Opinie o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja w Kraków

Agata

W SEO4.net pracuję od 6 miesięcy na stanowisku content managera, więc rocznica zobowiązuje do wystawienia opinii :) Jedną z największych zalet pracy tutaj są współpracownicy. Jeszcze nigdzie “na dzień dobry” nie zostałam tak ciepło przyjęta jak tutaj, a pracowałam wcześniej w kilku firmach (agencji PR, interaktywnej oraz reklamowej). Mamy zespół uroczych i świetnych specjalistów, od których wiele można się nauczyć i współpraca z nimi to przyjemność. Wychodzenie na tzw. “po pracy” również. Moje stanowisko jest właściwie w 100% samodzielne, więc mam wolność w planowaniu każdego dnia, na czym bardzo mi zależy. Poza tym robię to, co lubię. Kolejna zaleta - jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, to szybko zyskujesz zaufanie zarówno współpracowników, jak i szefa. Klienci są najczęściej bardzo sympatyczni i bezproblemowi. Ważne dla mnie jest również to, że często po kilku lub kilkunastu dniach widzę pozytywne efekty naszych działań, więc czuję, że ta praca ma sens. Oczywiście każde stanowisko jest inne i trudno mówić: “tutaj na pewno się odnajdziesz, to jest świetna praca dla Ciebie”, ale warto spróbować.

poczasie

Od czasu mojego stażo-pracy w SEO4 minął już jakiś rok i takie mam wrażenia po tym czasie: 1) właściciel bardzo się stara - raz wychodzi mu a raz nie, ale taki urok małych firm 2) na staż firma bardzo dobra, bo podstaw się nauczysz raczej bez problemu 3) za moich czasów super team, obecnie nie wiem 4) niskie wynagrodzenie 5) brak jakiejkolwiek organizacji pracy - za moich czasów - obecnie z moich źródeł wiem, że jest trochę lepiej ;) 6) klienci obsługiwani po "januszowemu" - czyli byle jak (ale raczej bez black hat seo)

@poczasie

1. Dzięki za docenienie :) Faktycznie nie wszystko udaje się realizować po mojej myśli. Na szczęście opór materii nie jest już tak duży, jak kiedyś, a i sam zespół ma świetną inicjatywę, dzięki czemu projekty i procesy idą zgodnie z planem. I to w dużej mierze planem zespołu. 2. Myślę, że nie tylko na staż, bo u nas można się uczyć przez cały czas, co potwierdzają nowi pracownicy przychodzący z innych firm. 3. Zajrzyj i sprawdź :) Mamy obecnie świetny skład, a i z wieloma byłymi pracownikami utrzymujemy dobry kontakt. 4. Niskie wynagrodzenie? Raczej porównywalne z konkurencją. Chyba, że oceniasz zarobki w branży. Nie przypominam sobie abyś prosił(a) mnie o podwyżkę, ponieważ nikt nigdy nie prosił :) Mimo wszystko pracownicy otrzymują podwyżki, a na pytania, czy pensja jest OK, twierdzą, że tak. 5. Organizacyjnie zespół radzi sobie świetnie. To m.in. zasługa dwóch project managerów, ale i dobrej komunikacji i koordynacji w zespole. 6. Rzeczywiście zdarzały się przypadki januszowania. Ale osoby, które nie były w stanie nabyć odpowiednich umiejętności w pracy z klientem już nie pracują u nas i obecnie zespół wzajemnie się pilnuje, aby każdy klient był należycie obsługiwany. Generalnie kładę duży nacisk nie tylko na realizację strategii, ale właśnie na obsługę klienta i transparentność usług. Ktoś zresztą tu już pisał, że obsługa klientów jest u nas na wysokim poziomie.

Ewa M.

Współpracuję zdalnie z Seo4 od kilku miesięcy. Mają naprawdę świetną content manager, która zawsze podsyła bardzo konkretne wytyczne i jest do nieustającej dyspozycji copy w razie jakichkolwiek pytań, za co chwała jej :):) --> pozdrowienia ciepłe p. Agato. Artykuły pisałam - i mam nadzieję dalej to robić - dla znanych marek, stawki za teksty przyzwoite, wypłata zawsze na czas... Polecam tego allegrowicza jednym słowem :)

ID
@Ewa M.

Zgadzam się w 100%. Lepiej bym tego nie ujęła. Konkretny klient, który wie, czego potrzebuje. Polecam do pracy i współpracy.

Co powiecie o odbywaniu stażu w firmie SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja? Czy taki staż jest płatny i ile czasu trwa? Czy jest możliwość zostania zatrudnionym w firmie po odbyciu stażu? Takie informacje będą ważne dla osób, które wybierają się na taki staż i będą chciały kontynuować swoje doświadczenie w firmie.

@Karolina

Karolina, w tym momencie organizujemy staże wyłącznie z myślą o późniejszym zatrudnieniu. Staże są płatne. Okres stażu jest zależny od dyspozycyjności kandydata. Przy pełnej dyspozycyjności (40h w tygodniu) oferujemy staż 3-miesięczny. Przy mniejszej dyspozycyjności staż jest dłuższy (6 miesięcy). Wynika to z czasu, jaki jest niezbędny na zdobycie niezbędnego doświadczenia.

Product Manager

Rekrutacja składała się z dwóch etapów. Pierwszym z nich była video rozmowa z Panią Sabiną z HR. Pytania dotyczyły poprzednich stanowisk, doświadczenia i podstawowej wiedzy z zakresu SEO. Ogólnie rozmowa trwała ok. 30 minut, była rzeczowa i konkretna (bez typowych i niewiele wnoszących korpo pytań). Kolejnym etapem było spotkanie w biurze z Panem Tomaszem, który bardziej szczegółowo dopytywał o doświadczenie związane z SEO czy znajomość programów (Google Analytics, Google Ads). Rozmowa była merytoryczna i przebiegła w miłej atmosferze. Chociaż nie otrzymałam pracy na stanowisku, na które aplikowałam, to kilka tygodni później ponownie się ze mną skontaktowano odnośnie propozycji współpracy jako Project Manager, którą przyjęłam:)

Z zakresu SEO, znajomości narzędzi do analizy, poprzednie stanowiska

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@Karolina Wnęk dziękujemy za Twoją odpowiedź na forum o pracy w firmie SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja. @Tomasz Kołkiewicz nie jestem zainteresowana aplikowaniem. Natomiast to dobrze, że firma daje możliwość pracy zdalnej. Na jakich stanowiskach można liczyć na całkowitą pracę zdalną?

@Karolina

@Karolina, całkowicie zdalnie pracują dla nas copywriterzy i graficy. Dajemy też taką możliwość SEOwcom.

@Karolina Wnęk czy jest jakaś szansa na dostanie awansu w firmie SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracy w tej firmie?

Karolina Wnęk
@Karolina

Jeśli chodzi o awans to szansa jest, choć w małej nie wiem czy ma to aż takie znaczenie. Istnieje możliwość wzięcia kilku dnia zdalnych niezależnie od stanowiska, co jest dobrym rozwiązaniem jeśli masz coś do załatwienia, także pod tym względem jest spoko. Zatrudniamy też kilka osób, które pracują całkowicie zdalnie np. grafik.

@Karolina

Cześć Karolina, oczywiście jest szansa na awans i takie się zdarzają (w tym roku 2). Wzrost kompetencji pracownika idzie w parze najczęściej ze wzrostem wynagrodzenia i odpowiedzialności, natomiast awans - o ile aktualna struktura firmy na to pozwala. Odnośnie pracy zdalnej - mamy kilku pracowników całkowicie zdalnych. (Kilkoro z nich się tutaj wypowiedziało.) Pracownicy stacjonarni również mają możliwość pracy zdalnej przez 2 dni w miesiącu. Aplikujesz? :)

Tomasz Kołkiewicz

Jedyna osoba o imieniu Karolina, która u nas pracowała od początku firmy, jest u nas aktualnie zatrudniona i z tego co twierdzi, w ciągu 2 pierwszych miesięcy nauczyła się u nas więcej niż w czasie rocznej pracy w poprzedniej firmie. Odnośnie benefitów, mamy multisport, bezpłatne wejściówki do krakowskiego Zoo (sponsorujemy tam 2 zwierzaki), pizzę w piątki, którą zajadamy się podczas prezentacji prowadzonych przez członków zespołu (tzw. piąteczki) i bezpłatne wyjazdy w góry. Bardzo proszę o nie podszywanie się pod pracowników naszej firmy i nie umieszczanie nieprawdziwych informacji.

Karolina Wnęk
@Tomasz Kołkiewicz

Potwierdzam, pracuję w firmie już prawie 3 miesiące i nie mam jak na razie zastrzeżeń. Zakres obowiązków mi odpowiada, mogę się sporo nauczyć i zmierzyć z ciekawymi projektami, a w wolnej chwili nawet zagłębić w lektury z naszej biblioteczki. Firma ma dobrą lokalizację i przesympatyczną atmosferę. A w piątek można się rozluźnić przy pizzy, słuchając ciekawostek z branży. Jeśli chodzi o benefity, to jak na małą firmę, to jest całkiem nieźle i mnie osobiście w zupełności wystarcza.

Jedyne szkolenie na jakie możesz liczyć to z obsługi redmine, benefity to multisport.... no i oczywiscie umowa na 1/8 etatu

To miejsce jest dobre dla kogoś, kto chce zacząć profesjonalną przygodę z Internetem, nie boi się krytyki swoich działań oraz dla ludzi lubiących pracować w zespołach pełnych osób z pasjami - nie tylko zawodowymi. Przyda Wam się asertywność i pewność siebie, pewna dawka pokory do własnych osądów i cierpliwość do walki na froncie z surowymi wymaganiami klientów. To, czego się nauczycie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Budują nas nie tylko same fortunne doświadczenia, ale także te cięższe, związane z presją czasu, wypracowywaniem strategii i decyzji. Życzę powodzenia na rekrutacjach oraz doceniania miejsc i ludzi, którzy przyczyniają się do budowania Waszej coraz silniejszej pozycji profesjonalisty na rynku pracy. Dla mnie to miejsce było właśnie takim. Nie wahałem się ani polecania tego pracodawcy potencjalnym pracownikom, ani jego usług klientom, ani pracowników wykształconych w SEO4.net innym pracodawcom. Michał Dębiec PS: mnie się kasa zgadzała i była na czas. Za ewentualne literówki i błędy - przepraszam.

@Michał

Michał, dzięki za Twoją za opinię i za przypomnienie, jak się nam pracowało :) Cieszę się, że mogłeś się ode mnie czegoś nauczyć, jak również z tego, że i ja nauczyłem się sporo od Ciebie. Życzyłbym sobie więcej takich pracowników jak Ty - analitycznych, krytycznych, refleksyjnych i niezrażających się, którzy pomagają w tworzeniu wspólnej wizji firmy i budowaniu jej wartości. Jesteśmy w kontakcie :) Powodzenia! Ps. Literówek nie znalazłem ;)

Dzień dobry, pracowałem w SEO4.net przez ponad 2 lata w 2010 - 2012. Był to jeden z ważniejszych momentów mojej kariery, w którym nauczyłem się wiele. Pominę przyswojony know-how techniczny, bezcenny w późniejszym życiu zawodowym. Skupię się na rzeczach związanych ze strategiami prowadzenia klienta, przekazywania mu sugestii oraz wypracowywaniu efektywniejszych rozwiązań. Od Tomka, z którym pracowaliśmy w jednym pokoju ramię w ramię (pierwsze biuro firmy było jednym pokojem, z lodówką, kanapą, sprzętem biurowym i radiem), przejąłem wiele cennych sposobów radzenia sobie z projektami i relacjami z klientami. Prowadziliśmy niezliczone dyskusje nad tymi zagadnieniami. Tomek wymagał poparcia swoich tez solidną argumentacją. Z tych merytorycznych potyczek płynęły wnioski - do jednych przekonywał się Tomek (choć czasem po dłuższym czasie), do innych ja. Zdarzały się też nierozegrane partie. Było to dla mnie cenne doświadczenie. Z licznych rad i sposobu patrzenia na nie przez Tomka z powodzeniem korzystam do dziś. Wiem także, że działa to w drugą stronę. Pracowałem również w firmie po przeniesieniu siedziby na Kordylewskiego, gdzie było nam znacznie wygodniej. Dobrze wspominam ciekawe dyskusje nie tylko z Tomkiem, ale także z coraz większym zespołem, prowadzone na balkonie, w biurze, oraz przy wspólnym, popracowym piwie. Obserwowałem jak moje pomysły były wdrażane i czułem coraz większy rozwój firmy. Postanowiłem jednak pchnąć moje życie zawodowe bardziej w stronę międzynarodowych projektów i rozstałem się z SEO4.net. Ponieważ ceniłem zdobyte tam doświadczenia oraz wnikliwe spojrzenie jej właściciela na branżę, stosowane w Internecie rozwiązania i relacje z klientami, nie zerwałem kontaktu z Tomkiem i trzymamy go do dzisiaj. Organizowaliście kiejdyś jakąś większą imprezę? Jeśli tak, wiecie zapewne, że nie ważne jak mocno się staracie i jak mocno zaangażujecie się do tego zadania, zawsze znajdzie się wujcio lub ciotunia, którzy stwierdzą, że ziemniaczki były niedogotowane, a sok nie taki, albo za mało, albo za ciepły, albo za zimny. Taka jest statystyka - nie dogodzisz wszystkim. Czytając dyskusję powyżej ubawiłem się. Wychodzi na to, że każdy pracodawca powinien czytać w myślach i przewidzieć, że jeden na kilkudziesięciu pracowników (którzy przewijają się przez firmę w ciągu 10 lat) marzy o głębokim talerzu na zupę. Oczywiście każdy pracodawca musi także zadbać o kręgosłup pracownika w stopniu zadowalającym każdego jednego członka zespołu. Mimo, że obecnie siedzę na krześle z wysokiej półki - poduszkę lędźwiową mam swoją. Zadbałem także we własnym zakresie o inne wygody - lepszą podkładkę pod monitor oraz nadgarstkowy mousepad. Takie udogodnienia może zapewniać pracodawca, ale można też się samemu zorganizować. Można też o nie poprosić - czasem z pozytywnym skutkiem, czasem nie. Pamiętam, że pierwsze fotele w SEO4.net były zwyczajne - biurowe. Zgłosiliśmy Tomkowi, że skoro spędzamy na nich tyle godzin, to może zainwestowałby w lepsze. Za cztery dni mieliśmy nowe, znacznie wygodniejsze. Pamiętam też, że na początku była zwykła Nescafe Classic. Po sugestiach, Tomek zaopatrywał biuro w smaczniejszą Nescaffe Gold, wcale nie tanią. Dało się? Dało. Wystarczyło porozmawiać, przekonać. Jak u każdego innego pracodawcy (choć znam takich, którzy byli całościowo niereformowalni i też się jakoś pracowało). Nudno w biurze? Ja tam pracowałem, a nie szukałem rozrywki. Czasem dla przerwy w pracy rozmawiałem sobie z innymi pracownikami i mnie to wystarczyło. Zresztą wspominam dobrze atmosferę w biurze. Dodatkowo - nie było za mojej bytności problemów ani z wzięciem urlopu, ani z wcześniejszym wyjściem, co bywa problemem w innych firmach. Poznałem fajnych, kreatywnych ludzi, z którymi kontakt, mimo rozproszeniu po wielu przedsiębiorstwach, utrzymuje się nadal. Szef tyran, co wymusza swoje wizje? Według mnie każdy szef ma do tego prawo. Bo jest szefem. Bo daje pracę. Bo zbudował firmę. Bo to on najbardziej potrzebuje jej dobrego wizerunku i dalszego rozwoju. Ma prawo realizowania swojego zamysłu. Nie znaczy to, że trzeba uważać tak samo. Praca jest przywilejem, a nie obowiązkiem. Zawsze można szukać szczęścia i ideału gdzie indziej. Nie zgadzam się jednak z tym, że nie dało się przekonać szefa do swojej wizji. W moim przypadku dawało się. Balans pomiędzy demokracją a monarchią był utrzymywany na zdrowym poziome. Kończąc ten przydługi i zapewne nudnawy wywód napiszę jeszcze, że nie uważam tej firmy oraz Tomka za instytucję bez wad i skaz. Tyle, że wszystkie moje doświadczenia zawodowe do kupy przekonały mnie, że takowych idealnych i świętych miejsc i ludzi nie ma. Albo umie się z czymś żyć, albo nie i można szukać gdzieś indziej. Wylewanie żali tego nie zmieni. Tak, Tomek wymaga pisania bez literówek. Przerażające? To nie aplikujcie. Nie pasuje, że na ścianach apartamentu biurowego nie wiszą Nenufary Moneta? Szukaj ta

Sławek

Dobra atmosfera i zgrany, zawsze chętny do pomocy w każdym temacie zespół. Sporo szkoleń wewnętrznych. Zaczynałem od stażu podczas którego nauczyłem się sporo na temat reklam AdWords, SEO, czy też analityki internetowej. Od pół roku jestem już etatowym pracownikiem i mogę powiedzieć, że dzięki pracy w SEO4.net z każdym miesiącem się rozwijam. 10/10 !

Zgrany, wzajemnie uzupełniający się team, Przyjemna atmosfera w firmie, możliwości rozwoju, wspólne wyjazdy, szkolenia. Zdecydowanie polecam.

Radko

Dzisiaj mija rok, odkąd rozpocząłem pracę w SEO4.net. To też dobry czas na to, aby podsumować dotychczasową współpracę. Podsumowując, nie żałuję podjętej rok temu decyzji. Nie będę kadził, bo nie o to chodzi i to potrafi każdy. Jestem po prostu zadowolony. Czuję, że się rozwijam i nie stoję w miejscu. Druga sprawa to team - współpraca z Wami to czysta przyjemność.

Wojtek

Dużo szkoleń i super atmosfera sprzyjająca rozwojowi zarówno indywidualnym jak i firmy. Pomimo specjalizacji w AdWords nauczyłem się też dużo o SEO, kwestiach technicznych oraz marketingu w ogóle. Wszystkie wymienione rzeczy zaowocowały dłuższą współpracą, jak to mówili w pewnej reklamie - Przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej.

Pracowałam w SEO4 i mogę powiedzieć, że jest to miejsce, w którym można się rozwijać na wielu obszarach. Branża SEO szybko się zmienia, a firma dba o to, aby być nie tylko na bieżąco, ale nawet wyprzedzać swoimi działaniami zmiany ;) Seo4 dało mi atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę w centrum Krakowa. Dodatkowym plusem jest bardzo przyjemna atmosfera w firmie - sympatyczni ludzie, z którymi super się współpracuje. Jeśli szukasz pracy/stażu w SEO to SEO4.net jest miejscem, w którym z pewnością się odnajdziesz. ;)

Grzesiek

Dla mnie niestety bardzo nieprzyjemna we współpracy firma... Ciekawe czy poprzednie komentarze pisali sobie sami....Wszystkie na jedno kopyto....;)

@Grzesiek

Cześć Grzesiek, napisz proszę, co nieprzyjemnego spotkało Cię we współpracy z naszą firmą. Na forum lub bezpośrednio na tomasz.kolkiewicz@seo4.net. Kojarzę wszystkie osoby, które u nas pracowały, lub z nami współpracowały, jednak żadnego Grześka, który mógłby być niezadowolony ze współpracy z nami nie kojarzę. Wszystkie komentarze na jedno kopyto? To nieco złośliwe w stosunku do osób, które je pozostawiły. Naszych pracowników i stażystów prosimy o uwagi, ocenę i o opinie odnośnie pracy, stażu, atmosfery itp (wygląda na to, że nie wiesz o tym). Część z nich pozostawia je nam właśnie na GoWork. Grzesiek, jeśli Twoja wypowiedź ma pomóc przyszłym stażystom lub pracownikom, pozostaw jakieś merytoryczne szczegóły, co Twoim zdaniem powinniśmy zmienić/poprawić.

rtgh

@Ernest a nie wiesz czy znowu będą na taki staz suzkjac?

Ernest

Staż był świetnie przygotowany merytorycznie. Podział na kilka części pozwolił mi spokojnie zgłębić i przetestować tajnika pisania pod wyszukiwarki internetowe, podstawy google analitics, wprawki z projektowania, a także możliwość realizowania własnego wewnętrznego projektu. Dodatkowo bardzo miła, niemal rodzinna atmosfera stwarzająca świetne warunki do rozwoju, gdzie na wszelkie pytania, nawet te podstawowe, odpowiedź jest udzielana cierpliwie. Polecam firmę Seofriendly Solutions .

Gosia

Polecam staż w Seofriendly Solutions. Naprawdę warto poświęcić swój czas i zaangażowanie, ponieważ można zyskać cenne doświadczenie i fachową wiedzę. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna, a do stażystów podchodzi się uczciwie, stwarzając im warunki do rozwoju. Podczas stażu organizowane są przydatne i ciekawe szkolenia. Osoby, z którymi miałam przyjemność współpracować niezwykle rzetelne. Oprócz rzeczy związanych stricte z pozycjonowaniem czy pisaniem tekstów można nauczyć się przede wszystkim szacunku do klienta, a to rzadkość w tej branży :)

aggach

Bardzo pozytywnie oceniam czas spędzony na stażu w firmie SEO4.net. Bardzo wiele ciekawych i interesujących rzeczy dowiedziałam się na temat pozycjonowania czy optymalizacji stron internetowych, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Wszyscy okazali się bardzo pomocni i udzielali odpowiedzi na każdy temat w sposób wyczerpujący. Można liczyć na wiele szkoleń wewnętrznych, które znacznie przyczyniają sie do szybszego zrozumienia tematu. Bardzo miła atmosfera pracy. Polecam każdemu na start z seo.

Zostaw merytoryczną opinię o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja - Kraków

• Jak się pracuje w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja?

Zobacz opinie na temat firmy SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja?

Kandydaci do pracy w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
3.7/5 Na podstawie 68 ocen.
  • ul. Kazimierza Kordylewskiego 7 lok. 18
    31-542 Kraków