Opinie o Personel dla Europy w Gorzów Wielkopolski

PERSONEL DLA EUROPY  Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personel dla Europy w Gorzów Wielkopolski

Wuzel.12

Ja pracuję w firmie personel,i ròwnież nie zauwaźyłam żadnych nieprawidłowości,polecam ją wszystkim chętnym osobom.I zgadzam się że ocenę zacznijmy od siebie,bo jest sporo osòb które wymagają ,a same zachowóją się co najmniej nieelegancko.Pozdrawiam pracowników i biuro.

@Wuzel.12

Firma czym się cieszy braniem pięniedzy do siebie podwyszą rodzinie niemieckiej a opiekunce nie dają nic albo tak jak w tamtym roku za Swięta WIELKANOCY wytypowała 100 euro premii rodzina wpłaciła 50 zabrała firma I 50 dali opiekunce biuro z szefową pewnie w święta się narobili i też musiały mieć premie Ogólnie nie polecam tej firmy są wiele lepsze z lepszymi warunkami

wuzel.12@interia.pl
@MARTA

Każdy ma prawo do własnego zdania,prawda też taka że pracodawca też musi zarabiać,to nie budżetówka,no spory ale jakbyś miała swoją firmę to po to by pracować w niej harytatywnie?A zarobki są uczciwe.Pozdrawiam

@wuzel.12@interia.pl

No własnie widac pewnie pani jak by miała swoją firme to też by głabała KASE DO SIEBIE A PRACOWNIK OCHŁAPY ta firma mnie nie interesuje już więc pracujcie moze kiedyś i pani zmieni zdanie pozdrawiam

@MARTA

Dziwne bo Wielkanocy jeszcze nie ma i rachunki nie zostały wystawione a opiekunki wiedzą lepiej od firmy ile dostaną i ile dostanie firma!TYlko nie pochwaliły się że na Boże narodzenie wzięły wszystko.Żenada!

@Biuro

prosze przeczytać dokładnie napisałam w tamtym roku za wielkanoc a nie w tym moja zmienniczka w tamtym roku tak dostała trzeba miec dobre stosunki z rodziną niemiecką aby o wszystkim wiedzieć ile płacą do firmy i za co wiem dokładnie jestesmy z rodziną w bardzo dobrych stosunkach i rodzina dba oby nas firma nie oszukiwała

@Biuro

bIuro usuwa komentarze bo wstydzi się złej opiniI moge o tej firmie powiedzieć dużo pracowałam tam troche lat i zostałam zwolniona za to ze walczyłam o swoje zapracowane pieniadze a pani z biura bardzo wrazliwa nawet nie mozna jej nic powiedziec bo zaraz mówi ze sie na nią krzyczy widać że jeszcze nie pracowała długo nie popracuje jesli tak się bedzie zachowywać długo nie popracuje A ja pracowałam i pracować bede i własnie jeszcze u tej babci co byłam z tej firmy tylko już bedzie inna firma więc firma pozvbedzie się sie rodziny i dwóch opiekunek

Święta prawda

@Biuro

Żenada to wasze podejście do pracownika

Kaczan Nowy wpis
@MARTA

Mam prostą rade dla takich niezadowolonych ,,załózcie wlasna firme i dajcie pracownikom tyle ile chcą a ja sam chetnie zatrudnie sie u was i bede wiernym pracownikiem

Mona

Czemu nie publikuje się wszystkich wpisów. Zapytałam już jakiś czas temu czemu Pani rekrutacja jak już kogoś DO pracy zrekrutuje to z miłej osoby staje się w stosunku do pracownika wyniosła i trudno się porozumieć .

@Mona

Proszę o kontakt z biurem ponieważ z Pani postu nie jesteśmy w stanie zrozumieć istoty problemu. Pozdrawiam

@Biuro

Istota problemu jest taka że dzwoniąc do koordynatora oczekuje się odrobinę więcej przyjaznego podejścia do pracownika a nie zbywania go i konczenia rozmowy .

@Mona

Ponownie zapraszamy do kontaktu z biurem, jeśli jakaś sprawa nie została przez nas wyjaśniona. Pozdrawiam

Bo lubią czarować

Bo lubią czarować

@Biuro

Jak ktoś nie chce to nigdy nie zrozumie

@Mona

Niektóry najwyraźniej niestety tylko na to stać

@Znam to

To nie jest czarowanie to traktowanie opiekunki jak już jest na zleceniu i dzwoni jak zło konieczne.

