TESCO

Teresin

Opinie o TESCO

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że wszystkich obowiązują zasady regulaminu. @Admin jeśli jakiś wpis zostaje usunięty, oznacza to, że naruszał jego zasady. Na portalu każdy może zostawić swoją opinię. Zarówno jeśli chodzi o osoby, które z pracy i jej warunków są zadowolone, jak i te, które mają do pracy w firmie jakieś zastrzeżenia. Opinie nie mogą jednak łamać regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, naruszające dobra osobiste, czy też propagujące przemoc.

aaaaaaa
@Alicja przedwczoraj, 09:24

z innej bajki.. szanowni moderatorzy gowork też się tutaj gęsto wpisujący i udający zainteresowanie warunkami pracy może byście zaczęli się do tego przyznawać??

Robert
użytkownik zarejestrowany

TESCO to normalna spoko firma, niestety ma sporo hejterów.

natalin

Przydało by się zamknąć tesco w Słupsku. Tam prezydentem jest gej (pedal) . Wszystkich gejów powinno się powiesić. A tych wytatuowanych wysłać na bezludna wyspę.

kwiatuszek.123.10@o2.pl

Notorycznie zepsuta maszyna do mielenia mięsa w Tesco Lublin, Orkana- co nie zdarza się nigdy u konkurencji.

Rybka
użytkownik zarejestrowany

@fural Sądzę, że bardzo niesprawiedliwie oceniasz pracę administracji w Tesco. Każdy jest zatrudniony do wykonywania odpowiedzialnych prac. Skala ich trudności powoduje różnice w wysokości zarobków. Zawsze możesz aplikować na wyższe stanowisko w firmie.

Może nowy

Witam serdecznie Mam podjąć decyzję czy chcę zacząć pracę w tesco w Komornikach przy ul. Kolumba, czy w innej firmie. W teorii wszystko wygląda pięknie, jednak im więcej komentarzy czytam, tym większe mam wątpliwości. Zaproponowana przez tesco stawka to podobno (umowy jeszcze nie widziałem) 3500pln brutto za operatora wózka wysokiego składu. Słyszałem też coś o 1200zl premii. Czy jakiś pracownik może podzielić się doświadczeniami z tego konkretnego miejsca? Jak wygląda wynagrodzenie i premia? Czy normy na premię są możliwe do wyrobienia, czy wzięte z kosmosu? Jak liczony jest czas pracy, bo na którejś ze stron spotkałem się z opisem, że jest on liczony od rozpoczęcia skanowania? Czy ktoś korzystał z możliwości szkolenia języka, bo na rozmowie dowiedziałem się, że jest taka możliwość? Proszę o konkretne i rzeczowe odpowiedzi. Dzięki!

stary retrakarz
@Może nowy tydzień temu

1200 ZŁ. PREMII. Odejmij edno zero. Może 120 złotych dostaniesz premii ale pod warunkiem że wyrobisz ponad 20 procent więcej niż wynosi norma. 1200 zł to chyba w ciągu roku. Nie daj sobie oczu zamydlic, omijaj ten magazyn z daleka i tak w pierwszej kolejności na retrak zapisują Ukraińców.

obserwator

Pani M ile,,,,, to kochanica kierownika i nikt nie ma na to wpływu ze pomaga jej w pracy żeby miała najwyższą premię. Premia to powinna się należeć z automatu tym co pikuja w napojach i alkocholach. Menadżer powinien wziąć to pod uwagę. Ale on ma w głowie siano i czepia się rzeczy nie istotnych. Jak robi obchod po to kierownicy w popłochu biegają jak poparzeni. Ale mamy w tedy ubaw. Boją mu się coś powiedzieć bo wiedzą że nie ma pojęcia o pracy na magazynie. Straszy ich swoim stanowiskiem.

Hej

Ciekawe czy gdyby przenieść Panią Mil... do innych grup to czy tez odbieralaby co miesiąc 600 zl premii. Skandal

Admin

Prosze nie usuwać negatywnych komentarzy bo każdy wie co tu jest od tego sie nie ucieknie ;)

fural
@Fela 2 tygodnie temu

Przypilnuj tych pracusiow z administracji z biura wydań. Tym którym wyrownano pensje do najwyższych stawek. Magazynierom dokłada się pracy żeby administracja miała jej mniej. Oni jednak nie mają swiatelek i żadnych norm. Siedzą i wykonują swą pracę bez pośpiechu i gadać mogą ile chcą. Magazynierom chcielibyście zakneblowac usta.

fifi
@Fela 2 tygodnie temu

Albo przypilnuj te psełdo kierowniczki agencyjne, aż żal patrzeć na to ich nic nie robienie i chyba właśnie o nich pisałeś. "Niestety trzeba pilnować ludzi, doskonale każdy wie jak niektórzy "pracują". Ludzie myślą, że jak będzie siedział w kącie i sobie rozmawiał z innymi to czas zleci a ktoś pracę wykona. Jaka praca taka płaca!!!" To może najwyższy czas przyjrzeć się pracy liderek agencyjnych, na pewno ich praca nie jest warta ich zarobków.

Tesco

Jedyne co fajnego to hah obiadki za 6 złoty nawet zjadliwe i siedzenie na l4 bo pracować tutaj to faktycznie wstyd kołchoz jakich mało 2 karty na odbijanie się kontrola na maxa wszystko widać co kto jakim tempem robi,z kim gada,czy nie spóźnił się do pracy oraz na przerwie nie mówie ze wypłata 2,5(po przedłużeniu z sobotami na 3 zmiany :) to mega mało ale szału nie robi a robota ciężka raczej w większości .

Felicjan
użytkownik zarejestrowany

Jeśli opinie są tak bardzo podzielone to znaczy, że jest normalnie w firmie. Jednym pasuje bardzo drugiem wcale a nowi muszą sami ocenić czy chcą tu pracować. Szkoda, że pracując tak narzekacie, może lepiej zmienić firmę?

jerzyk
@Felicjan 3 tygodnie temu

Normalnie?? A to dobre! Tobie chyba dobrze bo pewnie jesteś jakimś administracyjnym kierowniczkiem i siedzisz przed komputerkiem bezstresowo drapiac się po worku. Nie dotyczy cie wysoka norma , ból rąk i nóg a także kręgosłupa. Tesco ci życie uratowało i karmi cie do syta. Widzę jak nowi chcą pracować. Siedzą na zwolnieniu bo są w szoku ze tu jest taki kolchoz. Kierownicy odchodzą , magazynierzy tez chwalą tej roboty. Przyjdą czasy ze będzie problem z zatrudnieniem kogo kolwiek. Tesco to mało atrakcyjna firma, wręcz wstyd tam pracować.

Gavroche
@jerzyk 3 tygodnie temu

To niestety prawda. Chwalą sobie tą pracę jedynie pracownicy administracji bo takiego luzu nie będą mieli nigdzie. Zmianowy wymierza kary magazynierom za zeskanowanie się o 4 minuty za późno na zadanie a jednocześnie nie przeszkadza mu jak pracownicy administracji po skończonych przyjęciach na pierwszych zmianach nic nie robią często przeszło godzinę i dłużej. Hipokryzja i brak poszanowania dla pracowników fizycznych, którzy odwalają najcięższą pracę.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@krytykczy dobrze rozumiem, że osoby obecnie dołączające do firmy mogą liczyć na lepsze warunki niż osoby, które w TESCO pracują już od jakiegoś czasu? Czy normy o jakich wspominał @caleb wynikają z braku osób do pracy?

krytyk
@Alicja 18.09.2017, 09:31

Uważam ze juz nie mają szans na lepsze warunki niż starzy pracownicy. Po wielu skargach pracowników z długim stażem nowi pracownicy wykonują prace mniej skomplikowane i odpowiedzialne. Okazało się bowiem ze nowi pracownicy są trochę leniwi i nie są wstanie wykonać zetelnie i szybko swej pracy niż starzy pracownicy. Jeśli chodzi o wysokość norm to powód jest jeden, firma chce mieć jak najwyższe dochody , przy jak najmniejszej ilości pracowników. Skutkiem tego jest ogromne przepracowanie ludzi , którzy odczuwają juz skutki uboczne na swoim zdrowiu. Ludzie do pracy są, tescowi, agencja pracy z polski czy z Ukrainy. Zachlannosc zysków firmy jest nieograniczona.

krytyk

Uważam ze idąc teraz na opcje trzeba mieć nie pokolei w głowie. Nie wczyscy kierownicy dostali podwyżkę a swierzak ma pensję tych co ją dostali. Nie dziwie się poszkodowanym ze zaczynają olewac tą robotę, biorąc pod uwagę ich doświadczenie.

Felicjanin

caleb
@Felicjanin 10.09.2017, 22:43
W sumie to uważam, że jak na tyle placówek handlowych to taka ilość osób do pracy wcale nie jest duża....

Bo jeden pracownik musi robić za trzech i dlatego obsada jest jaka jest. Wysokie normy ze człowiek zasuwa z językiem na wierzchu a w domu leży jak kłoda.

Dla handlu

A na Wegrzech straj ze az sklepy w czesci musieli zamknac;)

Tomasz

Witam serdecznie dzisiaj zrobiłem zakupy w Tesco w miejscowości Wola k.Pszczyny i zrobiłem je pp raz ostatni osoba obsługująca na kasie alkoholowej była tak nie uprzejma zwraca się bardzo wulgarnie do klientów, brak identyfikatora to jest hańba że taka firma jak Tesco zatrudnia takie osoby wroccie sobie na tą osobę trochę uwagi ma krótkie jasne włosy i jest szczupła osoby które nie mają podejścia do klientów powinny zmienić pracę

Jerzyk
użytkownik zarejestrowany

Nastroje jak widać nie są dobre. Czy faktycznie nie ma szansy na poprawę ? Może to jakieś okresowe kłopoty i jeszcze będzie wszystko dobrze? Nie ma idealnych firm i każda boryka sie z okresowymi problemami, mam tylko nadzieję , że sytuacja w miarę szybko się poprawi .

Gavroche
@Jerzyk 03.09.2017, 22:35

"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie" hehe.

aneta
@Jerzyk 03.09.2017, 22:35

Nie sądzę że była jakaś poprawa . Nigdy się na to nie zapowiadało. Zawsze wprowadzane zmiany to kłopotliwe mieszanie w obowiązkach magazynierów. Tych obowiązków ciągle przybywa. Wymagania są zbyt wysokie. Jestem ciekawa czy w tym miesiącu też oszukają nas z wypłatami. Mogli by znów dawać paski to by się wiedziało co i za co ile. Proponuje ogarnąć się zmianowym żeby dbali o pracowników firmowych a nie patrzą tylko w agencję i piszą ich na załadunki a dziewczyny tescowe rąbią w pickingu. W innych firmach agencja jest uzupełnieniem.

Rysiek
użytkownik zarejestrowany

Widziałem ostatnią listę ofert pracy i powiem, że jest tego sporo. Czyżby braki na rynku pracy zaczynały dokuczać dużym firmom? Poczytałem opinie na tym wątku i jestem zdegustowany. Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie?

kola
@Rysiek 29.08.2017, 18:16

Nie to co on napisał to prawda .Mają dobrych pracowników i nie szanują i mała płaca jak na Tesco .

Janek
użytkownik zarejestrowany

Widziałem ostatnia firmy TESCO i jest bardzo długa! Nie róbcie czarnego pijaru wokół firmy! Będą przyjmować ludzi z Ukrainy skoro tu nie ma chętnych. Wcale się nie dziwię to naturalny proces zupełnie jak w innych krajach w Europie, też przyjmują obcokrajowców do pracy

tescowy
@Janek 24.08.2017, 09:20

Jak mogą być chętni ludzie do pracy w tesco z polski skoro tesco oszukuje i zle traktuje swoich pracowników. Skoro lista ofert pracy jest długa, to nie trudno się domyśleć z jakiego powodu. Sami ludzi zwalniają, likwidują stanowiska, wprowadzając nowe przy okazji dokładając obowiązków. Ludzie nie meble i nie chcą być przestawiani z miejsca na miejsce. Ludzie nie są tacy ciemni jakby sobie tego życzył zarząd tesco. Czytając twój wpis uważam ze masz coś z głową.

Sebs

patryk
@Sebs 23.08.2017, 12:10
Nie wie ktoś przypadkiem kiedy będą jakieś przyjęcia albo szkolenia na magazyn w teresinie? z góry dzięki za info....

W tamtym tygodniu przyjęli paru Ukraińców i wyszkolono ich perfekcyjnie. O Polakach nic nam nie wiadomo , chyba przyjęcia wstrzymane.

Omnik
użytkownik zarejestrowany

Czy Tesco powiększa swoje placówki, że tak dużo osób potrzebują?

Krystian
użytkownik zarejestrowany

Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód, żeby się skarżyć na firmę. Wystarczy poczytać opinie i można stwierdzić, że to sami pracownicy robią sobie na złość . Ustalone zasady przez Tesco byłyby ok dla wszystkich ale co sprytniejsi kombinują jak sobie poprawić.

Ma-ryja i Youzef
@myślący 19.08.2017, 16:28
Szanowny Panie krystianie, a kto z zarządu firmy ustalił żeby oszukać ludzi na pensjach? Kto zarządził żeby nie dawać pasków?...

Mi też pensja wydaje się zbyt niska. Szkoda, że nikt nie potrafi nam wytłumaczyć dlaczego nie ma pasków, tylko trzeba iść się o nie prosić a potem czekać nie wiadomo jak długo jak komuś się zachce je przygotować. Jak się ma nocne zmiany to co mamy zrobić? Specjalnie przyjechać po pracy po pasek?

Janek
@myślący 19.08.2017, 16:28

Bo pracownik biurowy to jest ten lepszy sort według kierowników. Jak powiedział jeden kierownik zmiany: są ludzie za dobrzy na magazyn których trzeba wziąć do biura albo na opcje . To pokazuje podejście do ludzi którzy wykonują najcięższą pracę - ma się ich w tej firmie za nic. Jak ktoś Cię ukarze niesprawiedliwą decyzją (nagana, obniżenie głupiego światła) to absolutnie nie masz się do kogo odwołać chyba, że do sądu pracy.

Felek
użytkownik zarejestrowany

Dlaczego Tesco ma tak dużo ofert pracy? Może ktoś słyszał? Słyszałem sporo dobrego o pracy w firmie i mam zamiar aplikować. Po lekturze opinii jestem zniesmaczony.

patryk
@Felek 11.08.2017, 17:54

Dlatego ze dużo ludzi się pozwalnialo i jest wiele miejsc wolnych. Ktoś ci bajek na opowiadał ze to dobra firma. Jeśli myślisz o jakimś konkretnym stanowisku to nie możesz być pewien czy za jakiś czas te stanowisko nie zostanie zlikwidowane. Tak dzieje się w tesco, bardzo częste zmiany. Prawdą jest to ze znajdujące się negatywne opinie na tym forum to rzeczywistość a jeśli ktoś pisze dobre opinie to zwykle kłamstwo. Dostaliśmy aneksy z podwyżką i obiecano nam 100 zł jednorazowo, a tu okazuje się ze pensje są jeszcze niższe niż miesiąc temu.

Pilny

Najgorsza praca jaka mogła się trafić Czy kierownictwo niewidzi czy jest ślepe po co 2"liderki z agencji. Do czego one tam potrzebne chyba do plotów. Stoją po alejkach i uprawiają romanse i płacą im takie pieniądze. Niewiem czy wiecie ale zarabiają po 3000 ja się pytam za co Tomek?

ula
@Pilny 08.08.2017, 20:21

Liderki mają po trzy tysie, retrakarze którzy się nie muszą wysilać i załadunkowe , którym kierownicy dają lepsze załadunki niż tescowym, a my pikerzy musimy się dwoic i troic żeby mieć dwa tysiące. Nie normalne jest to ze mniej zarabiają ci co najciężej pracują.

Roy

Oczywiste było że najpierw będzie teatrzyk pod View Point. Opowieści co było zrobione itd. A jak już wszyscy napisali to bym! Zabierzemy premie. Ps. Kobiety nie mogą dźwigać więcej niż 8 kg powyżej obręczy barkowej. Taki przepis jest od maja. A jak tam soki, alkohol, chemia na T1 i obowiązek budowania paley minimum 1,8 metra?

Portofil
użytkownik zarejestrowany

Fajna praca mi się trafiła w Tesco i nie rozumiem tego biadolenia.

ak
@Portofil 02.08.2017, 11:34
Fajna praca mi się trafiła w Tesco i nie rozumiem tego biadolenia.

Jak się trawiło to pracuj gamoniu .

odkrywca

I co ? Premie miały być dla każdego, a tu figa z makiem? W czerwcu obiecywali a pod koniec lipca postawili warunki. Za zwolnienienia, za urlop na rząd anie, za oddanie krwi sie.nie dostanie. Pa pa premio, ladnie oszukali ludzi.

Allan
@zdradzony i oszukany 06.08.2017, 10:50
Czego chcieliśmy? Obiecywano na 100 zł, wszystkim, już na początku czerwca. A pod koniec lipca powiedziano nam ze są ku temu wa...

Słabo jesteś doinformowany. Premia jest zabierana za nie planowane nieobecności. Jeśli krew zaplanujesz przy ułożeniu grafiku, podobnie jak uz to premia Ci się należy. Co do choroby jak dla mne dobry układ. Nie oszukujmy sie, połowa ludzi na l4 wcale nie choruje.

aneta
@Allan 21.09.2017, 09:15

Kto jest słabo poinformowany? Bzdury piszesz że się płakać chce. Urlopu na żądanie się nie planuje. Taka konieczność może zaistnieć z nie nacka. Krew też byś chciał planować przy ustawianiu grafiku? Chyba masz nie po kolei w głowie? To prawo ustawowe i nie można go naginać. To chyba pomysły obecnego menadżera, by ludzi kantować na pensjach. Ludzi podzielił sobie na lepszych i gorszych. Wyrównał pensje w biurach, natomiast magazynierzy mają zróżnicowane. Mało tego , multiskilerzy muszą pracować więcej żeby mieć premię , jakby mieli po trzy ręce i trzy nogi. Operacyjnego przyznawano za wiedzę i etap zaliczeniowy. nic nie mówiono ze taka osoba ma pracować więcej. Skrzywdził również kierowników , jednym dając podwyżkę a nie licznym lecz z doswiadczeniem wieloletnim i z dużą wiedzą nie dał. sadzę ze pokrzywdzeni kierownicy odejdą , gdyż to dla nich poniżenie i przykre. tak im sie dziekuje za tyle lat pracy, a trzeba przyznać ze znają się na swojej pracy i mają szacunek dla pracowników. Szkoda ich.

alkomat

Ochrona w Tesco łapie na alkomat to jest system naprawczy w Polsce ze niedługo sami będą pracować kierowniki dostali po 7% podwyżki ,za co za leżenie jak na T-2 a my dostaniemy po 50 złoty to śmiesznie .System naprawczy trzeba zrobić w kierownictwie co niektórzy dawno nie powinni już pracować co nie którzy zmianowi ale trzymają twardo posadki ,tak jak np. szkoła zawodowa operator wózka sekcyjny itd, a po za tym uwaga mruk ,pracował na T-1 a teraz T-2 tylko nocna zmiana .Jak zmiany to magazyn w Teresinie.

Madzia
użytkownik zarejestrowany

Prawda zawsze jest gdzieś po środku. Gdyby pracownicy nie oszukiwali firm to byłoby zapewne łatwiej z wieloma sprawami. Niestety wiemy, że wiele osób udaje, że pracuje więc firmy dociskają narzuconymi planami. Szczególnie duże firmy gdzie trudno skontrolować ludzi.

dzik

Skoro ladujesz w pikingu to znaczy ze sie nie nadajesz na danym odcinku i tyle. Kazdy ma priorytet, jestes dobry w zaladunkach to cie biora, jak widza ze sie do tego przykladowo nie nadajesz to lecisz na drugi priorytet czyli PBS.

d oceniający ciężka pracę
@dzik 23.07.2017, 06:20

O tej godzinie zamieszczasz swój wpis? Nie możesz spać? Czy jesteś maniakiem internetowym i nie możesz żyć bez komputerka? Ja staje w obronie pikerow gdyż jest tam najciężej a są najwyższe normy, często nie realne. Piszesz ze normy są adekwatne to idź w piking i się przekonaj. Tu nie ważny jest priorytet , tylko sprawiedliwe ocenianie według wykonywanej pracy. Tu jest na odwrót, im lżejsza praca tym lepiej premiowana. Uważam że powinno sie docenić ciężka pracę a nie tylko myslaca. Uczciwość to podstawa, bo Polacy uciekna i zaleje nas rynek wschodni.

idioci

Normy jakie sa takie byly, a komu sie nie chce robic to papa. Zal niektorym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska. Magazyn to magazyn robic trzeba. Pojdzcie do innej firmy to dostaniecie 2000 brutto. Zapraszam na retraki to zarobicie, ale oczywiscie sie do tego nie nadajecie. Slyszalem ze tam bakoma potrzebuje pracownikow do pickingu przez agencje. Im was mniej tym lepiej dla nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nieroby.

d oceniający ciężka pracę
@idioci 20.07.2017, 22:19

Nas tak nazywasz? Sam nim jesteś. Skoro uważasz ze normy są odpowiednie to gratuluję umysłu. Ja zapraszam cię w piking i to nie na jeden dzień , tylko z miesiąc. Przekonasz się czy można wyrobić normę i będziesz inaczej śpiewał. Po takiej pracy oddasz pokłon pikerow i z wrócisz honor. Siedzisz na retraku? To siedź. Praca jest ciężka , jest jej dużo mniej od kiedy ruszył Poznań, misje mizerne. Jak wyrobić normy? Ten nieudacznik podniósł normy żeby firma miała wyższe dochody, kosztem zdrowia magazynierów. Niestety nie ma on pojęcia o pracy fizycznej o czym sam osobiście się przekonałem. Wiele osób to wie w tym nawet kierownicy ale nikt nie odważy się mu tego powiedzieć. Tu nikt nie narzeka tylko stwierdza fakty. Sam idź do bakomy i napis się jogurtu, życzę bolesnej obstrukcji.

Maniutek

wojtek
@Maniutek 14.07.2017, 22:53
Czyżby firma miała otwierać nową placówkę i w związku z tym mają tak długą listę? Może mi ktoś wyjaśnić co się dzieje?...

ludzie uciekaja z tego syfu,dlatego

flet

tylko zalic sie potraficie

VIC

Pozdrawiam Tesco w Kluczborku a zwłaszcza pracownika Tesco pana Mariusza który bezinteresownie pomógł mi złożyć zakupionego tam grilla.Wcześniej byłem w "Majstrze" gdzie potraktowano mnie w sposób obcesowy i nieuprzejmy gdy zapytałem o możliwość złożenia mi grilla który tam chciałem zakupić. Dobrze że go tam nie kupiłem bo taki sam grill w Tesco był o 50 zł tańszy i jeszcze mi go złożyli za darmo.

WIem

Co do tego kierownika to ja wiem czemu go nie ma ale to się nie nadaje na forum chyba, "parę" osób wie czemu ale teraz to już chyba cały sklep nawet :) Generalnie chodzi o jakąś dziewczynę tyle powiem.

?

@jiuyt Hehe dobre masz zdanie o koledze bo chyba się znacie, ja poważnie pytam a ten o jakiś patelniach :)

joachim

Praca tak, ale ciągle zmiany. Normy za wysokie i często nie realne. Światełka i różnice premi wobec ciężkiej a lżejszej pracy. Nie spotkałem się jeszcze z takim i częstymi i kosztownymi zmianami. Praca taka sama , ale ciągle w inny sposób. Częsta rotacja ludźmi. Jakby praca była spokojniejsza i godna nikt by się nie zwalnial .

atakitam

Na poczatku roku paru swiezych doszlo, a teraz cicho wiec raczej przyjec nie ma. Praca jak praca, nikt sie chyba nie spodziewal odpoczynku na magazynie chociaz i tak denerwuja mnie priorytety swiezakow, a starzy musza w pbs walic. No ale co zrobic.

użytkownik zarejestrowany

Teraz mam przykład jak ludzie mijają się z prawdą. Widziałam te oferty i to dużo a niektórzy piszą, że nic nie ma. Nie wmówi mi nikt że mam omamy i piszę bajki.

użytkownik zarejestrowany

Taka długa lista ofert pracy to ciekawa sytuacja? Jaka jest tego przyczyna, czy ktoś wie i mógłby podzielić się tą wiedzą? Może jakieś nowe obiekty otwierają albo szykują się otwierać! Pewnie firma się rozrasta

upadły anioł
@Fela 02.07.2017, 22:04

Idź i nie zamieszczaj takich bzdur. Długa lista ofert? Nie ma żadnych przyjęć. A jak przyjmą to jakichś nieudaczników, bo nikt normalny nie chce tu pracować. Praca niewolnicza w szalonym tempie i z wysokimi normami, weź nie pitol. Firma się rozrasta? Chyba u ciebie grube jelito szwankuje.

?

Ktoś wie dlaczego nie ma kierownika z kas na pojezierskiej w łodzi?

jiuyt
@? 27.06.2017, 07:36
Ktoś wie dlaczego nie ma kierownika z kas na pojezierskiej w łodzi?

Sfhhfg
@jiuyt 30.06.2017, 20:20
Jak będziesz siedzieć na kasie to zobacz czy nie siedzi ci między nogami. To jest mistrz patelni złota Wara....

Hehe to taką ma opinię, w sumie to znam temat a tej koleżanki co tam pracowała to szkoda bo dobrze pracowała.

użytkownik zarejestrowany

Gdyby mieli zamykać sklepy to nie szukaliby nowych pracowników. Może są rejony w których nie opłaca się trzymać sklepu?

kto kolwiek wie.

Sklepy po woli zamykają. Tesco nie jest zbyt atrakcyjne pod wieloma względami. Staje się mało atrakcyjne dla starych pracowników, którzy co raz częściej sami odchodzą. Widzą ze tania siła robocza jest lepiej traktowana niż oni. Nowi pracownicy są zachęcani lepszymi pracami niż starzy pracownicy, żeby im żyłka pierdzaca nie pękła. Często wprowadzane nowe procedury zaprowadzą tą firmę na dno. Rolki , nie foliowany towar, niby oszczędności a ile strat w uszkodzeniach i więcej pracy w czasie pikowania , załadunku i rozładunku na sklepie. Pomysły ze kon by się uśmiał. Porażka. Weszły rolki a normy w górę. Gdzie tu sens skoro z rolka mi schodzi się o wiele dłużej.

użytkownik zarejestrowany

Chyba niemożliwe żeby Tesco wyszło z Polski, może tylko niektóre sklepy zamykają? Skąd taka informacja, to nie szukaliby nowych ludzi i później ich zwalniać?.

użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś wie jaki jest powód, że Tesco ma tak długą listę ofert pracy? Czyżby nowy obiekt otwierali? Jesli ktoś wie proszę niech podzieli się z innymi?

Gtre
@Fela 19.06.2017, 12:52

9 sklepów zamykają. Podobno ogólnie tesco w Polsce tylko do września. Ofert pracy dużo bo nikt nie chce tu pracować.

tanatloc

Poprawka do wypowiedzi po wyżej. Miało byc lizusie a nie liże się, błąd pismienny komputera.

kiero

kocham A.B.

Dorota

Coraz więcej rolka ge a normy nie poszły w dół. Na tych beznadziejnych nośnikach tragicznie trzyma się towar. Paski nie zastąpią dobrego foliowania. Kierownicy olewa li jakość ułożenia i ofoliowania towaru , to teraz czepiają się poprawnego zapięcia pasków. A co z normą na załadunkach? Trzeba dużo wolniej jechać z takim rolkagem żeby coś z niego nie spadło i oczywiście taki załadunek jest dłuższy bo dużo więcej tych wózków wchodzi na naczepe. Będzie się schodzić jak z platformami drodzy kierownicy. To nie ważne ze zerowka , czy nie. Trochę oleju w głowie! Kierownicy nie mają swojego zdania i nie potrafią powiedzieć ze wprowadzane jakie kolwiek zmiany są złe. Posłuszne baranki wykonujące polecenia góry jak im się widzi. Nigdy nie chciała bym być kierownikiem w tym magazynie bo nie zgadzam się z większością zmian.

Kiero
@Dorota 14.06.2017, 20:16

Nie masz bladego pojęcia a się wypowiadasz. My jako kierownicy nie mamy NIC do gadania. Co więcej nikt z tego magazynu nie ma nic do gadania w kwestii rollcage,folii. Sklepy likwidują magazyny, towar bedzie rozwozony po półkach prosto z naczepy właśnie na RC. To zmiany wymyślone przez jakies tam mądre głowy wysoko w chmurach. Zresztą szkoda gadac

Dorota
@Kiero 14.06.2017, 20:35

I dlatego nigdy bym nie chciała być kierownikiem w tym magazynie. Po co być kierownikiem skoro nie ma się nic do gadania w sprawie wykonywanej pracy! Mnie bardzo irytuje jak na przykład zmianowy zwraca mi uwagę nie mając nigdy do czynienia z tym zajęciem. Chyba ma rozum w głowie i powinien zrozumieć ze wprowadzane zmiany spowalniają pracę . To po jakiego grzyba podniosiono normy? Gratuluję kierownikom , którzy się sami zwolnili, dziwne jednak ze tak późno. Największe koszty to właśnie te ciągle zmiany, nie dziwne ze zamykają sklepy. Do tych mądrych to nie dociera.

Marek T1

Najgorsza to Olga zmianowa jest. Niby się do ciebie uśmiecha zagaduje, a tak naprawdę to tylko świnie potrafi podłożyć i nic więcej. Mam nadzieję że w końcu porządek zrobią z tym kierownictwem , bo tu nie da się robić. Jeszcze miesiąc takiej jazdy i zwalniam się z tego kołchozu!

Zostaw opinię o TESCO - Teresin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO