noclegami czy dojazdem, a robiłem tu kilka lat, więc były okazje żeby coś poszło nie tak. Oczywiście jakieś drobne potknięcia się zdarzały, nie mówię, że zawsze wszystko dobrze grało, ale nigdy nie miałem takiego wrażenia, że ktoś się na mnie wypiął i teraz sam muszę sobie radzić. Dla ludzi, którzy siedzą w takich tematach i polecam.

Gill
@Wasny

a kim tutaj byles? czy twoje stanowisko bylo trudne czy moze to kwestia przyzwyczajenia? jakbys jeszcze cos dodał jesli tu wrocisz w ogole :p

Gill
@Wasny

i jeszze mozesz dodac bylbym wdzieczny na jakiej lokalizacji pracowales i czy jak odszedles to czy szukaja teraz pracownikow

Chomik
@Wasny

Bo widziałem ogłoszenie na murarza i jeszcze sie zastanawiam jak z tym prawem jazdy, musze je miec?? Bo jest mile widziane w ogloszeniu ale bardzo zalezy mi na pracy

Korpnas
@Chomik

Pewnie jak jest mile widziane to z chęcią przyjmą osobę która jednak ma prawo jazdy, ale może akurat Ci się poszczęści

Franek
@Korpnas

To co? Ta robota polega na murarce czy raczej jeżdżeniu i wożeniu towaru albo pracowników? Bo chyba jedno albo drugie. Tu tak jest że robi się wszystko?

abc

Gdzie teraz są prowadzone budowy albo gdzie będą w najbliższym czasie?

@abc

Wejdź sobie najlepiej na oeliksa i tam jest mnóstwo tego rodzaju ofert, to możesz poszukać czegoś dla siebie

Waldi

po ile godzin dziennie sie pracuje ??

komar
@Waldi

a na jakim projekcie?

@Waldi

Mi mówili że po 11 z przerwami łącznie, ale może rzeczywiście to od projektu zależy...

Witam, ma ktoś wiedzę po jakim czasie od złożenia CV łaskawie się odzywają? Bądź też nie wiadomo wszystko w zależności czy im się spodobasz. ale mniej więcej jaki jest okres rekrutacyjny

Higu
@Michał

Wiesz co, chyba w każdej firmie tak masz, że na etapie rozsyłania CV kontaktują się tylko z wybranymi, którzy im się spodobają. najwyżej wyślą na koniec całej rekrutacji informacje że rekrutacja zakończona, ale nie spotkałem się, żeby firma personalnie pisała dzięki za cv ale nie

Higu
@Michał

Jeśli chodzi o okres to bardzo różnie może być... w zależności jakie stanowisko i jak bardzo potrzebują na już pracownika. Ja zawsze zakładam, że czas rekrutacji to czas do którego ogłoszenie o pracę jest aktualne i najpóźniej do wtedy będą dzwonić

@Michał

Na stanowisko IB odezwali się do mnie po 2 dniach od złożenia CV, po rozmowie z dyrektorem miałam spotkać się z KB i ustalić szczegóły zatrudnienia to finalnie dostałam odpowiedz, ze rekrutacja się przedłuża i KB nie ma czasu teraz przyjechać (w sumie już ponad miesiac) i jeszcze nie zadecydowali wiec sobie darowałam tą firmę

domino
@Higu

no tak, dobrze piszesz, też mi się tak wydaje, w razie co można niby się dopytać, jak ci bardzo zależy ;)

Olga
@domino

Załóżmy, że dostanę zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną :) Masz jakieś rady? Rekrutacja to jeden etap, czy bardziej złożony proces? Pytają o coś szczególnego, może jakiś sprawdzian wiedzy/umiejętności? :P Jest się czym stresować?

@Olga

Wiesz co ja dopiero co miałem rozmowę i wszystko zamknęło się w jednym etapie. Atmosfera była okej, bez zbędnego stresu, o nic strasznego też nie pytali, ot rozmowa jak rozmowa

@Higu

Pozwól, że się jeszcze dopytam, bo teraz skoro mam już szansę pracować, jest jeszcze kilka drobnych kwestii, które mnie gryzą, a widzę, że ty już pracujesz to może będziesz coś o tym wiedział. Bo ogólnie mówili mi, że system pracy jest dekadowy i no wyjaśnili jak to działa, ale nie wiem czy dalej to łapię... Mógłbyś coś przybliżyć?

