Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Pracodawca netto

Nie bujcie się. Zwolnię tylko połowę z was. Polecą na pewno kierownicy bo mam swoich. Administrację zostawię. Po roku wprowadzę nasze procedury.

Fantom

Jak Tesco przejmie netto to rozwaze czy można tam wrócić. Mam nadzieję że będzie lepszym pracodawcą niż Tesco. Mam sentyment do przyjaciół z którymi pracowałem tam ponad 13 lat.

Jak wygląda ścieżka awansu w TESCO?

Laura

Co ty, niedzisiejszy?

Zdenerwowany klient

Weszłem do Tesco z kolegą maszyna do łapania zabrała nam złotówkę i jej nie oddała a nawet nie działała a po drugie zostawiliśmy czekoladę a Zeszliśmy z pytaliśmy się czy ją dostaniemy a pani powiedziała że po prostu chcemy ją oszukać i chcę mieć za darmo czekoladę proszę nie kupować nic w Tesco

Oo
@Zdenerwowany klient

Nie wiem co tam bierzesz,ale widać że dobre jest i działa.

@Zdenerwowany klient

Jestem homofobem i jestem z tego dumny. Trzeba tepic tych wywrotowcow z lgbt. To oni są winni wszelkiemu złu jaki się dzieje na naszej planecie. Musimy bronić naszej wiary i tradycji.

Jacek
@Homofob

A jak Twój synuś będzie inny to co.zrobisz ? Zabijesz i zakopiesz zwyrodnialca w lesie !?

@Jacek

Jakby mój synek był inny to wyłonił bym go z domu i poszczół psami. W mojej rodzinie nie może być zboczenców. Obrzydliwy czlonie z lgbt takich jak ty to baniak z benzyną i zapałki.

Kaja
@Homofob

Odpowiedz typowego Katolika . Wstyd żyć w tym zdemoralizowanym sprzedanym za 500 zl

@Kaja

Taki świat o którym piszesz to ty żyjesz. Mój świat widzę że jest czysty i poukladany bez zboczenców typu lgbt. Lepszy jest świat szary niż różnorodny z wytatuowanymi wywrotowcami.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Clubcarta

Dzisiaj chciałam w Tesco wykorzystać kupon na stoisku pieczywo i cukiernia na 100 punktów. Niestety kupon nie został przyjęty przez skaner jak wytłumaczyła mi osoba z obsługi kas, bo kupiłam pieczywo pakowane a nie luzem. Nic nie było na kuponie zaznaczone jakie ma być pieczywo, pakowane czy nie. Zadzwoniłam na infolinię ha ha . Pan najpierw mnie wyspowiadał z danych osobowych a następnie powiedział żebym zeskanowała rachunek zrobiła zrzut z ekranu z kuponem i wysłała na jakiś tam adres który mi pod sklepem podyktował. Jednym słowem jeśli jakiś emeryt (60-70-80lat) nie jest alfą i omegą informatyczną nie mówiąc o dostępie do skanera i komputera niema szans na uzyskanie niesamowitej kwoty 1zł (jeden złotych) bo 100punków daje taką kwotę. Z tych kuponów korzystają osoby starsze z niskimi emeryturami a nie młodzi którzy po 1zł nie schylą się jeśli leży na ulicy. Biorąc pod uwagę poszanowanie dla klientów zwłaszcza starszych zwracam się do decydentów sklepu Tesco może dać sobie spokój z wysyłaniem kuponów skoro są jedynie na towary KTÓRYCH NIKT NIE CHCE KUPOWAĆ I NA KUPONY Z PUNKTAMI KTÓRYCH TEZ NIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ ?. Ja dziękuję za kupony od tej pory nie będę z nich korzystać a Tesco będę omijała z daleka.

Zwolniony

Doszły mnie słuchy że kierownicy z Tesco Teresin rozgadaują ploty że połowa zwolnionych ludzi podczas zwolnień grupowych chętnie by wróciła do Tesco. Nigdy bym tam nie wrócił do póki zarządza ten pół glowek tym molo chem. Ten czubek podnosił normy co roku i dużo ludzi odeszła sama z pracy bo nikt nie mógł z nim wytrzymać. Ten człowiek ma swój świat i swoje zabawki. Z nikim się nie liczy bo jego musiało być zawsze na wierzchu. Teraz mam pracę lżejsz@ą a nasz przełożony nas nie karze za jakieś błędy tylko pomaga i szuka sposobu na jakieś rozwiązanie. Nie mam żadnych punktów czy norm. Mam trzy przerwy wsparcie współpracowników. Nie żałuję decyzji odejścia z Tesco. Miałem wybór i podjąłem właściwą decyzję.

