Jak się pracuje w ZPHU Dremat Jan Bartecki Jelcz-Laskowice? Zadaj pytanie

Niżej możesz napisać pytania o to jak się pracuje w ZPHU Dremat Jan Bartecki Jelcz-Laskowice, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Sprawdź czy praca w ZPHU Dremat Jan Bartecki jest dla Ciebie! 

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze pytania nt. pracy w ZPHU Dremat Jan Bartecki w Jelcz-Laskowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w ZPHU Dremat Jan Bartecki pracuje się na open space?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w ZPHU Dremat Jan Bartecki na stanowisko Kierownik Produkcji?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy ZPHU Dremat Jan Bartecki?

Daj Pan spokój...
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Jakie są mocne nie wiem. Może jednak moja opinia pomoże innym. Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Właściciel - komunistyczny starzec, skąpiec. Jego prawa ręka (sekretarka?) - nie chcę obrażać i osądzać, ale nie wyglądała na godną zaufania. Może się mylę. Teraz najlepsze: Człowiek właściciel sam oznajmił, że ludzie przychodzą do Drematu tylko na krótki czas, a potem uciekają i bardzo chciałby nawiązać dłuższą współpracę. Myślałem, że takie samozaoranie i kawa na ławę muszą się zakończyć jakąś porządną zachętą. Otóż nie. Na moje 5 letnie doświadczenie zaproponowano mi stawkę z kasy z Lidla- i oczywiście nie chcę tu nikogo obrażać, ale na tym stanowisku można zasiąść po maturze, mając lat 19. 5 lat studiowania i 5 lat nauki modelowania i projektowania w innych firmach powinno jakoś owocować...? Jestem w błędzie? Oczywiście było jeszcze jakieś zapewnienie premii (uznaniowej czy motywacyjnej), ale wiadomo jak z nimi jest. Są, ale nikt ich nigdy nie widział. Uciekłem stamtąd pospiesznie. Miałem to szczęście, że nie musiałem szukać pracy "na gwałt". Może warto się zastanowić dlaczego ludzie tak szybko spylają, może warto zainwestować, dać konstruktorowi te 4,5 - 5 tys? Współczuję pracownikom, którzy mają wielkie kwalifikacje i doświadczenie i z jakichś względów muszą tam pracować, za te grosze. Niższy pieniądz, można ewentualnie zrekompensować super atmosferą w pracy i brakiem stresu, to też ważne. Ale z tego co czytam inne wpisy, atmosfera też bardzo zła i nawet mobbing. To smutne, takie firmy powinno się traktować buldożerem.

Pati
Kandydat
@Daj Pan spokój...

Zgodzę się z Tobą.

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@Daj Pan spokój...

Atmosfera w pracy- jak w każdej innej, wszędzie pracują ludzie. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz z nimi umiał współpracować. Wcześniej czy później będziesz się musiał tego nauczyć. Każdy ma wolną wole wyboru, a spróbować zawsze warto bo jesteś bogatszy o to doświadczenie. Firma ZPHU "Dremat" Jan Bartecki jest polską firmą rodzinną, stworzoną w czasie transformacji. Obecnie rozwija swój park maszynowy, w ostatnich latach wybudowała nową halę, w skutek czego poszukuje nowych pracowników. W skład kadry wchodzą osoby z wieloletnim stażem, co świadczy o tym że praca w ZPHU "Dremat" Jan Bartecki jest możliwa. To właśnie mrówcza praca takich małych przedsiębiorstw, przyczynia się do wzrostu PKB i poziomu życia w naszym kraju. Łatwo jest krytykować, że " takie firmy powinno się traktować buldożerem". Czy znalazłeś miejsce pracy " mlekiem i miodem płynące"? Jeśli tak, zapraszam do podzielenia się tą informacją.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w ZPHU Dremat Jan Bartecki?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz - Spawanie mag 135 z aktualnymi uprawnieniami w firmie ZPHU Dremat Jan Bartecki? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Jelcz-Laskowice
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Brygadzista
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
(575 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ślusarz
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
(146 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Grafik Kreatywny
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
(124 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o ZPHU Dremat Jan Bartecki - Jelcz-Laskowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ZPHU Dremat Jan Bartecki
2/5 Na podstawie 32 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
ZPHU Dremat Jan Bartecki