TESCO

Teresin

Opinie o TESCO

teresa

Ja nie zadaje się z ludźmi z miasta. Uważają się za kogoś lepszego. Poruszają takie bzdurne tematy o pieskach, basenach itp. Chcą żeby ich wozić za 5 zł do pracy. Za tyle to się jeździło 10 lat temu. Człowieka ze wsi mają za śmiecia. Niech wyprowadza swoje samochodziki czyściutkie i jadą do pracy. Malowane laleczki i lalusie z delikatnymi rączkami.

Wieś śpiewa i tańczy.
@teresa 05.11.2017 11:08

Jak ci nie pasuje towarzystwo to zawsze się możesz zwolnić i nająć do pielenia buraków. Tam będą pewnie poruszane ciekawsze tematy na twoim poziomie. Jak ci ktoś za mało płaci za dojazdy to Mu powiedz to osobiście a nie wylewasz gorzkie żale na forum na którym nikogo to nie obchodzi. Lepiej mieć delikatne ręce niż bród za paznokciami - połowa wsioków chodzi do domu w ubraniach firmowych Tesco jakby swoich nie mieli. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka jednak już nie.

Jaro
@Wieś śpiewa i tańczy. 09.11.2017 11:56

Pracuje w takim magazynie tylko ze a anglii tutaj nikt sie nieprzebiera aby pojechac do domu w czystych ubraniach nawet kierownicy kazdy jeden pracownik idzie do domu w roboczych ciuchach nikogo to niedziwi to jest tutaj norma i wieksze damusie sa od ciebie ludzie w ciuchach roboczych prosto z budowy wchodza do autobusu czy pociagu i nikogo to niedziwi norma i powiem ze nietylko jest tak w anglii ale calej zachodniej europie ale nie w polsce bo damusia zapier dala w magazynie przebierze sie i na dzielnicy udaje urzedniczke moje postrzezenie paniusiu wiecej tolerancji

Alicja

@aaaaaaa jestem zainteresowana Waszymi doświadczeniami z pracy w TESCO. Szczególnie, że każdy rzetelny i merytoryczny wpis może być bardzo pomocny dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej właśnie firmie. Nie podaję się również za pracownika, czy też osobę zainteresowaną i poszukującą pracy, a rola moderatora jest jasno określona i opisana w naszym regulaminie. @xxx Ty wspominasz, że nie zgadzasz się z większością wpisów. Możesz powiedzieć z czym konkretnie? Ważne, by reagować jeśli w opiniach pojawiają się jakieś nie do końca prawdziwe treści.

luk
@Alicja 09.11.2017 12:11

Trzeba ludziom odradzac ten magazyn jeśli im życie i zdrowie miłe. Tu ludzie po kilku latach pracy mają problemy zdrowotne i to nie jest blef.

Maria
@luk 11.11.2017 13:48

Dokładnie tak. Problemy ze wzrokiem od słabego oświetlenia, ze stawami - norma na freshu to 12 ton towaru do przerzucenia a już kombinują, żeby ją jeszcze podnieść!!!. Ludzie odchodzą z tego magazynu coraz częściej a zastępują ich Ukraińcami którymi nikt się nie martwi bo zawsze można ich wyrzucić za bramę bez żadnej odprawy.

mmmm

Może się ktoś wypowiedzieć kiedy dokładnie są szkolenia BHP by zostać przyjętym w sklepie Tesco? Mi powiedziano, że w piątku tylko i wyłącznie sa i szkolenia BHP oraz przyjmowanie nowych pracowników. Czekam kurka wodna już 3 tygodnie na przyjęcie i kicha. Pomijam fakt, że badania lekarskie wszystkie zrobione ;)

xxx

dla mnie było by spoko gdyby ujednolicili płace magazynierom zlikwidowali multi bo i tak większość ma go za friko a oni najwięcej marudzą nie wspominając już o kawkach na które mają czas i stać ich je na to bo 300 pln za tą samą pracę jest dla nich super ale praca boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fernando
@xxx 03.11.2017 07:54

Czemu nie odważy les las się i sam nie przystapiles do zaliczenia multi. Wiesz jaki stres ludzie przeżywali w czasie jego zaliczania? Również jestem za tym by wyrównali pensje ale nie chce by nas oczerniano. Przyczep się tych z biura , którym wyrownano pensje do tych najwyższych po kilku miesiącach pracy, albo młodym retrakarzom, którzy panicznie boją się pickingu. Kawkę to i tobie wolno pić , nikt cię nie wygoni od automatu.

Maria

Słyszałam, że na Freshu są bardzo fajni kierownicy sekcji, pomagają magazynierom w pracy, potrafią wykazać się empatią? To prawda?

chłopak

Chodzi o Tesco w Lublinie- fakt

Sebs

patryk
@Sebs 23.08.2017 12:10
Nie wie ktoś przypadkiem kiedy będą jakieś przyjęcia albo szkolenia na magazyn w teresinie? z góry dzięki za info....

W tamtym tygodniu przyjęli paru Ukraińców i wyszkolono ich perfekcyjnie. O Polakach nic nam nie wiadomo , chyba przyjęcia wstrzymane.

xxx
@Sebs 23.08.2017 12:10

wyślij CV to się dowiesz i nie bierz na poważnie tych wpisów bo większość to (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!

zeta

Tak kierowniczka karierowiczka. Chciała zrobić karierę na ludzkiej krzywdzie. Krzyżyk na drogę. Ciekawe jaka będzie ta co ja zastąpiła? Wątpię żeby była lepsza.

kasia

jak jest u was czy macie równie traktowane soboty i niedziele wszyscy tak samo czy kierownictwo ma tylko po jednej a reszta po trzy i jak jest u was z urlopami czy każą wstawiać na żądanie i jak się wraca z macierzyńskiego to od razu macie na początek wstawiony urlop i nie ma gadania , a kierownictwo może sobie urlop zbierać i cały miesiąc wolnego bo mąż były policjant aktualnie radny a główne biuro przez to problemu nie widzi

anonymous

Wie ktoś dlaczego tak mało pracy jest ostatnio? Czy to już jest tak zwane wygaszanie świateł?

Admin323
@anonymous 26.10.2017 18:02

no widać ze ta firma upada już totalnie tragedia mobing i jeszcze raz mobing wycisnąć do zera ile się ukraińcy już nie wystarczają zeby nadrobić straty tego g.....

Może nowy

Witam serdecznie Mam podjąć decyzję czy chcę zacząć pracę w tesco w Komornikach przy ul. Kolumba, czy w innej firmie. W teorii wszystko wygląda pięknie, jednak im więcej komentarzy czytam, tym większe mam wątpliwości. Zaproponowana przez tesco stawka to podobno (umowy jeszcze nie widziałem) 3500pln brutto za operatora wózka wysokiego składu. Słyszałem też coś o 1200zl premii. Czy jakiś pracownik może podzielić się doświadczeniami z tego konkretnego miejsca? Jak wygląda wynagrodzenie i premia? Czy normy na premię są możliwe do wyrobienia, czy wzięte z kosmosu? Jak liczony jest czas pracy, bo na którejś ze stron spotkałem się z opisem, że jest on liczony od rozpoczęcia skanowania? Czy ktoś korzystał z możliwości szkolenia języka, bo na rozmowie dowiedziałem się, że jest taka możliwość? Proszę o konkretne i rzeczowe odpowiedzi. Dzięki!

stary retrakarz
@Może nowy 14.10.2017 19:37

1200 ZŁ. PREMII. Odejmij edno zero. Może 120 złotych dostaniesz premii ale pod warunkiem że wyrobisz ponad 20 procent więcej niż wynosi norma. 1200 zł to chyba w ciągu roku. Nie daj sobie oczu zamydlic, omijaj ten magazyn z daleka i tak w pierwszej kolejności na retrak zapisują Ukraińców.

