Dębe Wielkie

Opinie o 2007- 4 tyg. praktyka zawodowa w Zakładach Przemysłu Gumowego „Santochemia" w Dębę Wielkim- ks

Notek
użytkownik zarejestrowany

A powiesz coś więcej @anonim i jakieś rzeczy wyliczysz, np. ile się zarabia, czy wypłacają na czas? Będę Ci za coś takiego bardzo wdzięczny, wiadomo że się przyda

radze omijać firme z daleka .

Zostaw opinię o 2007- 4 tyg. praktyka zawodowa w Zakładach Przemysłu Gumowego „Santochemia" w Dębę Wielkim- ks - Dębe Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2007- 4 tyg. praktyka zawodowa w Zakładach Przemysłu Gumowego „Santochemia" w Dębę Wielkim- ks