Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Prawda

Firma nie jest na pewno firma przyjazną kiedy zależy Ci na zdrowych relacjach z rodzinna czy znajomymi, tak naprawdę nie wiesz jaki grafik czeka Cię na kolejny kwartał a potrafi zmieniać się nawet w trakcie. Częste pracujące soboty nie sprzyjają relacji rodzinnej. Ja rozumiem że są gorsze systemy ale pieniędzy tu żadnych nie zrobicie, rynek pracy wyskoczył tak do góry a Dell został dwa trzy lata z tyłu. Kiedyś można było dorobić w nadgodzinach dzis pozostaje praktycznie goła pensja od 1800 do 2300 dla pracowników długoletnich. Naprawdę życzę odwagi w podejmowaniu ryzyka i zmianu miejsca, finansowo na pewno nie będzie gorzej, ciężko dziś o tak słabe stawki. Dla wielu jesteś tylko numerkiem nie człowiekiem, choć usłyszysz o pieknych ideach i wartościach w tej globalnej firmie. Sorry ale uważam że dobrze to już było i nie wróci dopóki ktoś ludzki tego nie ogarnie. Nie bądźcie murzynami przez cały rok aby żyć na urlopie przez 7 dni jak biały.

Dla Ciebie

Gratuluję możesz spać spokojnie ta firma jest dla ciebie

@Prawda

@prawda... lepiej bedzie Ci w małej firmie z polskiem typowym prezeskiem:) wtedy Twoje relacje z rodzina na pewno się poprawią...chyba w wielku firmach nie pracowałes co...?? a może wtedy spotlamy sie w Dellu szybciej niż ci sie wydaje... Świat jest wielki i czeka na Ciebie!!!

@Miki

Miki a skąd wiesz że już się nie spotkaliśmy w Dellu? PS na profilera musisz jeszcze dużo książek poczytać

@Prawda

Spotkalismy sie na 100%... pytanie czy sie spotkamy ponownie jak już spróbujesz smaku innych Corpo/polskich firm itp. i bedziemy mogli porozmawiać z wikszym bagażem doświadczenia. Profilera..? hmm pomyliły Ci się pojęcia kolego! Ku twojemu zdziwnieniu czytam duzo!

@Miki

Dwa razy do tej samej rzeki? U mnie nie spotykane. Ale również życzę Tobie powodzenia w twojej kochanej prorodzinnej firmie. Nie z jednego pieca jadłem już chleb, coś tam znam jego różny smak

lol
@Miki

Miki pierni... chyba jesteś podnuszkiem prezesa masakra żal mi Ciebie po pierwsze nigdy praca w soboty chyba że ja sam będę chciał i jakoś mi to pracodawca wynagrodzi nie wiem czy nawet za setki bym pracował wiem bo mam taką prace i nie strasz nikogo bo sam chyba nigdy nie zmieniałeś prace jest wiele firm które oferuje tylko prace od pon do piątku w ogóle nie chce mi się odpowiadać na twój post ludzie nie słuchajcie gościa bo straszy porostu zmieniajcie prace jak wam nie pasujcie i nie bójcie się!!!!!

Ale ja

Jest 1 maja a pracownicy della ruszają dumnie do pracy. Tak Wiesław pozwala ludzia spędzić święto z rodziną. Pierwszy raz się spotykam z sytuacją gdzie w święto państwowe odrabia się wolny dzień w tygodniu. A tak ogulnie to pracy w dellu coraz więcej nadgodziny ucinaja coraz większą presję na pracownikach stosują. Pracuj razy trzy a dostaniesz 1800zl

No co ty
@Ale ja

Nie pierwszy raz pracuje sie w dellu 1 i 3 maja lub soboty pracujace na poludnie. 1 maja jest pracujacy ale 3 maja wolny. I ty tak narzekasz ze musisz isc do pracy dzisiaj ale 3 maja jako chetna na nadgodziny przyjdziesz i juz rodzina wazna nie jest

@No co ty

powiedz ile zarabiasz pracowniku ,że obrażasz inne osoby

@No co ty

Ale jaja wypisujesz, co ztego że trzeci był wolny z grafiku, kiedy na brak mojej zgody na nadgodziny usłyszałam że jak smialam planować sobie wolne od lat 3 maja to koniec kwartału i zawsze się wtedy pracuje. Ogarnij się zanim będziesz pisać kolejne bzdury

@No co ty

Prawda... jak płacą 200% to rodzina nie jest ważna ale jak wolne to przeciez najwazniejsze jest zeby spedzić czas z rodziną... Dell jest w polsce 12 lat i co roku 1,2,3 maja to koniec kwartału, skąd to zdziwnienie po 12 latach...? przespałeś coś czy może spojrzysz szerzej niż czubek własnego nosa?

Bolek

Opinia byłego na całe szczęście już pracownika z długoletnim stażem. Firma jest nastawiona na(usunięte przez administratora)do granic możliwości. Ludzie, aby zarobić jakieś uczciwe pieniądze muszą pracować po 10-12h po 6 dni w tygodniu. Pracownicy produkcji z ponad 10 letnim stażem z dużym bagażem doświadczenia, elastycznością zarabiają między 50gr-1.00 zł BRUTTO więcej od pracowników nowo przyjętych bez jakiegokolwiek doświadczenia. Uważam, że jest to absurd i ewenement na łódzkim rynku pracy. Zarobki na produkcji przy 168h to pieniądze rzędu 1850-2000 netto. Obecnie pracownicy ochrony po podwyzkach zarabiają około 400 zł netto więcej od pracowników produkcji. Nie do wiary, a jednak nie oszukujmy się żeby oni mogli zarobić to Dell musi za to zapłacić. A co z pracownikami Della znów podwyżka 1.00 zł brutto na dwa lata pracy? Plusy o jakich pisał Przemo to teraz w każdej dużej firmie standard, a nie żaden przywilej fundusz socialny zmienia się tylko o jakieś 50 zł brutto co dwa lata. Wniosek jeden ani zarobki uczciwe ani atrakcyjne dodatki. A firma co roku odnosi coraz większe sukcesy tak przynajmniej dyrektor informuje na zebraniach. Więc gdzie są te pieniądze? Co do kierowników produkcji są to osoby bardzo słabo zorientowane w temacie pracy i problemów na dziale, mało pomocne,brak zainteresowania z ich strony. To są osoby zasiadające, a nie zarządzające w każdej innej firmie ciężko byłoby im utrzymać swoje stanowiska. Zastanawiam się czasami co oni by ze sobą zrobili jakby była zamknięta stołówka i palarnia dosłownie. Ale pamiętajcie ktoś musi na to pozwalać i akceptować taką politykę. Moi drodzy cóż mam powiedzieć na koniec życzę odwagi do opuszczenia tego miejsca i poszukania nowej pracy mnie się udało. Uwiezcie Dell obecnie nie jest już atrakcyjnym miejscem pracy jest dużo firm, które placa sporo lepsze wynagrodzenia odwagi. Pozdrawiam

Aga
@Bolek

Bolek nic dodać nic ująć praktycznie. Dodała bym jeszcze parę slow o pracownikach linii celowych tam to jest dopiero (usunięte przez administratora)i praca do granic możliwości organizmu. Wiem byłam kilka razy do pomocy i odradzam szczerze inny świat .progresy ,hybryda,M-ki w porównaniu z tym to jest sanatorium szczerze. Zapraszam na budowę,box,saf przekonacie się co to jest masówka. Mało kto tam jest w stanie przetrwać i ludzie za takie grosze tam zasuwają(tyrają) i odchodzą nawet Ukraińcy już mają dość Bolek co do supervisorów strzał w 10 :) Szkoda ,ze nic tu się nie zmienia dobrze to już było :( Robiłam sobie nadzieje nowy Dyrektor ,może przyjdzie zrobi porządek z tym towarzystwem wzajemnej adoracji i kolesiostwa , a tu co wszyscy widza coraz gorzej niestety :( Faktycznie trzeba zacząć powoli szukać czegoś innego tym bardziej ,ze pracy jest wszędzie i o zarobkach się słyszy atrakcyjnych w innych firmach dookoła. Szkoda tylu lat pracy. Pozdrawiam linie celowe biedaczki

Max

Sprostowanie przedzial 0,50 gr. - 1.00 zł dotyczy różnicy w stawce godzinowej

Prac
@Bolek

Zgadzam się ze wszystkim co powiedziałeś odnośnie nadgodzin zarobków pracowników produkcji jak tego że pracownicy ochrony zarabiają zdecydowanie więcej. Oczywiście nie ujmuje nic im bo też byli przez wiele lat kopani w cztery litery i nie płacone było im za nadgodziny. Wracając jednak do pracowników produkcji to nie wydaje mi się żebyśmy dostali tak samo duże podwyżki jak pracownicy ochrony wmawia się nam tak śmieszne rzeczy jak na przykład to że zaletą zakładu jest to że jest tutaj klimatyzacja no niby tak jest jakiś plus ale nie oszukujmy się pracujemy tu głównie dla wynagrodzenia bo po to przychodzi się do pracy. Ciągle mówi się jaki to mamy social co to oni dla nas robią no ale przecież teraz w każdej firmie jest social no i nie oszukujmy się jeżeli nie zrobisz nadgodzin to nie zarobisz. Jest tu dużo hipokryzji i nie sądzę żeby coś się poprawiło... Nakłanianie i suszenie głowy o nadgodziny to norma i tłumaczenie że to potrzeba biznesowa tak jakby człowiek nie miał własnych potrzeb i własnego życia. Jeden kolega który awansował i pracuję już kilka lat u góry wciąż ma tą samą stawkę z dołu choć wszystko już ogarnia to nie jest to doceniane. jak człowiek ma poważnie podejść do takiej firmy i czy to zmobilizuje go do profesjonalnego i rzetelnego wykonywania swoich obowiązkow?

Czy możecie coś powiedzieć o zarządzie? Jak ludzi traktują, to zawsze przykład idzie z góry. Jaki jest dyrektor swój chłop? Wie co się na produkcji dzieje, czy nie interesuje go to? A jak HRy podchodza do spraw pracowników?

ODELUŚ

Ludzie narzekają, zarząd udaje, że nie ma problemu, a HR no cóż, też u nich pracuje. Na wizytację pomalują trawę, swoich w pierwszy rząd ustawią i posadka nie zagrożona.

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

czy w tej chwili są nadgodziny 200% czy cały czas 100%

Lord Mario
@mat_a

W wolne dni i nadgodziny 100%, tylko w święta mogą zrobić na 200%. Ale ukraińcy,będą robić za 100% więć nie trzeba płacić 200%.

@Lord Mario

chcesz się spotkać na fabryce?mówisz dużo szczeniaka!Jakie jest twoje imię?

qop
@Lord Mario

wiesiek zapowiedział że nie będzie już 200 nawet ever

DONOSZE DO KACZMARKA

ALE MACIE PROBLEM PRZECISZ SZARY LUDU MOZECIE NAPISAC DO "MICHAEL DELL" OPISAC CALA SYTUACJE A JAK NIE POTRAFICIE TO SIĘ ZBIERZCIE W KUPĘ I OPISZCIE TO W "DELL-TELU" MOMENTALNIE POKAZE SIE ZARZAD DELLA O CO BIEGA ZE TAKIE DOSTAJA SYGNALY, SAMI SOBIE TAK ZAPRACOWALISCIE KRECILISCIE NORMY POKAZYWALISCIE ILE MOZNA ROBIC SZCZYCILISCIE SIE TYM ZE ZA NISKIE NORMY ZE SA SMIESZNE ROBICIE W CORPO KTORA ZYJE Z TEGO ZE WIECEJ ZROBIONE W KROTSZYM CZASIE TO CZYSTY ZYSK A NIE CIAGLE PLACZE LAMENTY NARZEKANIE SAMI PISZECIE W DELLTELU ZE PRACA JEST (usunięte przez administratora) KAZDEMU POLECASZ BO STRACH WAM NIE POZWALA NA INNA ODPOWIEDZ ZADZA WAMI OSOBY CO NIE MAJA ULAMKA WIEDZY O DANYM OBSZARZE WYSTARCZY ZE "WYSKOCZY" PROBLEM TO WIDAC JAK LATAJA JAK PRZY GÓWNIE PRZEWRACAJA OCZAMI SAPIA MLASKAJA KRECA SIE PODSLUCHUJA PRACOWNIKOW O CO COMON WIDAC NIEKOMPETENCJE PRZELOZONYCH NA KAZDYM KROKU JAK TYLKO WYCZUJA ZE PRACOWNIK JEST W STANIE PRZESKOCZYC ICH JAK CHCE TO SIE GO SZYBKO USUWA BO ZAGROZENIE DLA CIEPLEGO STOLKA MOGL BYM MNOZYC " A WYZSZE STANOWISA DOSTAJA CI CO DONOSZA A NAWET NIE POTRAFJA NAPISAC EMAILA A CO NAJSMIESZNIEJSZE DOSTAJE EMAIL PO ANGIELSKU TO KASUJE BO JAK TO STWIERDZILA PEWNA OSOBA JAK PO ANGIELSKU TO NIE DO MNIE - TAKA MOCNA KOMPETENCJA NA STANOWISKACH W DELL CORPORATION" " TAKIE SYTUACJE OPISYWAC NAZWISKAMI ALE MNIE JUZ TAM NIE MA WSZYZSTK JEST W WASZYCH RĘKACH PRZESTANCJE SAMI SIEBIE SPRZEDAWAC PISZCIE PRAWDE W DELLTELU I ODRAZU POLECA NIE KOMPETENTNE OSOBY JAK W PRZECIWIENSTWIE DO WAS NAPISALEM TAK I PRZEŁOŻONY WPADL W PANIKE ALE ZE TO BYL JEDEN WPIS TO JAKOS TO WYTLUMACZYL

