TESCO

Teresin

TESCO

Opinie o TESCO

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Xxx

Dlaczego w Lesznie w tesko nikt nie jest na kasie tylko siedzą na samoobsługowych.,a jak poprosisz żeby ktoś podszedł na kasę to odpowiedzą że nikt nie podejdzie poprostu porażka.

Siemion

Dominik. Dlaczego mnie wykorzystałeś i nie dałeś mi żółtej kamizelki?!? Mieliśmy siedzieć w biurze na zakładkę, a teraz pozostał mi tylko smutek i tęsknota za Tobą. Udajesz, że mnie nie ma jak przechodzę obok ciebie Domisiu skarbie ;(

Mariusz
@Siemion 14.09.2018 23:01

Siemion (usunięte przez administratora) sprzedałeś chłopaków i zwolnili ich z roboty alkoholioku ! Dalej pijesz w pracy i stosujesz swoje frajerskie praktyki? Jesteś sterowanym cepem. Niech ochrona weźmie na alkomat tego idiotę i buca !

Dominik żółty kubrak
@Siemion 14.09.2018 23:01

Siemion po co wypisujesz takie bzdury. Między nami nic nie było- parę nocy trochę wina. Skończyłem z podrywaniem chłopaków tuż po tym jak udało mi się gimnazjum zaocznie skończyć w wieku 28 lat. Teraz mam stałego faceta, któremu jestem wierny. Co prawda kręci mnie też prezydent Słupska, ale to tylko taka moja platoniczna miłość.

Sławek Hindus

Całe kierownictwo,mówię o tych w żółtych kamizelkach jest głupie jak but! Nie umieją poruszać się w środowisku Microsoft Windows i Excell. Siędzą w tej kanciapie i udają durnia, bo myślą że rządzą. A prawda jest taka,że rządzą własnym tyłkiem. Przyjdzie inny głupek Jakół huknie na tych ciemnioków i nie wiedzą gdzie się mają schować. W TESCO w Teresinie decyzję podejmują idioci i dlatego firma stacza się po równi pochyłej.

Twój zawsze wierny Parol
@Sławek Hindus 14.09.2018 21:37

Sławek jestem z Tobą jak zawsze masz rację. Zawsze cię podziwiałem kolego za szczerość. Trzymaj się i ten kompaktor za jaja całusy:*

Pogromca Idiotów

Całe ,no prawie 99 % kierownictwa to tępaki bez szkoły i rozumu bezmyślnie wykonujące polecenia z góry na czele z Dominiczkiem i Madzią. Pomysły jakie mają są tak głupie i bez sensu że aż żal 4 litery ściska. Skąd oni się tam wzieli wylosowali ich czy co. Palety 2,2 przeracają się co chwilę. Ja będę robił góra 1, 8 niech mnie zwolnią mam to gdzieś. Niedługo nie będzie tam komu pracować i zamknął ten (usunięte przez administratora) na kółkach!

wolny
@Pogromca Idiotów 14.09.2018 06:42

To są ludzie którzy boją opuścić stołeczka a gdzie dostaną taką kasę .

margerita

No i teraz to przesadzili każą nam budowac palety 2 2m a jak paleta z alkoholami spadnie komus na glowe to i tak z tego sobie zrobia zarty a 600 punktow zabiora bo alkohol sie potluk debile.

Agencja
@margerita 09.09.2018 16:25

Alkohol się potłukł! Matko boska -600 i sprawa załatwiona, a ty tyrasz za pół darmo danego dnia. Jaskół idziemy po ciebie!

Zniesmaczony

Tesco Teresin...porażka na całej linii. Brak szacunku do pracownika, możesz zasuwać a i tak jest źle. Ciągle zmiany, podnoszenie norm, panoszenie się Ukrainy i wielkich liderek z agencji. Nic nie robią a mają największe pieniądze. Do czego to doszło żeby liderka agencji rządziła pracownikami Tesco? Chodzą jak święte krowy, dyskutując a kolejnym fryzjerze czy kolorze lakieru do paznokci. Lizidup Tomeczka Iwonka uciekła z zaladunkow a teraz wielką pani lider, zaraz za Jadwinia. Ta to już wogóle nie wie co to jest praca. Z tymi paznokciami to nie wiem ja się podcięta a co tu mówić o jakiejkolwiek pracy. Znawczynię za 5 dwunasta a zielonego pojęcia nie mają jak cokolwiek zrobić. Takim ludziom pozwalają nami rządzić. Nic dziwnego że ganiają ludzi ja parobków skoro z ich średniej pensji mają wypłaty, ktoś (usunięte przez administratora) żeby one za chodzenie sobie po magazynie po 3 tys dostać. To się nazywa sprawiedliwość. Nie dziwne że i agencja zaczyna uciekać z tego syfu. Coraz mniej ludzi mają, no ale Tomuś Ukrainę obsadzi. Trzymajcie się od tego miejsca jak najdalej, wykorzystywanie i traktowanie człowieka jak robola to tu podstawa.

Maria
@Zniesmaczony 26.08.2018 17:26

Traktowanie człowieka jak robola? A kim Ty jesteś? Właśnie robolem tak jak każdy pracownik fizyczny w tej firmie. Niech to w końcu do Ciebie dotrze to może się ogarniesz, czegoś nauczysz i.... przestaniesz być robolem.

Zniesmaczony
@Maria 06.09.2018 19:06

A skąd wiesz że wogóle jestem pracownikiem fizycznym w tej firmie. Nie jestem już od dluuuuugiego czasu bo nie pozwoliłem się traktować jak taniej siły roboczej. Widocznie ty jesteś i dlatego tak zabolało....

Oszukana

9 sierpnia 2018 zrobiłam zakupy w tesco w ŻYWCU na ul .legionów.Kupiłam kostkę sera żółtego waga0.264 cena 14.90 należność 3.93 zł.Naromiast na paragonie waga 0.264 cena22.90 należność 6.05zł. Czy można ludzi tak oszukiwać? Zakupy zrobiłam o 10:09.Numer transakcji 18. Pani kasjerka oszustka!!!

@Oszukana 10.08.2018 19:26

To nie kupuj tam sera tylko sobie zza uszu wyskrobuj. A nie narzekaj i obrażaj bogu ducha winną kasjerkę, która przesunęła tylko kod kreskowy przez czytnik. Przecież ona nabijając na kasie nie jest w stanie nic zrobić. Ktoś przecież tą cenę wbił w systemie i tyle. Oszukana ty chyba byłaś chowana pod kloszem w piwnicy i nie masz bladego pojęcia jak otaczający cię świat funkcjonuje.

@Oszukana 10.08.2018 19:26

Tak to prawda oszukują w Tesco Sochaczew zostałem oszukany na zniżce 10% ,zatrudniają nie wiadomo kogo na kasy firma traci klienta ,jak niema to oszukują na kasach .

Regi
@Oszukana 10.08.2018 19:26

Pani kasjerka a co ona ma wspólnego z ta ceną ?????

@Oszukana 10.08.2018 19:26

zamykają sklep w Kaliszu ,ul.Wojska Polskiego ,Wrocław,i Warszawa do końca sierpnia.

Sysy
@Oszukana 10.08.2018 19:26

To o nie wina kasjerki tylko pan obslugujacuch lady . Nie zdazyly zebrac serow promocyjnych nim skonczyla sie promocja badz nastapila zmiana ceny w systemie.

Patrycja

Teraz administracja to z braku zajęcia się tatuuje. Podziwiają swoje tatuaże i przeglądają je nawet w internecie. Widząc tych wytatuowańców robi się nie dobrze. Oni jednak uważają że są kul. Że menadżer ich nie pozwalnia. Na załadunkach pracują wariatki z fresza , ładują po dwa rolkejdże a po każdym zaladunku lub skończonej misji jadą do komputera patrząc ile wpadło procentów. Takie wariatki z fresza Asia Z i Ewa P. Paniusia Asia dumna jest że jest z miasta a ludzi ze wsi ma za chamów. Kierownicy się zwalniają bo menadżer każe im pracować za dwóch. Przyjdzie też kolej na magazynierów i będzie kłopot/

Dorotka
@Patrycja 06.07.2018 11:12

Te tatuaże to swoją drogą ciekawy temat. Każdy psycholog wam powie, że człowiek stabilny emocjonalnie nie zrobi sobie tatuażu. Po co się tatuują? Bo mają niskie poczucie własnej wartości i myślą, że jak sobie wydziarają pieska, kotka, rybkę to są oryginalni i fajniejsi od innych. W innych krajach błyszczy się pracowitością, kreatywnością a u nas jest moda na błyszczenie głupotą.

@
@Patrycja 06.07.2018 11:12

Kierownicy muszą pracować za dwóch nie dlatego, że menager im karze tylko właśnie dlatego że połowa z nich się zwolniła i to prawie jednocześnie. A skoro tobie tak źle to też się zwolnij!!!

Vec

Adam i Sebek z T1 odchodzą.. Nie zostanie już żaden porządny kierownik.

Ja
@Vec 18.05.2018 23:48

Sebek porządny kierownik? Od kiedy?

Patrycja

Na t1 jest zaladunkowa niejaka korzeniowa zwana rakieta. Zasuwa jak na dopalaczach chyba pije mleko od wscieklej krowy. Wybiera palety na ktorych jest najwiecej kartonów i zostawia smieci. Nawet jesli ma ladowac dwa sklepy to zanim skonczy ladowac pierwszy to wczesniej pochowa palety z drugiego sklepy na ktorych jest najwiecej kartonów. Korzeniowa ma plecy. Tescowe zasuwaja w pikingu a ona laduje. Dopiero jak juz nie ma kogo dobrac z agencji to wowczas dwie godziny przed koncem zmiany dobiera sie tescow. Korzeniowa nie foliuje i wstawia uszkodzny towar ale liczy sie ilość.

@Patrycja 21.08.2018 20:12

Ma chody u Woldemorda i dlatego.

Wieczny piker
@Patrycja 21.08.2018 20:12

Premia premia i jeszcze raz premia. W pikingu zesrasz się, a normy nie zrobisz. A załadunki z palcem w 4 literach sobie dziennie 500 pkt. premii wyrobisz nawet jak jesteś leniem.

Armagedon
@Patrycja 21.08.2018 20:12

Kto te normy poustalał w pikingu. Chyba Plastik razem z tym ptakiem spał i im się przyśnił wspólny sen, a potem ustalili.

@Patrycja 21.08.2018 20:12

Co tam załadunki .Nie długo sama Ukraina będzie wieżą w nich jak bożki z dalekiego wschodu .Ja to mam gdzieś załadunki kończę już karierę w Tesco starczy tego niewolnictwa i tak cały czas na jednym i tym samym .

nie korzeniowa tylko korzeniewska

Bolo

Hej ,skąd jet ten lizidup lwonka?

Oki
@Bolo 26.08.2018 23:07

Wymyśle Słubice jak sie nie myle

Zyczliwa

Może lepiej byłoby postawić na dobra promocje,dostępność asortymentu.reklama i promocja dźwignią handlu...no ale cóż ryba psuje się od głowy a na "gorze"to już głowy chyba nie ma..

Urlopowicz
@Zyczliwa 24.08.2018 21:12

Jest kupa trocin gówna i wszelkiego rodzaju syfu

Gavroche

"Tesco zamyka kolejne 13 sklepów w tym Hipermarkety" ( za Businessinsider)Tłumaczenie to co zawsze: nierentowne, nie opłaca się. Zagrożonych likwidacją jest 2200 miejsc pracy. Nie podaje linka bo zaraz i tak usuną, zresztą łatwo znaleźć. No cóż, jak widać w Tesco jak boli ząb to nie leczy się zęba tylko... obcina głowę. Łatwiej jest zamknąć niż zastanowić się dlaczego nie przynosi zysku i jak to zmienić. Być może ktoś nieudolnie próbował temu zaradzić, a może nie? Tego nie wiemy. Szkoda, bo chyba każdy woli być częścią firmy która jest perspektywiczna i rozwojowa niż takiej w której trwa sukcesywne "wygaszanie świateł".

Renata
@Gavroche 23.08.2018 17:59

Oni już od 2 lat wygaszają te światła ;)

edzia

Siemka , czy u was znowu kierownicy sklepów każą wstawiać użetki i sami decydują kiedy , , bo na podlasiu znowu tak jest przynoszą do podpisu i masz brać czy wy dalej na to pozwalacie czy zgłaszać do pipu

Andrzej
@edzia 22.08.2018 23:21

To jest forum TESCO TERESIN. Umiesz czytać? Nie obchodzą nas wasze problemy w sklepach, mamy dość swoich.

