Opinie o Essve Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Essve Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Essve Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essve Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Bożena Nowy wpis

a czy po latach pracownicy otrzymują w końcu jakieś dodatki na święta? :D czy tak jak kiedyś co pisaliście jest z tym problem?

Tomasz Nowy wpis
@Bożena

Tak, takie dodatki są obecnie wypłacane.

Ta firma już nie istnieje, zostało kilkoro niedobitków ale to kwestia czasu. Nikt nic nie pisze, bo gdy ktoś napisze prawdę to usuwają posty...... normalka na tym poziomie!

nowy sad
@anonymous

to ilu jest teraz w essve ?

nowy sad
@nowy sad

ilu jest pracowników oczywiście

team
@nowy sad

teraz jest jednego mniej :)

firma
@anonymous

firma istnieje i ma się całkiem dobrze, wszyscy cieżko pracują żeby nadrobić stracone 1.5 roku

zainteresowany
@team

rzeczywiście ,ale ilu zostało ?

team
@zainteresowany

nie bardzo rozumiem pytanie - zostali wszyscy szczegóły poniżej - brakuje jedynie Pana co na Facebooku i Instagramie próbował szukać klientów i udawał, że zna się na rzeczy. https://essve.pl/kierownicy-regionalni/

ex pracownik Nowy wpis
@zainteresowany

pracuje 15 osób

nowy sad Nowy wpis
@ex pracownik

w całej firmie jest 15 osób ? kiedyś Essve chyba było większe ? często widziałem po hurtowniach Wasz zielony katalog PS. nie jestem bezpośrednią konkurencją

Tyranozaur

Nie polecam! Zawistne towarzystwo strasznie. Jeśli chcesz stracić czas i nerwy - świetne miejsce do pracy.

January
@Tyranozaur

Połowa z nowych komentarzy - rok 2019 to wypociny pana ŁS. Który kilka postów poniżej przestawiał się jako dyrektor i wrzucał swój mail i telefon. Dziś oba nie czynne. Przypadek? Nie sądzę. Umówmy się że ten facet przyszedł nachapać się i iść dalej. Nigdy nie był dyrektorem. Zagrał rolę - dostał pracę i z niej wyleciał. Leczy kompleksy samochodem służbowym i kartą visa należącą do essve. Bez tego kim jest? No właśnie. Zwolnił wielu dobrych ludzi tylko dlatego ze mieli własne zdanie. A jego zdanie/opinia pochodzi z google i facebooka którego namiętnie uprawia w godzinach pracy. To jedyny facet na świecie którego złote myśli pochodzą w 100% z internetu. Bo sam jest pusty, Nic nie znaczący mały łysy człowiek.

Elektryk
@January

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i miałem okazje poznać Pana Zarządzającego, zrobił na mnie dobre pierwsze wrażenie ale jak sie go pozna bliżej to wychodzi jego druga twarz. Ta gorsza, dużo gorsza, brzydka, śliska- w oczach (usunięte przez administratora) i myślenie tylko jak poniżyć, dogryźć i zdemotywować. Ale każde doświadczenie uczy. Żaden z niego dyrektor - bardziej dyktator zarządzający. Mimo wszystko cieszę sie ze go poznałem było to ciekawe doświadczenie - takie inne, wyjątkowe, które pokazało mi ze w życiu trzeba znać swoją wartość a kto swojej nie zna lub nie ma nic do zaoferowani to właśnie zachowuje sie jak p. Sadlowski - nieobliczalnie. Get It done

KERone

Dzień dobry, W firmie zaszły potężne zmiany organizacyjne, łącznie z nowym zarządem. Miejmy nadzieje, że teraz pójdzie ku lepszemu!

pozamiatane
@KERone

Firma Essve Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. techniczno-handlowych w segmencie PREFAB. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
zapytanie

Witam Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie ESSVE Szczecin? Widzę ogłoszenie na stanowisko marketing manager i jestem zainteresowana pozdrawiam serdecznie

T.
@zapytanie

W firmie zachodzą zmiany. Za brak wyników i atmosferę zwolniono prezesa. Tego samego który na tej stronie toczył batalie z pracownikami. Więc poczekaj bo za miesiąc wraz z zarządzającym polecą jego pupilki więc miejsce się zwolni. :)

January
@T.

Nie wierzę :) !! Zwolniono tego pana ? Nie! To raczej było cytując jego samego: "Po prostu dajemy panom możliwość rozwoju poza naszą organizacją ponieważ w ESSVE się ewidentnie nie odnaleźli w kwestii wymagania kontra rzeczywistość." :)

@January

Właśnie przeczytałam w grudniowych wpisach, że przypisano mi na tym forum, iż nim jestem. Ciekawe, niestety nietrafne. Tymczasem mam nadzieję, że pracownicy Essve dadzą znać, jak te zmiany na najwyższym szczeblu wpłynęły na atmosferę w firmie.

@Karolina

Komentarz parę linijek poniżej od "KERone 31.10.2018 09:10" Zabawne że pan Ł.S. taką samą ksywkę wrzuca na zdjęciu na swoim FB :) Przypadek ?

pozamiatane

Xxx

Na pracuj pl jest wiele ofert na stanowisko PH w waszej firmie. Zastanawiam się czy warto. Czytając poprzednie wpisy trochę się przeraziłem . Zmieniło się co coś?.

