Opinie o F.E.Z Normal Met w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.E.Z Normal Met. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w F.E.Z Normal Met o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.E.Z Normal Met w Lublin

adonis Nowy wpis

Jest ogłoszenie do kontroli jakości. Jak wygląda tam praca? Są w tej firmie premie? Czy co roku ze względu na staż pracy są jakieś podwyżki oraz przykładowo "13"? Jak wygląda sprzęt pomiarowy? Jest na czym pracować? Pozdrawiam

Karolina Nowy wpis

Czy firma daje możliwość praktyk szkolnych ?

Patrycja Nowy wpis

@nie powiem, mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Takie coś należy najpierw zgłosić przełożonemu. Czy w trakcie pracy w firmie F.E.Z Normal Met udało Ci się nauczyć czegoś, co przydało Ci się w kolejnych firmach?

Patrycja

@ZabawneTwoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie F.E.Z Normal Met. Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub ją uzupełnić? Inne osoby czytające to forum mogą nie zrozumieć sensu Twojej wypowiedzi. Może warto porozmawiać z przełożonym o swoim wynagrodzeniu?

nie powiem Nowy wpis
@Patrycja

Patrycjo, zanim zaczniesz zadawać pytania, zastanów się czy chcesz usłyszeć odpowiedź. Kiedyś sam tam pracowałem, ta firma rozwijała się, jak przyszedłem do firmy to był młody kiero, który chciał coś zrobić i można było się z nim dogadać, dużo rzeczy zrobiliśmy, mogłaś zgłaszać swoje pomysły, które były robione. A teraz jest tam stary kiero jakiś co tylko by zwalniał, atmosfera mobbingu i firma z dobrze działającej zniżyła się do poziomu że nie ma kto robić. Nie wierze ze ktos za darmo pisze pozytyne opinie o tej firmie. Ile teraz tam osób pracuje, może z 5, a jak odchodziłem to było ze 30-40. pozdrawiam kolegów, który robią tam, szczególnie na walcarkach, spoko ekipa. teraz pracuje w strefie ekonomicznej i można zarobić dużo fajniej w lepszych warunkach elo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie F.E.Z Normal Met.
Leszno
Patrycja

@Nik a czy w ogóle istnieje szansa, że to wynagrodzenie wzrośnie wraz ze stażem pracy w firmie? Czy ono w ogóle jest negocjowalne?

co wynagrodzenie? chyba jałmużna

Zabawne
@Patrycja

Tak wzrośnie z inflacją he he lub farb na plecach

Janek

Mam zamiar aplikować do firmy ale zastanawiam się ponieważ ostatnio narzekaliście na wysokość zarobków, poprawiło się coś?

Magazynier
@Janek

Pracowałem w normalu około 4 lat , moja prnsja wzrosła fakt o 50 zł brutto i o drugie 50 mogła wzrosnąć gdybym tam został . Klimat nerwowy przynajmniej teraz bramy są normalne . Polecam szukać pracy w strefie ekonomicznej ja znalazlem a zarabki mam o niebo lepsze i pensje 13 . Prezenty na swieta talony i klimat jest przyzwoity nie to co w normalu . Dziwi mnie to , że ludzie pracujący tam narzekają a do tej pory tam siedzą. Szef jest niepoważny dużo można byłoby opowiadać ale nie ma sensu . Moim zdaniem jak psuć sibie zdrowie pracować w hałasie smarach wibracji to przynajmniej za jakieś przyzwoite pieniądze . Podejrzewam że obecnie stawke mam większą w obecnej firmie gdzie pracuje niz niejedna osoba po 30 latach pracy wszystko to mam w 3 lata wiec można można .Co zabawne nie mam hakiejś super szkoły itd .

Patrycja

@Jasiu, zarobki to tajemnica handlowa :) Poza tym często różnią się w zależności od doświadczenia czy wykonywanych obowiązków. Natomiast myślę, że forma umowy również jest bardzo ważna - na przykład biorąc pod uwagę przyszłą emeryturę. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w F.E.Z Normal Met? Czy firma ma bogaty socjal dla pracowników?

Jasiu

Nikt nie odpowiedział? Ponawiam pytanie...Ile na rękę można tam zarobić? Nie obchodzi mnie papier

Igor

Mam nadzieję, że w sytuacji braku fachowców na rynku pracy to firmy będą podnosić wynagrodzenie.

Nik

Najbardziej przydałaby się znajomość języka francuskiego,żeby można było dogadać się z prezesem, który niby mówi po polsku, ale niekiedy ciężko z nim złapać wspólną myśl. Natomiast, odnośnie angielskiego, wszystko zależy na jakie stanowisko zamierzasz aplikować. Jeżeli będziesz w dziale "jakości/technologi" to może się przydać do wypełniania papierów, odczytywania rysunków, robienia zakupów, i uzgadniania szczegółów z klientem(choć generalnie to broszka Yana i jego ziomków z kraju, który kiedyś nie pomógł obronić się przed faszystami). W innych sytuacjach rzadko Ci się przyda. Abstrahując od pytania, powielam głos poprzedników, że firma nie jest warta uwagi na dłuższą metę. Ciągłą bajka o pięknym rozwoju, niekończących się możliwościach rozwoju osobistego, i cała sterta innych nic nie wartych, śmierdzących, pierdów. Generalnie, firma ma stałych klientów, i staranie się o nowych niczego nowego w portfelu nie wniesie, więc jeżeli ktoś ma zrównoważoną psychikę i wie po co się chodzi do pracy, można swobodnie przesiedzieć tam 8 godzin(nie dotyczy ludzi z produkcji), wrócić do domu, położyć lachę i spać spokojnie. Jedyne co może niepokoić to zarobki, które są bardzo kiepskie.

masło

No dobra, ale wiecie jakich średnich zarobków mozna się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Józef

dziwne że yann jest ciągle prezesem...czyli nic się nie zmieniło przez ostatnie kilka lat... jesli chcesz zdobyć doświadczenie po studiach, jako pierwsza praca można ostatecznie spróbować, ale góra 1-2 lata i szukać normalnej firmy. licz się z bałaganem, nerwami, spychologią i brakiem podstaw, chaosem....

Witam, jako były pracownik chciałbym przestrzec wszystkich przed nie daj boże złożeniem tam CV i podjęciem pracy w tej firmie. Donoszenie jeden na drugiego by piąć się po drabinie sukcesu i cudzej krzywdzie, kopanie dołków, prezes furiat o braku elementarnej wiedzy o zarządzaniu, atmosfera fałszu i obłudy, smród smaru i niemiłosierny hałas. Piszę ten post by ludzie zobaczyli prawdziwe oblicze tej jak to napisane w ogłoszeniach o pracę "rozwijającej się firmie z perspektywami", której daleko do jakichkolwiek standardów. Drodzy koledzy i koleżanki, jest naprawdę wiele firm, które oferują wiele lepsze warunki pracy niż ta pożal się boże firma, gdzie śnieg sypie się przez dziury w oknach a priorytetem pracowników czy kierownictwa jest włażenie w .... prezesowi by się przypodobać. Nie dajcie się manipulować. Pozdrawiam tych co odeszli i mam nadzieję, że reszcie też uda zmienić się pracę.

michał

kolego, nie zrozumiałeś chyba ironii!! haha

byłypracownik

Fabryka-marzenie! XXI wiek,szklany budynek, nowoczesne maszyny, pełna automatyzacja, przyjemny zapach czystości na hali produkcyjnej, klimatyzacja w lecie, ogrzewanie w zimie. Marmury na PODSADZCE, luxusowe toalety dla pracowników dbanie o czystość i bezpieczeństwo pracy. Poza tym doskonale opracowane procedury i zakresy obowiązków, fantastyczna atmosfera szczerości i zaufania wśród pracowników. Jeżeli chodzi o zarządzanie to nie ma lepszych. Prezes jest osobą baaaardzo konsekwentną, która potrafi egzekwować oraz weryfikować wspólnie podjęte decyzję dla dobra całej fabryki i jej pracowników. Ze swoim "doświadczonym prezesem" stanowią doskonały zespół AKTORÓW, który zarządza SCENĄ TEATRU NMT ;) Wizja dynamicznego rozwoju pozwala na realizację wielu inwestycji i projektów. Atmosfera pracy wręcz rodzinna, pełna zaufania, szczerości i przyjaźni. Zawsze można liczyć na pomoc, wsparcie i dyskrecję kolegów. A tak serio...ta fabryka to przeciwieństwo tego wszystkiego co napisane powyżej. Omijajcie z daleka.

bylypracownik

Pozdrawiam wszystkich, którzy tam jeszcze tyrają. Opinie kolegów wyżej jak najbardziej prawdziwe. Nic się nie zmieniło i na pewno się nie zmieni. Nowy kierownik wraz z prezesem blokują wszystkie możliwości rozwoju zarówno pracowników jak i firmy. Zarobki na poziomie najniższej krajowej. Wyrzucając gnój już więcej byś dostał a praca podobna :) Maszyny w firmie nie spełniają wymogów BHP. Nie ma żadnego wspomnienia o szkodliwości w umowie. Hałas niemiłosierny. Oświetlenie nie spełnia wymogów - oczy bolą. Powszechnie stosowany mobbing i zastraszanie przez kierownictwo. Wolnego nie dostaniesz, na żądanie też Ci będą blokować. Brak możliwości dorobienia, brak nadgodzin. Polecam omijać szerokim łukiem.

Remik

Koledzy, czy ktoś wie jak naprawdę tam jest? Czytam że najnizsza płaca, warunki...cóż tu powiedzieć hałas, smrud i kijowa atmosfera nie zachęcają... że w biedronce wiecej można zarobić. Chcem wysłać tam swoje cv ale czy warto? Proszę o opinie ludzi kturzy coś wiedzą na ten temat. A jak nie polecacie to dlaczego?

Zidane

3 tys. to tam nie widzi nawet brygadzista z 20 letnim stażem. Minimalna, a po próbnym może dostaniesz 100 zł podwyżki, a może nie. W sumie jak będziesz pracował po 16 godzin dziennie to 3 tys jest możliwe, tylko wytrzymaj tyle w tym syfie. Maszyny w opłakanym stanie, brak zabezpieczeń bo nie ma komu ich zamontować, więc trzeba uważać żeby kawałka siebie tam nie zostawić :D. Ale czego się spodziewać skoro dopiero PIP zmusił ich do zamontowania ciepłej wody w umywalce na hali. Podsumowując -- minimalna + straszne warunki pracy = kolonia francuska

jogi

Witam, długo zastanawiałem się czy zostawić opinię o tej firmie. Całe szczęście to moja była firma i nigdy więcej nie poszedłbym tam do pracy. Zarobki to kwestia śmiechu, obiecanki prezesa o rozwoju to jedna wielka ściema, a atmosfera pracy... cóż... związki zawodowe, które krzyczą jak to nie walczą o ludzi a wbijają nóż w plecy, żenada! Jako młody pracownik nie raz słyszałem że powienienem się zwolnić od kolegów z pracy bo zabieram im miejsca pracy. Hałas, olej i smród to codzienne realia. Dodatkowo koledzy mi przekazali, że obecnie urzęduje tam podobno nowy kierownik który drze się i jest tyranem wyzywającym ludzi. Cieszę się że długo nie zagrzałem tam miejsca. Nie polecam nikomu. Terez pracuję gdzie indziej i nareszcie wiem co to jest atmosfera w pracy i rozsądne zarobki. Pozdraiwam

obama

Praca w tej firmie? Tak polecam jak najbardziej!!!!! Usłyszycie od Prezesa , że firma to rodzina , że widzi w was nadzieje , że jesteście motorem napędowym firmy. Pokażecie , że jesteście w stanie ogarnąć prace to będą od was więcej wymagać i sami się zwolnicie , bo nie wytrzymacie atmosfery . Opisuję to delikatnie a sami wyciągniecie wnioski , wiadomo prezesa lub kierownik nie może dać wejść sobie na głowę ale powinien mieć trochę kultury co do pracowników .Jakby nie było to dzięki pracownikom macie te stołki . Jeśli chodzi o organizację pracy to jest to jedna wielka porażka . Prezes jest Głupi bo daje się manipulować a tak naprawdę nie wie co dzieje się w firmie . Mówiąc głupi podkreślam , że to nie jest obelga , obraza lecz wyrażenie swojego zdania , które w świetle prawa nie jest karalne chodzi o słowo głupi nie podlega to odpowiedzialności karnej pozdrawiam i zachęcam wystawiania opini pozytywnych negatywnych

Zostaw merytoryczną opinię o F.E.Z Normal Met - Lublin

• Jak się pracuje w F.E.Z Normal Met?

Zobacz opinie na temat firmy F.E.Z Normal Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.E.Z Normal Met
2.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Konstruktorów 5
    20-209 Lublin