Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Retka

Na każdej zmianie są wózkowi, którym tylko doki w głowie. Nic się na to nie poradzi, myślą, że są cwańszy od wszystkich a po prostu są żałośni i taka opinia pójdzie za nimi już do innych zakładów. Kierownictwo doprowadziło do wyścigu szczurów i cieszy się jak widzi jak wózkowi kłócą się między sobą i nawzajem na siebie donoszą. Zero honoru - w imię doków !!!! Wejdzie automat - skończy się bijatyka o doki. A tym co myślą że są mądrzejsi od pozostałych wózkowych - pozostaje życzyć powodzenia - niech myślą tak dalej !!!

zimna

Mariolka jesli masz cos do mnie to powiedz mi to prosto w oczy a nie obgadujesz mi tylek

Fajny

A teraz o magazynie w Sosnowcu - pracowałem tam aż 5 miesięcy i muszę stwierdzić że praca w takiej firmie to tylko strata czasu. Kierownictwo wygląda jak stado TROGLODYTÓW - (tak panie (usunięte przez administratora) dobrze tu pisze - TROGLODYTA) Łeb masz zwichrowany i wyglądasz jakbyś cały czas wciągał fetę.Za 1500zł szkoda się poniżać w takim obozie pracy.Dziękuję panie (usunięte przez administratora) żeś mnie zwolnił przynajmniej znalazłem już dawno lepsza pracę niż niewolnik Stokrotkowy. (usunięte przez administratora)

Mortal

Kolesiostwo i tyle. Jedni dostają non stop "Czas kierownika" i wychodzą im konkretne wypłaty. Dochodzi do tego, że w pracy robią na skanerze, a czas kierownika jest im dopisywany "po pracy" lub ewentualnie podczas przerwy. Żenada, czy wy myślicie że nikt o tym nie wie ? Po prostu jeszcze nikogo to nie wkurzyło na tyle, żeby dać znać gdzie trzeba. Wyrzucacie z pracy ludzi bo "zjedli batonika", a sami oszukujecie firmę dopisując bezpodstawnie "Czas kierownika". Zastanawiam się czy czasem, obdarowani tym prezentem nie oddają wam części profitów z tego prezentu ?

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Logistyka
Stokrotka Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

d

Chyba Ci się fora pomyliły, jakbyś przeczytała pare postów wyzej to bys się z orientowała że tu chodzi o magazyn.. (usunięte przez administratora) bo się jeszcze doigrasz !

drop
@d

A gdzie jest napisane że mają tu byc postu związane tylko z magazynami STOKROTKI ? Zwracasz jej uwagę, a sam nie bardzo masz orientację :)

tia.
@drop

u góry po prawej stronie pisze Stokrotka-Teresin. Zwracasz mi uwagę, ze zwracam uwagę komuś innemu chociaż sam nie wiesz pozdr.

Czad

To mu to powiedz, a nie zachowujesz się jak dzieciak i wypisujesz na forum. Napisz jeszcze w kiblu na ścianie bo nie wszyscy czytają forum.

wozek

od niedawna na naszej zmianie pojawił sie kolega z Tradisu. czai sie na doki i ciągle na czasie kierownika, lize dupeee pawełkowi i mysli ze jest fajny jaka to sprawiedliwosc?.Uwazajciie wozkowi bo to mega donosiciel. jezdzi wózkiem 19 u grzesia na zmianie

gęś

zajmijcie się robotą

niebieska kaczka
@gęś

skanery sie zawieszaja, norma spada, pracuje sie tak jak sie pracowalo, i ciagle zle. Wiec nie gadaj zeby sie brac za robote, nie da sie teraz wyrobic normy kartonowej. Jakie sa wasze spostrzezenia

coolbox

kierownik lysy nie ma znajomych i nie wychodzi z domu zyje tylko praca i disco polo

boski roman

Jest (usunięte przez administratora) D Kabaret z dnia na dzien :)

karpiuk

Zaraz do dyrektora pojde i mu powiem co tu sie dzieje

gołąbek
@karpiuk

gdzie jest mój hajs za nadgodziny co, niedopracowanie? się pytam czy ktoś tu coś rozumie ?

hahaha

Wakacje się zbliżają więc po nich wypadało by się pochwalić że się było w Chorwacji ( ojejejejej ) a tu kasy ni ma i nie bydzie sie czym chwalić.

RiXo

Zostałem dzisiaj strasznie potraktowany przez Panią ekspedientkę, ponieważ była strasznie oburzona, że położyłem siatkę ziemniaków na ladzie, po czym skasowała towar i poprosiła mnie abym zabrał, to zabrałem i położyłem po drugiej stronie tam gdzie się pakuje zakupy, po czym P. ekspedientka, no ładnie, teraz tu i tu brudne, czy pan nie może pomyśleć i tutaj tego nie kłaść teraz muszę sprzątać !! STOKROTKA LUBIN przy ul. Hutniczej.

Figat

Zamknąć te mordy

slim

czy gdy bierze sie normalny urlop nie na żądanie ani chorobowy tylko wczesniej zgłoszony to czy tez zabierana jest premia absencyjna

Zaliczka
@slim

Nie, nie jest zabierany. Wczesniej było zabierane 15 zł za dzień, ale w tej chwili nie ma tej farsy. Nie zabierają kasiorki za urlop. Pozdrawiam :)

xxx

Poziom tego forum mnie powalił na kolana, jest to całkowity przekrój tego na jakim poziomie pracują tam ludzie. Zakaz bazgrania po łazienkach to tutaj dają upust swojej głupocie!!!( Ps. tez jestem pracownikiem-pikerem) Wstyd mi za to z kim muszę pracować- Żenada!!!!!!!!!!!!!! Banda głupców i prostaków!!!

lopi
@xxx

Jak jesteś taki inteligentny i nie PROSTAK, to po pierwsze nie oceniaj innych :), bo oceniając innych że są GŁUPCAMI I PROSTAKAMI, nie wiem czy nie jesteś gorszy. Po drugie, jeżeli nie pasuje Ci poziom tego forum - po co tu zaglądasz ? Chyba tylko po to by sam sobie wmówić że jesteś taki mądry, a reszta to głupcy i prostaki !

roman
@lopi

oj kasa się nie zgadza !! będzie znowu problem coś czuję! (usunięte przez administratora)

Kierowca

Dobrze, że są takie fora jak to. To ludzie o ilorazie inteligencji takiej jak PIK, mogą zaistnieć !!!! Gratulacje za treściwy wymiar wypowiedzi. [usunięte przez admina]

Ja pier..ole jaki debil :) Chyba takie zachowanie Cię kręci, i klepiesz przy tym kosę !!! PIK-nie jesteś jebni..ty !!!! hahahahaha

pik
@.

LEGIA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dyregtor

Dzięn Dobry o co wam chodzi

Mariola

Elf zgubił łuk i napiernicza czosnkeiem, disco polo spoko jest i techno też

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka