Opinie o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja w Kraków

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
counter
4 67 65 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy pracownicy SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Wiktor Nowy wpis

Czy coś zmieniło się w firmie od momentu ogłoszenia pandemii, że taki spokój zapanował na forum?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tomasz Nowy wpis
@Pytanie

Na to pytanie odpowiedziała Justyna, awansem ;) W dniu 13.02.2020.

Justyna

W firmie pracuję już prawie 4 miesiące. Stawiają na rozwój pracowników (np. przez możliwość udziału w branżowych konferencjach), zapewniają dużo wewnętrznych szkoleń, panuje przyjacielska atmosfera, a w razie problemów czy wątpliwości co zrobić - można liczyć na pomoc współpracowników i szefa. Jestem zadowolona ze współpracy i polecam, jeśli chcecie się rozwijać w branży SEO:)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy można liczyć w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Tak, pracownicy mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej.

Ol

Nie polecam. Informacja o tym, że sami sobie wystawili komentarze jest jak najbardziej możliwa. Luźna atmosfera pracy? Szkolenia? Możliwość rozwoju? Pierwsze słyszę. W pracy spotkacie się ze spóźnieniami wypłat. Do tego z szefem, który będzie się z Wami kłócił o pisownię wyrazów (błędnie z jego strony, ale to nie przetłumaczysz) i nakładał na Was obowiązki, o których nie było z początku mowy. W dodatku to osoba, która będzie podnosiła swoje ego, zadając Wam pytania z quizów rekruterskich, na które sama zna odpowiedź. Masz swój własny pomysł, tłumaczysz co należy zrobić, żeby coś lepiej działało - dowiesz się, że to nie tak, ale po jakimś miesiącu pomysł wróci jako niebagatelne objawienie... oczywiście ze strony szefa, żeby tylko nie przyznać, że mogłeś wpaść na coś dobrego. Na to nakłada się jeszcze ciągłe biadolenie, że interes nie idzie, klienci nie płacą i w sumie nie wiadomo co masz Ty z tym zrobić - idź i zbaw firmę (jeśli jednak próbujesz - patrz poprzednie zdanie). Nie nauczysz się SAMODZIELNIE podejmować decyzji, bo nikt nie da Ci takiej możliwości. Możesz być jedynie marionetką, która odbębnia co jej każą i idziesz do domu. Poza tym w biurze jest... nudno. Nudny jest wystrój, w ramach rozrywki masz możliwość zrobić sobie 15 min. przerwy i przejść się do sklepu albo wyjść na balkon. Kawa, herbata, woda są zapewniane, ale kuchnia wyposażona na minimum. Fotele z resztą też na minimum, bo to najtańsza Ikea, po całym dniu plecy mogą zdrowo zaboleć. Nie dajcie się oszukać.