Boczuś

Plastik lubi chłopców, zresztą sypia z Woldemrdem.

Madziulka
@Boczuś 22.08.2018 17:56

Wiem . Nie chcą mnie tylko sami wszyscy ze sobą, a ja taka samotna myszka. Nawet Ukraińcy mnie nie chcą tykać:(

leon z teresina

Siekier milosniku agencji wracaj na fresza. Jak papiery wydajesz to wola o pomste do nieba. Tescowym smieci typu doladunki , łaczenia z kilku sklepów a agencja gliwice, poznań i zeróweczki.

Jagoda
@leon z teresina 04.08.2018 18:22

To zapraszamy na Fresha. U nas pracownicy załadunkowi z Ukrainy i FastService, przychodzą na 12, zgarniają wszystkie wózki załadunkowe, zerówki i lepsze łączenia. Pracownicy Tesco, muszą ładować wózkami rozładunkowymi (którym się wozi jak (usunięte przez administratora) po jednej RC) często łączenia po 5-6 miast. Do czego to doszło, że Polacy są gorzej traktowani (pracują na gorszym sprzęcie, dostają gorsze zlecenia) we własnym kraju niż Ukraińcy? To już zaczyna podpadać pod jakąś dyskryminację. Potem się pytają, czy poleciłabyś/polecił pracę w Tesco... ABSOLUTNIE NIE!!!

Gerty
@Jagoda 07.08.2018 19:50

Masz racje niech zatrudniają dalej Ukrainie .A my cierpimy ,przypomina mi się Wołyń.Na magazynach Tesco tak ja mam to w (usunięte przez administratora) ich załadunki a prace w Tesco nikomu nie polecam tam jest na pierwszym miejscu wolumen niż wizyta u lekarza .Po znajomości dostają ,urlop wypoczynkowy a mi na żądanie bo dużo pracy .

Dominik Plastik
@Jagoda 07.08.2018 19:50

tak wpisałem na ankiecie

@Gerty 08.08.2018 16:11

I to właśnie jest ta Polska!

Ella

Tesco w Bielsku- Białej na ul. Grunwaldzkiej to jakieś nieporozumienie. Półki puste, podstawowe towary takie jak warzywa, pieczywo, woda mineralna i wiele innych o godzinie 8-9tej to rzadkość. Obsługa bezczelnie odpowiada, że nie mają czasu, aby towar wyłożyć. Przy kasach kolejki jak za komuny, na prośbę o otwarcie kasy jeszcze jednej, kasjerka odpowiada, że" jak się nie podoba to to siadać przy kasie i kasować" skąd są ci pracownicy.? Praca w sklepie to bezpośredni kontakt z klientem, sprzedawca to wizerunek firmy, czy tego ktoś nauczył tych ludzi?

Zniesmaczona

Czy wiecie może co się dzieje w sklepach Tesco?jest totalna zmiana asortymentowa na...gorsze niestety.co ci na górze mają w głowie ,,trociny,, bo nie mózgi chyba????

Nowy

Który to ten Plastik co lubi chłopców?

Zanęta

Kapitaliści pozdrawiają wszystkich ludzi pracy czyli frajerów.

anonymous

Dnia 31.07.2018 pracownice działu chemia-kosmetyki w krakowskim, całodobowym Tesco na Kapelance do godziny 11.00 przed południem nie miały czasu usunąć dużej reklamy z boku modułu, jak również małych cenówek pod produktami firmy Colgate informujących o promocji 30% na wszystie produkty tej marki. O godzinie 11.00 panie nadrobiły szybciutko zaległości tylko dlatego, że ja-klient zwróciłam uwagę podczas skanowania wybranej przeze mnie szczoteczki, iż wskakuje jej regularna, niepromocyjna cena. Owszem, drobny druczek na karteczkach z cenami informował, że promocja trwa do 30.07.2018. Czy ja-klient sklepu mam obowiązek rozszyfrowywać drobny druczek, czy też sugerować się dużymi reklamami, jak również wyrazistymi cenami pod produktami? Dodam, że wybranej przeze mnie szczoteczki nie nabyłam.

@anonymous 02.08.2018 05:21

Największa patologia to Tesco wysyłają zaproszenia do ZUS- a tak robi to kadrowa brak zajęcia.

Hehehe

Najwieksza patologia dunska szczecin pierw zajac sie biurem brak zajecia w ich zyciu ze zwalniania sie pracownikow. Patologia jest ale pierw zabierzcie sie za biuro bo sklep zamkna wkoncu hahaha

Kierowca

Panie w okienku przyjęć działu chłodnia świeża żywność bardzo nie miłe,ziewające i pretensjonalne, odnosi się wrażenie jakby siedziały tam z musu jak za komuny wyniosłe zachowanie traktujące petenta (kierowcę ) za kogoś gorszego przeszkadzającego w tym jak tu przetrwać swoją zmianę nocną. Jaki pan taki kram chyba znowu przydało by się wielkie bezrobocie.

Andrzej
@Kierowca 22.07.2018 09:59

Bo te panie mają się nie od dziś za kogoś lepszego niż są w rzeczywistości i nie może się znaleźć nikt kto je sprowadzi na ziemię. A która to? Może ta flądrowata, chuda w okularach? Wyjątkowo niemiła, jakby pozjadała wszystkie rozumy.

Zanęta

Od o.bozu zagłady różni się jedynie tym że praca tutaj nie jest przymusowa, płacą za nią i nie strzelają w tył głowy za nieposłuszeństwo. Po za tym wszystko jest tak samo jak za Hitlera.

Maria
@Zanęta 09.07.2018 22:31

Co ty bredzisz?

pokolo
@Zanęta 09.07.2018 22:31

To prawda tam tylko dobrze mają sługusy kierowników jak na magazynach tak i sklepach .

Zaangazowana

Tesco w Rumi to jedna wielka porażka zwolnili kierowniczke i liderke za mobinng !!

@Zaangazowana 22.06.2018 00:35

Początkowo patrząc na Twój nick przeczytałem "Zagazowana".

bartek

hej! czy ktoś wie jaką wysokość powinna wynosić paleta z suchym? według BHP!

@bartek 07.07.2018 08:47

1,95

DC Gliwice

Jakie wam dają podwyżki od lipca? U nas niby średnio po 350 zł

Maślana
@DC Gliwice 14.06.2018 22:24

A u nas kilo ryżu i pałą po krzyżu. Jedyne podwyżki to podwyżki norm do wykonania.

@DC Gliwice 14.06.2018 22:24

z 2100 brutto na 2600 brutto

anonymous

Jak tam macie zielone światełko w sklepach pewnie kierownicy znowu dostaną 500 a wam kawkę postawią

RAK
@anonymous 08.04.2018 19:16

CEMU NIE MA PENSIJ!!!!!!

Gavroche
@RAK 09.04.2018 09:50

Analfabetom dają do ręki bo zakładają, że nie będziesz potrafił założyć konta. Już wiesz"cemu"?

Marta
@anonymous 08.04.2018 19:16

To nieprawda

bedzie dzis wypłata ,ktos wie

Adam
@anonymous 08.05.2018 14:22

nie dlugo nie bedzie polaków w tesco wszystko zmierza w kierunku " przyjaciół ze wschodu" Waldusia Magde Dominika zastapia Swieta Wasyl sa tansi i maja latwiejszy kontakt z pracownikami i lderek nie bedzie potrzeba którye zarabiaj krocie znacie kogos z pracownkow ktory za lazenie po magazynie dostaje 4000 na reke

Ukraina
@Adam 13.05.2018 09:32

Wole pracowac z ukraincami, ktorzy maja zapal,sa ogarnieci i chca pracowac niz z leniami polakami, ktorzy przychodzą do pracy jakby to byla kara i maja ruchy jak mucha w smole

bona

No to załadunkowi muszą pracować za trzech. Administracja się cieszy bo ma więcej czasu na pogaduszki.

Gerty
@bona 03.07.2018 20:44

Nie długo dostaną wypowiedzenia a jak nie to skaner wózek i pikować towar hej już nie długo .

Zostaw opinię o TESCO - Teresin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO