Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

usunąć

Jasiński G. powinien już odejść ze względu na fakt iż nie daje sobie rady ze swoją zmianą. Jeśli sam tego nie zrobi to ludzie to zrobią. Kazda zła decyzja podjeta przez wyżej wymienionego przeciwko pracownikom swojej zmiany będzie konsekwentnie analizowana i sprawdzana przez dyrekcje S.

loczek

Jak to prawda to powinien poniesc surowe konsekwencje dyscyplinarne nie mowiac juz o sprawie karnej!!!

sssss
@loczek

Nie prawda!!! Aż takie incydenty nie mają miejsca,jeszcze tego by brakowało

ELF

Podobno Grzegorz Jasiński uderzył w głowe rolką od strecza pracownika swojej zmiany za to ze ten miał niski akord i powiedział ze nie ma sily zostawać na nadgodzinach.

slim

Ktoś mi mówił ze święta tez są pracujące. Prawda to czy bujda?

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Logistyka
Stokrotka Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
lopi

Zadowolony czy Elo - nawet na jeden NICK nie możesz się zdecydować ? No i gratulacje że ściągasz znajomych i rodzinę. Teraz STOKROTKA już nie padnie. Pozdrowienia i nie zapomnij odezwać się na tym forum za jakiś miesiąc i znowu podnieść ludzi na duchu !! :)

ssss
@lopi

"Narzekała" piszę się się przez rz szanowny kierowniczku czy liderze. Każdy chce pracować i trzyma się rękami i nogami, próbujemy tylko wywalczyć godne traktowanie pracownika i godziwe pieniądze za to co wykonujemy

soczek
@ssss

Pisząc bzdety na forum na pewno coś wywalczycie stękacze. Ściągnijcie TVN

ssss

Ile jest nowych osób chętnych do pracy w stokrotce??? Na naszej zmianie od stycznia przyszło 5 osób w tym 3 już uciekły po 1 lub 2 dniach. Kto dalej przyjdzie tu do pracy??? Magazyn padnie,bo nie będzie komu pracować...

zadowolony
@ssss

czekam na taki moment na tym forum, jak będziecie płakać jak będą zwolnienia, będziecie pisać że mają człowieka za nic, bo was zwalniają. podobny schemat był za miedzą.... większość nażekała, ale jak przyszły zwolnienia to rękami i nogami i jeszcze nie wiem czym trzymali się żeby nie padło na nich. szanuj pracę póki ją masz, a jak ci nie zależy to spadaj. aha i wlasnie ściągam znajomych.

zadowolony

ja w sumie tez zadowolony i smiac mi sie chce z tych wpisow ze po 15, 12, 14 itp godzin bedziemy robic. jak na razie najwiecej bylo 10h i na wiecej nikt nikogo nie zmuszal.

@zadowolony

Czyli dla Ciebie 13 dni pracy pod rząd jest normalne ? a tak było przed tamtymi świetami. Pamiętajcie że ROBOTA lubi głupich. Pracować trzeba i tego nikt nie kwestionuje. Niech tylko odpowiednio ta pracę wynagradzają. Sam bym zapierdzielał NADGODZINY jak by za nie płacili, a tak jak są do ODDANIA mam je gdzieś.

elo
@lopi

lopi słuchaj mnie bo nie będę powtarzać:nikt nie zmusza cię do pracy w stokrotce

@elo

Nie mogę Cię słuchać jak już to czytać. Faktycznie nikt mnie nie zmusza i za kilka dni odchodzę. A skoro Tobie tak tu pasuje, to ściągnij rodzinę i znajomych.

maj

A co powiecie na temat tego naszego niby lidera (usunięte przez administratora)jaki on w końcu jest

Krotek
@maj

Jak to jaki? Rudy jest

Kwiecien

Jak sadzicie jak bedzie w kwietniu? Ja obstawiam ze kazdy dzien tygodnia bedzie 10ciogodzinny :) jest dobrze! Bedziemy zapie...całe dnie. I jak w grudniu bedziemy chodzili na rzesach bo tempe głowy nie potrafia ulozyc odpowiednio pracy. 10godzin , damy rade! :) w koncu czego nie zrobi sie dla 1800zł :)

malarz
@Kwiecien

Kwiecień nadgodziny? Już od następnego tygodnia będziemy tyrali po 10 godzin.

piker
@malarz

Drogie kierownictowo, gdybyście co miesiąc wypłacali nadgodziny, które wypracujemy to nie mielibyście problemów żeby ktoś został. Tak robią już mądrzejsze firmy, a wy jeszcze musice się uczyć.