@Higu

I jeszcze tylko pytanie o długość czekania na odpowiedź w sprawie rekrutacji? Ile czekaliście na wiadomość zwrotną i po jakim czasie powinienem się zacząć martwić? :P

Mariusz

Witam, jakie warunki dla kierowców? Czy za prace w sobotę i niedziele są jakieś dodatki?

Kali

monter paneli fotowoltaicznych niby ogłoszenie jest do Jarocina ale gdzie dokładnie sie pracuje?

Oleslaw
@Kali

No różne lokalizacje np. ok Szczecina

@Oleslaw

a właśnie, bo w ogłoszeniu piszą coś o zapewnieniu zakwaterowania i transportu dla osób spoza regionu, jak to działa? wtedy to się coś dopłaca czy darmowe?

Inni
@rodowy

Praca jest w różnych miejscach? Pracownicy są na stałe? Proszę o odpowiedź.

@Inni

Praca na terenie całego kraju, zazwyczaj 5-8 miesięcy na jednej budowie. Pracownicy raczej jak trafiają na budowę to zostajądo końca

Olga
@443

Podbijam pytanie wyżej, firma finansuje zakwaterowanie? Czy to jakoś jest potrącane z wypłaty? Czyli w sumie wychodzi na to, że to praca w delegacji. Napiszesz, jakich widełek można się spodziewać? :) No i czy trzeba mieć duże doświadczenie, czy szukają też pracowników do pomocy czy do przyuczenia?

Jaro

Na jakie zarobki moge liczyć na początek jako monter ?

Bunia

19-21 na godzinę

buni
@Bunia

na reke?

stryjek
@buni

weź na rekrutacji zagadaj będziesz miał wszystko powiedziane.

kroko
@Bunia

a jakie godziny pracy są?

stryjek

dekadowy

kroko
@stryjek

to co znaczy? czyli jakie te godziny?

dysiek
@kroko

pracujesz 10 dni bez przerwy (dekada10) po tych 10 dniach jest 4 dni przerwy. po 11+godzin dziennie i odstajesz 19-21złh

Gienek
@kroko

10dni pod rzad bez przerwy później 4 dni wolnego (w zasadzie to 3,5 bo pracownicy zbierają się na wyjazd 3 dnia godzinie +/-19 aby dojechać na kwatery) praca przeważnie po 11godz w tym 2x30min przerwa

Młody
@Gienek

dzięki wielkie za wyjaśnienie

Młody
@Gienek

a właśnie bo piszesz o tym że się pracownicy zbierają na wyjazd to rozumiem że jedziecie razem ale własnymi autami czy jest jakieś auto firmowe?

Tech
@Jaro

przydalaby sie jakas aktualizcja tematu

Siuuuu
@Młody

Oczywiście firmowe samochody. Ekipy ba dojazdy raczej stałe

drajwer
@Siuuuu

a w ilu jeździcie?

drajwer
@Siuuuu

jeden kierowca czy się zmieniacie jak coś?

Ali
@drajwer

Kierowcy to jednocześnie tacy decyzyjni brygadziści. Nie ma zmian, bo brygadzista nie da Ci auta. Ma z tego pieniądz i fuchę. Może se dorobić(coś przywiezie z budowy do domu)

@Jaro

są jakieś podwyżki po większym stażu pracy?

pierre

jak będzie wyglądać rekrutacja na montera?

Inni

Praca w miejscu realizacji kontraktu. Czy to praca tymczasowa czy na stałe?

Werlo

a zakwaterowanie zapewniają?

Werlo

w jakim standardzie i po ile osób?

@Werlo

komu to przysługuje? na jakich stanowiskach?

Heck

cześć, czy pracownicy mają jakieś dodatki pozapłacowe?

@Heck

jeśli tak to byłbym wdzięczny za wymienienie co wchodzi w skład

@Heck

głównie zależy mi na prywatnej opiece medycznej, macie coś takiego?

OP78

tak mamy

OP78
@Heck

a jeszcze ubezpieczenie grupowe i dopłata do mulisporta

@OP78

wiesz w jakiej wysokości to dopłata?

ok, dziękuję

rodowy

no to ekipa chyba spoko :D tak wnioskuje

Romek Świr

No praca jest. Ale jako monter to do (usunięte przez administratora) bo wszystko powtarzalne i z czasem nudne. Ile razy można podawać, ustawiać na stołach i wkręcać panele.wkolo Macieju, to samo i tak przez kolejne miesiące. Nie ma wody butelkowanej zapewnionej przez kierownika nie ma. Tylko jakaś butla wody kranowej. Ciągle jemy i siedzimy na przerwach w usyfionym kontenerze. Kilometry robimy od stanowisk po przyczepy z narzędziami ,srobami czy do jednego jedynego kibla na 20 chłopa, który pod koniec dnia zastany,obszczqny i bez papieru. Organizacja na słabym poziomie. I te przemarsze po polach...niejeden już nie pracuje przez te wertepy marszowe . Może to dotrze gdzieś. Kierownik młody i nieżyciowy powiesz mu o tym to już przewalone icisugeruje żeś niedostosowany i ma cię na oku. Do pracy jeździmy szybko a z pracy kierowcy i brygadziści mają już wystawne...muszą zatankować auto,karnistry misji być biedronka,kfsi i ciągle wracamy przed 20 ta. A pracujemy do 18 tej. Odpoczynek ustawowy to 11 godzin a tu....? Każdego dnia to samo. Praca, żarcie,picie,spanie i takkazdego dnia tj.10 dni. Monter zawód przyszłości Rotacja ciągła, ciągle szukają wariatow

Jan
@Romek Świr

Wiadomo że jak się ciągle powtarza te same czynności w pracy to jest monotonnie. Nie robisz nic nowego? Nie uczysz się nowych rzeczy żeby był jakiś rozwój? Ubrana robocze dostajesz? Bo jak napisałeś o wodzie to zastanawiam się czy dają.

@Jan

Co nowego? Nowa partia podkładek...he,he A co można się uczyć nowego? Nic. Po jakimś czasie Ci odbija i zaczynasz pić wode i męczyć Hindusów. Robocze dają, to norma. Ale butelkowanej nawet tej najtańszej, nie. A zaraz będą upały. Ale co tam, to żaden problem. Co najwyżej będę tachal z hotelu kranowe. No dobra bo miedzypanelami nie będę stukał na tel, robota czeka

obserwator
@Romek Świr

Muszę Cię zmartwić, na każdym stanowisku pracy po pewnym czasie wchodzi monotonia.. Czy pracujesz na budowie, czy na produkcji czy w biurze, po czasie masz wrażenie, że robisz cały czas to samo i no nic w tym dziwnego ;) Prawda jest taka, że trzeba sobie jakoś tak ogarnąć życie, żeby się widziało sens roboty. Po coś przecież pracujesz, nie?

obserwator
@Romek Świr

A z drugiej strony takie narzekanie na współpracowników to trochę słabo.. Możesz przecież normalnie pogadać i się jakoś dogadać, też zrozum, że ludzie chcą se zrobić zakupy, zjeść po robocie, no niestety tak to wygląda, nie wierze, że sam nigdy nie potrzebujesz coś kupić w Biedrze czy coś? Trza się nauczyć żyć z ludźmi ;)

@obserwator

A z trzeciej strony słabe jest to, że dostajemy diety w postaci kasy na koniec miesiąca. Dieta mogła by być posiłkiem zapewnianym przez firmę. Przecież co jakiś czas jest dajmy na to żurek i co to jest? Gest kierownika,brygadzisty,kolektywu? Bez tego ułatwienia w brudzie i smrodzie popylamy w ubraniach roboczych czasami bardzo ubrudzonych przez sklepy czy inne jadłodajnie. Mamy zabierany czas wolny bo organizacja lub może skąpstwo firmy jest słabe? Słabe jest to, że to tu poruszam ale w taki sposób czuje się komfortowo bo inaczej słabo by było

Pompio
@Romek Świr

Kolego z pracy…Żadnej diety nie dostajesz tylko ekwiwalent BHP na pranie. Posiłek musisz dostać regeneracyjny powyzej 12h pracy a pracujemy krócej przecież ;) ale fakt, organizacja słaba. Może teraz się coś poprawi

Zostaw merytoryczną opinię o Romgos Grupa - Jarocin

• Jak się pracuje w Romgos Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Romgos Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romgos Grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romgos Grupa