ESSVE Poland

Szczecin

Opinie o ESSVE Poland

Brak słów

Czyli nic się nie zmieniło... nadal kpią z ludzi, niech robią tak dalej.

Franek

Jakiś czas temu zostałem zaproszony na rozmowę do Szczecina. Gnałem przez pół Polski aby spotkać się z panią prezes i kierownikiem sprzedaży. Niestety straciłem czas i pieniądze. Spotkanie uświadomiła mnie, że poziom rozmów kwalifikacyjnych w naszym kraju spadł już do poziomu beznadziejnego. Szacowne grono nie interesowało moje doświadczenie i zdolności interpersonalne. Byłem bombardowany setką pytań wyjętych z sufitu. Najlepsze było dokładne analizowanie moich zainteresowań. Konkludując cieszę się, że sprawa potoczyła się w ten sposób a nie inny bo czuję, że bardzo szybko zakończyłaby się moja kariera w ESSVE. Uważajcie.

john

jak chcecie z siebie dać zrobić delikatnie mówiąc małpkę i mieć zszarpane nerwy to strzał w 10. A o szefostwie i ich podejściu szkoda pisać

robek

Witam wszystkich , mam zaproszenie na rozmowę powiedzcie jak jest teraz , jakie zarobki, podstawa auto , warunki pracy ,atmosfera itp.

Kris

Na zarobki nie narzekam-sama podstawa jest w granicach 3-3,5 netto. Wiadomo czasem nie jest lekko-klienci są różni, ale tak jak wszedzie. Ale nie każdy nadaje się do tej pracy

Dann

Pracuje tutaj Jako Doradca Techniczno-Handlowy od paru lat i muszę stwierdzić, że opinie są przesadzone. Atmosfera na plus i na zarobki też nie można narzekać, jeśli się faktycznie pracuje

Man

No nie wiem co jest złego w takiej pracy, nie hańbi

Ai em

Witam mam pytanie czy podstawa około 2500 netto jest w tej firmie realna do osiągnięcia. Czy jeden handlowiec zajmuję sie zarowno dystrybucją jak i inwestycjami.JAkie narzedzia pracy proponują i czy samochód jest do dyspozycji.

egon

Dostałem obecnie ofertę pracy, proszę napiszcie jak jest z wypłacalnością firmy i co z autami - jakie dają samochody.

sbee

Essve oferuje produkty takie jak nity, wkręty, mocowania, gwoździarki inne, które potrzebne są wszystkim osobom wykonującym mniej bądź bardziej poważne prace. Jeżeli ktoś się zdecyduje podjąć pracę to prawdopodobnie czekamy na osoby mogące się pocwalić tym, że same dojadą do warsztatu. w segmencie d. wyjaśnią wszystko wam ... tylko kiedy?

staś

No i znowu zwolnili dwie osoby, taki standard na święta rok temu też zwolnili starego pracownika... żenada, firma schodzi na psy....

b. stary pracownik

Nie wiem jak jest obecnie, ale domniemywam, że to beznadziejna firma. Słabe narzędzia pracy, najlepsze są auta gdy trzeba je serwisować- wtedy sam szukasz i kupujesz części do nich i robisz poza serwisem bo będzie taniej. Przynajmniej to co się da. Aha- nie zapomnij wcześniej mieć akceptację na to działanie :-) Zarobki tak jak ktoś napisał- pewnie koło 2-2,5 netto możesz zarobić. Najstarsi w terenie mają ponad 3 netto, myślę że max. 4. Jeżeli chcesz mieć zagwarantowane ciągłe pracowanie w stresie i ciągłe telefony o wynik to jesteś idealnym kandydatem.

magister

Pracowałem tam jakiś czas, ale ogólnie nie polecam, mają słabe ceny, i sa mało elastyczni, odchodzą osoby bardzo wartościowe. Słowa które padają na samym początku to że możesz zarabiać krocie, jednak wypłata kręci się koło 2500 netto jak wszędzie.

magister

Ogólnie firma spoko, ale dyrekcja totalnie niepoukładana, bez żadnego planu na sprzedaż, duże wymagania a żadnych mozliwości, konkurencja wali essve na plecy!!!!! potrafią tylko zwalniać i zwalniać aż zostanie po jednej osobie w oddziale, płaca marna podstawa 1800zł brutto śmiech plus premia od obrotu który jest nie do wykonania z tymi cenami co mają do zaoferowania.

jeloneeek

Witam ja rowniez dostalem zaproszenie na rozmowe na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, takze prosze o opinie :)

ja

Witam xxx - byłeś na rozmowie ? Jeśli tak podziel sie wrażeniami, ja tez dostałem zaproszenia Z góry dzieki za wszelkie info

xxx

Witam, czy ktos moze sie wypowiedziec na temat firmy essve poland, dostałem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna na Przedstawiciela Handlowego. Zastanawiam sie co robic po przeczytaniu wczesniejszych opinii.

anonim - 2011-01-10 21:55:00 WITAM FIRMA TOTALNIE NIEPOWAŻNA, REKRUTACJA WYGLĄDA JAK KOMEDIA, NAJPIERW SZKOLENIE NA KTÓRE TRZEBA DOJECHAĆ DO SZCZECINA, OPRÓCZ TEGO JAZDA Z HANDLOWCEM Z REGIONU. NIE POTRAFIĄ SIĘ OKRESLIĆ KOGO CHCĄ ZATRUDNIĆ...ZUPEŁNIE NIE POLECAM !!! Potwierdzam to co pisze kolega. Tę firmę trzeba omijać wielkim łukiem, sami nie wiedzą kogo poszukują.

stefanek

Kiedyś tam pracowałem, i muszę przyznac że panująca polityka jest dla czubów a nie dla ludzi...oddział w PL to beznadzeja

Zostaw opinię o ESSVE Poland - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESSVE Poland