@Xxx

@Xxx Najlepiej jest się samemu przekonać. Aplikuj i koniecznie daj znać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Essve? Dzięki.

GIN
@Xxx

A teraz sam/sama odpowiedz sobie na pytanie czy wrzucanie na pracuj pl ogłoszenia o naborze, za plecami handlowców którzy pracują w tym regionie jest fer? Nie jest. Tu każdy komentarz pozytywny jest od wiadomo kogo. Ten nick Karolina i inne. Człowiek zarządzający ma zero szacunku do każdego pod sobą. Wrzuć maila do siebie do napiszę więcej.

Łukasz Sadłowski
@GIN

Dzień dobry, Owszem prowadzimy trzy projekty rekrutacyjne w regionach, w których dotychczasowi menedżerowie zawiedli kompletnie pokładane w nich zaufanie wykonując plan sprzedażowy na poziomie od 20 do 60% i to pomimo dodatkowych ustaleń w zakresie systemu motywacyjnego. Nie rozważał bym tego w kategoriach "w porządku / nie w porządku". Po prostu dajemy panom możliwość rozwoju poza naszą organizacją ponieważ w ESSVE się ewidentnie nie odnaleźli w kwestii wymagania kontra rzeczywistość. P.S. jestem dyrektorem zarządzającym w ESSVE Poland i proszę mi wierzyć, jeśli publikuję to pod nazwiskiem. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości to chętnie przedyskutuję pod nr 695500614 lub na lukasz.sadlowski@essve.pl

Koszyk
@Łukasz Sadłowski

Panie Łukaszu handlowcy z Warszawy oraz Wrocławia się sami zwolnili przecież - a nie tak jak Pan pisze ze daliśmy im możliwość - oni sami sobie tą możliwość dali !!!!!!! Proszę nie kłamać na forum bo to nie ładnie.

trustory
@Łukasz Sadłowski

Fikcyjne konto plus słowa klucz: @Karolina Regionalizacja Zmiana systemów motywacyjnych Rzeź świętych krów Pantaleon Dyrektor Zarządzający normalną firmę handlową a nie prywatny folwark. KERone Miejmy nadzieje, że teraz pójdzie ku lepszemu Panie Łukaszu, to Pana fikcyjne konta i wpisy. Podobnie jest na profilach firm META** oraz KAE*. Pisanie "Nie rozważał bym tego w kategoriach "w porządku / nie w porządku"" tylko potwierdza fakt, że jest Pan odklejony od rzeczywistości i nie zna Pan zasad współżycia w zespole. Używanie słowa "jestem dyrektorem zarządzającym" nie spowoduje, że zyska Pan szacunek. A używanie publicznie słów "dotychczasowi menedżerowie zawiedli kompletnie pokładane w nich zaufanie wykonując plan sprzedażowy na poziomie od 20 do 60%" oraz "ewidentnie nie odnaleźli w kwestii wymagania kontra rzeczywistość." świadczy tylko o Pana klasie. Pozdrawiam i życzę więcej pokory w życiu. Profile dwóch Pana poprzednich firm na tym portalu są pełne negatywnych opinii pracowników którymi Pan zarządzał, oraz odpowiedziami z fikcyjnych kont.

ex
@Xxx

Zależy co lubisz. (usunięte przez administratora) Fatalne zarządzanie które pewnie nie wynika ze złej woli co raczej z charakteru oraz braku doświadczenia. Za duży przeskok pomiędzy poprzednim a obecnym stanowiskiem. Nie każdy nadaje się na dyrektora i to jest normalne. Więc do czasu aż na stołku menedżerskim nie pojawi się ktoś z pojęciem o zarządzaniu firmą odpuść sobie.

Czy w Essve Poland Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Łukasz Sadłowski

To zależy od wyniku finansowego. W tym roku nie planujemy. W przyszłym jak najbardziej. Regularnie natomiast wypłacamy świadczenie urlopowe w wysokości 1500 brutto.

Xxx

Witam Warto wysłać CV ?.

Eryk

A jak teraz po tych zmianach się pracuje? Warto składać cv?

Czy obecnie w firmie Essve Poland prowadzone są jakieś ciekawe rekrutacje? Na stronie internetowej firmy niestety nie znalazłam zakładki, w której można byłoby szukać aktualnych ogłoszeń, ale mam nadzieję, że może obecni pracownicy firmy wiedzą coś na temat wolnych wakatów w Essve Poland. @KERone wspominał o zmianach w firmie - na czym one polegają?

Pantaleon
@Karolina

Zmiana zarządu Zmiana polityki zarządzani personelem handlowym Regionalizacja Zmiana systemów motywacyjnych Rzeź świętych krów

@Pantaleon

Rozumiem, że masz na myśli to, że w firmie Essve Poland zachodzą jakieś duże zmiany. Czy mógłbyś nam bardziej rzeczowo przybliżyć ten temat? To może być ciekawe dla osób jeszcze niewtajemniczonych. Długo już pracujesz w Essve Poland?

Pantaleon
@Karolina

Zmienił się Dyrektor Zarządzający Wprowadza się zręby ładu korporacyjnego Czyści stare układy Innymi słowy robi się z tego normalną firmę handlową a nie prywatny folwark.

@Pantaleon

W takim razie wygląda na to, że zmiany, które zachodzą w Essve Poland postrzegane są pozytywnie przez pracowników firmy, tak? Ciekawa jestem, czy inne osoby zatrudnione w Essve Poland również mają takie zdanie jak Ty. Może ktoś jeszcze zechciałby się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie?

CZ
@Karolina

Essve nie jest firmą produkcyjną tylko handlową. Sprzedają to, co jest wyprodukowane za granicą. Aktualne zmiany polegają w głównej mierze na próbie wprowadzenia marki do obrotu stacjonarnego (punkty handlowe) i zmniejszeniu ilości obsługiwanych budów. Oznacza to, że przedstawiciele nie mają tylko za zadanie ofertowania asortymentu na obiektach budowanych, ale również oferowanie sklepom asortymentu do przyjęcia na półkę. Ogólnie rzecz biorąc kierunek polityki nie jest zły, zwłaszcza że w badaniu rozpoznawalności marki (po 10 latach funkcjonowania na rynku) udało się uzyskać wynik na poziomie 1%. Zarządzanie: człowieka z biura liczy się na sztuki - ma być tanio, a w razie potrzeby ma zostać zastąpiony przez handlowca, bo tacy są potrzebni. Atmosfera w biurze średnia - niby miło, niby spoko ale trzeba uważać co się mówi i do kogo. Zarobki: zależy co dla kogo - wykwalifikowany specjalista nie zarobi tyle co u konkurencji. Do tego lepiej, żeby nie pokazywał, że umie dużo więcej niż Menadżer Produktu. Szef: typowy autokrata - niby miły, ale ma firmę do wyprowadzenia na prostą więc przy spadku obrotów bez skrupułów człowieka się pozbędzie. Ogólnie: na przeczekanie między jedną firmą a drugą może być; na dłużej - odradzam (mowa o stanowiskach biurowych).

Ech

Ryba psuje się od głowy... wspomnicie moje słowa....!

@Ech

Wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Essve Poland, ale Twoja wypowiedź nie wnosi zbyt wiele informacji mówiących o sytuacji w tej firmie. Mógłbyś nieco jaśniej napisać, jak wygląda praca w tym miejscu? Osoby zainteresowane nią na pewno będą Ci wdzięczne.

Wiktor

Pewni niektórzy cieszyliby się , że firma ma kłopoty. Nic z tego!!!

Chris
@Wiktor

Jakie kłopoty

Benedikt

Pani Prezes właśnie "odchodzi" z ESSVE, najwyraźniej to znak, że szwedzcy właściciele uznali, że dosyć pogrążyła firmę, ale czy nie za późno?

Zenek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Brak słów

Czyli nic się nie zmieniło... nadal kpią z ludzi, niech robią tak dalej.

Franek

Jakiś czas temu zostałem zaproszony na rozmowę do Szczecina. Gnałem przez pół Polski aby spotkać się z panią prezes i kierownikiem sprzedaży. Niestety straciłem czas i pieniądze. Spotkanie uświadomiła mnie, że poziom rozmów kwalifikacyjnych w naszym kraju spadł już do poziomu beznadziejnego. Szacowne grono nie interesowało moje doświadczenie i zdolności interpersonalne. Byłem bombardowany setką pytań wyjętych z sufitu. Najlepsze było dokładne analizowanie moich zainteresowań. Konkludując cieszę się, że sprawa potoczyła się w ten sposób a nie inny bo czuję, że bardzo szybko zakończyłaby się moja kariera w ESSVE. Uważajcie.

john

jak chcecie z siebie dać zrobić delikatnie mówiąc małpkę i mieć zszarpane nerwy to strzał w 10. A o szefostwie i ich podejściu szkoda pisać

robek

Witam wszystkich , mam zaproszenie na rozmowę powiedzcie jak jest teraz , jakie zarobki, podstawa auto , warunki pracy ,atmosfera itp.

Kris

Na zarobki nie narzekam-sama podstawa jest w granicach 3-3,5 netto. Wiadomo czasem nie jest lekko-klienci są różni, ale tak jak wszedzie. Ale nie każdy nadaje się do tej pracy

Ben
@Kris

Zgadzam się. Firma uczciwa- czasem bywa stresująco-czyli standard

Dann

Pracuje tutaj Jako Doradca Techniczno-Handlowy od paru lat i muszę stwierdzić, że opinie są przesadzone. Atmosfera na plus i na zarobki też nie można narzekać, jeśli się faktycznie pracuje

@Dann

To ciekawe dlaczego zamknęli kolejny oddział..... a pracujące osoby po kilkanaście lat wykończone są psychicznie.....

Zostaw merytoryczną opinię o Essve Poland Sp. z o.o. - Szczecin

Essve Poland Sp. z o.o.