Spółdzielnia Inwalidów -Postęp

Pniewy

Opinie o Spółdzielnia Inwalidów -Postęp

Maja

Pracujesz w Spółdzielni Inwalidów -Postęp? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Gosc

Praca moze ok ale bezsensowny system plac bo z jakiej racji operator lakierni zarabia średnio 500 zl wiecej skoro wielkie g..no robi,tlumacza sie tym ze jest odpowiedzialny ale jak przyjdzie co do czego to po premi dostaje cala ekipa...

GOŚĆ
@Gosc 03.02.2017 15:03

Możemy się zamienić, jak chcesz. Ja będę sobie odbierał elementy(bezstresowo,zero odpowiedzialności),( usunięte przez administratora )...Nigdy tak nie było, że cała ekipa dostała po premii...

eliza

pszyjmuja do pracy z orzeczeniem orze

Szukasz pracy?

ghhj

@Tygrys oczywiście wyzysk praconwików jest nie fair a niepełnosprawnych jest okropne, ale może powiesz na czym dokłądnie ten rzekomy wyzysk polegał??

Tygrys

"Misja społeczna" ???. "Szczytny cel" ??? O co kaman ??? Według Ciebie wyzysk niepełnosprawnych to właśnie to ??? Główną misją Spółki Z o. o. POSTĘP" to wypracowanie zysku ZA WSZELKĄ CENĘ! Prowadzone wspólnie przedsiębiorstwo ? - to czasy dawno minione, zwane SOCJALIZMEM, mylonym przez niektórych z KOMUNIZMEM !

Tygrys

"POSTĘP" = 100% nepotyzmu i 100% kumoterstwa !!! To jest patologia społeczna!

pawel

Orientujecie sie moze czy w tej firmie nie szukaja kogos z lean management? Kierownik projektu np?

Ko

Zakład Pracy Chronionej i jeszce spółdzielnia pracy. 100 % komuny. Same pociotki i znajomi królika. Nie jesteś z rodziny to wypad. Jak jesteś to możesz remontować siedzibę firmy. Lubisz króliki to Pan Wojtek też Ci coś znajdzie. Ogólnie najgorsze 2 lata w moim zyciu.

filip

Wyscig szczurów!!! Szczerze nie polecam praca w ciągłym stresie zarobki w akordzie dobre jak na Pniewy.Dużo cwaniaków w czerwonych kitlach szczególnie tzw.majster Łukasz S [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pierwszej klasy.W palarni więcej czasu spędza jak na hali ale kumpel kierownika to wiadomo.

BMW

leszcz bo masz znajomości i taka jest prawda tu w Pniewach nie ma żadna firma dobrych zarobków robiłem waszej firmie w roretsie i avk i co nie mal wszędzie równo płaca i nie ma co się oszukiwać i dlatego wyjechałem do niemieć za praca obecnie zarabiam 13 euro na godzinę jak opowiadam w Niemczech co tu sa za firmy i ile płaca no nie mogli mi uwierzyć ze Polacy tak mało zarabiają

leszcz

Najlepsza firma w jakiej pracuje. Zależy od dnia raz jest dobrze a raz zle niemoże być zawsze dobrze bo praca by była nudna a tak to jest super praca:-) Pozdrawiam wszystkich którzy tam pracują wraz z kierownikowi:-)

fiolek

Szczerze nie wiem ale proszę zadzwonić do kadr

halina progresywna

ja natomiast chcę zrobić wielki postęp w zwalczaniu mojego bezrobocia i w koncu zatrudnić się w jakiejś atrakcyjnej firmie stabilnej. nie wiecie kochani forumowicze czy są teraz jakieś wolnie miejsca pracy w Spółdzielnia Inwalidów "Postęp"? dodam tylko że mam wyszktałcenie administracyjno - księgowo - marketingowe, znajdę u nich coś dla siebie?

fiolek

Hej, pracuje w postępie i jest ok , chcesz mieć prace a przede wszystkim pracujesz a nie obijasz się to jest ok... jestem na akordzie indywidualnym i nie narzekam, irytują mnie przychodzacy nowi do pracy myślą , ze im manna z nieba spadnie po tygodniu rezygnują, robisz swoje 8 h i do domu .nie zajmujesz się plotami .

drejk

od ostatnich wpisów minęło już naprawdę dużo czasu , ale mam również nadzieję , że ktoś kto ma jakieś informacje na temat tego co obecnie dzieje się w Postepie, zjawi się tutaj i napisze kilka słów na temat tego co i jak tu wygląda na ten moment. Jeśli znacie kogoś takiego to spróbujcie również przekonać go do wypowiedzi

?

szukaja na 30%-umowa próbna 3msc-potem w zależności od umiejętności i kierownika 2 do 5 lat -nastepnie opcja na stałe-zarobki jak na pniewy dobre-nie moge pisać ile! pozdro luky☻☺

luky

luky

normalka pewnie errra masz racje-w okolicy takiej firmy o świeczce szykać -kto umie pracować to ma kasiorke-nygusy za brame! ktos musi zarzadzać firmą zresztą jak wszedzie! pozdro dla lakierników!!☻☻☻

roberto

A może po zwyczajnie inni nie chcieli na Ciebie robić. To normalka w systemie akordu grupowego

konio

zgadzam sie z tymi ludzmi same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kapusie tam pracują i lizusy !!!

zwolniona

Milosnik - 2012-07-04 22:46:02 Praca jak wszedzie ale psychicznie mozna sie wykonczyc Chroni sie kapusi i lizusow Ten ktory chce zarobic bez wchodzenia w ..... nie maszans przetrwania Nie wierzysz Sam sprawdz.Tak jak najbardziej lizusy i kapusie zostają ,a ci co naprawdę chcą zarobić i uczciwie pracują zostają zwolnieni.Lizusy dzwonią do kierownika i wymyślają ze sobie rady nie dajesz haha,żeby cię tylko zwolnili ,bo nie dajesz sobą pomiatać i za to zostałam zwolniona, lizusom to nie pasowało .Nie że sie nie wyrabiam ,to tylko był pretekst To co one robią na pakowaniu to dziecko by spakowało żal. (usunięte przez administratora) to one jeszcze nie wiedzą co to jest,pracowałam w firmie w której naprawdę pot po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci leciał.pozdrawiam tych lizusów czterech które na mnie dzwoniły do kierownika oraz pana majstra Łukasza środkowym palcem .

Zwolniona

Tak, jak wyżej, potwierdzam opinie. Ten kto uczciwie pracuje, przychodzi w soboty itd się nie liczy. Może to zależy od tego że się nie chcą niektórzy podporządkować panu (usunięte przez administratora) lub innemu wyżej ustawionemu, ale boli to, że osoby które lecą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a pracują do dzisiaj, a te które wkładały w te pracę wszystkie siły i to była ich jedyna szansa na pracę to zostały potraktowane jak najgorsze tylko z tego względu, że za dużo zarabiały, albo się trzymały razem. A te które stwarzały problemy to są święte i chyba pracują do dzisiaj tylko ze względu na swoje donoszenie, włażenie komuś w d... itd. Żal poprostu:(

Milosnik

Firma calkiem dobra, teraz maja o wiele lepsze standardy i jesli sie chce pracowac to jest ok. Tak jak wszedzie

kulos

ogólnie, ta firma to porażka.

tifosi

praca jak każda inna do zrobienia,a zarobki no cóż mogło by być lepiej...

Zostaw opinię o Spółdzielnia Inwalidów -Postęp - Pniewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Inwalidów -Postęp