piker
@piker

Drogie kierownictwo, zastanawiam się co wami kierowało żeby zmniejszyć prędkość wózków w tak dużym magzynie gdzie dziennie pokonuje się prawie 10 kilometrów. Nasz praca polega na składaniu towaru i tym samym pokonywaniu duży i mniejszych odległośc. Dochodza mnie słuch, że chodzi o wypadki. Ale zastanówcie się czy predkość wózka ma coś do wypadków ???????????????????????????????? Uważam, że nie. Dowody są na naszych drogach. Czy w wypadkach uczestniczą same najszybsze samochody?? Nie! W większości wypadkach na drogach uczestniczą samochody średniej klasy, nie jakieś tam ferrari, porsche itp. oczywiście takie też. Jesteście jak nasz rząd, który twierdzi, że kolejne ograniczenia prędkości ograniczą wypadki. Ale jak też pewnie wiecie i czytacie w miejscach gdzie podnieśli ograniczenie prędkości zmniejszyła się liczba wypadków. Musicie wiedzieć, że zmniejszenie prędkości wózków doprowadziło do spadku naszych wydajności, spadku naszych premii i spadku ogólnego zadowolenia z pracy. Wózkowi nie nadanżaja uzupełniac braki, kierownik co chila krzyczy żeby żeby przejść na automat gdzie na dokach stoji tyle towaru że nie ma jaks się ruszyć. Sprawdzam gdzie w zapasie stoi mój brak, a on stoi na doku!!! Normalnie błędne koło!!!! Weźcie się zastanówcie nie wiem jak was nazwać tam na górze żeby was nie obrazić. Wypadki: Ktoś komuś najechał na noge - wózek jechał może 6 km/h, komuś spadł słoik na głowę - to wogóle wina prędkości wózka HAHAHA, ktoś zeskakując z zatrzymującego się wózka przewrócił się - to wina osoby, która nie wie jak się zachowywać w takich sytuacjach. Ktoś kogoś potrącił na chłodni mając na widłach lodówkę - tego byłem świadkiem gość nie zachował należytej ostrożności, nie ma mowy że była to wina prędkości wwózka. O wszystkich wypadkach nie wiem, ale idę o zakład że może w 1 na 10 wypadków winą można obarczyć niedostosowanie prędkości do warunków panujących w magazynie. Zrozumcie czasami jedziemy 400 metrów po prostej żeby rozpocząć prace, pokonujemy mnóstwo prostych odcinków, czekamy na braki, czyli często stoimy .....czy tak ma być ?

reto
@piker

Piker a co my retrakarze mamy powiedzieć. Ta robota była całkiem spoko bo ugrałem jakies 800 zł premii po zmniejszeniu prędkości już tyle nie będzie raczej. Czekam na wypłatę zobaczymy...

she

Mariola jak odrobi podstawówke to pewnie zostanie kierownikiem CD także przestroga dla Arka. Trzymaj się na baczności żeby Cię nie wygryzla. Gratuluję inteligencji osoby która ją zatrudniła!!!

rycerz stokrotki

witam a oto pare powodów dlaczego nie warto pracowac w stokrotce. pozamykane kible,niema gdzie sie zalatwic, czesta zmiana grafiku,nawet kilka razy w miesiacu, praca po 10h niestety o tym decyduje kierownik i niemamy wplywu na to, jesli nie zostaniesz grożą utratą premii.ludzi traktuja jak zwierzeta

xxx

Nie da sie zrobic uprawnień na wysoki skład ,i będziesz ciagał paleciak na miesie lub ładował wory z ziemniakami. Płacone mamy na akord,ale jak w żadnej firmie nie wiemy co jak,za co i po ile jest liczone,jakie i ile punktów za co!!!!! nic nie wiemy! Od tego tygodnia robimy po 10h ,wolne dni sa zabierane i tak będzie pewnie juz do Świąt!!! pozdrawiam tych którym udało sie ztąd uciec-fajnie macie. Ciekawe co będzie z magazynem dalej, jak juz w tej chwili jest nas za mało a nie ma chętnych do pracy, bedziemy pracowac po 15h, żeby nadrobic opóź nienia????

zadowolony picker

Pozdrawiam wszystkich kierowników. A co do reszty to weźcie się do roboty bo nikt za was jej nie wykona.

wiosna
@zadowolony picker

Marne prowo

slim

możecie napisac czy da sie te uprawnienia na wysoki skład zrobić przez Stokrotke?

qwerty
@slim

Nie nie da się zrobić.

prawda

Pickerzy w tej pracy maj (usunięte przez administratora) Najciężej pracują a zarabiają najmniej.

legia
@prawda

nie chciało nosić się teczki to trzeba nosić woreczki

slim

a czy można zrobić przez Stokrotke uprawnienia na wysoki skład? robią jakies szkolenia? bo z dwojga złego pracując na chłodni wolałbym wstawiac palety niż ciągać paleciak.

oczko
@slim

nie lubisz ciągać?

ooooooooooooooooo

nie znam pracownika ,który jest zadowolony z tej pracy!!! A każdy siedzi tu tylko dlatego, bo nie ma nic innego. I albo jest w trakcie szukania czegoś nowego,albo rozmyśla nad opcją L$, mało osób jest na zwolnieniach???? wkrótce jak się zrobi cieplej ,będzie ich jeszcze więcej,każdy siedzi,żeby przetrwać zime. nie wierzcie ,że ktoś tu jest zadowolony z pracy- to wpisy kierowników

fas
@ooooooooooooooooo

Jakbyś pracował prze 4 lata prze agencję na telefon to może być uwirzył. Idź zwolnij się jak ci tak źle.

xxx

Tak ,na chłodni mimo uprawnień na wózki będziesz ciągał paleciak!!!! a zarobisz max 2.100 do ręki,więcej (usunięte przez administratora)się nie da!!! chyba ,żę będziesz miał w h... nadgodzin. grafik wywieszany w przed dzień na nowy miesiąc, w trakcie miesiąca zmieniany po 10 razy, zabierane wolne. Jeśli chcesz tu przyjśc do pracy licz się z tym ,że będziesz żył tylko stokrotką i dla Stokrotki!!!

róza

przez agencje zarobisz koło dwójki???

kaczor
@róza

koło dwójki na godzine

elo

a jakie są tam stawki przez agencje? trzeba mieć uprawnienia na wózki??

$
@elo

2 zł na godzine

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka