Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Podobno DC gliwice zmienia szyld ???? będzie śląskie centrum dystrybucyjne... A jak trzyma się dc Teresin?

Xargos

W lutym lub w marcu kolejne wypowiedzenia. 304 osoby do zwolnienia. Podało solidarność.

@Xargos

Zwolnią 300 osób u was w Teresinie to kto będzie nam składał towar na SM to może i nas będą zwalniać i zamykac

Xargos

Miałem na myśli 304 osoby z Tesco a nie z Teresina. Jeżeli będą redukcję w sklepach to napewno będzie redukcja w magazynie Teresin. Towar składają w większości Ukraińcy, więc bez obaw. Macie cudownie ułożony towar he he. Zaladunkowi maja nie lada problem załadować te krowy. Narzucili przymus że mają mieć ponad 2 metry. Ja już mam to nosie. Odszedlem he he.

Tescowy.

Koledzy magazynierzy operacyjni niedajcie się namówić na niższą pensję żeby zostać i dalej pracować. Tesco i tak lada miesiąc upadnie. Już sochaczew niedługo zostanie sprzedany. Kłamią niesamowicie że Tesco się nie kończy. Prawda jest taka i można to przeczytać w internecie że coufland i lerla merrlen chce wykupić sklepy Tesco. To najlepsze wyjście dostać wypowiedzenie i wziąć odprawę. Tesco to już agonia., szuka oszczędności żeby jak najmniej kosztował jego upadek. Nie dajcie się nabrać na ich gatke.

Kiero
@Tescowy.

Co to jest coufland i lerla merrlen? Nie dziwne, że was zwalniają jak nawet macie problemy z pisaniem.

@Tescowy.

Nawet jak upadnie a raczej zostanie sprzedane Tesco to w najgorszym wypadku i tak należeć się będzie odprawa więc nie rozumiem po co ten pośpiech. O sprzedaży słuchać już od dobrych 8 lat a póki co firma dalej funkcjonuje. Jak ktoś zadowala się chwilowym zastrzykiem gotówki nad możliwością dalszej pracy za trochę niższe wynagrodzenie które można nadrobić premia to jego sprawa... pytanie jak będzie za te 6 miesięcy. Każdy kto z Tesco odchodzi na początku się cieszy że jaki to kołchoz a później trafia do innej pracy i okazuje się że w Tesco to jednak było przedszkole z ciągłym dawaniem szans i podawaniem ręki w porównaniu do obecnej pracy.

Js
@Anonim

Z czasem tesco się sprzeda to razem z tobą i innymi pracownikami a wtedy żadna odprawa nie będzie się należała tylko będziesz pracował pod innym szyldem u kogoś innego ale kto będzie????? może być jeszcze gorzej! a wtedy sam się zwolnisz. Dorobić premią aż nie chce się czytać takich głupot!!! Podziękuj ładnie że możesz pracować za mniejsze pieniądze a większość z nas bierze kasę i NARA.

@Js

Może być jeszcze gorzej albo lepiej tego nie wiesz... ale na pewno inaczej... jeśli ktoś to kupi pod innym szyldem to nie po to by to zamknąć. Wszyscy piszą na tym forum że w Tesco jest najgorzej więc chyba gorzej być nie może... no zastanów sie. Większość bierze kasę dla chwilowego zastrzyku gotówki ... nie myślą co będzie dalej tylko jakoś to będzie a kredyty trzeba spłacać. Co z 500 plus wyżyja? ... jak wszystko idzie do góry... trochę ambicji... nigdzie nikogo nie posądza czy to w Tesco, czy Carrefour czy Biedronka wszędzie trzeba pracować ciężko niestety i często ciężej niż w Tesco, gdzie nad każdym pochylają się 5 razy zanim go zwolnią.

Tescowy
@Anonim

Jaka premia baranie? Nie zamierzam zasuwac ponad siły. Przy obecnej pracy nie da się wypracować premii. Nie trzech rąk i trzech nóg ani skrzydeł. Dostałem multimedia za wiedzę a nie za niewolnic@ą normę. To żaden pośpiech tylko zbawienie i długo oczekiwana ucieczka z tego kieratu. Pisać nie umiem.? Czepiasz się nie istotnych szczegółów jak ci co kierują tym magazynem. Widać że jesteś jednym z nich. Nie zostanę i sami możecie zawijac rękawy i do roboty. Ja nie dam się dłużej wykorzystywać. Co roku tylko podnoszenie norm. Pracownika należy szanowac

@Anonim

To ja Ci wytłumaczę po co ten pośpiech skoro masz za mało rozumu żeby to pojąć. Po pierwsze teraz będzie o wiele łatwiej o znalezienie nowej pracy bo nie szukają jej jeszcze wszyscy tylko Ci co mają odwagę odejść. Po drugie odprawa byłaby potem liczona od tej zmniejszonej o 300zł kwoty a nie od tej która jest teraz. Po trzecie trzeba brać samemu odpowiedzialność za swoje życie a nie czekać co się stanie dalej z Tesco. Po czwarte sam sobie nadrabiaj premią cwaniaku, głupich szukaj u siebie w rodzinie. Tak przy okazji: nie bądź gołosłowny! Poproszę przykłady firm gdzie trzeba przewalić więcej niż 15 ton towaru na zmianę i przysługuje 15 minut przerwy na 8 godzin (realia "przedszkola" Tesco). O jakim ciągłym dawaniu szans ty bredzisz? Ustaliliście na magazynie Grocery niewykonalną normę w kompletacji i oceniacie na jej podstawie negatywnie pracowników. Podobnie na Freshu na załadunkach, proszę sprawdzić ilu osobom trzeba podciągać wyniki bo norma jest tak nieadekwatna do ilości pracy, że niemal nikt jej nie wyrabia. Widać, że nie pracowałeś w Teresinie jako magazynier bo wówczas byś wiedział, że nie o odprawę tu chodzi tylko o to, że wszyscy mają już tej pracy powyżej uszu. Nikt nie jest durniem i nie ma zamiaru żyć z odprawy ale ta odprawa się tym wszystkim ludziom którzy zostawili tu zdrowie należy. Dajcie jeszcze możliwość odejścia z odprawą zwykłym magazynierom to dopiero zobaczycie ilu wam zostanie chętnych do tego, jak to określasz, "przedszkola".

Blorek
@Anonim

Po sprzedaży innej firmie żadna odprawa się nie należy.

Taki ktos
@Blorek

Poczytaj dobrze kodeks pracy pało! Jeśli tesco kupiinna firma, to musisz dostać aneks że zmianą podmiotu zatrudniające i ewentualnie ze zmienioną stawką, i masz wybór jak się na te warunki nie zgodzisz to mają dwa wyjścia zostawić cię ze stawką którą miałeś dotychczas lub zwolnić zgodnie z kodeksem pracy czyli : Dostajesz okres wypowiedzenia adekwatny do twojego stażu (od nich zależy czy z obowiązkiem świadczenia pracy czy nie) Oraz odprawę adekwatną do stażu (jest to określone w "związkach zawodowych" tesco polska) Nie ma innej możliwości

@Taki ktos

A Ty poczytaj dobrze słownik ortograficzny.... "pało".

Taki ktoś
@Gavroche

Auto korekta niestety wie lepiej co Chce napisać i nie Awsze zdążę to wyłapać pało że wsi

Uwolniony
@Gavroche

Widać że piszesz jeszcze ze starego peceta i nie wiesz co to smartfon i jak działa, wróć do przerzucania gno.ju a nie tylko się tu żalić na. ujową prace

@Uwolniony

Wystarczy poczytać twoje wypociny żeby wiedzieć, że rzeczywiście jesteś Uwolniony... od używania rozumu. Bezpowrotnie stracone pokolenie półmózgów, za które musi myśleć smartfon. Nic dziwnego, że ta firma leży jak pracują w niej takie okazy.

Ojciec
@Taki ktoś

Ja też jestem że wsi i jestem z tego dumny. Miejska pa) ło z delikatnymi rączkami i bochomazem na) łapie.

Ricztraker
@Ojciec

Uwielbiam tu wchodzić i czytać jak plebs z pod Warszawy pluje jadem bo im ukochane sresco zamykają hahaha, pozdrowienia z Poznania

Stary Bocian
@Ricztraker

Idź lepiej sprawdź czy twoja mamusia już wróciła z pigalaka zamiast onanizować się przy czytaniu komentarzy.