Tak8Nie3
@Ol

Ol, dziękuję za Twój komentarz. Przyznam się, że aż się zaniepokoiłem, kiedy napisałeś/aś o krzesłach, od których bolą plecy. Na szczęście żaden z pracowników, których dzisiaj podpytałem o wygodę i ewentualne dolegliwości nie potwierdził tej uwagi. W biurze mamy te krzesełka http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20339420/. Uważam, że sprawdzają się świetnie. Ale jeśli dowiem się, że ktoś cierpi na dolegliwości z ich powodu, to obiecuję, że złożę w Ikei reklamację. Odnośnie pisowni, istotnie dostrzegam błędy w pisowni, tam gdzie inni ich nie widzą (takie skrzywienie z pracy SEOwca), jednak nie zwykłem narzucać nikomu własnej interpretacji słownika, raczej poleciłbym przyjąć jako wyznacznik to, co stoi w słowniku. Mam rozumieć, że pokłóciliśmy się kiedyś o pisownię? Zapytałem też o opóźnienia w wypłatach. Faktycznie, przypomnieli, że rok temu miały miejsce 2-3 dniowe obsuwy u niektórych pracowników, ale ponieważ zostali uprzedzeni wcześniej, to nie widzą problemu (tak przynajmniej twierdzą). Dalej kwestia rekrutacji - nie znam żadnych quizów rekruterskich. Ja sprawdzam wiedzę techniczną, a od sprawdzania kompetencji miękkich jest inna osoba. Czy możesz opisać, jak przebiegała rekrutacja w Twoim przypadku? Tutaj jest odpowiednie miejsce na opisanie swojego doświadczenia: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,872840,1,1. W sumie to jestem ciekaw, jak wyglądało moje podnoszenie ego za pomocą quizów rekruterskich. Piszesz o nakładaniu obowiązków o których nie było mowy. Czy możesz napisać, co to za obowiązki? Jeśli tutaj pracowałeś/aś, to dla przypomnienia zapis z naszego regulaminu, który stworzyliśmy, aby zapobiegać takim sytuacjom wśród mniej asertywnych pracowników: "2.4 Bądź racjonalny – dbaj o optymalną ilość obowiązków – zwracaj uwagę, aby ilość zadań była odpowiednio dobrana do Twoich możliwości, abyś mógł wykonać je starannie. Jeśli czasowo nie jesteś w stanie wykonać pewnych zadań – zgłoś to koordynatorowi." Wiadomo, że jeśli obowiązków jest zbyt wiele, rekrutujemy osobę do pomocy, lub staramy się zoptymalizować procesy, które zajmują zbyt dużo czasu. Dalej, Twój pomysł wrócił jako moje objawienie? Proszę o szczegóły, bo trudno mi uwierzyć, że mógłbym przywłaszczyć sobie pomysł pracownika. Zwłaszcza, że staram się wyławiać tych, którzy mają dobre pomysły, bo to oni mogą rozwijać naszą firmę. Nie można się nauczyć samodzielnie podejmować decyzji? Toż właśnie umiejętności podejmowania decyzji oczekuję od pracowników, a nie bycia marionetką o której piszesz. W biurze jest nudno? Jesteś pierwszą osobą, która skarży się u nas na nudę. Co byś tutaj zaproponował/a? Kuchnia jest wyposażona na minimum. Tzn. co jeszcze poza kawą herbatą, wodą, lodówką i kuchenką mikrofalową powinniśmy jeszcze zapewnić Twoim zdaniem? Drogi/a Ol, czy moje wrażenie, że Twoja opinia jest z jakichś powodów personalnie wycelowana we mnie, a argumenty o firmie stanowią tylko tło, jest słuszne? Tak czy owak dziękuję Ci za opinię i życzę wszystkiego dobrego w Twojej karierze :)

Tak5Nie

Ol
@Tomasz Kołkiewicz

Tomku, wiedziałem, że mogę liczyć na Twoją wyczerpującą odpowiedź. Trochę się nam tu narobiło tematów, więc może uporządkuję, aby zarówno Ty, Twoi obecni jak i przyszli pracownicy nie mieli już wątpliwości o co może mi chodzić: 1. Pracowałem u Was DAWNIEJ NIŻ 2-3 LATA TEMU. Powinienem to zaznaczyć w poprzednim poście, mój błąd. Mam nadzieję, że w firmie się pozmieniało, i to na lepsze. Uważam, że małe i średnie polskie firmy są bardzo ważne i świadczą o przedsiębiorczości. Im lepiej wyglądają u nich kwestie warunków oferowanych pracownikom, tym bardziej na plus dla wszystkich. 2. A czy moje opinie dotknęły Cię personalnie? Jeśli tak, to niesłusznie. Nie oceniam bowiem Ciebie, jako osoby. Nie rozpisuję się tu na temat Twojego stylu ubierania się, wysławiania się, etc. Więc w żadnym wypadku nie oceniam personalnie i nie o to tu chodzi. Jeśli pracowałbym w korporacji mógłbym napisać: "Kadra managerska ma tendencję do podbierania pracownikom pomysłów". Czy to można odebrać personalnie? Za moich czasów Ty byłeś jedyną osobą, która miała rozstrzygające zdanie na każdy temat. Oceniam więc Twoją rolę jako "szefa", czy osoby "zarządzającej zespołem". I jako pracownik do tego już mam prawo, a osoby, które są zainteresowane pracą u Was mogą poznać moją opinię. Może uznają ją za przesadzoną, może za zbędną, a może będzie ktoś, kto zwraca uwagę na te same sprawy, co ja i wtedy zaoszczędzi sobie nerwów i czasu zarówno sobie, jak i Wam. 3. Teraz może czas na kwestie podbierania, błędów i foteli. Z "podbieraniem" chodziło mi o to, że miałeś w zwyczaju pytać się swojego zespołu o radę. Ktoś radził więc w dobrej wierze, ale pomysł został odrzucony z jakiegoś powodu. Następnie po pewnym czasie wracał z Twojej strony, wyrażony innymi słowami, ale sprowadzający się do tego samego. Czy było to celowe - nie wiem, ale wrażenie niesmaku jednak pozostało. Nasze rozmowy (bo nie była to jedna jedna) o błędach trudno nazwać "kłótniami". Zaznaczam, że słownik oferuje często dwie przyjęte formy. Na Twojej zawsze musiało stanąć, pomimo tłumaczeń i, w moim odczuciu, straty mojego czasu przy poprawianiu tego w wielu, wielu tekstach. Niby nic wielkiego, ale dla mnie było to niegospodarnością czasu pracownika. I wreszcie krzesła. Zgłaszałem mój problem. Jako, że byłem raczej świeży na rynku pracy, może nie wyraziłem się dość jasno, stanowczo albo nie drążyłem dość tematu. Co by nie było - doświadczenie uczy asertywności i walki o swoje. Z resztą wymiana krzeseł nie jest konieczna, wystarczy nabyć nakładkę na krzesło na poziom lędźwiowy kręgosłupa, nie są to duże koszta, a wydaje mi się, że po prostu dobrze mieć coś takiego dostępne na życzenie pracownika. Może się zdarzyć, że np. pracownica zajdzie w ciążę i dobrze byłoby jej wtedy zapewnić bardziej komfortowe warunki pracy. 4. Opóźnienia w wypłatach. Gdy pracowałem osiągały nawet 15 dni, bez wcześniejszej informacji. Dobrze, że macie ten etap już za sobą. 5. Dodatkowe obowiązki. Były to sprawy, które wynikały w trakcie pracy. Na przykład, poza swoimi stałymi obowiązkami, dodatkowe odpisywanie na maile. Nie miały one charakteru stałego, ale potrafiły skutecznie odrywać uwagę i zmniejszać produktywność. 6. Samodzielność w podejmowaniu decyzji. Tu mam po prostu inne zdanie. Nie czułem się samodzielny na moim stanowisku. 7. Kuchnia. Nigdy nie pracowałem i nie pracuję w korporacji. Wiem jednak, że można lepiej nawet w małych firmach. Kuchnia powinna zapewniać komplet naczyń dostępny dla wszystkich (płaskie talerze, miski, głębokie talerze, kubki etc.). Kilka rodzajów herbat (załóżmy - 3), też nie stanowi dużych kosztów. Zawsze świeże i ważne mleczko do kawy, cukier. Miłym gestem są na przykład owoce albo ciastka co poniedziałek, na dobry początek tygodnia. To nie są rzeczy obowiązkowe dla pracodawcy, oczywiście. Takie nic, a pokazuje, że po prostu zależy na pracownikach. Wbrew pozorom ludzie zwracają na to uwagę. Życzę Wam mimo wszystko powodzenia w dalszym rozwoju i sukcesów.