Od stycznia 2019 pracownicy ochrony przy 168 godzinach zarabiają o 500 zł netto na rękę wiecej od pracownika produkcji który ma 10 -letni staż. Gdzie związki zawodowe ? Dla kierownictwa ważniejszy jest pieniądz niż pracownik, jest duży nacisk na nadgodziny, jakby człowiek nie miał życia prywatnego.

Mirek

Firma pro rodzinna...

Makaveli

Jest 24 grudnia, 3 w nocy. Właśnie szykuję się na ranną szychtę w najlepszym obozie yyy... zakładzie pracy w Łodzi. Hej przygodo! ;)

jan
@Makaveli

ja też

jan

nie jest tak żle jak niektórzy piszą. mogły być większe zarobki' Lubię atmosferę w Dell Products Poland sp. z o.o. za: ok

Praca na montażu jest stojąca czy siedząca? Ile na miesiąc do ręki jest przez Randstad ?

abrakadabra

Praca stojąca. Pracownik ma 15,70 zł/h

@Adam

Bez nadgodzin zależy ile godzin w miesiącu nie całe 2 tysiące na rękę, czasem 1800

@123

Co za takie pieniądze to niech dyro zapiepsza z Ukraina Ci co zwolniono to powinni kupić mu kwiaty ze im życie uratował Znajdą lepiej płatna prace napewno

Olo
@Adam

1800 na ręką chyba że robisz nadgodziny jak spędzasz życie w dellu to masz koło 3000zl a praca stoją i duże normy jak chcesz to idź na materilasa większe luzy a kasa ta sama

adi
@abrakadabra

to strasznie dużo za taką pracę, widzę że nic się nie zmieniło w ostatnim od 10 lat, żal mi ich, naprawdę pamiętam te czasy jak się zasuwało od 16 do 2 w nocy z nadgodzinami żeby zarobić w miarę godziwe pieniądze a jak odmówiłeś nadgodzin to linelider się krzywo line lider na ciebie patrzył, robić, skręcać jak najwięcej i tyle.....

lol
@adi

strasznie duzo? Gdzie ty zyjesz? na garnuszku u mamusi chyba xD

mat_a

Jakie zarobki w 2k19 większe są niż w poprzednim coś się zmieniło na lepsze lub gorsze

Czytelnik

Jednym słowem Dyskryminacja Polaków

@Czytelnik

to ne jest tak, Pracuję tam, nie ma dyskryminacji, wy po prostu Polacy szukają prostej pracy, nie chcecie nic robić, zwłaszcza Polacy bez wykształcenia. Pracuję tam od miesiąca, warunki pracy są lepsze niż przy innej pracy.

Witek
@eeNNdd11

A Ty jakie masz wykształcenie? Skoro tu tyrasz to pewnie po przedszkolu jeżeli takie coś jest na Ukrainie.

Joan
@eeNNdd11

Pracujesz tam krótko....ja pracowałam 6 lat...wiem co się działo w dell...tylko wtedy Ukraina nie miała takiej mocy przebicia...wg mnie powinni zadbać o swój kraj A nie pchać się do innych....po wojnie Polska odbudowywala swój kraj.a oni wolą uciekać Miesięczny pracownik nic jeszcze nie wie o Dell

Samuel

Sprawa jest prosta nie zapłaci już 200% za nadgodziny bo płacą Ukrainie za mieszkania więc na czymś muszą zaoszczędzić najlepiej na nas. Naszym kosztem sobie za darmo mieszkają i chwla że jest im tu dobrze. Też bym chciał mieć dopłatę do mieszkania lub dodatek do pensji. Bo w dellu Polak jest nikim a Ukrainiec jest Panem nic nie robią sciemniaja a pracodawca ich chwali

Witek
@Samuel

A co zrobili Polacy aby im było lepiej? Od dawna groszowe podwyżki, groszowe premie, awanse po znajomości, targety wygórowane. Ukraińcy może wiedzą a może nie, że nikt z Łodzi i okolic już tu nie chce pracować więc mogą stawiać warunki a dyrektor ma nóż na gardle. Związki zawodowe to jakaś farsa tylko stołkami się wymieniają a Polacy za obietnice SV o "dużej" podwyżce sprzedali by swoją rodzinę i znajomych.

@Witek

Polski pracodawca polskiego pracownika traktował jak niewolnika który ma zapiepszac nie wołać podwyżek a najlepiej tyrac za darmo Bardziej szanuje sie Ukraińców niż Polaków Tak jest w większości zakładów Ci na górze myślą tylko o swoich portfelach a nie o polskich pracownikach

Kimi

@Samuel

łamiecie standardy dell, upokarzając inny naród, jeśli poznam cię w fabryce, powiem szefowi o twoich SMS-ach, ya Jestem Ukraińcem i ty dużo mówisz zostaniesz ukarany, оbiecuję ci!!!

Samuel

Diskriminacja Polaków w dellu to mało powiedziane Ukraina wychodzi na przerwę parę min szybciej niż Polacy chociaż przerwy maja tak samo. Siedzą pa kilkanaście min nic nie robią koordynatorzy widzą to milczą. Dziś zwoliili 2 osoby bo nie wyrabiali norm po mimo że robi więcej niż Ukraina. Wychodzi ze prezes zastrasza Polaków by więcej robili z zgadzał się na ciągle nadgodziny. Jeżeli widzicie ofert della omijajcie je chyba że chcecie być dyskriminowani. Sam chce zmienić pracę bo na to co tu się dzieje się patrzeć nie da jak traktuje się Polaków. Ale do lutego trzeba wytrzymać

Polak Polakowi wilkiem

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Ochrona jak i recepcja bardzo niemiła, czułem się jak intruz na rozmowie kwalifikacyjnej. Pensja głodowa, to już w Sonoco na zleceniówce mogłem ponad 2000 tys na rękę zarobić. Nikt tam nikogo nie szanuje, kierownicy i inni "wyżej postawieni" tylko łażą tam i z powrotem, udając, że coś robią, a zwykłych "roboli" mają za śmieci. Nie polecam, jeżeli masz szacunek do samego siebie

Samuel

A wigilia w dellu pracująca wolnego nie chcą dać i straszą że cofna urlopy tym co wypisali a tym co mówią że wezmą na żądanie odmówiła bo niby jest tyle pracy. A najlepsze jest to że tym co mają wolne grafikowo nie pozwalają na 100% przyjść w dzień wolny bo twierdzi że nie ma pracy taka firma nastawiona na rodzinne święta prezesowi nie zależy on odpocznę a ludzie kończąc o 14 w wigilię maja sobie święta szykować. Druga sprawa rozdawał pracownika z Ukrainy ankiety ile by chcieli zarabiac i czy chcą zostać w Polsce czy wyjechać szkada że nie zapytaj Polaków o zarobki to kolejny dowód że Polacy dla Pana Wiesława się nie liczą szanuje Ukrainę my mamy żyć za 1900zl a ich pyta ile chcą zarabiać. Niech Jeszce tylko flagi zmieni na ukraińskie by czuli się jak w domu

Kocur

Dziś (29.11) było zebranie. I na nim usłyszałem jaki to to rząd był niedobry że zrobił wolne 12.11. narażając firmę na straty bo musiała zapłacić "krocie" pracownikom żeby przyszli. Dyrektorkowi tej firmy proponuję zagłosowanie w przyszłym roku na PO. Ci raczej nie podniosą minimalnej stawki i prędzej przywrócą poprzedni wiek emerytalny i wtedy zyski będzie miał maksymalne. To tak a propos zachowania apolityczności na tego typu spotkaniach. Wigilia pracująca, pomimo że wcześniej dyrektor mówił o wolnym w tym dniu. Brak wiarygodności. Pewnie bym przyszedł w wigilię bo normalnie bywałem w tym dniu w pracy w przeszłości ale przy tym grafiku w którym nie ma wolnych sobót to brak szacunku do pracownika. Dobry pracodawca to taki który znajduje kompromis między zyskiem formy a dobrem pracownika. Tutaj dyrektor nie zdaje niestety egzaminu.

Lord Mario
@Kocur

Najlepsze powiedział,że już nie będzie 200% za nadgodziny tylko 100%.

pejzaż horyzontalny

Chodzą plotki na liniach ze produkcja ma byc przeniesiona do Chin bo PL jest za droga dla della i duza rotacja pracownikow.

@pejzaż horyzontalny

Co ty za bzdury piszesz?? Wymysliles sobie te plotki. Zmieniaja grafik na taki ze nie bedzie zycia prywatnego bo jest duzo pracy

pejzaż horyzontalny
@M

Bedziesz eebał jak bialy murzyn za 3 euro na godzine za 3/4 etatu z agencji , faktycznie masz powód do dumy haha

@pejzaż horyzontalny

Pisz prawde a nie wypisujesz jakies bzdury ze przenosza fabryke do chin

Kocur
@M

Powstaje pytanie. Czy w innych zakładach Della na świecie też zmuszają ludzi do chodzenia we wszystkie niemal soboty do pracy ? Czy tylko u nas jest tylko taka patologia.

@Kocur

Ludzie sami na to sie zgodzili, nikt sie nie odezwal, a tak gadali ze beda z transparentami chodzic zeby grafiku takiego nie zrobili. Boja sie odezwac i tak to wyglada

worker
@M

Jak sie dostać z materialsów do biura na piętro, znam excela i mam doswidaczenie w biurze

x
@Kocur

Chyba nie wiesz jak wyglada kult pracy w Chinach

Luiz

Przejdę może chociaż do plusów. -Jest czysto (serio) -Stołówka tanie obiady. -Dobry dojazd. -Jakby nie patrzeć wypłata jest w terminie. Podsumowanie Nie polecam tej firmy. 1+/10 Szkoda własnego wkładu, nie otrzymasz nic w zamian.

Wypłata to 450euro na miesiąc przez agencje na 3/4 etatu

@Luiz

Dlaczego w euro liczysz wyplate?

@Zero

Dlatego abys mial porównanie do zachodniej Europy jakim białym murzynem jestes w dellu bo koszty zycia juz mamy takie same. Dotarło?

@Luiz

Nikt tam z przymusu nie pracuje

Faktycznie jestes zero

@Luiz

Ooooo biedaczku narzekasz na zarobki a pewnie dalej tam pracujesz i gadasz że mało płacą

@Zero

Nie ale pracowałem ... i mogę śmiało mówić jak tam jest a biedakiem jesteś ty i to umysłowym nie wiesz ile mam w portfelu to się nie wypowiadaj całą twoja rodzinę mógłbym kupić aby pracowała u mnie przez 50 lat razem z wojami i ciociami ...

x

3/4 etatu nie ma w DELLu od pond roku

Sasha

Dno i wodorosty Moje sugestie dla Dell Products Poland sp. z o.o.: Więcej szacunku do ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wziąść się za siebie , górę nie obchodzą ludzie tylko słopki w tabelach

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.