Admin3
@stary retrakarz 15.10.2017 15:23

Człowieku nawet nie podejmuj tej oferty mydlenie oczu wszystkie soboty pracujące i dostaniesz wolne w środe np .Premie no pod warunkiem ze wyrobisz ponad norme i jeszcze w ciagu miesiąca nie wezmiesz żadnej uz albo l4 :) to dostaniesz te 150 brutto ;D.

OBROŃCA

NIE BÓJMY SIĘ PISZMY PRAWDĘ O MOBINGU W TESKO CZY JEST O CIĘZKIEJ PRACY WYKONYWANEJ PRZEZ KOBIETY W KUPIE SIŁA NIE DAJMY SIĘ WYZYSKOWI OLIGARCHICZNEMU PRZEDIĘBIORCY NIECH ZLO UJRZY ŚWIATLO DZIENNE I ROZLICZY CIEMIĘŻCÓW

Magda

Tesco Żary....zapraszają na rozmowę o pracę na stanowisko asystent ds. administracji, a drugi dzień podczas rozmowy dowiadujesz się, że to stanowisko jest już zajęte, ale proponują Ci obsługę klienta :) zapytałam dlaczego nie zadzwoniła Pani do mnie, że jednak nie ma już miejsca dla mnie. Pani odpowiedziała,że myślała, że może "skuszę się " na inne stanowisko. Czytałam tutaj, że to ich stała gadka. Nie mogą znaleźć pracowników więc wymyślili sobie sposób. To nie w porządku. Strata czasu. Bezradność???

bartek

Kto zmienił wygląd strony? Kto się tym bawi? Mi się nie podoba! Niech ten ktoś pobawi się swym małym a nie bawi się stronami internetowymi. Zapewne jakiś miesciuch co siedzi całymi godzinami na Facebooku. Robi tylko przerwy żeby wyprowadzić pieska na spacerek, bo inaczej mu maleje do butów. Widziałem takiego miesciucha na rowerze, miał kask na głowie. Ale czubki te miesciuchy.

Alicja

Przypominam, że wszystkich obowiązują zasady regulaminu. @Admin jeśli jakiś wpis zostaje usunięty, oznacza to, że naruszał jego zasady. Na portalu każdy może zostawić swoją opinię. Zarówno jeśli chodzi o osoby, które z pracy i jej warunków są zadowolone, jak i te, które mają do pracy w firmie jakieś zastrzeżenia. Opinie nie mogą jednak łamać regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, naruszające dobra osobiste, czy też propagujące przemoc.

aaaaaaa
@Alicja 20.10.2017 09:24

z innej bajki.. szanowni moderatorzy gowork też się tutaj gęsto wpisujący i udający zainteresowanie warunkami pracy może byście zaczęli się do tego przyznawać??

Robert

TESCO to normalna spoko firma, niestety ma sporo hejterów.

kwiatuszek.123.10@o2.pl

Notorycznie zepsuta maszyna do mielenia mięsa w Tesco Lublin, Orkana- co nie zdarza się nigdy u konkurencji.

Rybka

@fural Sądzę, że bardzo niesprawiedliwie oceniasz pracę administracji w Tesco. Każdy jest zatrudniony do wykonywania odpowiedzialnych prac. Skala ich trudności powoduje różnice w wysokości zarobków. Zawsze możesz aplikować na wyższe stanowisko w firmie.

obserwator

Pani M ile,,,,, to kochanica kierownika i nikt nie ma na to wpływu ze pomaga jej w pracy żeby miała najwyższą premię. Premia to powinna się należeć z automatu tym co pikuja w napojach i alkocholach. Menadżer powinien wziąć to pod uwagę. Ale on ma w głowie siano i czepia się rzeczy nie istotnych. Jak robi obchod po to kierownicy w popłochu biegają jak poparzeni. Ale mamy w tedy ubaw. Boją mu się coś powiedzieć bo wiedzą że nie ma pojęcia o pracy na magazynie. Straszy ich swoim stanowiskiem.

Hej

Ciekawe czy gdyby przenieść Panią Mil... do innych grup to czy tez odbieralaby co miesiąc 600 zl premii. Skandal

Admin

Prosze nie usuwać negatywnych komentarzy bo każdy wie co tu jest od tego sie nie ucieknie ;)

Fela

fural
@Fela 03.10.2017 19:12

Przypilnuj tych pracusiow z administracji z biura wydań. Tym którym wyrownano pensje do najwyższych stawek. Magazynierom dokłada się pracy żeby administracja miała jej mniej. Oni jednak nie mają swiatelek i żadnych norm. Siedzą i wykonują swą pracę bez pośpiechu i gadać mogą ile chcą. Magazynierom chcielibyście zakneblowac usta.

fifi
@Fela 03.10.2017 19:12

Albo przypilnuj te psełdo kierowniczki agencyjne, aż żal patrzeć na to ich nic nie robienie i chyba właśnie o nich pisałeś. "Niestety trzeba pilnować ludzi, doskonale każdy wie jak niektórzy "pracują". Ludzie myślą, że jak będzie siedział w kącie i sobie rozmawiał z innymi to czas zleci a ktoś pracę wykona. Jaka praca taka płaca!!!" To może najwyższy czas przyjrzeć się pracy liderek agencyjnych, na pewno ich praca nie jest warta ich zarobków.

Tesco

Jedyne co fajnego to hah obiadki za 6 złoty nawet zjadliwe i siedzenie na l4 bo pracować tutaj to faktycznie wstyd kołchoz jakich mało 2 karty na odbijanie się kontrola na maxa wszystko widać co kto jakim tempem robi,z kim gada,czy nie spóźnił się do pracy oraz na przerwie nie mówie ze wypłata 2,5(po przedłużeniu z sobotami na 3 zmiany :) to mega mało ale szału nie robi a robota ciężka raczej w większości .

Felicjan

Jeśli opinie są tak bardzo podzielone to znaczy, że jest normalnie w firmie. Jednym pasuje bardzo drugiem wcale a nowi muszą sami ocenić czy chcą tu pracować. Szkoda, że pracując tak narzekacie, może lepiej zmienić firmę?

jerzyk
@Felicjan 29.09.2017 09:38

Normalnie?? A to dobre! Tobie chyba dobrze bo pewnie jesteś jakimś administracyjnym kierowniczkiem i siedzisz przed komputerkiem bezstresowo drapiac się po worku. Nie dotyczy cie wysoka norma , ból rąk i nóg a także kręgosłupa. Tesco ci życie uratowało i karmi cie do syta. Widzę jak nowi chcą pracować. Siedzą na zwolnieniu bo są w szoku ze tu jest taki kolchoz. Kierownicy odchodzą , magazynierzy tez chwalą tej roboty. Przyjdą czasy ze będzie problem z zatrudnieniem kogo kolwiek. Tesco to mało atrakcyjna firma, wręcz wstyd tam pracować.

Gavroche
@jerzyk 30.09.2017 20:04

To niestety prawda. Chwalą sobie tą pracę jedynie pracownicy administracji bo takiego luzu nie będą mieli nigdzie. Zmianowy wymierza kary magazynierom za zeskanowanie się o 4 minuty za późno na zadanie a jednocześnie nie przeszkadza mu jak pracownicy administracji po skończonych przyjęciach na pierwszych zmianach nic nie robią często przeszło godzinę i dłużej. Hipokryzja i brak poszanowania dla pracowników fizycznych, którzy odwalają najcięższą pracę.

Alicja

@krytykczy dobrze rozumiem, że osoby obecnie dołączające do firmy mogą liczyć na lepsze warunki niż osoby, które w TESCO pracują już od jakiegoś czasu? Czy normy o jakich wspominał @caleb wynikają z braku osób do pracy?

krytyk
@Alicja 18.09.2017 09:31

Uważam ze juz nie mają szans na lepsze warunki niż starzy pracownicy. Po wielu skargach pracowników z długim stażem nowi pracownicy wykonują prace mniej skomplikowane i odpowiedzialne. Okazało się bowiem ze nowi pracownicy są trochę leniwi i nie są wstanie wykonać zetelnie i szybko swej pracy niż starzy pracownicy. Jeśli chodzi o wysokość norm to powód jest jeden, firma chce mieć jak najwyższe dochody , przy jak najmniejszej ilości pracowników. Skutkiem tego jest ogromne przepracowanie ludzi , którzy odczuwają juz skutki uboczne na swoim zdrowiu. Ludzie do pracy są, tescowi, agencja pracy z polski czy z Ukrainy. Zachlannosc zysków firmy jest nieograniczona.