Kaczan Nowy wpis
@Mona

Mona jestes czarodziejką czy czarownicą? sadzac z korespondencji ta druga wiecznie z problemami .na swoim Facebooku ma wielu takich ktorzy krytykują wszystko,,nic im sie nie podoba

wieslaw Nowy wpis

jesto firma okradajonca ludzi ich umowa zlecenie to doniczego sie niewlicza biorom od panstwa niemieckiego diety czego pracownik niewidzi i nawet niewie otym za mieszkania potroca a mieszkania zapewnia pracodawca niemie...ta pani agata to klamliwa i krzkykacz tylko to potrafi mdlic oczy jednym slowem pracowalem przeznich iwiem..szkoda slow nanich...

@Biuro a na jaki okres czasu są wyjazdu? Co ile zjazdy do Polski?

Biuro Nowy wpis
@Andrzej

Proszę napisać czy ma Pan na myśli pracę w opiece , ponieważ mamy oferty w innej branży również.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Personel dla Europy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Personel dla Europy?

Biuro

Firma zatrudnia na umowę zlecenia ,zatem wszelkie narzędzia potrzebne do pracy na terenie De zapewnia pracodawca niemiecki .

Zuza

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy?

Goga

W tej firmie juz prawie 4 lata i nie narzekam jest wszystko okej

Aneta
@Goga

Firma która dba tylko o siebie i ciągnie do siebie nie dba w ogóle o pracowników duzo moge o niej powiedzieć szefowa jak załatwia sprawy to nawet nie zadzwoni do opiekunki tylko smsami ta firma jest na czarnej liscie

Goga
@Goga

pomyliłam się co do firmy myslałam zr uczciwa ale jednak pokazała swoje oblicze po prawie czterech latach mojej pracy nie polecam jej co polecałam swoim kolezanka nawet pracowały ale teraz bede miała złe zdanie o tej firmie

@Goga

Pani M.P. są to Pani prywatne opinie które powstały z tego iż NIE CZYTA Pani UMÓW KTÓRE PODPISUJE!

Wstyd
@Zuza

Chyba raczej , źe słów brak i lepiej pominąć milczeniem

@Zuza

Chyba minuta ciszy po takim pracodawcy

@Goga

W tej agencji życzenia dobrej pracy się przydadzą

@Zuza

Raczej minuta ciszy po takim pracodawcy

te.

Praca jak praca. Ważne że hajsik jest na czas i nie ma żadnych obsunięć :)

@te.

Oj są , są i to jakie

Omen

Ja powiem krótko i konkretnie, żebyście wiedzieli na czym stoicie - profesjonalna firma, dotrzymuje umów i wywiązuje się z tego co proponuje, żadnych machlojek nie robią i każdego kandydata czy pracownika traktują poważnie.

@Omen

Bajki o siódmej- tak kiedyś się mówiło

biuro

Pani ukrywająca się pod nickiem "nie mnie to oceniać" mogłaby się przedstawić, zamiast anonimowo negatywne komentarze wstawiać. Nigdy nie potraktowaliśmy naszych pracowników przedmiotowo, gdyż są oni ważną częścią naszej firmy. Odnośnie drugiej z poruszonej przez Panią kwestii, zawsze dajemy dodatek za drugą osobę do opieki. My jako firma negocjujemy z naszymi klientami warunki, zawsze na korzyść pracownika. Jeśli chce Pani prowadzić dalsze wywody, to proszę się przedstawić.

ola
@biuro

Wy i negocjacje śmieszne ale bronić się musicie Bo przecież ktoś na wasze wczasy pracować musi a kto opiekunki

@ola

No właśnie, a najlepiej jeszcze opiekunce koszty podróży potrącić i wszystko co się da

Widzę że prawda boli!stąd komentarz usuniety

ola

Na pewno boli więc usuwają posty nie polecam tej firmy

Aga
@ola

Ludzie zrozumcie,że firma nie może sobie sama usunąć opinii tylko administrator!

goga

boli firme ze ma złą opinie usuwają komentarze wiele usunięte komentarzy nie o polecam tej firmy pracowałam 3.5 roku sama mam o nich złą opinie i wiele moich kolezanek

@ola

I to strasznie boli- też nie polecam

Paulina

@goga, firma nie ma żadnego wpływu na opinie pojawiające się na forum. Mogą one zostać usunięte jedynie przez administratora, w przypadku naruszenia regulaminu. Komentarze z nim zgodne, niezależnie od wydźwięku, pozostają. Długo pracowałaś w firmie, więc z pewnością zauważyłaś też dobre strony. Czy mogłabyś powiedzieć, co Ci się podobało?

@Paulina

Właściwie wszystko- czarowie, zero pójścia na rękę opiekunce i zrozumienia

Hana

Lubię atmosferę w Personel dla Europy za: Pracowalam i bylam zadowolona .Ile poprosilam euro tyle otrzymalam 1250 euro do 15 kazdego miesiaca byly na koncie . .Polecam firme .Pozdrawiam serdecznie.

@Hana

A ja nie - obciachowa agencja

To tylko ja

Personel-dla-europy(nie ustalilam jeszcze czy chodzi o ten z gorzowa): podaja oferte zlecenia na fb, widelki miedzy 1400-1500 ale kiedy dochodzi do ustalenia konkretow mowi pani ze moga dac 1400 na poczatek, a potem sie zobaczy. Na moje pytanie po co te widelki odparla ze nie bedzie ze mna dyskutować, ze nie jest ksiegową tylko rekruterka i zeby nie zadawac jej też pytan od jakiej kwoty jest zus odprowadzany. Mowila szybko bo wlasnie konczyla pracę ;-) Zastanawiam sie gdybym dzwonila juz jako ich opiekun z zagranicy, z jakims problemem, czy tez tak szybko i bezwzglednie zostałabym spławiona ;-)

I.Piotrowska
@To tylko ja

Szanowna Pani widełki są w kazdej firmie zalezne od wielu czynników, Pani moze zaakceptowac oferte ale nie musi. Widocznie nie spełniała Pani w 100 procentach oczekiwań klienta co do wymogów żeby dostać maksymalną stawkę. Pozdrawiamy

Taki,że szkoda gadać

Nie mówią jaki ZUS ‚ bo przynajmniej kiedyś płacili śmieszny

Taki,że szkoda gadać
@To tylko ja

Nie mówią od jakiej kwoty jest ZUS płacony,bo przynajmniej kiedyś był od śmiesznej

@I.Piotrowska

A wy spełniacie w 100% oczewania opiekunki?

Mika

Ja jestem zadowolona, Stella ok, rodzina tez,pieniądze na czas.Narzekający popatrzcie na siebie.Pracujesz dobrze ,dają podwyżki, a jak trzeba to interweniują u rodziny.Jest ok,polecam

Zdziwiona
@Mika

Tak tak akurat ‚ wierzę bo muszę

@Mika

Ha, ha- brak słów

Tamara

Mija kolejny miesiąc jak pracuję dzięki tej agencji, wszystko jest tak jak zapewniali. Idzie się z nimi dogadać

D.
@Tamara

Zapewne pisze to pracownik tej firmy hehe

@Tamara

No niestety nie idzie, chociaż zapewniają że tak,ale robią inaczej

Ja jestem zadowolony ze współpracy z firmą,wszystko wypłacone,nadgodziny też,przed czasem,polecam.

byly pracownik

(usunięte przez administratora),mowa o personel zgorzowa wielkopolskiego

Biuro

Jakoś Pani pod nickiem "nie mnie to oceniac" ocenia , z uporem godnym lepszej sprawy . Nikt tu nie kłamie bo chyba najlepiej wiedzą co się dzieje osoby w biurze pracujące . To że użyłam słowa dodatek nie oznacza to że nie jest to wynagrodzenie skoro tak bardzo zawzięcie czepia się Pani słówek . Nie przypominam sobie bym kogoś potraktowała przedmiotowo , jak znam życie nie zrobiła Pani nic by swój ewentualny problem z nami wyjaśnić , przedstawić też się Pani nie chce bo odwagi nie ma a skoro Pani u nas pracowała i jak tak dobrze zorientowana to na pewno orientuje się Pani gdzie znależć nasz numer by gryzące Panią kwestie wyjaśnić . I proszę nie twierdzić że ktoś kłamie bo kłamcą to można nazwać osobę piszącą wyssane z palca teorie i taką która nie potrafi się nawet przedstawić , aż tak brak odwagi cywilnej ?

Śmiech
@Biuro

Nie wcaleTyko czarujecie informacje o stelli i opiekunce

I.Piotrowska

Prosze napisac nazwisko, Proszę panią zasady są jasne jeśli zjeżdża Pani z kontrkatu przed ustaloną data płaci pani sama, i o tym informujemy, to chyba logiczne jest i nikogo nie zostawiamy na autostradzie, nie zdarzyło się.

@I.Piotrowska

To wcale nie jest jasne.Jak zlecenie jest niezgodne z opisem, to bywa to koniecznością i nikt nie chce jechać,żeby zaraz wracać

@I.Piotrowska

Jak opiekunka jest źle traktowana też musi zjechaćBywajà też inne przyczyny losowe.

@I.Piotrowska

Nikt nie jedzie setki ,czy tysiąc km,żeby zaraz wracać, bo ma takie życzenie.

Tacy sprytni

Mnożą kary,żeby nie zapłacić

Opiekunka

Straszna agencja, przestrzegam przed nimi

Zostaw merytoryczną opinię o Personel dla Europy - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Personel dla Europy?

Zobacz opinie na temat firmy Personel dla Europy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personel dla Europy?

Personel dla Europy
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.

Personel dla Europy