Lecz się na głowę

Ggggol
@Kiero

Lula
@Kiero

Nie bądź taki mądry

Czesc koledzy, koleżanki pracuje na jednym ze sklepów SM i mam pytanie do kiedy ten magazyn u was w Teresinie działa bo plotki są niesamowite nas też jest garstka i nie wiemy w co ręce wsadzić.Nie wiemy na czym stoimy i czy szukać już robotę czy czekać na odprawę.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

Kejanu riws

Niestety nie powiem ci kiedy to całkowicie padnie. Koło stu dwudziestu ludzi od nas dostało wypowiedzenie. Część zostanie do końca. Ta część która odchodzi dostanie odprawę i może już szukać nowej pracy. Ty też zaczekaj aż dostaniesz wypowiedzenie wtedy możesz rozglądać się za czymś innym. Jeśli masz doświadczenie w tym co robisz nie będziesz miał problemu ze znalezieniem pracy.

@Kejanu riws

Dzięki za odpowiedź mówisz że ok.120 osób to ile jest jeszcze pracowników u was w Teresinie.

Faretyj

Nie wiem. Ci zwolnieni to część magazynierow, administracji i retrakarzy. Zwolnienie i nie dotyczyły kadry kierowniczej i technicznych. Teraz siedzimy w domu i czekamy na odprawę.

@Faretyj

Dzięki za kontakt.Dostalam już propozycje pracy ale jeszcze poczekam do końca lutego bo myślę że wtedy coś wybuchnie a szkoda odprawy. Życzę Wam znalezienia dobrej pracy takiej w której pracodawca ,kierownik będą was traktować jak człowieka który ma uczucia a nie roboty i maszyny.

Rafał

Duzo

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Tesco

Pozdrawiam tych co pozostali i podtrzymują to getto Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku????

Wiktor

W handlu nie jest lekko ale nikt nie obiecywał, że tak będzie. Jeśli ktoś idzie tu do pracy to nie rozumiem po co ten lament? Chyba, że nie ma się chęci do pracy!

Wala
@Wiktor

Puzg.???? o cię obywatelu?Pierdyknij się,zjedz makrony i gogaj potym

Huawei
@Wiktor

Haruwe w tesco nazywasz pracą? Gdyby normy nie były ciągle podnoszone, były by realne do wyrobienia a w pickingu nie trzeba byłoby pikowac takich wielkich palet i żeby było jak dawniej że ciężkie na dole a lekkie na górze to by ludzie nie uciekali i nie cieszyli się na wypowiedzenia.

Koleżanka

Odeszli starzy pracownicy, którzy mają resztę szacunku dla swojego zdrowia. przykro odchodzić po 14 latach, to jest kilka lat życia, ale przez ostatnie kilka dobrych lat kierownicy zrobili z tej firmy (usunięte przez administratora) ukraińskie.To że firma jako Tesco upadnie było wiadomo już dawno, ale tworzyliśmy swoje centrum, w którym wszyscy nasrali magazynierom na głowy. Najpierw była ważniejsza agencja, potem pracownicy tesco, później ukraina, agencja i my. Normy nie do wykonania. Kobita 157 cm niech buduje palety 2.20 a później na załadunkach ściąga bo nie miesci sie paleta na naczepę. Przez takich baranów osiągnęliśmy (usunięte przez administratora) godziliśmy się na to tyle la. Pamiętam tylko jeden sprzeciw, jak na fresh wezwali policje bo ludzi nie chcieli puscic do domu. Jeden raz, bo zawsze połowa się wyłamała. Szacunku wieksza część kierowników do ludzi nie miala ale nikt sie nie odważyl bo piłował piking poł roku. Mamy to na co pozwoliliśmy. Pozdro mordy. Moze doczekamy chwili ze wielmożni będą pikować bo nie będzie komu

Alan
@Koleżanka

Tak masz rację. Odszedlem bo szacunek dla swego zdrowia. Od kilku lat mam problemy ze stawami i kręgosłupem a ten menadżerek wymyślił sobie palety po 2.20 a zmianowi mu wtorują. Wykorzystałem szansę i zrezygnowałem. Podejmę pracę za mniejsze pieniądze w cieple bo mam dosyć zimowego zimna i dzwigania coraz wyżej i więcej. Żegnam kolegów i koleżanki z którymi pracowałem tyle lat.

