Romgos Grupa

Opinie o Romgos Grupa

hum

dużo trzeba umieć zanim się tu zacznie pracować czy raczej wszystkiego douczają?

@hum

o pracę jako monter pytam, jakby co

@hum

No doświadczenie musisz mieć, więc logiczne, że wymagają jakiejś wiedzy

@hum

Wiadomo, że jakieś szkolenie na początku będzie, ale to nie tak, że cię nagle przygotują do zawodu od zera

@Kryst

aha, czyli nie przyjmują bez doświadczenia mam rozumieć?

@hum

Jest to nawet zaznaczone w ofercie, że wymagają doświadczenia

Emerald
@Kryst

Ja nie wiem, ludzie tego nie czytają czy jak?

Kamilek
@Kryst

Głupia? Jekiej wiedzy? 2 plus 2. Kręcenie wkrętarka, noszenia krokwi i paneli. Oj straszna wiedza dokręcanie srobek...Oksford panie... Oksford

abc
@Kamilek

W poprzedniej pracy miałem takich speców co nawet z 2+2 mieli problem.m.in. dlatego z tamtąd odszedłem przecież tak sie nie da robić

Roberto

jak wyglądają rekrutacje? skomplikowane i dużo etapów, czy raczej szybko?

o stanowiska fizyczne chodzi

o stanowiska fizyczne chodzi

fiz
@Roberto

na stanowiska fizyczne z reguły nie powinny być jakoś mocno rozbudowane..

fiz
@Roberto

jak zależy ci na czasie, to może podpytaj bezpośrednio w rekrutacji co i jak, zanim wyślesz cv

@Roberto

jeden etap. w sensie zgłaszasz sie, zapraszają na rozmowe i później odpowiedź

@Zimi

o to dobrze się składa, a rozmowa z kim? o co pytają?

Małgorzata
@Zimi

odpowiedź zaraz po rozmowie czy jeszcze z innymi kandydatami najpierw rozmawiają? Czy raczej jak już biorą to z automatu?

jqa
@Małgorzata

no zależy ile chętnych, jak przebiega rozmowa, nie umiem ci powiedzieć jak to jest w każdym przypadku

@Zimi

Co ja złego napisałem...tylko że rozmowa odbywa się z "przedstawicielem kierownictwa" (celowo nie podaję słowa użytego w wiadomości, bo pewnie znowu zniknie)

guru
@Małgorzata

jak z automatu... co ty to wymyślasz? wybierają najlepszego no logika.

Arek
@guru

No co Ty!Wiadomo, że przyjmują wszystkich, nie ma pracowników to z automatu każdego zatrudnia. Bo badania u lekarza med.pracy to fikcja. Przeważnie zdalne. Każdy może glupotnagadac byle tylko dostać się robotę.

Młody

Czy wiek ma znaczenie? Bo mam 17 lat i szkoły nie skończyłem.. Bardzo tam starzy pracują?. Umiem wiercić, dokręcać,jestem dość silny, sprytny. Chciałbym zarobić na bmke, telefon i na coś jeszcze

ad
@Młody

Musisz być pełnoletni, żeby zacząć pracę. Przedział wiekowy 19-60. Jak jesteś sprytny to sobie na pewno poradzisz :) A Bmke sobie odpuść

Kamilek

Ci to tu Pisze to nienormalny. Robota jest i zapertatamy w pośpiechu brudzie i smrodzie na budowie to normalka. A jak się kierownikowi nie spodobasz to masz przerobane będzie Cię pospieszał, podglądał zaczepiał, da Ci najgorsza robotę i nie będzie twoim kupiłem. A później pod byle pretekstem hu wredny Cię wypierpapier. Pod Szczecinem słyszałem że jest klan braci jeden lepszy od drugiego. Nikt tam roboty nie poleca. Trzeba się wkupic piciem i łajdactwem. Podobno Hindusi się skarżą że tam jest krejzi. Także tam nie polecam. Na innych budowach jest lepiej i nie ma takich szaleństw.. Praca poza tym prosta tak dla operatorów, spawaczy czy monterów. Byle by nie trafić na młodego kierownika świrusa co Ci nie da normalnie pracować a będzie się przypapierkowal... A potem strach, że kamerki, że spospieszaja i zła atmosfera. Roboty nie przerobisz starczy dla wszystkich jeśli utrzciwie pracujesz

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Romgos Grupa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Barto

Firma może ok ale kierownicy to jak Polak z pomocą dla Polaka za granicą. Najgorszemu wrogowi nie życzę takich kierowników budowy. Widzi tylko swój interes i w przenośni i dosłownie. Kier po politechnice to cwok i cham. I leniuch bo wielu na budowie nie ma, brygadziści im pomagają a taki tylko pospieszą i pospieszą. (usunięte przez administratora) zwierzecy. Pracujesz dużo i w pośpiechu. Przewijak pracowników ogromna bo wszystkich przyjmują nawet chorych psychicznie i fizycznie, ludziz black i withe power. Mieszkasz a potem udręka, puszczają bąki,przygłupy, piją biją..kierownictwo głuchego ślepe. No nie dociera. Montaż paneli prostu ale ludzie już nie. I to problem. Bo jak głową psuje się to i rączki i nóżki też nie tego. Ale to różnie na budowach jest.

Bebop

Czy są jakieś stanowiska dla osób bez doswiadczenia, czy raczej w osoby z większym stażem zawodowym celują?

ramk
@Bebop

na olx patrz sobie na oferty

doniu
@Bebop

z tego co patrzylem to raczej doswiadczenie bylo wymagane, ale czy na wszystkich stanowiskach to nie wiem. zawsze mozesz dopytac bezposrednio o jakies konkretne

doniu
@Bebop

no chyba ze chcesz jaki staz czy cos, ale nie wiem czy jest tu taka opcja??

Flex
@Bebop

Kompletnie nic? Bedzie ciezko ale jest szansa A na co planujesz?

Kopuła
@Bebop

Zasada wszedzie ta sama, czym wieksze doswiadczenie tym wieksza szansa na prace

@Flex

No coś tam robiłem tu i ówdzie, ale nie będę czarował, że mam doświadczenie, bo te moje fuchy to nic szczególnego ode mnie nie wymagały

@doniu

też by było spoko, ale nie słyszałem, żeby mieli tu jakies programy stażowe itd.

guru
@Bebop

zwróć się z pytaniem bezpośrenio do rekrutacji jak jesteś zainteresowany

TuryńskiZłotnik
@Bebop

Coś się znajdzie, warto próbować

Romek
@Kopuła

zasada jest wszędzie ta sama...he,he. Przyjmom cię ale zasada zależna od wazeliny dla kierownika i to jest ważne. Bez dosw.dostaniesz 19-21 na rękę z doswia. 23-25. Kokosów nie ma

iceberg

jest zapewniana jakaś opieka medyczna?

gol
@iceberg

masz normalnie zus opłacony i jeszcze jest opcja prywatnej opieki

a to spoko, dzięki

@gol

a jeśli chodzi o stabilność? długo tu już pracujesz?

kusha

Jest jest, potwierdzam

sztorm
@iceberg

na co się zapatrujesz gdzie widzisz rekrutacje?

bridge
@sztorm

A co konkurencje wyczuwasz na stanowisko co?

płetwal
@sztorm

no na ich stronie masz sporo ofert..

Zgorzkniały
@płetwal

Oferty sa, ale wiadomo, ze nie na kazde stanowisko sie nadaje

stryjek
@Zgorzkniały

to aplikuj tam gdzie ci sie wydaje.... proste

@gol

a co do tej opcji prywatnej opieki, to o jakiej konkretnie mowa?

komu przysługuje??

Gimba
@iceberg

Stabilność. No nie żartuj.. rotacja jest ogromna bo jest praca ciężka w każdych warunkach na mrozie , śniegu, deszczu lub w upale a wody kier nie da chyba kranówkę z pojemnika

nick

nie działa mi przesyłanie formularza z cv na ich stronie, co mam zrobić?

kandydat
@nick

spróbuj ponownie, może coś u Ciebie nie zadziałało, ewentualnie maila napisz do nich

Birx

plusem jest to, że jak ktoś jest spoza regionu to zawsz transport i zakwaterowanie zapewnione.

@Birx

no to spoko, tak być powinno

Brix
@ok

szkoda że powinno nie zawsze oznacza że jest

tomasz
@Birx

w jakim stanie te kwatery? opłacają je w całości?

SSG
@tomasz

Kwatery opłacone w całości przez firmę, oczywistość przy pracy w delegacji. Co do stanu kwater ciężko powiedzieć. Wszystko zależy od tego kto zajmuje się akurat wynajęciem kwatery…Jedni próbują opchnac jak najwiecej osób na jak najtańszym lokum (bywa różnie, jedna łazienka na 10+ osób, ośrupane ściany) a inni „są ludźmi” i rozumieją, że ciezko pracujesz wiec jakiś standard zachowany musi być.

Niko
@Birx

Ale niektórzy muszą dopłacić za dojazd i jeszcze z pensji firma ściągnie. No nie

quo

jaki system pracy, po ile godzin?

Terefe
@quo

Delegacja, 10 dni pod rząd ciągiem. Codziennie 7-18

quo
@Terefe

dzięki i ile wolnego po tych 10 dniach?

@Terefe

na jakich stanowiskach tak jest?

@Terefe

Jak są delegacje to dają dodatkowe diety? Firma załatwia dojazd i nocleg w dobrym standardzie?

Jacyk
@Jan

30zl diety dziennie. Noclegi w mordowni dojazd busem z ogromną prędkością. Jak zginiesz to firma Ci wypłaci zasiłek z 5tys brutto na oficjalnej umowie o pracę.

Najnaj
@quo

No nie odpowie kiero. Ale ja tak. To zależy gdzie mieszkasz. Praca od wtorku do następnego czwartku,10 dni po 11 godzin. Wolne od czwartku od godziny 15 ale dochodzi dojazd z delegacji do domu dla jednych on 2 h dla drugich 10h. Także tego w zasadzie piątek,sobota, niedziela wolne bo w poniedziałek masz wyjazd. Realnie 3 dni wolnego

Ralfi

coś pisaliście o jakichś wyjazdach i ogólnie że praca w delegacji. macie jakieś oferty żeby pracować tylko w jednym miejscu blisko miejsca zamieszkania?

@Ralfi

no a nie pomyślałeś, żeby to pytanie do rekrutacji skierować np.??

tytanowy
@Ralfi

chodzi ci o to ze nie chcesz nigdzie jezdzic i zadnych zmian?

@tytanowy

no dokładnie, bo średnio mogę inaczej i tak pomyślałem że zapytam tu najpierw i może się czegoś dowiem, ale chyba prędzej faktycznie z nimi warto się kontaktować w tej sprawie bezpośrednio..

Spider
@Ralfi

Pytaj decyzyjnych, a nie nas

Bronisław
@Ralfi

Może wiesz, czy za delegacje jest dodatkowa kasa przykładowo za dojazd, czy firma zapewnia transport? Posiłki zapewniają, czy samo zakwaterowanie?

@Bronisław

jak widzisz, sam jestem kandydatem i sam zadaje pytania, więc no logiczne, że nie wiem nic na tem temat

Kot
@Bronisław

Za deleg. 30zl diet. Transp zapewniony...za dojazd sam czy pociąg Ci nie zwrócą. Noclegi są ale posiłków nie ma

Kiero

Witam...ma ktoś może jakąś wiedzę na temat pracy jako kierowca operator HDS .? Chodzi o to czy jak nie ma jazdy w danym momencie to idzie się do łopaty itp.czy praca na HDS wymaga dużej precyzji i ogólnie jak jest na tym stanowisku?

Rosły
@Kiero

I pytanie jescze jakie badania wymagaja i czy wymagaja?

bobcat
@Kiero

w sumie ciekawe jak robiłem na budowie na prce to siedziałem i czekałem

@bobcat

ale tutaj tak było czy w innej firmie?

Bugs

Przyjemna atmosfera w zespole, szybka realizacja zadań.

ciekawy
@Bugs

na jakim stanowisku/dziale pracujesz?

ramk
@Bugs

co to znaczy narzucają jakieś tempo szybkie w pracy?

@ramk

albo po prostu sprawnie pracują...

Julia
@Bugs

O, super. A firma dba jakoś specjalnie o taką atmosferę? Sa spotkania, zabawy integracyjne dla pracowników?

Mort
@Julia

Jak ma dbać, co ma firma do tego, albo kogoś lubisz, albo nie i nie ma znaczenia jakie fikołki by firma robiła, to raczej swojego zdania nie zmienisz. Poza tym, każdy robi swoje, ja tam jestem za stary i zbyt zarobiony na jakieś intrygi, jak kogoś nie lubię, to sobie w drogę nie wchodzimy i tyle.

Qwerty
@Mort

No i takie podejście się ceni. Tak jak piszesz, jak coś między ludźmi nie kilka to żadne "zabawy integracyjne" ze strony firmy tego nie zmienią. Tutaj moim zdaniem są bardzo spoko ludzie akurat, dobrze mi się trafiło.

@Mort

już nie mówiąc, że pracowników to są setki, na różnych lokalizacjach, weź zorganizuj jakąś integrację dla wszystkich, w dogodnym dla każdego miejscu i godzinie to dam ci order mistrza organizacji

@Mort

Poza tym, system pracy jest jaki jest, wolne dni wolę spędzać z rodziną, czy znajomymi i ostatnie o czym myśle wtedy to jakieś pracowe "zabawy" niezależnie od tego, jak bym gości z roboty nie lubił. Jak się z kimś lubisz, to nie ma problemu się zgadać na piwo we własnym zakresie, już nie róbmy z siebie dzieci, które trzeba zabawiać

@Mort

To kom odnoszące się do @Julii miały być jak coś, nie do @Mort

@Portal

Rozumiem, a jakieś inne benefity skoro na imprezy integracyjne nie ma chętnych? Dają pozapłacowe bonusy np. dodatkowe ubezpieczenie albo pakiet prywatnej opieki medycznej?

Tak, dają

@Jan

To co wymieniłeś + dofinansowanie połowy multisporta

@Jan

Chyba połowę, ja nie korzystam, więc nie pamiętam dokładnie

Kolo
@ramk

Masz zapierd. Jak pijesz tak jak wszyscy to jest dobra atmosfera jak nie to masz przejeb i wpierd i nie pasujesz powie kierowniczek. Lub jesteś Hindusem. Lepiej być Ukraińcem

Ron

Witam Czy może mi ktoś powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w firmie , nie chodzi mi o spawaczy , monterów czy operatorów koparek itp. ale o typowe zawody budowlane , cieśle ,zbrojarze , betoniarze . Bo tacy chyba też pracują w firmie

@Ron

nieprościej ci zapytać w rekrutacji?

Bartuś

Witam! Jaka stawka dla operatora z 11 letnim doświadczeniem, koparki kołowe, gasienicowe do 40 T. Pozdrawiam.

Birx
@Bartuś

nie wiem bo nie mam 11 lat doświadczenia.

@Birx

no staż pracy pokaźny, warto ich pytać bezpośrednio o konkretne stawki tak myślę

Jan

A jak się ma mniejsze doświadczenie to ile dają? Ty jak długo tu już pracujesz? Zadowolony jesteś z kasy?

Rekin
@Jan

no ale co ty oczekujesz, że powiedzą ci że dostaniesz tyle i tyle.. no proszę cię. to zależy od doświadczenia i w ogóle, pytaj się na rekrutacji

Michaś
@Jan

23 na renke i 30zl diety za każdy dzień w delegacji. Zapiera od 7do18 . Na nogach 11godzin. Kasa słaba.

Del

Tylko umowa o pracę wchodzi w grę czy na b2b też można sie zatrudniać?

odp
@Del

z tego co mi wiadomo to raczej uop, ale też się nie interesowałem tym zbytnio, więc może bezpośrednio ich zapytaj

KWK
@Del

W ogłoszeniach jest że albo uop albo b2b ale czy to dot. wszystkich stanowisk to tego nie wiem ale to sugeruje ze jakaś przestrzeń do dogadania się jest

Olga
@KWK

A umowę o prace dostaje się już na start? :) Czy jest jakiś okres próbny? Mój tata zmienia prace i kojarzy, że kiedyś firma szukała Operatora maszyn budowlanych. Może wiesz jakie warunki są na tym stanowisku? :)

Bary
@Olga

Dostanie na okres 3 miesięcy a jak będzie stronom pasowało ze sobą to przedłuża na rok czasu.

Kiok

Z ciekawości, bo jest oferta na projektanta farm fotowoltaicznych. Wszystko ok ale doświadczenie na podobnym stanowisku? Nie ma mowy o dogadaniu się? znam programy, mam wiedzę ale projektowanie samo w sobie nie jest bardzo popularnym stanowiskiem

Blysk

Firma idealna, praca idealna,kadra kryształ, pracownicy diamenty nieoszlifowane z potencjałem. Alkomatów rano nie trzeba, tacy świeżi i trzeźwi. Polecam wszystkim geniuszom. Tu się rozwiniesz i awansujesz. Każdy po roku zostaje brygadzistą a cudzoziemcy są uwielbiani jak Ukraińcy na polskiej granicy. Panuje równość i braterstwo. Niesamowite. Polecam przynajmniej spróbować. Ole!

niko

czy oprócz ofert pracy na pracuj dodają gdzieś jeszcze? gdzie szukać? pozdr

@niko

strona romgos.pl, zakładka kariera.

odp
@niko

no, jeszcze na O-EL-IKSIE, napisałem tak bo tu chyba nie można podawać linków ani nazw innych portali :)

relson
@odp

no jest w czym wybierać, też na olx szukam

Rekin
@relson

a ile czekaliście nim się odezwali po wysłaniu CV??

Morla

Od kiedy macie wynajem samochodów?

Zostaw merytoryczną opinię o Romgos Grupa - Jarocin

• Jak się pracuje w Romgos Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Romgos Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romgos Grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romgos Grupa