Opinie o Atrem S.A. w Przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atrem S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Atrem S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atrem S.A. w Przeźmierowo

Aleksandra

Rok temu ktoś wspomniał o średniej pensji 5400 brutto :) Poprawiło się coś może?

@Boss

Uważam , że w PSG lepiej. Jak Bercik tam pracuje - to musi być zajefajnie.

Czy Atrem S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nagłabany
@Odpowiedź

Jakie nadgodziny? Przecież za moment 4 - dniowy tydzień pracy. Obiecali . Kiedyś vice prezes Marko powiedział - nie umiecie sobie pracy zorganizować , żeby przyjść na Wigilię.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Atrem S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź

W gratisie dostaniesz centralę telefoniczną i książkę z zastrzeżonymi numerami i jeden słup . Poziom pytania mniejszy niż 8 zer

Korben Dallas Nowy wpis

Dostaniesz telefon komórkowy (taki z którego się tylko cieszą dzieci przez miesiąc po pierwszej komuni), laptop oraz samochód służbowy (jeśli w Twojej pracy na budowie w delegacji będzie Ci niezbędny). Po skończonej budowie napewno będziesz musiał oddać samochód i oczekiwać na przydział na innej budowie (w tym czasie transport zapewni Ci komunikacja miejska)

Czytelnik Nowy wpis
@Korben Dallas

Tylko tak na marginesie. Jeżeli w firmie (och ,ach) (kontrakt za kontraktem) telefon komórkowy/ laptop na stanowiskach (np. Inż Budowy) ma być wartością dodaną to zaczyna mnie boleć ucho środkowe. Przecież te pytania to jest kit i nic więcej. Nie uczestniczcie w tej szopce.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Atrem S.A.?

Korben Dallas Nowy wpis

W moim przypadku to była trzecia umowa jeśli dobrze pamiętam bo już trochę czasu mineło. Po jakim czasie? To zależy na jaki czas określony okres dostaniesz drugą umowę

Czy w Atrem S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

Nie. Tylko umowa na pracę za darmo.

Aleksandra

@Aleksandra

6500 - 7000. Bez łaski.

Następny
@Odpowiedź

Dostaję 10000 od pół roku Proszę nie zaniżać. Do końca roku mam szansę na 12000 - jak wszystko wypali.

@Aleksandra

Ten co wspominał to powinien zatrudnić się w LIDL-u. Pieniądz płynie ,wszyscy zadowoleni koń-trakt goni następny .Wódz zadowolony. Jest kolorowo.

@Następny

Aż? Przecież to praktycznie 2 razy tyle niż spytała. Jak to osiągasz?

@Honorata

Ciężką i odpowiedzialną pracą w prestiżowej branży. Nic dodać, nic ująć.

Honorata

Ok.... A jakie stanowisko i na czym praca polega, że taki zysk?

Gustlik
@Honorata

Automatyk -szeroko pojęty. Praca w delegacji , przyjmowanie wiedzy i tyle.... Polecam

Danuta
@Gustlik

Jak te delegacje wyglądają, na ile wyjeżdżasz, jak często jesteś w domu? No i dokąd Cię na te delegacje wysyłają bo to też myślę że istotna kwestia

@Danuta

Na tyle, żeby skończyć zadanie Wracam do domu jak mogę. Coś kosztem czegoś.

Honorata

No tak, chociaż no weekend z rodziną... Ale to prawda z tym co napisał, że z delegacji spokojnie z 12 tys wrócisz?

Degustator

A pijaństwo cały czas w tych delegacjach istnieje?

Delegat
@Degustator

A jak - i to jeszcze wszystko w rachunek hotelowy wliczone. I tego boss-y z Bydgoszczy nie łapią. Może więcej kontroli faktur p. Jerzy?. Czekam.

@Delegat

A to nie kontrolują ich? Bo tak jak piszesz to raczej by wtedy już coś wyszło. Aż tak ludziom tu ufają, ze nie sprawdzają nic?

Gazer
@Honorata

Więcej gazu. To trzeba dać w gaz. Przecież jak całymi tygodniami zaiwania się w delegacji to musi być tez coś dla ciała.

Kolumbijczyk
@Gazer

A inne używki też wchodzą w grę? Jak tak > to się zatrudniam.

@Kolumbijczyk

no to faktycznie byłby wyznacznik wyboru firmy. a właśnie skoro byliby tacy chętni to oni jakoś wnikliwiej kandydatów weryfikują? co z przyjmowaniem osób karanych chociażby?

@Honorata

Karanych ?. Przez kogo ? Sądy których nie ma ?. Do firmy zatrudnia się w tej chwili tylko z powodu wysokości zarobków. Czasy altruizmu i pracy dla idei się skończyły bez uchronnie . Teraz można robić coś. lub nie robić nic . Pieniądz i tak wpływa z jednej , czy z drugiej strony.

@Odpowiedź

Czyli z tej odpowiedzi mogę wnioskować, że spore obłożenie kandydatami jest? Pytam, bo widziałam jak rzucali na forum kwoty w wysokości 15 tys, to chyba dobra stawka? Od nowego roku to cokolwiek się tu może pozmieniało w warunkach?

@Honorata

0,1 do 0,7 % kandydata na beczkę śmiechu.

@Honorata

Z tym ,że w 2B2 .Noc ,dzień noc. (usunięte przez administratora) dojechanie kreatywnych . I co dalej . Dopłacasz do interesu ,płacisz na nierobów i na cały (usunięte przez administratora) zwierzęcy.

@Odpowiedź

Wiesz dlaczego tyle słów usuniętych przez adm.? Prawda jest niepopularna . Chyba ,że były wulgaryzmy. 2B2 - jak sobie pościelisz , tak się wyśpisz. To jest KORPORACJA I KONIEC ( 22 lat współpracy). Nie będą mamić nie zorientowanych- że nie.

Boss
@Odpowiedź

w GS - ach jest ciekawiej (polityka , polityka i na końcu gaz ). Państwowe pieniądze nie mają końca -byle osiągnąć sukces.

@Boss

Uważam , że w PSG lepiej. Jak Bercik tam pracuje - to musi być zajefajnie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Atrem S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Akademia Piłkarska Reissa - Trener UEFA B, UEFA C
Przeźmierowo
SportWin Group
logo firmy SPRZEDAWCA
Przeźmierowo
Netto Sp. z o.o.

Czy Atrem S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ochrona

Tak. od 7 do 7

Koń

Praca uszlachetnia warto cały czas być do dyspozycji takiej ,lub innej

@Ochrona

A nadgodziny często się zdarzają? Przy dniówkach 12 godzinnych to chyba ciężko to ogarnąć?

Normalny
@Mikołaj

Nadgodziny zostały zniesione 8 lat temu ,żeby pracownicy nie naciągali Zarząd na fikcyjne dodatki. Nie po to ktoś wymyślił 8 godzinny dzień pracy ,żeby pracować po godzinach. Teraz jest tak jak powinno być . Praca ,płaca laba, resztę doda Państwo. Pracusie do Japonii ,Korei i Chin.

Normalny
@Mikołaj

Misiu, o 22.55 to my po tych 12 godzinach pracy + 4 nadgodzinach wypoczywamy, ale widocznie w konsumpcyjnym ,rozbuchanym do granic towarzystwie takim jak TY pije się whisky i wypisuje dyrdymały. Idź synek spać.

Bartosz
@Normalny

Sam wiesz, że nadgodziny są zwykle więcej płatne więc to tylko plus dla pracowników, że sobie dorobią. Nie każdy chce laby tylko woli więcej zarobić. Tak ciężko to zrozumieć?

Bartosz
@Normalny

To wypoczywaj. Kto ci broni po ciężkiej pracy:) Jakbyś jeszcze napisał ile ci płacą za tą wyczerpującą robotę to byłbym wdzięczny.

PRACOWNIK
@Bartosz

Nadgodziny w ATREMIE nie są dodatkowo płatne i koniec. Dość tego pisania ludzi którzy tutaj nie pracują. Zakodujcie sobie to raz na zawsze. Wszyscy z góry do dołu. Zwykle to nie znaczy tutaj. Średnia pensja Panie ciekawski 5400 brutto - zatkało kakao i to wszystko. Stanowisko techniczne - specjalistyczne ze stertą uprawnień. Żadnych premii, świątecznych dodatków, kart multisportu i bezpłatnej opieki zdrowotnej.