@Koleżanka

Ktoś wie czy będą wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec tego zmianowego z Fresha który nazwał pracowników "bandą nierobów"? Magazynierka na Freshu która naubliżała koleżance (bardziej ordynarnie, to fakt) została natychmiast zwolniona z pracy, a co z tym panem? Spotkały go jakiekolwiek konsekwencje?

Łąki łuk

Uwaga skoro większość multiskilerow nie zgodziło się na mniejszą pensję i wolą odejść mimo że obiecywano im zmniejszenie przy tym normy menadżer zapewne myśli nad jej podniesieniem tym co zostają. Jest to pewne jak w banku gdyż w jego zwyczaju jest podnoszenie normy co roku. Już teraz wymaga się cięższej pracy np pikują wielkie palety które zaczyna się od ciężkich wielkich kartonów w piwach a kończy w ciężkich kartonach wódki. A przecież na górze powinny być lżejsze kartony i mniejsze. Taka paleta może ważyć więcej niż tonę. Współczuję pikerom bo tam normy nie da się zrobić. Ciekawe co za czubek ustawił takie ścieżki pickingowe? Nie ma pojęcia o pracy fizycznej.

J.W.
@Łąki łuk

Dlaczego współczujesz pickerom? Ktoś ich przymuszą, żeby tam pracowali? Ktoś ich tam przetrzymuje wbrew ich woli? Każdy jest kowalem swojego losu. Ja im nie współczuję, ja się z nich śmieję, że tacy głupi są żeby dalej tyrać na pensję Jaskóła i reszty tych "fachowców" od handlu. Przecież w Teresinie niedługo będzie więcej "kierowników" niż pracowników Tesco.

Łąki łuk
@J.W.

Współczuję bo normę maja nierealną. Ciężkie ciężary muszą dźwigać na wysokość 2.20. Jestem pewien że gdyby mieli możliwość dostać wypowiedzenie i odprawę to chętnie większość by z tego skorzystała.

Zastraszania

Czy stać tesco jako spadające firmę na podwyżki dla kadry kierowniczej w sklepach?A co że zwykłymi pracownikami ..zycze wszystkiego dobrego .bo niedługo w sklepach będą tylko sami kierownicy .Szarakom wysiada już zdrowie....

Fenicita
@Zastraszania

Oczywiście że stać. Zabrali multiskilerom dodatek., zredukowano obsadę a w ich miejsce wsadzili tania siłę roboczą odpornych na wiedzę. W głowie tylko cyfra a jakość w czterech literach. Wiele robót trzeba robić za trzech a także za kierowników. Potem na plecach wkrótce wyrośnie garb o bólach stawów nie wspomnę i kregoslupie. Chcieli by żeby pikowac i ładować palety 2.20 a pensja w dół o premii można zapomnieć. (usunięte przez administratora)

Weteran

w marcu 2020 tesco ogłosi upadłość w Polsce, w personalny w Gliwicach już o tym gadali

Ciekaw
@Weteran

Kto tak mówił? Skąd mają takie info

DC Gliwice
@Weteran

Oczywiście tylko między sobą albo kolejna plotka.

Mmmmmmm

Tyle czasu lizaliscie d....patologicznym kierownikom którzy Was cisneli ile wejdzie a teraz się zalicie.to Wy sami sobie jesteście winni i żadnej odprawy nie powinni wam dac.kazdy szanujący się człowiek szuka normalnej pracy która sprawia mu jakąś frajde pozwala na normalne życie.sam odszedlem z teresina po siedmiu latach i nigdy nie zalowalem tej decyzji

Rafał
@Mmmmmmm

Widocznie masz jakiś sentyment do Tesco skoro dalej obserwujemy tą stronę ????

Jorund
@Mmmmmmm

Ja też odchodzę i nie żałuję i to po dwunastu latach. Odprawa się należy i kropka. Gdyby nie czubek rządził tą firmą może pracował bym dalej. Obrzydly mi te ciągłe zmiany i wymagania z kosmosu. Czas na zmianę. Na coś kto doceni mój trud i zaangażowanie.

Szczęśliwy

Ja tylko nie rozumiem osób którzy tak bardzo narzekają na tą pracę,a przy okazji mówili że jeżeli dojdzie tylko do zwolnien grupowych to odejdą. A teraz zrzekaja się multi i dalej wiernie chcą zasuwać... Brawo dla Was a zarazem szacun że chcecie zapier.... za te parę groszy bo zaraz najnizsza krajowa będzie wynosić prawie 2000 zł a wy za ile będziecie pracować????. No i na szczęście koniec z tymi grupami będzie.

@Szczęśliwy

Niektórym Tesco uratowało życie bo przyszli z jakiegoś zabitego dechami PGR-u, inni z kolei nigdzie nie będą mieli lepiej. Wystarczy popatrzeć jakie osoby zdecydowały się zostać bez multi a potem popatrzeć jaką te osoby wykonują w Tesco "ciężką pracę" i wszystko stanie się jasne.

Szczęśliwy

Nie obrażając nikogo ale zarazem mówiąc prawdę to zrzekli się i będą wykonywać "ciężką pracę" tylko osoby które liżą du..pe i podpier... Bo jeżeli ktoś ma choć trochę szacunku do samego siebie to by odszedł. Ale byli multi pracują z przekonaniem że będą mieć super. Ale na szczęście nie, chodź i im źle nie życzę.

Zwolniony po decyzji

Czemu menadżer nie zr{ównał pensji magagazynierom z magazynierami operacyjnymi., jak to zrobił w administracji.? Nie ponizalby teraz multiskilerow proponując im niższe zarobki. Ci ludzie byli ambitni decydując się na taki krok aby zaliczyć multiskiling a teraz by mieli cofać się w rozwoju. Przecież jednym z priorytetów firmy to się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Jeśli firma upada i należy zmniejszyć obsadę to należałoby zwolnić tych co na to zasłużyli a nie zaczęli od multiskilerow. Takich ambitnych ludzi inne firmy z chęcią zatrudni@ą.

J.W.
@Zwolniony po decyzji

Oczywiście, że tak. Pan Manager i jego świta pokazali, zarówno tą jak i wieloma innymi decyzjami, jaki mają szacunek dla magazynierów którzy wykonują najcięższą i najbardziej niewdzięczną pracę na magazynie - "Ty kozacze duszę oddaj, a my tobie szablą". Proszę tylko zauważyć, że odeszli magazynierzy z najlepszymi wynikami produktywności, niechodzący na L4 w wyniku czego musieli zostawić takich których wcale nie chcą. Ludzie którzy byli po parę miesięcy na zwolnieniu albo mieli czerwone światła śmiali się po rozmowach do łez jakimi to niby są nagle "wspaniałymi" pracownikami. Poza tym ta firma już od dawna nie rokuje, w ciągu 4 lat z 32 tyś. pracowników zostało 12 tyś, zamykają kolejne sklepy, możliwość rozwoju i awansu mają tylko wybrane osoby (wcale nie te najlepsze). Każdy poważny człowiek nie będzie się z tą firmą dłużej wiązać chyba, że siedzi sobie w skanerowni albo administracji - tam pensji nikt nie obniża, a "praca" jaka jest ciężka każdy widzi. Pracowity magazynier zawsze sobie znajdzie miejsce i ma nawet duże szanse, że ktoś tą jego pracę uszanuje inaczej niż podnoszeniem normy albo obniżaniem pensji.

Falkolm

Śmiechu warte.(usunięte przez administratora)_Żeby nie zostali z ręką w nocniku. Nie patrzą na doświadczenie ani staż pracy tylko na obecne kosmiczne normy. Chcą zaoszczędzić na multickilerach proponując im niższa stawkę. A tu większość rezygnuje bo na innych zasadach zaliczyli multickiling. Kogo oni chcą zostawić.? I ilu.? 70 procent do zwolnienia. Uważam za najlepsze wyjście zrezygnować z tej pracy. Wziąć odprawę i znaleźć inną pracę. Szkoda tylko znajomych z którymi się pracowało ponad 10 lat. Skoro czubek rządzi tą firmą to napewno będzie jeszcze gorzej.

Operator
@Falkolm

Najlepsze w tym wszystkim jest fakt że zwolnili operatorów WWS a teraz szkołą agencje

On
@Operator

Kim zastąpią ? Przecież teraz trzeba mieć udt by takimi wózkami jezdzić!

Jadawin
@On

Zastąpią ich ukraincami. Z jednym gadałem to powiedział mi że te uprawnienia wyrobią im za stuwe. Trzeba uciekać z regałów.

Krzysztof

Jaskół jeszcze siedzi na tronie?

