ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk

ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk
3 10

Opinie o ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk

Jerzy

Posiadasz najnowsze wiadomości dotyczące postępów firmy ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem, może ten pracodawca planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? Chętnie dowiemy się o obecnym poziomie płac w tej firmie, nie wahaj się, tylko napisz swój komentarz w tym wątku!

Co powiesz coś więcej o pracy w ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk? Czym się zajmowałeś?

mado

a nie wiecie czy szukaja operatorow? Teraz zaczyna sie sezon i moze cos bedzie sie krecilo moze beda poszukiwali co?

operator

atmosfera to jest tak przyjemna jak na meczu legia-lech w sektorze dla lecha z szalikiem legi :)

zarobki niskie zwłaszcza na wejsciu i długo po wejsciu atmosfera kiepska szef idiota kompletny który wszystko wie i pracownika uwaza za smiecia co robi wszystko zle i za wolno

Kr
@pracownik 01.10.2014 11:16

Potwierdzam atmosfera Dno! A reszta szkoda pisać to już historia

były pracownik

male zarobki, nie przyjemna atmosfera. nie polecam, odradzam pracy z chorym wlascicielem.

operator
@były pracownik 13.08.2014 07:27

nieprawda :(

Zostaw opinię o ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk - Czekanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk