Opinie o zm KALBARCZYK w Czekanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie zm KALBARCZYK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie zm KALBARCZYK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o zm KALBARCZYK w Czekanów

Eryk

Uważam, że niektórzy zamiast pracować obserwują innych żeby wystawiać im opinię. Generalnie dobra firma więc polecam.

@Eryk

widzę ze twój opis broni tego TYPA kalbarczyka - odeszło od was w krótkim czasie kilku pracowników z kilkunastoletnim stażem 2018/2019 Dlaczego? odpowiesz . odeszli bo kalbarczyk jest świnią i ci co w niego wieżą nie są lepsi przyznać trzeba ze zakład ma zmodernizowany dobrze a nawet bardzo dobrze ale co z tego jeśli tylko 5% pracowników umie wykorzystać w 100% potencjał maszyny a cieć chodzi i mówi ze za mało zrobione. gdzie są szkolenia podnoszące kwalifikację operatorów ? gdzie są szkolenia okresowe ? gdzie są premie uznaniowe ? ZASADA ciecia jest taka - na umowie najniższe wynagrodzenie krajowe a w premii reszta kwoty, wiec jak pójdziesz na chorobowe to może ci ciec wypłacić lub nie, może być też tak ze dostaniesz tylko część to też zależy jak długo będziesz chorował lub twoje dziecko. podnoszenia kwalifikacji- nie ma bo cieć musi mieć na ferrari i na wyskoki do klubów nocnych - ile razy przychodził w nocy na zakład w czwartek lub w piątek nachmielony ile razy spadł z rampy z tyłu zakładu - dobrze ze się nie zabił bo połowa z zakładu by uciekła bo nie miała umowy. co dobrze wychodzi cieciowi to ze dużo mówi i wiele obiecuje ale jego słowa niepokrywaną się z rzeczywistością

Odi
@Eryk

To powyżej pisał sam Artur k . Dba o opinie w sieci zadnie nie przepuści na swój temat , to narcyz buc i nieuk . Nawet żona

@Odi

Chyba część treści to Ci urwało? Chociaż przewiduję, że krytyka miała polecieć jeszcze ostrzejsza? Generalnie chyba każdy by chciał dbać należycie o opinie na temat siebie ale to nie znaczy, że od razu trzeba je fałszować... Jest jakiś konkrety dowód na to, że prawdę piszesz?

witam . jestem pracownikiem tego zakładu i powiem z mojego punktu widzenia że jest źle a będzie jeszcze gorzej jak robisz swoje i sie nie wychylasz to masz spokój ,( to znaczy ze jak będziesz trzymał z grupą to ci pomogą ale nie za darmo , zawsze ktoś coś od kogoś coś chce - nie ma nic za darmo ) ludzie jak w każdym zakładzie jedni pomogą drudzy podkładają kłody pod nogi( wprowadzają świadomie w błąd tak aby szef się wkurzył i cię opieprzył przy wszystkich wtedy wszyscy mają z ciebie ubaw aż do następnej ofiary ) zakład wyposażony dobrze i nawet bardzo dobrze tylko ze mało osób umie obsługiwać maszyny w 100% ( może 5% pracowników oraz kierowników ) Zero podnoszenia kwalifikacji przez pracodawcę, jeśli podnosisz je we własnym zakresie to szef poklepie cie po ramieniu i obgada za plecami - ale żadnego wsparcia. co do wynagrodzenia to podstawa najniższa krajowa reszta w premii którą możesz stracić z powodu choroby lub uszkodzenia narzędzia przy procesie obróbczym ( szef uważa ze narzędzie się nie psują tylko pracownicy je niszczą na złość jemu ). jak będziesz potrzebował urlop to sie dobrze zastanów czy nie lepiej się zwolnić - szef opowie ci wtedy bajkę jak to ciężko prowadzi się taki zakład ile to ludzie go (usunięte przez administratora) lub niszczą mu sprzęt, a on żyje w pełnym stresie zwłaszcza jak jeździ ferraari ) Zero szkoleń okresowych oraz zasad BHP i Kodeksu pracy - według szefa wszystko można kupić i wszystkich nawet urzędników . przy rozmowie o pracę szef obiecuje dużo mówi dużo , ze są szkolenia , karat multisport i wiele dodatków tylko ze to wszystko to ściema aby ściągnąć pracownika do siebie do roboty . Ogólnie szef jest mściwy i dwulicowy - potrafi ci naubliżać przy pracownikach i wyszydzić jak ci się nie podoba to wypad

Łukasz Nowy wpis

Żadnego ogłoszenia o pracę w sieci nie znalazłem, skąd zatem bierze chętnych do pracy, zwłaszcza, jeśli traktuje pracowników, tak, jak to opisałeś? Piszesz też, że podstawa to minimum krajowe, a ta premia, to uznaniowo przyznawana, czy obiektywnie i możliwa do wyrobienia?

Pracownik Nowy wpis
@Łukasz

Ty chyba żartujesz ????????????co dwa tygodnie w urzędzie pracy w Ostrowie wielkopolskim widnieje ogłoszenie do kalbarczyka , jednie są z nazwą firmy a inne tylko po skierowaniu z urzędu , kalbarczyka zawdzięcza to szwagierce która tam pracuje u przyznaje mu dofinansowanie za każdego jelenia którego ustrzeli do pracy

Ewa Nowy wpis

Serio co dwa? Nie za krótko trochę? A jak długo to już trwa, bo ciekawa jestem jak to jest, że stale ktoś się zgłasza

pracownik Nowy wpis
@Ewa

pytasz dlaczego ogłoszenia są tak często?- ponieważ nikt po przepracowaniu dwóch dni na próbę za darmo nie chce mieć z tym zakładem nic wspólnego , jeśli taka osoba zgodzi się na podpisanie umowy obowiązuje go okres wypowiedzenia i dlatego ogłoszenie w urzędzie pracy w ostrowie jest ciągle odnawiane co dwa tygodnie ( to artur k zawdzięcza szwagierce która tam pracuje - a swoją drogą za zwerbowanie pracownika do artura urząd dopłaca arturowi do zatrudnionego i interes się kręci ) ręka rękę myje

poko-loko

dobry operator jest doceniany (ja czuje sie z tym ok) a jak ktos mysli ze jest niedoceniany, zle oplacany, itd - to niech sie nei meczy i otworzy swoj zaklad, kupi swoje maszyny i zawojuje caly ostrow i okolice :) powodzenia

byłypracownik
@poko-loko

ARTEGO - byłem pracownikiem tego zakładu prze ponad 2 lata. na początku atmosfera jak w każdej pracy raz lepiej raz gorzej - po prostu wysługują się tobą do czarnej roboty to też zależy do jakiej zmiany należysz i jaki dział. Na zakładzie jest kilku fanatyków szefa i jest grupa która podkłada ci kłody pod nogi z czystej nienawiści ale są ludzie których można policzyć na każdej ze zmian którzy są w porządku- nawet kadra kierownicza . Zarobki słabe zero podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pracodawcę i wieczne wymagania ze za mało zrobione , nawet jeśli sam podnosisz kwalifikacje to i tak nikt tego nie docenia zwłaszcza cieć szef. Odeszło z tej firmy za mojej kadencji naprawdę fajnych wartościowych chłopaków studentów np automatyków, programistów,. Największym problemem tego zakładu jest Artur Kalbarczyk - cieć właściciel który wita się z każdym na zmianie żeby zobaczyć czy dana osoba jest - choć lista obecności też jest. Ogólnie typ arogancki chamski z brakiem kultury osobistej imprezowicz klubów nocnych i panienek .

Patyk
@poko-loko

To pisał właściciel który szuka w diecie opinie na swój temat

Pepito

A jak ze zarobkami? Ile może dostać ktoś konkretny który siedzi w branży 10lat. Nie wiem czy tam aplikować.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie zm KALBARCZYK. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Waldi

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Blackdajmond

Witam, widzę ze zdania podzielone a wiec warto aplikować czy nie? Ile można dostać na start ?

Agata

@Robert na forum nie opisujemy pracowników firmy zm KALBARCZYK, tym bardziej ich obrażając. Forum służy opinii o pracy w firmie. Skupmy się na takich wypowiedziach. Możesz ewentualnie dodać o jakie zachowania chodziło, że czuliście się właśnie tak jak napisałeś?

Agata

Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć pracując w zm KALBARCZYK obecnie? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jakim firma jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne. Co powinno się wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

bik

zgrajaa, sugerujesz, że kompletnie potrafią pracownika zgnoić ?

Zgraja marcinów

Do pracowałem tam . Dno to ty jesteś skoro nie umiałes ogarnąć prostych czynności . Nadajesz się tylko do miotly .

Masz może jakiś problem do mnie fiucie jeden to przyjdź i mi to powiedz . A nie piszesz jak (usunięte przez administratora) hajter po forach i portalach . Jesteś ciota i tyle . I dobrze wiem kim ty jesteś .

dobry-duszek

najlepiej to sobie odpuść :)

nowy

ja tam nie narzekam trafilem na zmiane mb i mk i jest ok wytlumacza i pomoga ustawic maszyne nieraz chlopaki maja zapierdol ale jeszcze nigdy nie odmowili pomocy chociarz nieraz byli wkurzeni ze o pierdoly pytam i jest to chyba obecnie najbardziej normalna zmiana

pracowałem-tam

Hmmm... Ze smutkiem stwierdzam, że kiedyś też tak myślałem pracując tam... Jednak po pewnym czasie okazało się, że cała zgraja Marcinów bardzo fajnie opier..ją człowiekowi plecy. Powód? Ano, bo głupi co nie dosłyszy to zmyśli i jeszcze poda dalej. Jedynymi ludźmi zasługującymi na szacun na rejonie centrów obróbczych są PG i MA...jeśli tam jeszcze pracują chłopaki. Jeżeli chodzi o kontakty na poziomie pracownik-pracownik to dno! I nikt mi nie wmówi, że tak nie jest.

krys%

Potwierdzam zakład pod wzgledem szkoleniowym do bani,pomieszczenia socjalne w stanie opłakanym.Kadra pracownicza posiada wiedze ale się nia nie chce dzielić bo ma poprostu wy...ebane na młodych.Odradzam zarobki jak wszedzie bez szału.

mlody

Pierdole piszecie i tyle ! Jest jak w każdym zakładzie a na pewno lepiej niż w com 40 i u piwka . Zarobki jak na ostrów i okolice są bardzo dobre .

ktos

Jeśli jestes młodym pracownikiem operatorem CNC to daj sobie spokoj tam się zrobiła jedna mafia nic nie wytlumacza każą aby sztuki zmieniać i zielony przycisk naciskać. Nie polecam

zbychu

Nie polecam tego zakładu.Pospiech Chaos i brak poszanowania pracownika.Głupie docinki szefa i marna kasa. Jesli są jakieś braki to są winni tylko młodzi pracownicy nie starzy.Dużo drogich maszym ale praktycznie jedna przy drugiej nie wiem jak to przeszło u BHP owca.Bardzo duża rotacja ludzi co o czyms swiadczy.

Rataj

Brak poszanowania pracownika przez pracodawce,zarobki bardzo słabe niskie

ogloszenie

chyba już odeszli bo widziałem ogłoszenia.

mały

(usunięte przez administratora) bajzel w zarzadzaniu praca na czym jak zwykle cierpi pracownik brak poszanowania i uznania dla operatorow CNC znajacych wiekszosc oprogramowan maszyn cnc 4 i 5 osiowych produkowanych na swiecie takich ustawiaczy ze swieczka szukac w polsce!!!! Ale pewnie wtedy jak kilku z tych ludzi odejdzie to wtedy zm wyciagnie wnioski ???

Zostaw merytoryczną opinię o zm KALBARCZYK - Czekanów

• Jak się pracuje w zm KALBARCZYK?

Zobacz opinie na temat firmy zm KALBARCZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w zm KALBARCZYK?

zm KALBARCZYK