krytyk

Uważam ze idąc teraz na opcje trzeba mieć nie pokolei w głowie. Nie wczyscy kierownicy dostali podwyżkę a swierzak ma pensję tych co ją dostali. Nie dziwie się poszkodowanym ze zaczynają olewac tą robotę, biorąc pod uwagę ich doświadczenie.

Felicjanin

caleb
@Felicjanin 10.09.2017 22:43
W sumie to uważam, że jak na tyle placówek handlowych to taka ilość osób do pracy wcale nie jest duża....

Bo jeden pracownik musi robić za trzech i dlatego obsada jest jaka jest. Wysokie normy ze człowiek zasuwa z językiem na wierzchu a w domu leży jak kłoda.

Dla handlu

A na Wegrzech straj ze az sklepy w czesci musieli zamknac;)

Tomasz

Witam serdecznie dzisiaj zrobiłem zakupy w Tesco w miejscowości Wola k.Pszczyny i zrobiłem je pp raz ostatni osoba obsługująca na kasie alkoholowej była tak nie uprzejma zwraca się bardzo wulgarnie do klientów, brak identyfikatora to jest hańba że taka firma jak Tesco zatrudnia takie osoby wroccie sobie na tą osobę trochę uwagi ma krótkie jasne włosy i jest szczupła osoby które nie mają podejścia do klientów powinny zmienić pracę

Jerzyk

Nastroje jak widać nie są dobre. Czy faktycznie nie ma szansy na poprawę ? Może to jakieś okresowe kłopoty i jeszcze będzie wszystko dobrze? Nie ma idealnych firm i każda boryka sie z okresowymi problemami, mam tylko nadzieję , że sytuacja w miarę szybko się poprawi .

Gavroche
@Jerzyk 03.09.2017 22:35

"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie" hehe.

aneta
@Jerzyk 03.09.2017 22:35

Nie sądzę że była jakaś poprawa . Nigdy się na to nie zapowiadało. Zawsze wprowadzane zmiany to kłopotliwe mieszanie w obowiązkach magazynierów. Tych obowiązków ciągle przybywa. Wymagania są zbyt wysokie. Jestem ciekawa czy w tym miesiącu też oszukają nas z wypłatami. Mogli by znów dawać paski to by się wiedziało co i za co ile. Proponuje ogarnąć się zmianowym żeby dbali o pracowników firmowych a nie patrzą tylko w agencję i piszą ich na załadunki a dziewczyny tescowe rąbią w pickingu. W innych firmach agencja jest uzupełnieniem.

Rysiek

Widziałem ostatnią listę ofert pracy i powiem, że jest tego sporo. Czyżby braki na rynku pracy zaczynały dokuczać dużym firmom? Poczytałem opinie na tym wątku i jestem zdegustowany. Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie?

kola
@Rysiek 29.08.2017 18:16

Nie to co on napisał to prawda .Mają dobrych pracowników i nie szanują i mała płaca jak na Tesco .

Janek

Widziałem ostatnia firmy TESCO i jest bardzo długa! Nie róbcie czarnego pijaru wokół firmy! Będą przyjmować ludzi z Ukrainy skoro tu nie ma chętnych. Wcale się nie dziwię to naturalny proces zupełnie jak w innych krajach w Europie, też przyjmują obcokrajowców do pracy

tescowy
@Janek 24.08.2017 09:20

Jak mogą być chętni ludzie do pracy w tesco z polski skoro tesco oszukuje i zle traktuje swoich pracowników. Skoro lista ofert pracy jest długa, to nie trudno się domyśleć z jakiego powodu. Sami ludzi zwalniają, likwidują stanowiska, wprowadzając nowe przy okazji dokładając obowiązków. Ludzie nie meble i nie chcą być przestawiani z miejsca na miejsce. Ludzie nie są tacy ciemni jakby sobie tego życzył zarząd tesco. Czytając twój wpis uważam ze masz coś z głową.

Omnik

Czy Tesco powiększa swoje placówki, że tak dużo osób potrzebują?

Krystian

Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód, żeby się skarżyć na firmę. Wystarczy poczytać opinie i można stwierdzić, że to sami pracownicy robią sobie na złość . Ustalone zasady przez Tesco byłyby ok dla wszystkich ale co sprytniejsi kombinują jak sobie poprawić.

Ma-ryja i Youzef
@myślący 19.08.2017 16:28
Szanowny Panie krystianie, a kto z zarządu firmy ustalił żeby oszukać ludzi na pensjach? Kto zarządził żeby nie dawać pasków?...

Mi też pensja wydaje się zbyt niska. Szkoda, że nikt nie potrafi nam wytłumaczyć dlaczego nie ma pasków, tylko trzeba iść się o nie prosić a potem czekać nie wiadomo jak długo jak komuś się zachce je przygotować. Jak się ma nocne zmiany to co mamy zrobić? Specjalnie przyjechać po pracy po pasek?

Janek
@myślący 19.08.2017 16:28

Bo pracownik biurowy to jest ten lepszy sort według kierowników. Jak powiedział jeden kierownik zmiany: są ludzie za dobrzy na magazyn których trzeba wziąć do biura albo na opcje . To pokazuje podejście do ludzi którzy wykonują najcięższą pracę - ma się ich w tej firmie za nic. Jak ktoś Cię ukarze niesprawiedliwą decyzją (nagana, obniżenie głupiego światła) to absolutnie nie masz się do kogo odwołać chyba, że do sądu pracy.

Felek

Dlaczego Tesco ma tak dużo ofert pracy? Może ktoś słyszał? Słyszałem sporo dobrego o pracy w firmie i mam zamiar aplikować. Po lekturze opinii jestem zniesmaczony.

patryk
@Felek 11.08.2017 17:54

Dlatego ze dużo ludzi się pozwalnialo i jest wiele miejsc wolnych. Ktoś ci bajek na opowiadał ze to dobra firma. Jeśli myślisz o jakimś konkretnym stanowisku to nie możesz być pewien czy za jakiś czas te stanowisko nie zostanie zlikwidowane. Tak dzieje się w tesco, bardzo częste zmiany. Prawdą jest to ze znajdujące się negatywne opinie na tym forum to rzeczywistość a jeśli ktoś pisze dobre opinie to zwykle kłamstwo. Dostaliśmy aneksy z podwyżką i obiecano nam 100 zł jednorazowo, a tu okazuje się ze pensje są jeszcze niższe niż miesiąc temu.

Pilny

Najgorsza praca jaka mogła się trafić Czy kierownictwo niewidzi czy jest ślepe po co 2"liderki z agencji. Do czego one tam potrzebne chyba do plotów. Stoją po alejkach i uprawiają romanse i płacą im takie pieniądze. Niewiem czy wiecie ale zarabiają po 3000 ja się pytam za co Tomek?

ula
@Pilny 08.08.2017 20:21

Liderki mają po trzy tysie, retrakarze którzy się nie muszą wysilać i załadunkowe , którym kierownicy dają lepsze załadunki niż tescowym, a my pikerzy musimy się dwoic i troic żeby mieć dwa tysiące. Nie normalne jest to ze mniej zarabiają ci co najciężej pracują.

Roy

Oczywiste było że najpierw będzie teatrzyk pod View Point. Opowieści co było zrobione itd. A jak już wszyscy napisali to bym! Zabierzemy premie. Ps. Kobiety nie mogą dźwigać więcej niż 8 kg powyżej obręczy barkowej. Taki przepis jest od maja. A jak tam soki, alkohol, chemia na T1 i obowiązek budowania paley minimum 1,8 metra?

Portofil

Fajna praca mi się trafiła w Tesco i nie rozumiem tego biadolenia.

ak
@Portofil 02.08.2017 11:34
Fajna praca mi się trafiła w Tesco i nie rozumiem tego biadolenia.

Jak się trawiło to pracuj gamoniu .

odkrywca

I co ? Premie miały być dla każdego, a tu figa z makiem? W czerwcu obiecywali a pod koniec lipca postawili warunki. Za zwolnienienia, za urlop na rząd anie, za oddanie krwi sie.nie dostanie. Pa pa premio, ladnie oszukali ludzi.

Allan
@zdradzony i oszukany 06.08.2017 10:50
Czego chcieliśmy? Obiecywano na 100 zł, wszystkim, już na początku czerwca. A pod koniec lipca powiedziano nam ze są ku temu wa...

Słabo jesteś doinformowany. Premia jest zabierana za nie planowane nieobecności. Jeśli krew zaplanujesz przy ułożeniu grafiku, podobnie jak uz to premia Ci się należy. Co do choroby jak dla mne dobry układ. Nie oszukujmy sie, połowa ludzi na l4 wcale nie choruje.

aneta
@Allan 21.09.2017 09:15

Kto jest słabo poinformowany? Bzdury piszesz że się płakać chce. Urlopu na żądanie się nie planuje. Taka konieczność może zaistnieć z nie nacka. Krew też byś chciał planować przy ustawianiu grafiku? Chyba masz nie po kolei w głowie? To prawo ustawowe i nie można go naginać. To chyba pomysły obecnego menadżera, by ludzi kantować na pensjach. Ludzi podzielił sobie na lepszych i gorszych. Wyrównał pensje w biurach, natomiast magazynierzy mają zróżnicowane. Mało tego , multiskilerzy muszą pracować więcej żeby mieć premię , jakby mieli po trzy ręce i trzy nogi. Operacyjnego przyznawano za wiedzę i etap zaliczeniowy. nic nie mówiono ze taka osoba ma pracować więcej. Skrzywdził również kierowników , jednym dając podwyżkę a nie licznym lecz z doswiadczeniem wieloletnim i z dużą wiedzą nie dał. sadzę ze pokrzywdzeni kierownicy odejdą , gdyż to dla nich poniżenie i przykre. tak im sie dziekuje za tyle lat pracy, a trzeba przyznać ze znają się na swojej pracy i mają szacunek dla pracowników. Szkoda ich.

alkomat

Ochrona w Tesco łapie na alkomat to jest system naprawczy w Polsce ze niedługo sami będą pracować kierowniki dostali po 7% podwyżki ,za co za leżenie jak na T-2 a my dostaniemy po 50 złoty to śmiesznie .System naprawczy trzeba zrobić w kierownictwie co niektórzy dawno nie powinni już pracować co nie którzy zmianowi ale trzymają twardo posadki ,tak jak np. szkoła zawodowa operator wózka sekcyjny itd, a po za tym uwaga mruk ,pracował na T-1 a teraz T-2 tylko nocna zmiana .Jak zmiany to magazyn w Teresinie.

Madzia

Prawda zawsze jest gdzieś po środku. Gdyby pracownicy nie oszukiwali firm to byłoby zapewne łatwiej z wieloma sprawami. Niestety wiemy, że wiele osób udaje, że pracuje więc firmy dociskają narzuconymi planami. Szczególnie duże firmy gdzie trudno skontrolować ludzi.

dzik

Skoro ladujesz w pikingu to znaczy ze sie nie nadajesz na danym odcinku i tyle. Kazdy ma priorytet, jestes dobry w zaladunkach to cie biora, jak widza ze sie do tego przykladowo nie nadajesz to lecisz na drugi priorytet czyli PBS.

d oceniający ciężka pracę
@dzik 23.07.2017 06:20

O tej godzinie zamieszczasz swój wpis? Nie możesz spać? Czy jesteś maniakiem internetowym i nie możesz żyć bez komputerka? Ja staje w obronie pikerow gdyż jest tam najciężej a są najwyższe normy, często nie realne. Piszesz ze normy są adekwatne to idź w piking i się przekonaj. Tu nie ważny jest priorytet , tylko sprawiedliwe ocenianie według wykonywanej pracy. Tu jest na odwrót, im lżejsza praca tym lepiej premiowana. Uważam że powinno sie docenić ciężka pracę a nie tylko myslaca. Uczciwość to podstawa, bo Polacy uciekna i zaleje nas rynek wschodni.

idioci

Normy jakie sa takie byly, a komu sie nie chce robic to papa. Zal niektorym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska. Magazyn to magazyn robic trzeba. Pojdzcie do innej firmy to dostaniecie 2000 brutto. Zapraszam na retraki to zarobicie, ale oczywiscie sie do tego nie nadajecie. Slyszalem ze tam bakoma potrzebuje pracownikow do pickingu przez agencje. Im was mniej tym lepiej dla nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nieroby.

d oceniający ciężka pracę
@idioci 20.07.2017 22:19

Nas tak nazywasz? Sam nim jesteś. Skoro uważasz ze normy są odpowiednie to gratuluję umysłu. Ja zapraszam cię w piking i to nie na jeden dzień , tylko z miesiąc. Przekonasz się czy można wyrobić normę i będziesz inaczej śpiewał. Po takiej pracy oddasz pokłon pikerow i z wrócisz honor. Siedzisz na retraku? To siedź. Praca jest ciężka , jest jej dużo mniej od kiedy ruszył Poznań, misje mizerne. Jak wyrobić normy? Ten nieudacznik podniósł normy żeby firma miała wyższe dochody, kosztem zdrowia magazynierów. Niestety nie ma on pojęcia o pracy fizycznej o czym sam osobiście się przekonałem. Wiele osób to wie w tym nawet kierownicy ale nikt nie odważy się mu tego powiedzieć. Tu nikt nie narzeka tylko stwierdza fakty. Sam idź do bakomy i napis się jogurtu, życzę bolesnej obstrukcji.

Maniutek

wojtek
@Maniutek 14.07.2017 22:53
Czyżby firma miała otwierać nową placówkę i w związku z tym mają tak długą listę? Może mi ktoś wyjaśnić co się dzieje?...

ludzie uciekaja z tego syfu,dlatego

flet

tylko zalic sie potraficie

VIC

Pozdrawiam Tesco w Kluczborku a zwłaszcza pracownika Tesco pana Mariusza który bezinteresownie pomógł mi złożyć zakupionego tam grilla.Wcześniej byłem w "Majstrze" gdzie potraktowano mnie w sposób obcesowy i nieuprzejmy gdy zapytałem o możliwość złożenia mi grilla który tam chciałem zakupić. Dobrze że go tam nie kupiłem bo taki sam grill w Tesco był o 50 zł tańszy i jeszcze mi go złożyli za darmo.

WIem

Co do tego kierownika to ja wiem czemu go nie ma ale to się nie nadaje na forum chyba, "parę" osób wie czemu ale teraz to już chyba cały sklep nawet :) Generalnie chodzi o jakąś dziewczynę tyle powiem.

?

@jiuyt Hehe dobre masz zdanie o koledze bo chyba się znacie, ja poważnie pytam a ten o jakiś patelniach :)

joachim

Praca tak, ale ciągle zmiany. Normy za wysokie i często nie realne. Światełka i różnice premi wobec ciężkiej a lżejszej pracy. Nie spotkałem się jeszcze z takim i częstymi i kosztownymi zmianami. Praca taka sama , ale ciągle w inny sposób. Częsta rotacja ludźmi. Jakby praca była spokojniejsza i godna nikt by się nie zwalnial .

atakitam

Na poczatku roku paru swiezych doszlo, a teraz cicho wiec raczej przyjec nie ma. Praca jak praca, nikt sie chyba nie spodziewal odpoczynku na magazynie chociaz i tak denerwuja mnie priorytety swiezakow, a starzy musza w pbs walic. No ale co zrobic.

Zostaw opinię o TESCO - Teresin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO