Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

karpiuk

kiurwa kto usuwa moje wpisy zaraz do dyrektora zadzwonie

on

A ja proponuje wyłączyć te żałosne disco polo. Ta muzyka jest dla ułomnych umysłowo ludzi.

Lopez
@on

A na czym polega TWOJA UŁOMNOŚĆ ? Chyba na wytykaniu ułomności innym :) Pamiętaj o GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE :)

ona

A ja proponuje wcale nie płacić :)

stokrotka fan

mAMY ! zwolnij sie xD co sie dzieje z wolumenem 0 na 01.0 na 02 na 05 i 03 xD 50 tys ktos tu czegos nie ogarnia XD

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Industry 4.0
Teresin
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kierowca

Koledzy kierowcy musimy wszyscy się sprzeciwić technikom naliczania nam wynagrodzenia !!! Dają nam diety ale za to w tej samej kwocie obniżają nam premie !!! jesteśmy jawnie waleni na kasę. Takie techniki to kpina !!! Czy macie koledzy jakiś pomysł jak wymusić poprawę sytuacji???

magazyn

Pracuje w jednym z magazynow regionalnych, prosimy o wiecej takich wpisow : - )

dziki koń

Szkolenie BHP które się dzisiaj odbyło na temat wypadków to jedna wielka kpina. Mówią żeby zwolnić i uważać na innych. A za 10 minut ganiają bo norma za niska i że się jest nie wydajnym bo inny oszołom który rozpycha się łokciami nie patrzy czy jedzie komuś po nodze czy też nie ma 160 a ty 90. A co poniektórzy ratrakowcy z chłodni siedzą sobie na kawusi po 20 minut 3 razy dziennie,a później na dokach nagle im się śpieszy aż mało człowieka nie rozjadą.

Kung Lao z Mortal Kombat

Masz Tydzień na spłatę siana, pozdrówki nara,

pickier

Nawet w pickingu na suchym jest różnica w punktach po zmianie przelicznika punktów. Wcześniej można było na spokojnie zrobić 1000 punktów, teraz BIEGIEM ledwie 800. Z dnia na dzień coraz gorzej.

Przepustka 110
@pickier

Nie odpowiada, możesz zmienić pracę gdzie jest normalny przelicznik ,np na kasie w tesko

Przepustka 111
@Przepustka 110

Tesco a nie Tesko. I już wiadomo, kto pisał post :)

jola
@Przepustka 111

Dyrektor zobaczył pewnie premie w ostatnim miesiacu i poprzcinał punkty na suchym. Jak zaczynałam 4 miesiące teemu to wyrabiałam 900-1000 punktów i tak było do tego miesia, w tym miesiąc gonie jak szalona i lewdo moge wyrobić 800. Tak się nie robi panie Dyrektorze, to jest oszustwo. Na suchym w napojach sokach i piwach naprawdę ciężko, a punkty spadły. Gratulacje tracę wiarę... :(

sssss

Retrakarze to ,żeby tylko z doku coś capnąć to niedługo rozjadą wszystkich, nie patrzą na nic ,aby kto pierwszy i "ile masz punktów"? Masakra!!! Wszystkie wypadki przez to.że każdy goni za punktami!!!! Byle szybciej!!!

Retka
@sssss

Teraz wychodzi to, że zmniejszyli prędkość wózków. O 1/3 zmniejszona prędkość musi przełożyć się na ilość punktów, które sie robi. Analogicznie auto które jedzie 60 kilometrów na godzinę, zajedzie dalej niż to które jedzie 40 kilometrów na godzinę. W zeszłym miesiącu można było jeszcze powalczyć o jakieś podniesienie przelicznika, ale jak skoro większość, padając na pysk, wykonała normę. To jakich użyć teraz argumentów w rozmowach skoro w zeszłym miesiącu udało sie wypracować normę a w tym nie ? Ludzie sami nakręcają sobie normy i myślą że są sprytniejsi od innych, bo im sie udało. Ciekawe kiedy już nie starczy im sił by WYROBIĆ podkręcone przez siebie normy ?

ta

Ta mają zwalniać tych co są na l4, badz akord mają bardzo niski. i wczoraj znów dwa wypadki.. zmęczenie ? teraz te wózki to tylko na slimaku bedą pewnie jezdzic..

Kris
@ta

To nie prędkość wózków jest tu problemem. Ludzie po prostu są przemęczeni i dlatego spada poziom koncentracji i uwagi. Oba wypadki stały się przy znikomej prędkości.

M

Żeby to jeszcze pisali sami zainteresowani. Ale tak naprawdę to ktoś celowo wypisuje głupoty, tylko po to żeby skłócić ludzi na zmianie. Tylko kto i w jakim celu ? Rzeczą drugą jest to że to forum jest po to, żeby opisywać sprawy związane z firmą, a nie prowadzić głupie polemiki. Mam nadzieję, że Admin zrobi z tym porządek, bo staje sie to żałosne. Napiszcie lepiej jak widzicie okres po majówkach. Podobno maja być zwolnienia ?

mmm

Może czas wziąć się do pracy a nie pisać tu. Za chwilę u nas na zmianie będzie jeszcze gorzej (usunięte przez administratora)Sami się pozagryzacie.

Efekt tego jest taki, że jeden (usunięte przez administratora)poruszy temat tylko po to by pośmiać się z reakcji innych. Myśli, że jest tak inteligentny i anonimowy, że nikt nie domysla się kim jest. Większość ludzi nawet nie wchodzi w polemikę z takimi gośćmi bo ma tu zastosowanie zasada: Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw zrówna Cię do swojego poziomu, a później wygra po przez doświadczenie. Takie posty, jak ten pierwszy pokazują poziom na jakim jest piszący. Pisze że tan a tamten zachowuje się jak dzieciak, a co zrobił on, czy nie zachował się jak dzieciak ? Jest odważny bo anonimowy ? A sam cieszy się że udało mu się wywołać zamęt i zaistnieć. (usunięte przez administratora)

szczery

uwazajcie na gajowego bo to stara konfitura , nic nie robi tylko czai sie na doki, bo jest za gruby i leniwy zeby robic uzupelnienia. stary chłop a rozum dzieciaka i do tego mega plotkarz

Super szczery
@szczery

Rozśmieszasz mnie Bieniu :) Czepiasz się do niego a sam zapierdzielasz tylko tam gdzie są doku. Jak ich nie ma na suchym to lecisz na warzywa albo na nabiał !!! I do tego masz czelność iść do biura i donosić na innych, że ten lub tamten doki wozi. To ciebie jeszcze nie widziałem, żebyś uzupełnienia robił. Jesteś po prostu żałosny i przypierdzielasz się do wszystkich, nawet już wózkowi z innej zmiany mówią, że podpierdziela ich nie jaki Bień...ki :) Ogarnij się chłopie, bo wkurzasz już wszystkich i nawet Maciek który załatwił Ci robotę mówi że jak by wiedział, że będziesz taką kaszanę robił to by Ci tej roboty nie załatwił.

Faza
@Super szczery

Właśnie przeczytałem na FB (Gajowy skopiował) - te sensacje i ja dodam swoją. Maćkowi co załatwił robotę Bieniowi też nic nie brakuje. Jak tylko może to sam wpierdziela się bez grafiku na doki - BO ON JEST Z ALKOHOLI i wszystko mu wolno. To że nie ma chętnych do wożenia chemii do bezpiecznej nie oznacza, że to ty masz to wozić, a jak już wozisz to woź chemię a nie spożywkę bo bliżej. A Bieniu niech przestanie też przeginać, bo obu wam nic nie brakuje, a przyczepiacie się do innych. I wjeżdżanie na skserowaną przepustkę o numerze 110 też wam się niedługo skończy. Ciekawe czy prawowity właściciel przepustki wie że ją skserowaliście, bo i jego mogą czekać kłopoty.

Michu
@Super szczery

Poznaje tu zachowania (usunięte przez administratora)- to on lubi włożyć kij w mrowisko i skłócić ludzi. Tak też jest tym razem. Jestem przekonany, że to jego post rozpoczął tą polemikę. I to fakt, że narzeka na (usunięte przez administratora)jak tylko może do innych osób, że on taki a taki, czego nie można powiedzieć o tym drugim, bo nie wypowiada sie wcale na temat (usunięte przez administratora).

Zuzka

(usunięte przez administratora)Ochrona powinna znowu zrobić kontrolę przepustek !!!

DEHAEL

OCZYWISCIE ZE LIZODUPY MAJA PRZEPUSTKI MANIURY KACZORA MAJA BO IM DAŁ LIDERZYNY MAJA STRZELASZ Z UCHA = MASZ POJAZD POD CHALE

ona

A jak to jest z przepustkami na samochody. Albo ludzie je kserują (cwaniactwo i oszustwo) albo przyznawane są one wybiórczo !!!! Przepustki posiadają zwykli pracownicy, a może nie zwykli ?

k

U Grześka na zmianie widać poprawę. Oby tak dalej!

fajna Dupa
@k

I po co te biadolenie, nikt cie nie zmusza do pracy w tej firmie. Nie musisz robic w kompletacji jak nie chcesz, mozesz przejsc na cos innego. (usunięte przez administratora)

cieplo na mięsie

chce pracowac po 10 h tak jak jest w grafiku. firma nie wywiazuje sie z obietnic

3ewdsa
@cieplo na mięsie

To nastepnym razem jak bedziesz miał 8 h w grafiku to Ty nie wywiąż się i nie zostań na 10 ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka