Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

dzejson

Tak więc jak pracuje wam sie w tym sokpolu?

Sokownik
@dzejson

H....o!!!

Agata

Wątek nie jest miejscem na dyskusję na temat życia prywatnego pracowników firmy. Chętnie dowiem się więcej o tym jak pracuje się w Sokpol, jednak przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązuje regulamin. Przed zostawieniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Merytoryczne wpisy, które pokazują to jak pracuje się w firmie oraz jakim jest na pracodawcą będą o wiele bardziej pomocne dla osób, które trafiły na wątek szukając informacji o swoim potencjalnym miejscu zatrudnienia.

@Agata

A podwyżki obiecane dla produkcji będą?

Jaro

Musi teścia spytac

Aga
@Agata

Kim ty wogule jesteś i co się tak interesujesz Sokole?

enzo polenzo

Ogólnie to w tym zakładzie ,na produkcji są same"konfitury" co za poklepanie od majstra po plecach własną d..e by sprzedali:-) zarobisz a i owszem 3tysie,ale zapierd...asz 30 dni w miesiącu:))))) i żona ma cie gdzieś i pucuje się z sąsiadem:-) Czy mam racje???Odpowiedzcie sobie sami,ci co tam pracowali i pracują dobrze wiedzą jak jest... Pozdro:)

Loteria BHP

Bo chłop i baba mają swoje potrzeby. Tylko,że jeśli macie takich chłopów, i baby, które się k....a to tylko współczuć. Były dyrektor to osobna historia,to byłe zwykle zero z przerośniętym Ego..

Paszteciatko

Na grillu ma byc podawany pasztet w sosie wlasnym,pasztet z burakami i pasztet mocno ubity :) A przygrywac bedzie kapela: Donos Wieprza!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Myszków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
joni joni jes papa

A czy do sokpolu zawitała już brać ukraińska?

Kinomaniak

Grill 2017 ???? Trzeba zająć najlepsze miejsca by wygodnie oglądać jak koksy pierą się z wiesniakami ???? Coca cola,kukurydza i okulary 3D taki zestaw biorę. Zabieram się za trening może i mi sie coś trafi ????

Mazepa

No a jak w tym Sokpolu jest?Na przykład jakby jakiś pracownik se w kiblu wypil setke wódki dla rozluźnienia i drugi pracownik wyczuł od niego zapach alkoholu to czy by to zachowal dla siebie czy by od razu (usunięte przez administratora) Jak to generalnie wygląda?

Mazepa 1
@Mazepa

No właśnie tak robimy, przy wejściu do pracy jest alkomat, więc pijemy w pracy,albo w kiblu,albo na stołówce

Stefan
@Mazepa

A co to za kultura pić samemu. Jak się nie podzieli to podpierdzielic za samolubstwo. Jak pić to całą brygady.

Wdrożony

Ogólnie zakład to porażka, brak zarządzania z prawdziwego zdarzenia,brak organizacji,czasem kompetencji...Same awarie a w święta praca bo plan wybitny,ciekawe jak długo to potrwa. Gdyby nie brygady które wszystko ogarniają to upadek byłby szybki i nieunikniony. I ta nowa kadra zarządzająca...tabelki,wykresy,cuda na kiju a efektów brak..Niestety,pracować gdzieś trzeba ale mam nadzieję że już niedługo . Pozdrawiam ludzi pracujących na ten "sukces"

@operator

@kandydat Idz na portiernie sokpolu tam nic nie robia tylko alkomatem sprawdzaja i po 2tys wyciagaja.

Mobbing
@@operator

Od Sokpolu jak najdalej... Chyba, że chcesz być traktowany jak śmieć i być nikim...

Agata

@Przem czyli w firmie zachodzą obecnie zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Sokpol?

@Agata

Poza zmniejszająca się wypłatą, zwiększająca obserwacja przez kamery i zwiększeniem liczby obowiązków nic się nie zmienia. Czyli standard. Co powinny wiedzieć osoby aplikujace? Lepiej zanieść podanie do biedronki... PS To Ty Jurek?

kandydat

Mam pytanie, ile można zarobić w Sokpolu jako operator maszyn TBA, pracując po 8 godzin, bez sobót i niedziel ? Czyli za zwykłe 176 godzin miesięcznie?

@kandydat

bez sobót i niedziel Cię tu nie zatrudnią-taka prawda

kandydat
@pracownik

No o gdybym pracował teoretycznie tylko 178 h miesięcznie, to ile można zarobić? Chodzi mi o możliwość porównania z innymi firmami.

@kandydat

2300/2500

@Operator

Od dziś poprawka. Minus 10 procent za zaangażowanie. Ha ha. Co dwóch dyrektorów to nie jeden. Zadbali o pracowników.

Ziomek

Stać go bo przecież jest na 88 pozycji najbogatszych w Polsce. Ale po co ludzie za darmo będą robić a jak nie to z zagranicy przywiezie samolotem.

Agata

@Operator piszesz o zwolnieniach w firmie. Możesz powiedzieć co jest ich przyczyną? Jak duża jest skala rotacji? Czy dotyczy głównie któregoś z działów?

@Agata

Bynajmniej produkcja,głębiej nie sięgam wiedzą ... ;) teraz zarobki takie jak produkcja otrzymuje można uzyskać w każdej innej firmie gdzie system pracy 40 godzin tyg. od 7:00 do 15:00

sidlowiec
@Operator

Trafiłeś w sedno,to nie na trzy zmiany są zarobki. Szkoda,że mając tak wiele, Prezes patrzy na średnią miasta Myszków,a stać Go, by swoich pracowników doceniał,ale po co? Prawda Prezesie?

pracownik równa sie- mobbing

I dobrze, niech będzie konkurencja. Nikt Prezesa Sobczyka, na nic nie naciaga. Firmę stać na uczciwe traktowanie pracowników. Pracujemy ciężko, kosztem siebie i rodziny

Jaro

No co Ty? Przecież rządzi spoko Jurek. Najlepszy menadżer w historii Sokpolu.

Xds

Bo już jest dobrobyt w Sokpolu. Każdy szczęśliwy z roboty i wypłaty.

@Xds

Tak szczęśliwi że się zwalniają ... wczoraj jedna osoba jutro następna a za kilka miesięcy będzie kilkanaście jak tylko Schumacher Packaging Sp. z o.o ruszy w Myszkowie ! :) może wtedy zarząd zmądrzeje i dadzą zarobić uczciwe pieniądze. Bo jakby nie było to zakład robi ładne pieniądze!!! zresztą widać i czuć!!!

Stary

Co tu taka cisza ?

Darek Świderski

A co mam k.. płakać że tam pracuje. Może nie jako portier bo portier siedzi na (usunięte przez administratora) 12 godz i wszystko ma w czterech literach. Masz odwage to porozmawiaj a nie na forum się pytasz. Pozdrawiam

Duszek

Kacper to sie go spytaj w realu a nie tutaj swoje żale wypisujesz ..Boisz się.. ?

Kumaty

Diobeł,powiedz liczyles na stolek dyrektora?? Tyle ze zapomniales ze masz piz..de zamiast jaj!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków