Opinie o ZPHU Dremat Jan Bartecki w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZPHU Dremat Jan Bartecki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZPHU Dremat Jan Bartecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPHU Dremat Jan Bartecki w Jelcz-Laskowice

Zuzanna

@kacper, rozumiem, że możesz mieć niemiłe doświadczenia z pracy w ZPHU Dremat Jan Bartecki, ale bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie na forum. Długo już pracujesz lub pracowałeś w tej firmie? Po czym wnosisz, że to pracownicy z Ukrainy są najchętniej zatrudniani przez tego pracodawcę? Może po prostu tak się złożyło?

Zuzanna

@NICO, rozumiem, że nie polecasz ubiegania się o współpracę z ZPHU Dremat Jan Bartecki. Mógłbyś rozwinąć swój komentarz i przedstawić swoje dotychczasowe doświadczenie z tą firmą? Dlaczego Twoja opinia o ZPHU Dremat Jan Bartecki jest właśnie taka? Twoja wypowiedź z pewnością posłuży innym użytkownikom, którzy interesują się tą firmą pod kątem zatrudnienia.

NICO

Możecie tą firmę omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)Swego czasu odradzałem koledze zatrudnienia (po moim epizodzie) nie posłuchał po nie długim czasie zwrócił mi HONOR (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Kontroler Jakości lub Inżynier Jakości. Co możecie powiedzieć o pracy w ZPHU Dremat na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się osoby, które na ofertę odpowiedzą?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZPHU Dremat Jan Bartecki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
tomek

widze, ze firma mocno się rozwija, wydaje mi się, że spokojnie można zarobić u nich, a teraz maja prjkety unijne, które zakładają zakup zespołu maszyn produkcyjnych (13 szt. środków trwałych), no i zakup wyposażenia Działu B+R (3 szt środków trwałych).

Kamil

Może będą szukać kogoś? Zwolniło się jakieś miejsce? Mam trochę doświadczenia i chętnie bym się zaczepił

kacper

Czyli jest szansa, że będzie ok? Tylko co trzeba zrobić żeby dostać umowę o pracę? Pan Bartecki naprawdę się tak na wszystko denerwuje? Słyszałem, że jest strasznie nerwowy i łatwo mu podpaść.

kacper

Czy to prawda że w dremacie nie ma umow o prace? Podobno pan bartecki nie chce dawac umowy o prace nawet po okresie probnym.Prawda to? Chciabym tam startowac, bo widze oferty, ale martwie sie tym ze bede robic ciagle zlecenia a wiadomo jak to jest.

bbb

Już niedługo święta :)

kołobrzg

Podniecacie się imprezą na święta a może coś o firmie co tam się dzieje jakie zarobki atmosfera bo to jest ważne a nie jedna impra w roku a póżniej kierat cały rok w oczekiwaniu świąt

święty Mikołaj

po raz kolejny okazało się że Wielki Pan i Władca J.B. bo się swoich roboli. wszystkim trzesie Daruś i wszystko robi sie tak jak zyczy sobie Daruś

święty Mikołaj

spotkanie z wyżerką było, prezenty były - niektórzy tak za imprezowali, że do domu wrodzili następnego dnia...

matek

Nikt mi nic nie odpowie? Bardzo zalezy mi na aktualnej opinii, gdyż nauczony poprzednimi doświadczeniami, tym razem chce poszukac pracy najpierw dobrze sprawdzając firmę. Nie zalezy mi na wielkich szczegółach, pytam o ogólniki, czy aby na pewno warto zaaplikować do ZPHU Dremat? Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za informacje.

do świętego

poczekaj bo sie wzruszę

Święty Mikołaj

W tym roku byliście niegrzeczni i nie będzie prezentów !

kaziu

Dremat to banda oszołomów - sami (usunięte przez administratora) już nawet ciasteczka kradną :)

Pion

Po podpisaniu drugiej umowy zaczyna sie (usunięte przez administratora) pracownika , nie warto marnować swój czas dla tej firmy, to jedno wielkie (usunięte przez administratora), nie polecam.

Tt

Pytanie czy to dlatego, że osoby które by spełniały kwalifikacje nie chciały pracować czy co, bo to trochę dziwne.

komar

wysłać CV i tak warto. Często pracodawca bierze osoby nie do końca spełniające wymagania w ofercie pracy

koszla

zanim @sami zaczniesz myśleć już o pieniądzach i wynagrodzeniu to zastanów się czy na pewno spełniasz ich wymagania

Zostaw merytoryczną opinię o ZPHU Dremat Jan Bartecki - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w ZPHU Dremat Jan Bartecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZPHU Dremat Jan Bartecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPHU Dremat Jan Bartecki?

ZPHU Dremat Jan Bartecki
2.1/5 Na podstawie 33 ocen.

ZPHU Dremat Jan Bartecki