Neopan
@PRACOWNIK

W ATREM-ie była, jest 1 KASTA słabiutkich Zarządów - wiecznych kontestatorów dobrobytu. Kondzio masz 61 lat ,a Tobie cały czas wydaje się ,że jesteś LEONCIO Endriu ciut młodszy za chwilę też będziesz .......

wujo

Nie płacą za nadgodziny.

prac
@Bartosz

Około 4 tysięcy na rękę tak plus minus.

Maryjan
@wujo

W tym miesiącu za nadgodziny dostałem 2 gwoździe 4 śruby fi 6 i naklejkę z logo ATREM.

Kierownik
@Maryjan

Na ten przykład wolę nic nie dostawać tylko zostać Prezesem tego interesu.

Kim
@Kierownik

Daj spokój Prezesi mają tyle obowiązków i jeszcze trzeba koniec z końcem związać. I jeszcze ci pracownicy roszczeniowi. Nie jest łatwo

PO
@Kierownik

Ja to bym chciał zostać Prezesem w wełnianych porach z taką wielką teką i z kotem pod pachą.

@Neopan

W Atrem-ie kiedyś były dwie palarnie- teraz jest jedna. Jest pandemia .Zadaję pytanie .Panie Prezesie jak żyć i palić?. Może jakiś dodatek finansowy to byśmy zrezygnowali z tego fatalnego nałogu.

Sawos
@Mikołaj

Nadgodziny zostały zniesione. Teraz jest ryczałt za nadgodziny, jeśli się w nim nie zmieścisz to pracujesz za frejer

@Sawos

Ryczałt który jest ograniczony , a prezes nie ma pieniędzy żeby dodać premie,

Nagłabany

Andrzej D

10 -15 tys. w takiej branży to godziwe wynagrodzenie dla średniej kadry technicznej.

Mynystrant
@Andrzej D

Za tyle robię w miesiącu zakupy w Biedronce.

Jaki jest styl zarządzania w Atrem S.A.?

Wolna amerykanka.

Melepeta

Każdemu wg, zasług, Ale jak język sprawny - to więcej

Czy pracownicy w Atrem S.A. dogadują się między sobą?

Pan Mietek

Dogadują się bo jest co raz mniej osób do dogadywania

Jurek
@Pan Mietek

Przecież za chwilę tam nie będzie nikogo

Lektor

J a t a k. Tylko jest problem ze słownikiem wyrazów bliskoznacznych.

Zofia
@Jurek

Jakieś zwolnienia tam macie? Dlaczego? :/

Osioł
@Zofia

Jest tak dobrze ,że Ci którzy w życiu coś chcą zrobić idą przed siebie Zostają tylko Ci inni. Wniosek . Jaki Pan taki kram.

@Osioł

No to szczęście w nieszczęściu, bo to ich indywidualna decyzja w takim razie. Ale serio tak słabo tutaj z rozwojem czy czymkolwiek? Jest coś co można poprawić, żeby przestali odchodzić?

Gustlik
@Honorata

Wszystko. Było źle , jest jeszcze gorzej. Ale to problem krawaciarzy , lub białych kołnierzyków.

@Gustlik

Chodzi o zarząd lub ogólne szefostwo? Jak właściwie z ich rzetelną ingerencją w życie firmy? Kto tak naprawdę tym wszystkim zarządza?

Ten piąty
@Honorata

Ile pytań tyle odpowiedzi .Człowiek dwojga imion? . Hotelarz? .Chodzi tylko o nabijanie własnej kabzy ? Takich amatorów zarządzania w kraju pod tytułem Polska jest wielu.

@Ten piąty

Ano może i. Ale pytam o jasny konkret tutaj w firmie, chyba ludzie ogarniają takie rzeczy i wiedzą co i jak się tu odbywa?

@Honorata

Ci którzy stoją na baczność? Zostali sami klakierzy.

@Odpowiedź

Aha.xd To w takim składzie jak dalsza perspektywa tego wygląda?

Angela
@Honorata

Ryba śnięta na Odrze; może Atrem za kontrakt z Wodami Polskimi podejmie się neutralizacji rtęci. Do termometrów na jesienną falę covid X wystarczy.

@Angela

A co ta fala silna ma być? Wpłynie na prace tutaj czy raczej już są gotowi?

Nierób

Ale w tym ATREMIE teraz pieniądz proponują od 7000 do 14000. Oj kusi, kusi. Póki co jednak wole bezrobocie.

Złotoryj
@Nierób

To są pieniądze?. Może 20 lat temu .Teraz to zwykła przeciętna pensja. Żeby chociaż raz w roku dorzucili z 40-80 tys. premii to można byłoby się zastanowić. Na samorodkach i bursztynach mam 3 razy więcej

Bożena
@Złotoryj

To wszystko ironia jak rozumiem? Może taka stawka jest dla jakiegoś managera lub kierownika? Kto tutaj ma taką kasę? I skąd taka kwota premii?

@Bożena

Kierownika. Za co?. Menagera. Za co?. Takie stanowiska w tym przybytku to jakieś nieporozumienie. Powinni jeszcze dopłacać tym którzy na nich pracują.

Czy firma Atrem S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Odpowiedź

Jest wyjątkowo równo .Jest tyle samo zniewieściałych facetów ,co kobiet z testiculos .Kobiety chodzą w spodniach i zarabiają tyle samo co mężczyźni w kiltach, chyba ,że któryś założy czerwone kabaretki i szpilki to wtedy jest odwrotnie.

Odpowiedź

Obywatelu PYTANIE skąd te pomysły na wrzucanie co chwilę jakiś bezsensownych pytań. ATREM to nie jest jakiś twór garażowy. Obowiązują takie same zasady jak wszędzie .Jest Kodeks Pracy ,ISO, SA - nie ma miejsca na wolną amerykankę. Czy, czy, czy? ile można? . Czy w państwie prawa jest miejsce na bezprawie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Atrem S.A.?

Gg

Nie

Denis Rozrabiaka
@Gg

Spotkania to można urządzać jak się ma pieniądze , a nie wspomnienie po pieniądzach. Nawet się zapomniało ,że 20 lat pękło. No cóż , bywa.

Wojciech z Brudzewa

Za poprzedniego Zarządu były spotkania integracyjne, prezenty na święta oraz dzień dziecka. Za obecnego Zarządu nie ma nic z tych rzeczy

JAREEK
@Wojciech z Brudzewa

Za poprzedników było to nadmiarowe działanie. Zresztą poziom, treść z roku na rok był coraz niższy. W takiej korporacji mrówki są po to aby napychać kasę Uśmiechniętym Panom w garniturach .Ale jak Prezes w Nowym Ładzie zamiast 1100000 PLN dostanie 550000 PLN to zobaczymy - komu minka zrzednie.

Zadowolony
@Wojciech z Brudzewa

Nowy Zarząd dał takie podwyżki, że każdy z pracowników zabiera dzieci na święta do ciepłych krajów, obdarowuję całą rodzinę prezentami. A po powrocie jeszcze stać każdego na zakup nowego samochodu za pińcet czegoś tam.

@Zadowolony

Ładny sarkazm, nie powiem ;) Napiszesz jak tu naprawdę wygląda sprawa z zarobkami?

@Mikołaj

Cóż za słownictwo-fiu, fiu. Na tej nieaktualnej stronie chociażby ze względu na lokalizację firmy możesz przeczytać takie opinie. Prawda o ATREMIE jest w innym miejscu. Szukaj, zresztą i tak Ciebie to nie interesuje (przecież masz ciepłą posadkę)

Dziadek
@Mikołaj

Co ty jesteś taki ciekawski kto ,kiedy , dlaczego. Kilka razy ten sam ton w stosunku do kilku opinii. Jak chcesz być taki transparentny to napisz ,że jesteś synem Prezesa i jesteś taki z natury .

@Dziadek

O, detektyw się znalazł. :) Powiesz coś o tych zarobkach czy będziesz dalej prowadził dochodzenie kto jest kim? Taką fajną atmosferę też tam macie na co dzień jaka jest tu budowana na forum?

Dziadek
@Mikołaj

Przyjdź i zobacz. Opowiesz w domu co się zmieniło. Tyle zarabiamy ,że w końcu wystarcza na wszystko.

Czy w Atrem S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Szpadel

Z obsługi ręcznej koparki.

Jak długo trwa proces awansu w Atrem S.A.?

Inwestor

A kogo znasz?

@Inwestor

Na przykład Pana Krzysztofa Jarzynę ze Szczecina. I co ?

Wojciech z Brudzewa

To zależy od konkretnej sytuacji. Czasem awans jest nie możliwy, czasem trwa latami ale równie dobrze możesz awansować od razu bo w Atremie dużo osób odchodzi.

Automatyk
@Wojciech z Brudzewa

Odchodzą ,ale szeregowi pracownicy- którzy chcą i potrafią pracować. Dyrekcja i kierownicy trzymają się pazurami. Kto by ich przyjął?.

Anita

@szadi to ilu tych kierowników tutaj jest ? a ile zwykłych pracowników?

Kazimierz
@Anita

@Anita.Między przychodzącymi do pracy(obojętnie czy kierownik,czy pracownik), a wykonującym solidnie swoją prace jest duża różnica. W ATREM-ie jeżeli już są w większości kierowniczki i pracowniczki (nie jest to rodzaj żeński). Jak nowa miotła nie powymiata jednych i drugich to będzie jak było od dłuższego czasu. Teraz wszyscy są równi wobec pandemii i tym bardziej powinni zastanowić się nad swoją przyszłością.

Mikołaj

@szadi Jakie Twoim zdaniem są to niespełnione obietnice, o których mówisz? Prosiłbym o konkrety. No i stwierdzenie, że osoby na wyższych stanowiskach są niekompetentne to poważny zarzut. Czy mógłbyś podać przykład takich niekompetencji kierowników firmy Atrem aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna?

Alojzy Powsinoga
@Mikołaj

Mikołaju w HUMIKO nie ma takich problemów z niefajnymi opiniami-nieprawdaż.

szadi

eh, niestety kolejna firma z ambicjami przekraczającymi możliwości. Niestety firma składa się z głównie z dyrektorów/kierowników - którym względnie dobrze i trzymają się stanowisk jak kot pazurami. Z ich wiedzą merytoryczną i techniczną niestety bywa bardzo różnie... Dyrektorzy często nie mają podstawowej wiedzy o problemach technicznych oraz o tym co robi dany pracownik, a pracownicy - to osoby pracujące na w/w osoby i posiadające często WIEDZĘ której u w/w osób BRAK. Pracownicy zarabiają mało, nie są zapraszani na połowę (lepszych) imprez, dostają gorsze telefony (tj. nie iphony) częsta rotacja pracowników, ogólna frustracja, pracownik nigdy nie osiągnie - KAŻDY BARZDIEJ AMBITNY - kto chociaż trochę tu popracuje - ZWALNIA SIĘ - prędzej czy później przenosi się do konkurencji. Także jak chcesz pracować na kogoś (często niekompetentnego) za UŁAMEK ich wynagrodzenia dla kogoś do jest ZNAJOMYM a nie FACHOWCEM to aplikujcie. FIRMA składa się z NIESPEŁNIONYCH obietnic i całej masy dyrektorów będących wujkami/kuzynami itp. najczęściej kogoś z gazowni. Pracownik "aplikujący" zawsze będzie gorszy. FIRMA Z ASPIRACJAMI, ALE BEZ PERSPEKTYW DLA "ZWYKŁEGO" PRACOWNIKA.

Stella

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

karpik

no ale pewnie ty jako kierownik to jednak miałeś wyższe wynagrodzenie - no widzisz, to jednakw dużej mierze zalezy od wysokości stanowiska i w gruncie rzeczy od twoich kwalifikacji - taki programista PLC raczej by tu nie narzekał na kasiorę

KRIS

Ciekaw jestem kto pisze te super opinie. Pracowałem tam jako kierownik i wiem że to firma dla osób które szukają doświadczenia a nie zarobków. Jak ktoś dostanie 2500 na start to niech się bardzo cieszy. Jedyne co naprawdę miło wspominam to atmosfera w dziale

Rogi

Autmatykom. U programistów nie wiem jak jest. Ale druga część Twojego zdania to faktycznie prawda niezależnie od działu. Nie opłaca się studiować za takie pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Atrem S.A. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Atrem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atrem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atrem S.A.?

Atrem S.A.