Tak1Nie1

@Ol

Sprawdziłem historię wypłat. Opóźnienia, o których piszesz nie miały miejsca w żadnym roku funkcjonowania firmy. Lawirujesz też w opisie mojego zachowania - raz się kłócę i narzucam błędną pisownię, dalej piszesz, że nie było kłótni, a oczekiwana przeze mnie forma była zgodna ze słownikiem. Sugerujesz, że oszukujemy ("Nie dajcie się oszukać"). Masz oczywiście prawo wyżalić się na nudę, brak podkładek na krzesła czekających w gotowości, aż pracownica zajdzie w ciąże, brak ciasteczek czy owoców, misek w ilości równej liczebności zespołu - wszystko to, poza nudą w firmie, jest prawdą! Nie masz jednak prawa naruszać dobrego imienia naszej firmy publikując nieprawdziwe informacje, bo na wizerunek tej firmy ja i mój zespół ciężko pracujemy! Dlatego wzywam Cię do zaprzestania naruszania dóbr osobistych naszej firmy zgodnie z art. 43 w związku z art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego. Miej świadomość, że zamieszczanie nieprawdziwych informacji jest wykroczeniem na gruncie przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. O niedopuszczalnym naruszaniu dóbr osobistych w wypowiedziach mówi również regulamin serwisu GoWork (§ 4 pkt. 3). Ani ja, ani nikt z zapytanych obecnych i byłych pracowników nie kojarzy przypadków, o których piszesz. Nie wiemy kim jesteś, ani co Tobą kieruje. Jeśli chcesz udowadniać swoje racje, to miej cywilną odwagę podpisać się z imienia (jak zrobili to inni pracownicy i stażyści), wtedy może uda się ustalić, czym nasza firma Ci zawiniła. W przeciwnym razie odpuść sobie dalsze anonimowe komentarze, które nie mają związku z rzeczywistością.

Tak6Nie

Kont
@Ol

Zgadzam się w 100%! Firma dobra na staż i dla ludzi o mocnych nerwach! Śmieszne wynagrodzenie, umowa na 1/8 etatu

Tak1Nie2
@Kont

Cóż, branża jest wymagająca, to i opinie bywają różne. Ale w jednym się zgadzamy, na staż firma idealna, ale jak pokazuje team, nie tylko na staż. Mocne nerwy? Nie zauważyłem, żeby ktoś chodził pospinany, ale ok, stażysta jak się nie przykłada może być wystraszony, ale chyba tego, że się wymaga. Większość to odbiera jak przysłowiowa praca, gdzie czasem jest kocioł. Bywają dni mega luźne, gdzie spokojnie robisz co tam masz i zero spiny, a bywają dni gdzie jest mega kocioł, bo milion zadań na wczoraj i wówczas bywa podniesione ciśnienie - ale też bez przesady. Nie wiem, może jestem inny ale moim zdaniem to nie kwestia mocnych nerwów a odnajdywania się w tej trudnej i poniekąd specyficznej branży i dobrej organizacji oraz asertywności. Więcej stresu miewałem w poczekalni do dentysty. Poza tym, w tej branży, firmy nie różnią się od siebie jakoś diametralnie. Z opowieści między innymi ludzi, którzy przeszli stąd do innych organizacji wiem, że to wszystko jeden diabeł, różni się niekiedy tylko skalą. Ciśnienie bywa wszędzie. Co do hajsu? Mi się hajs zgadzał i zgadza. Ale to zawsze jest względne. Wszystkich nie zadowolisz. 1/8? Wygląda na nieaktualne wiadomości. Przynajmniej ja nie potwierdzam. Z pozdrowieniami - bo pewnie się znamy, chociaż zbyt pospinany jesteś żeby się podpisać :). Ale spoko, rozumiem, w końcu to temat dla ludzi o "mocnych nerwach". Peace!

Tak1Nie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja?

@Pytanie

Stałą umowę można dostać po okresie próbnym - klasycznie są to 3 miesiące. Współpracujemy również B2B.

Karolina

@Mateusz (Mati-X), dziękuję za Twoją aktywność na wątku. Odpowiedziałeś na moje pytanie dotyczące możliwości pracy zdalnej i godzin pracy. Myślę, że to bardzo dobra informacja dla osób, które myślą zaaplikować do firmy. A jak przedstawia się kwestia nadgodzin? Czy w ogóle się zdarzają w firmie, jeśli tak to czy są dodatkowo płatne?

Karolina

@Mateusz (Mati-X), możesz jeszcze powiedzieć jak wygląda system czasu w jakim pracujesz, czy jest możliwość pracy zdalnej? Nadgodziny w pracy są dodatkowo płatne, czy przysługuje wolne? @Benek, na stronie firmy w zakładce kariera jest informacja, że firma w tym momencie nie prowadzi rekrutacji, ale można wysłać swoje CV.

Mateusz (Mati-X)
@Karolina

Pracuję 8 godzin dziennie, pięć dni w tygodniu od 8 do 16. Jest możliwa praca zdalna (2 dni miesiącu).

Mateusz (Mati-X)

Firma stawia na rozwój pracowników, atmosfera jest super, wynagrodzenie w terminie, jak dla mnie wszystko na plus. Cały czas rozwijam swoją wiedzę w temacie projektowania stron opartych na rozwiązaniach CMS (w tym WordPress), projektowania przyspieszonych stron mobilnych AMP oraz w sprawach IT. Pracuję już ponad rok wliczając w to staż (3 miesięczny), jestem bardzo zadowolony, więc zdecydowanie daje kciuka w górę.

Benek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Kamil

Zacznę od rekrutacji: Bardzo przyjemna, rzeczowa, zero nadęcia czy wyuczonych tekstów HRowych tekstów. Rozmawialiśmy o samych konkretach - więcej o tych dotyczących pracy niż z mojego życia zawodowego. Po rozmowie od razu dowiedziałem się, że dostałem pracę. A w samej pracy bardzo przyjemna atmosfera - żadnego niepotrzebnego stresu, chociaż wiadomo, że pracować trzeba. Każdy ma w sobie na tyle samodyscypliny, żeby wiedzieć co ma robić. Do każdego (w tym do szefa) można odezwać się w razie problemów bez niepotrzebnego skrępowania

Tak3Nie
Karolina

@Jerzy, udało się uzyskać jakąś informację? Jeśli tak, podziel się proszę z nami. Kto jeszcze wypowie się SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja ? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Wasze informacje będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych praca w SEO4.

Jerzy

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy? Czy coś z dodatków socjalnych?

TakNie

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Tak4Nie

Ania
@Administrator

Poczytaj tutaj https://www.gowork.pl/seo4.net-pozycjonowanie-i-optymalizacja,872840/rozmowy-kwalifikacyjne Zwłaszcza opis tego pracownika zawiera dużo informacji: Account Manager 2017-03-31 16:02 przez Michau

TakNie

Mogę potwierdzić, że praca w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja jest godna polecenia.

Agata

W SEO4.net pracuję od 6 miesięcy na stanowisku content managera, więc rocznica zobowiązuje do wystawienia opinii :) Jedną z największych zalet pracy tutaj są współpracownicy. Jeszcze nigdzie “na dzień dobry” nie zostałam tak ciepło przyjęta jak tutaj, a pracowałam wcześniej w kilku firmach (agencji PR, interaktywnej oraz reklamowej). Mamy zespół uroczych i świetnych specjalistów, od których wiele można się nauczyć i współpraca z nimi to przyjemność. Wychodzenie na tzw. “po pracy” również. Moje stanowisko jest właściwie w 100% samodzielne, więc mam wolność w planowaniu każdego dnia, na czym bardzo mi zależy. Poza tym robię to, co lubię. Kolejna zaleta - jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, to szybko zyskujesz zaufanie zarówno współpracowników, jak i szefa. Klienci są najczęściej bardzo sympatyczni i bezproblemowi. Ważne dla mnie jest również to, że często po kilku lub kilkunastu dniach widzę pozytywne efekty naszych działań, więc czuję, że ta praca ma sens. Oczywiście każde stanowisko jest inne i trudno mówić: “tutaj na pewno się odnajdziesz, to jest świetna praca dla Ciebie”, ale warto spróbować.

Tak3Nie

poczasie

Od czasu mojego stażo-pracy w SEO4 minął już jakiś rok i takie mam wrażenia po tym czasie: 1) właściciel bardzo się stara - raz wychodzi mu a raz nie, ale taki urok małych firm 2) na staż firma bardzo dobra, bo podstaw się nauczysz raczej bez problemu 3) za moich czasów super team, obecnie nie wiem 4) niskie wynagrodzenie 5) brak jakiejkolwiek organizacji pracy - za moich czasów - obecnie z moich źródeł wiem, że jest trochę lepiej ;) 6) klienci obsługiwani po "januszowemu" - czyli byle jak (ale raczej bez black hat seo)

Tak4Nie

@poczasie

1. Dzięki za docenienie :) Faktycznie nie wszystko udaje się realizować po mojej myśli. Na szczęście opór materii nie jest już tak duży, jak kiedyś, a i sam zespół ma świetną inicjatywę, dzięki czemu projekty i procesy idą zgodnie z planem. I to w dużej mierze planem zespołu. 2. Myślę, że nie tylko na staż, bo u nas można się uczyć przez cały czas, co potwierdzają nowi pracownicy przychodzący z innych firm. 3. Zajrzyj i sprawdź :) Mamy obecnie świetny skład, a i z wieloma byłymi pracownikami utrzymujemy dobry kontakt. 4. Niskie wynagrodzenie? Raczej porównywalne z konkurencją. Chyba, że oceniasz zarobki w branży. Nie przypominam sobie abyś prosił(a) mnie o podwyżkę, ponieważ nikt nigdy nie prosił :) Mimo wszystko pracownicy otrzymują podwyżki, a na pytania, czy pensja jest OK, twierdzą, że tak. 5. Organizacyjnie zespół radzi sobie świetnie. To m.in. zasługa dwóch project managerów, ale i dobrej komunikacji i koordynacji w zespole. 6. Rzeczywiście zdarzały się przypadki januszowania. Ale osoby, które nie były w stanie nabyć odpowiednich umiejętności w pracy z klientem już nie pracują u nas i obecnie zespół wzajemnie się pilnuje, aby każdy klient był należycie obsługiwany. Generalnie kładę duży nacisk nie tylko na realizację strategii, ale właśnie na obsługę klienta i transparentność usług. Ktoś zresztą tu już pisał, że obsługa klientów jest u nas na wysokim poziomie.

Ewa M.

Współpracuję zdalnie z Seo4 od kilku miesięcy. Mają naprawdę świetną content manager, która zawsze podsyła bardzo konkretne wytyczne i jest do nieustającej dyspozycji copy w razie jakichkolwiek pytań, za co chwała jej :):) --> pozdrowienia ciepłe p. Agato. Artykuły pisałam - i mam nadzieję dalej to robić - dla znanych marek, stawki za teksty przyzwoite, wypłata zawsze na czas... Polecam tego allegrowicza jednym słowem :)

ID
@Ewa M.

Zgadzam się w 100%. Lepiej bym tego nie ujęła. Konkretny klient, który wie, czego potrzebuje. Polecam do pracy i współpracy.

Karolina

Co powiecie o odbywaniu stażu w firmie SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja? Czy taki staż jest płatny i ile czasu trwa? Czy jest możliwość zostania zatrudnionym w firmie po odbyciu stażu? Takie informacje będą ważne dla osób, które wybierają się na taki staż i będą chciały kontynuować swoje doświadczenie w firmie.

@Karolina

Karolina, w tym momencie organizujemy staże wyłącznie z myślą o późniejszym zatrudnieniu. Staże są płatne. Okres stażu jest zależny od dyspozycyjności kandydata. Przy pełnej dyspozycyjności (40h w tygodniu) oferujemy staż 3-miesięczny. Przy mniejszej dyspozycyjności staż jest dłuższy (6 miesięcy). Wynika to z czasu, jaki jest niezbędny na zdobycie niezbędnego doświadczenia.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja - Kraków

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja