ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk

Opinie o ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk

Filtruj opinie po kryteriach:

byłypracownik
 Opinia

ARTEGO - byłem pracownikiem tego zakładu prze ponad 2 lata. na początku atmosfera jak w każdej pracy raz lepiej raz gorzej - po prostu wysługują się tobą do czarnej roboty to też zależy do jakiej zmiany należysz i jaki dział. Na zakładzie jest kilku fanatyków szefa i jest grupa która podkłada ci kłody pod nogi z czystej nienawiści ale są ludzie których można policzyć na każdej ze zmian którzy są w porządku- nawet kadra kierownicza . Zarobki słabe zero podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pracodawcę i wieczne wymagania ze za mało zrobione , nawet jeśli sam podnosisz kwalifikacje to i tak nikt tego nie docenia zwłaszcza cieć szef. Odeszło z tej firmy za mojej kadencji naprawdę fajnych wartościowych chłopaków studentów np automatyków, programistów,. (usunięte przez administratora) O(usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Deco
Nazwa działu: Produkcja
@byłypracownik 28.02.2019 14:55

Tak źle tam jest? Zarobki słabe? To ile

eryk
@Deco 14.03.2019 07:56

zarobki sa na podstawie najniższego wynagrodzenia ustawowego i jest norma w tym zakładzie . do wynagrodzenia dochodzi premia - tylko nie wiadomo za co - jak zachorujesz to jej nie dostaniesz lub twoje dziecko. ogólnie zakład słaby są lepsi i gorsi pracownicy jedni ci pomogą a drudzy ci nogę podłożą, (usunięte przez administratora) zakład jest dobrze wyposażony tylko szkoleń brak bo zawsze robisz za mało nie polecam tego pajaca lepiej znaleźć sobie mniejszy zakład o podobnym charakterze

Tak2Nie
Darek
 Opinia

Wieloletnie oświadczenie w tym co robi firma i ciągły rozwój to dało efekt dobrej pracy, polecam.

TakNie2
Jerzy
 Opinia

Posiadasz najnowsze wiadomości dotyczące postępów firmy ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem, może ten pracodawca planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? Chętnie dowiemy się o obecnym poziomie płac w tej firmie, nie wahaj się, tylko napisz swój komentarz w tym wątku!

Opinia

Co powiesz coś więcej o pracy w ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk? Czym się zajmowałeś?

mado
 Opinia

a nie wiecie czy szukaja operatorow? Teraz zaczyna sie sezon i moze cos bedzie sie krecilo moze beda poszukiwali co?

operator
 Opinia

atmosfera to jest tak przyjemna jak na meczu legia-lech w sektorze dla lecha z szalikiem legi :)

Tak6Nie
 Opinia

zarobki niskie zwłaszcza na wejsciu i długo po wejsciu atmosfera kiepska szef idiota kompletny który wszystko wie i pracownika uwaza za smiecia co robi wszystko zle i za wolno

Tak4Nie
Kr
@pracownik 01.10.2014 11:16

Potwierdzam atmosfera Dno! A reszta szkoda pisać to już historia

Tak2Nie

były pracownik
 Opinia

male zarobki, nie przyjemna atmosfera. nie polecam, odradzam pracy z chorym wlascicielem.

Tak9Nie

operator
@były pracownik 13.08.2014 07:27

nieprawda :(

TakNie

Zostaw opinię o ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem Artur Kalbarczyk - Czekanów