Kotek
@Krzysztof

Jaskoł siedzi na tronie zamiast w ochronie ha ha, ha ????????????????????????Posłuchajcie ich głupich tekstów jak siedzi wielka trójca przy obiedzie. Tragedia!!!!!

Zwolniony z Tesco

Jak można sobie w twarz spojrzeć i zgodzić się na obniżenie wypłaty.?! Sami się nie szanujecie a mają was szanować?! Podpisałem i odchodzę.

Gutek
@Zwolniony z Tesco

Brawo kolego lub koleżanko.Głowa do góry. Dostaniesz kasę na konto to możesz pół roku być na zwolnieniu i lepiej na tym wyjdziesz jak byś miał zapiepszać za marne grosze. Ukraińcy w agencji najmarniej mają 4 tys do ręki.

@Zwolniony z Tesco

Bardzo mądry komentarz. Nawet nie chodzi już o te pieniądze które chcą zabrać, chodzi o pewne zasady i fundamentalną uczciwość. Skoro w firmie dzieje się źle to proszę obniżyć zarobki proporcjonalnie WSZYSTKIM pracownikom - w tym sobie! Proszę spytać te osoby które wręczają wypowiedzenia/porozumienia czy też poniosą jakiekolwiek konsekwencje finansowe obecnej sytuacji w firmie? Najłatwiej jest obciążyć magazyniera: podnieść normę, obniżyć pensję. Nie wiem, czy firma do której odejdę będzie lepsza czy gorsza... czy spotkam tam ludzi bardziej czy mniej przyjaznych ale wiem jedno: trzeba dokonać tego wyboru a nie czekać aż za chwilę zdecyduje za mnie Tesco. Dla tych, którzy się wahają co zrobić pod rozwagę cytat: "Mieć wybór to zabawna sprawa: zapytaj członków dzikiego plemienia, które od niepamiętnych czasów żywi się larwami i korzonkami, czy są niezadowoleni, a w odpowiedzi doczekasz się tylko wzruszenia ramionami. Ale podaj im befsztyk z polędwicy w sosie truflowym, a później każ z powrotem jeść to, co sami wygrzebią z ziemi- wtedy już nigdy nie zapomną o tamtym wyszukanym posiłku"

Jokokoko

Zanim nas zwolnią musimy nauczyć Ukraińców fachu. Zanim coś kupię w tesco dwa razy sprawdzę towar czy Ukrainiec go nie uszkodził widząc jak pikują i ładują palety. Tam tylko cyfra a na palecie gnuj. Uczyć a potem być zwolniony to ostatnie poni_żeni tescowicza.

Askier
@Jokokoko

Jakie muszą? Musi to na Rusi a tu już jest koniec Tesco. Niech się Ukry same uczą

Angol

Już mam przygotowane wypowiedzenia. Już wioze. 60 procent aut.

Stary Bocian
@Angol

Drogi Angliku.. kle kle..pozwalniaj nas najlepiej wszystkich bo ten kto dostanie odprawę będzie miał szanse za te pieniądze zdobyć jakieś kwalifikacje zawodowe i zacząć NORMALNĄ pracę jak biały człowiek kle..kle. Już słychać ...kle kle... że ci operacyjni co zostaną będą mieli obniżone pensję. Panie Angliku, nie chcemy żeby Ci co odejdą z pieniędzmi śmiali się z tych co zostali przewalać po 15 ton towaru dzień w dzień, za jeszcze mniejsze pieniądze.. kle kle. Drogi angliku czekamy na ciebie jak na mikołaja a na twoje odprawy jak na najlepszy prezent pod choinkę. Twój Stary bocian... kle kle.

Bula
@Angol

Ile osób jest do zwolnienia. Podana jest konkretna liczba? W Gliwicach wiedzą bo piszą u siebieie że 113

Gutek
@Bula

A w Teresinie 60% administracja i magazynierzy.

S.
@Gutek

Ponoć w Terenie 224 osoby...

Operator
@S.

224 osoby to chyba łączna ilość osób. Kto by w Teresinie pracował?

Szkoda

Koniec! Wiadomości handlowe-na czerwono wisi

Bula
@Szkoda

Oby oby wszyscy na to czekają

Mirek

Tesco łamie prawo pracy zwalniają etatowych pracowników a na ich miejsce zatrudnia tania siłę robocza

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO