Opinie o Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska w Białystok

Wiola

Nie polecam!!! Zwolniono bardzo dobry personel bo żałowano pare groszy na podwyżki. Dzieci cała zimę chodzą chore zarażają inne. Dyrektorka bardzo nie miła nadonsana z wieczna pretensja. Zero profesjonalnego podejścia do dzieci!

Pracownica przedszkola.
@Weronika

Nie wiem czyj to wpis ale ja pracuję w ,,Wesołych Nutkach" od 13 lat i zamierzam dalej pracować. Pozostałe panie 2 -10 lat, kilka - do emerytury. Zatrudnienie stabilne, płace w porządku. Dyrektorka wymagająca ale przecież praca to nie rozrywka. Pracując solidnie, możesz czuć się całkowicie spokojnie. Bywały oczywiście zwolnienia, ale pracownica musiała na to solidnie ,,zapracować". Ze spokojnym sumieniem polecam pracodawcę.

Wiola

@Wiola

Nie wiem jak można wypisywać takie brednie. Córka od świtu pyta kiedy pojedziemy do przedszkola. Po południu nie da się zabrać do domu. Panie miłe i uprzejme. Pani dyrektor konkretna i rzeczowa, nigdy nie odczułam żadnej niechęci czy antypatii. Dzieci mają zajęcia z muzyki, tańca, języka angielskiego, jeżdżą na basen na Włókienniczą. Dobre, świeże jedzenie gotowane na miejscu. Może Pani pomyliła Przedszkola i pisze o jakimś innym :)

Mama Olka
@Wiola

W dniu 2018-09-27 14:36 ----------------- napisał(a): Witam Dyrekcję Przedszkola. > Jestem mamą Olka z grupy Sikorek. Olek pozpoczął edukację w > Panstwa przedszkolu od sierpnia. Mamy koniec września, a Olek wraca > do domu śpiewa piosenki, tańczy, ładnie sam sie bawi, chetnie > zaczął rysować, zaprasza nas, rodzicow do zabawy. Dodatkowo stał > się bardzo samodzielny. > Olek nie miał problemu z aklimatyzacją, a mięliśmy obawy, > ponieważ na początku byl z rodzicami, później z niania, wiec to > był jego pierwszy kontakt z placówą, z grupą, z Paniami. I > poszło super... > Dodatkowo Olek lubi wszystkie Panie, a Panią Anetkę... to nawet > kocha :), a Pani Wiola przytula i mówi "słoneczko". Naprawdę > slysząc to wszystko my jako rodzice jesteśmy spokojni i szcześliwi, > że dokonalìśmy dobrego wybóru. Oprocz tego wszystkiego bardzo > dziekuje za indywidualne podejscie do naszego dziecka, ktory jest > niejadkiem. Wiemy od Pań, że Olek nie zjada obiadów, ale Panie > "wymyśliły na niego sposób" i daja mu " suche do jedzenia", dzieki > czemy Olek nie jest głodny. > Widząc rowniez zaangażowanie w placówke Pani Dyrektor mogę > spokojnie powiedzieć, że Wesołe Nitki to jest dobry wybór. > Jeszcze raz bardzo dziękuje i mam nadzieje że poziom opieki sie nie > zmieni. > > PS. wszystkim z czystym sumieniem polecam Państwa placówke bo wiem, > że dzieci są tu naprawde szczęśliwe- tak jak powinno być. > > Proszę przekazać pochwałę całemu personelowi, ponieważ jestem > przekonana że na to zasłużyli swoim zaangazowaniem i profesionalnym > podejściem. > > z poważaniem > Mama Olka > ----------------

Weronika Nowy wpis
@Wiola

Pani dyrektor na rozmowie kwalifikacyjnej traktuje ludzi już jak swoich podwładnych, brak kultury i taktu. Urodziła się kilkadziesiąt lat za późno, bo świetnie odnalazłaby się PRL. Z tym że czasy się zmieniły i tak już nie można. Dlatego taka rotacja pracowników. Fatalne miejsce.

Pracownica przedszkola. Nowy wpis
@Weronika

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska? Czy oprócz pensji w wysokości około 2500 można liczyć na dodatkową premię?

ktos Nowy wpis

wielkie nadencie i brak jasnych wytycznych, beznadzieja, wyplata zalosna.

Krystyna

Widzę że pracownicy są tutaj bardzo zadowoleni, super. :-) Powiedzcie mi, z jakim wykształceniem albo doświadczeniem miałabym szansę się tutaj dostać? :-) skończyłam niedawno magisterkę z pedagogiki wczesnoszkolnej. Czy to wystarczy? Bo widzę, że dbacie tu o standardy :-)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Nauczyciel, Przedszkole, psycholog? Podziel się swoimi doświadczeniami.
aS

Pracuję w przedszkolu od września i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Dyrekcja jest miła, sympatyczna i życzliwa, ale również wymagająca :) co jest zrozumiałe, gdyż dba o standardy nauczania i pracy z dziećmi. Wykonując prawidłowo swoje obowiązki nie spotkałam się z nieprzyjemnościami, co więcej Pani Dyrektor służy radą i pomocą. W pracy panuje przyjazna i koleżeńska atmosfera.

MM

Jako wieloletni pracwnik, nie mam pojęcia dlaczego byli pracownicy wyrażają tak negatywną opinię. Do momentu rozstania z pracodawcą jest wszystko ok, nikt nie ma żadnych zastrzeżeń oraz nie robi żadnych uwag...Uważam, że każdy pracownik, który wywiązuje się ze swoich obowiązków odczuwa, że pracodawca jest z niego zadowolony...

KW

Pracuje w tej placówce od września i do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń.Do tej pory nie spotkałam sie z ani jedna nieprzyjemna sytuacja która została tu wcześniej wymieniona. W razie jakichkolwiek pytań Pani dyrektor służy pomoca. Atmosfera panująca w pracy jest przyjemna i przyjazna.

Jako obecny pracownik stwierdzam, że dyrekcja i atmosfera panująca w tej placówce jest w porządku. Nie mam zastrzeżeń :)

Mama Ania

W ,,WESOŁYCH NUTKACH" dziecko mam od 2 lat. Jak dla mnie opieka jest dobra, dobre jedzenie z kuchni na miejscu. Dzieci mają dużo atrakcji, prawie wszystkie zajęcia dodatkowe w cenie czesnego. Owszem, rodzice przyprowadzają chore dzieci ale niestety jak słyszałam jest tak we wszystkich przedszkolach - trudno na to zdecydowanie zaradzić. Bywało że i moje dziecko zachorowało ale wtedy dostawałam telefon z przedszkola żeby je zabrać. Ogólnie jestem zadowolona i dziwią mnie takie bardzo negatywne wpisy.

Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Wesołe Nutki Niepubliczne Przedszkole nr 7 Muzyczno-Taneczne w mieście Białystok. Wasz komentarz się liczy!

Pracownica

Pracuję w WESOŁYCH NUTKACH od wielu lat.Przedszkole jest małe i jesteśmy z sobą raczej zżyte - mało jest tajemnic (jak to w babskim gronie). Zdziwił mnie ten wpis, bo w ostatnim czasie nie słyszałam o żadnej operacji a od kilku lat nikt nie został zwolniony. Kilka dziewczyn odeszło na urlopy macierzyńskie. Szefowa nie jest zbyt wylewna ale jak się normalnie pracuje to nie ma obawy o zatrudnienie ani o złe traktowanie. Na święta i wakacje zawsze nagroda pieniężna. odnoszę wrażenie że pisał to ktoś z zewnątrz tylko nie wiem po co.

Danuta

Atmosferę tworzą przede wszystkim pracownicy firmy - czy występowały jakieś problemy z komunikacją? Dlaczego sądzisz, że pracownicy nie są szanowani? Przedstaw proszę więcej argumentów. Może jest też coś, co Ci się podobało? Czy pracodawca organizował szkolenia, jakieś wyjazdy integracyjne?

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska - Białystok

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Nr 7 Muzyczno-Taneczne Wesołe Nutki Marzanna Góralewska?

1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Romualda Traugutta 25
    15-145 Białystok