Opinie o Personel dla Europy w Gorzów Wielkopolski

PERSONEL DLA EUROPY  Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personel dla Europy w Gorzów Wielkopolski

I.Piotrowska

Panie P.S z Warszawskiej fimry WMH która zajmuje się robieniem NEGATYWNYCH OPINII FIRMOM>!!FDostałam od Pana już3 maile mnie jako firmę zastraszające które chętnie tu opublikuję skoro Pan chce swoją nieuczciwość publicznie pokazać prosze bardzo!Proszę skasowac tę opinię fałszywą którą pan podjął w związku z Pana fałszywymi fakturami za niewykonane usługi !I komornikiem się Pan zasłania i nie jest w stanie wyjasnić za co pan fv wystawił a te któr miał anulowac bo nie wykonywał usług, nie anulował tylko podwójnie policzył!Pan tylko sobie robi świetnią opinię i przestrzegam wszystkjie firmy przed współpracą z panem i publicznie opiszę pana fałszywe postępowanie.Chce Pan więcej detali to proszę bardzo.Na dodatek nie ma Pan odwagi się podpisać!Co do zusów to już jest pana wymysł i za to pociągniemy do odpowiedzialności Pana szanownego.Ja mam odwagę się podpisać I Piotrowska i żadam usunięcia tych wymysłów i paszkwili.Ja daję Panu 24 godziny na usunięcie tych kłamstw!

Paulina

Opinie pojawiające się na forum są dosyć skrajne. Czy ktoś z Was może w rzetelny sposób przedstawić najnowszą sytuację? Czy wynagrodzenie jest wypłacane w terminie, a pracodawca zapewnia transport? Konieczna jest znajomość języków obcych? Osoby poszukujące zatrudnienia będą wdzięczne za szczegóły. Zachęcam wszystkich do wyrażenia swoich opinii na temat firmy Personel dla Europy.

Paulina

@To tylko ja, rozumiem, że po rozmowie z rektuterem możesz nie mieć najlepszej opinii, a może warto byłoby tę sytuację wyjaśnić? Czy mimo to planujesz starać się o posadę? Zachęcam też inne osoby do komentowania, ponieważ już od dawna nic nie pisaliście na temat pracodawcy.

AN.

Firma jak firma. Umowa jest, pieniądze tez na czas, jak coś się nie zgadza to wyrównują.. O Paniach co ja mogę powiedzieć... Jedna bardzo miła, a druga lepiej nie mówić. Ogólnie na warunki pracy w firmie jako opiekunka nie narzekam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Personel dla Europy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Paulina

@Tamara, to świetnie, że odpowiada Ci praca u tego pracodawcy. Możesz powiedzieć, co podoba Ci się najbardziej w firmie? Jakie dostrzegasz plusy? Może są też rzeczy, które chciałabyś zmienić? Wszystkie prawdziwe informacje będą bardzo cenne.

Paulina

@Czesia Dziękuję za Twoją opinię. Mogę spytać jak długo już pracujesz w firmie Personel dla Europy? Jak oceniłabyś atmosferę panującą w firmie? @arni A czy firma pomaga z organizacją powrotu, czy to już pozostaje w Twoich rękach?

Czesia

Agencja mnie uratowała. Tak mogę powiedzieć... Zlikwidowali w zakładzie 10 miejsc no i padło też na mnie, najgorsze, że prezesik to kumpel ze szkolnej ławki... przykra sprawa, no ale trudno. Wysłałam do nich CV od razu jak poleciałam z roboty, bo mam kredyt na dom, a mąż była jeszcze na dłuższym L4 wtedy i musiałam coś znaleźć, bo oszczędności jakie mieliśmy trzeba było przeznaczać na odsetki. Szybko się udało znaleźć pracę i w sumie jest lepiej bo zarabiam lepszą kasę, są premie i jestem spokojna o swoją rodzinę!

!!

jak dla mnie agencja ok, ofert dużo, praca jest, jak potrzeba jakieś papiery dodatkowe to też doradzą co zrobić, ogólnie polecam!!!

arni

Agencja uczciwa i daje dobre stawki. Czułem się dużo bezpieczniej wyjeżdżając z nimi niz jakbym wyjeżdzał na własną rękę.

Krzysztof

Krzysztof, pracowałem w tej firmie, wszystko OK !

olaa

hej hej @nioe mnie to oceniaćno to może zawieraly one jakies nazwiska albo wulgaryzmy no nie wiem..przecież w przeciwym razie nie sadze żeby takie opinie były usuwane przecież dlaczego w sumie tak miałoby być..

###

to jedz ,,na co czekasz germania czeka na ciebie,

nie mnie to oceniać

Mój wpis jest tylko opinią na temat Firmy "Personel dla Europy". Celem jest zwrócenie uwagi na problem, który być może dotyczy jeszcze innych osób. Jest to także sugestia dla tych którzy dopiero zaczynają współpracę z Firmą ,(usunięte przez administratora)

biuro

Dziękujemy za napisanie prawdy.Pozdrawiamy.Biuro

paweł

witam firma się rozliczyla i wypłaciła pieniążki jak wcześniej pisałem że są niewypłacalni zwracam chonor i pozdrawiam panią prezes.

gość

Storna personeldlaeuropy.pl,co do wynagrodzeń dla opiekunek od 1000 do 1300 euro netto,więc nie wiem czy to sa marne pieniądze.

franek

pracowałem w firmie personel dla Europy dwa lata i jestem z tei pracy bardzo zadowolony doszlifowalemm jezyk i awansowałem winnei firmie gdzie zarabiam 3500 e odpowiadam dla bylei pracownicy było jei zle z powoduniskie kompetencji i lenistwa

ryszard warszawski

Pracuje w firmie angielskiej i to samo ,,pracownicy zagladaja do kieszeni włascieli a to ze maja ładny dom a oni nie a to ze maja samochody a oni jezdza subwayem.Przypomina mi sie okres komuny kiedy to działacz komunistyczny mówił o prywaciarzach, mowił w sejmie ,,,nie mam nic przciwko prywaciarzom niech maja swoje mercedesy niech maja wille z basenem,,nie mam nic przeciwko,ale zebym ja tez miał .Tak myslą komunisci i ten sposów myslenia przetrwał w wypowiedzi Pani Szyszkowskiej

cichy obserwator

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego ,znalezienia dobrej dobrze platnej pracy. Życzę spokoju i wytrwalości tym ktorym ta siła i spokój jest potrzebny.

Warszawski

olag zadzwon do firmy a dowiesz sie wszystkiego zadawanie takich pytan na tym formum jest bez sensu

Zostaw merytoryczną opinię o Personel dla Europy - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Personel dla Europy?

Zobacz opinie na temat firmy Personel dla Europy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personel dla Europy?

Personel dla Europy
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.

Personel dla Europy