@Zwolniony

Nie znam nikogo kto by żałował odejścia z Tesco. Fakt, że kilka osób na początku wtopiło i trafiło w jeszcze gorszy syf (DHL, Stokrotka) ale teraz chyba wszyscy mają już normalną pracę. Przez normalną pracę rozumiem taką w której traktują Cię jak człowieka a nie osła do zajeżdżenia ciągle podnosząc normy. A kierownikom życzę dużo szczęścia i powodzenia, będzie im niedługo bardzo potrzebne.

Mirek
@Gavroche

Ten czubek obecny menadżer podniósł tak normy że dużo ludzi z agencji się pozwalnialo. Wychodziły im takie stawki glodowe że chyba tylko niewolnicy mieli gorzej. W piłking na pblu musieli pickowac nawet techniczni i administracja z Tesco. Żeby ten menadżer zarządzał tesciem na początku jego istnienia szybko by ten magazyn zwiną) ł. Ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o pracy fizycznej. Powinien dalej wyciera"ć monitory komputer{ów. Chyba że celowo takiego osła wybrali na menadżera.

Gavroche

No i stało się to czego wszyscy rozumni ludzie się od dawna spodziewali. Tesco sprzedane firmie Netto. Zanosiło się na to od bardzo dawna wbrew(usunięte przez administratora) Managera który tłumaczył pracownikom, że jest wszystko pod kontrolą i Tesco wychodzi z kryzysu. Gratuluję wszystkim którzy mieli na tyle dużo rozumu i odwagi żeby odejść z tego tonącego okrętu z odprawą - dostaliśmy chociaż jakąś rekompensatę za tyle lat nerwów i ciężkiej pracy . Tych co zostali czeka teraz okres pełen stresu i niepewności. Netto utrzyma wasze zarobki tak długo jak zobowiązuje ich do tego prawo a potem... sami zobaczycie. Nadciąga kryzys i spowolnienie gospodarcze a wraz z nimi wróci rynek pracodawcy. Ja z Tesco Teresin nie mam już na szczęście nic wspólnego ale wiele lat tam spędziłem i powiem tak: mam nadzieję, że nowy właściciel zacznie od policzenia ilości wszelkiej maści tzw. "kierowników" a potem wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Zostało tam jeszcze sporo pracowitych magazynierów którym nie dano możliwości odejść z odprawą, życzę im znalezienia normalnej pracy, w której nie ma "światełek" i ludzi takich jak pani Anetka . Pozdrawiam.

Arek

Nie możemy pozwolić żeby psychole z lgbt obrażali naszą wiarę i naszego prezydenta. Trzeba ich tepic. Zaglosujmy wszyscy na Andrzeja Dude.

Preston

Menadżer od siedmiu boleści znowu podniósł normy. Chcę ludzi pozwalniac za produktywność. Wiedziałem że tak będzie i doszedłem jak były zwolnienia grupowe. Choć miałem wybór nie zgodziłem się na niższą pensję choć byłem namawiany do przyjęcia propozycji dalszej pracy. Wolę pracować za mniejszą pensję ale w innej firmie

Nika

To jest dramat na sm zmniejszają ilość etatów mamy teraz 12 mają być zmniejszone o 3. To się nie da pracować. Kto wymyśla siedzą u góry i (usunięte przez administratora) wymyślają może któryś by przyjechał pomóc a nie tylko przyjeżdżać kontrolować i zwracać uwagę że to się nie podoba czy tamto a kto to ma robić ja się pytam?

Dziunia

Ja jak na razie korzystałam z usług tesco. Byłam zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z zakupów. Są świetne przy zakupie ciężkich rzeczy i dużych objętościowo. Co do cen samych produktów, to wygląda różnie. Niektóre są tańsze a niektóre dużo droższe niż nawet w przydomowym sklepie. Ale suma sumarum zawsze wychodzę na swoje. W Kaliszu ul.Al.Woj.Pol. 32. Przesympatyczna obsługa

Z SM

Jaka to luka bez odprawy zwalniać po 1 osobie czy sami odejdziemy bo jak jest 11 pracowników kierownik i 3 liderów to można nogi wyciągnąć

Zastraszania

Przepraszam czy słyszeliście może o tym , że Tesco chcąc uniknąć odpraw znalazło luke prawną i będzie zwalniać ludzi już bez odpraw .czyli kali zabić słonia ,kali może odejść w sina dał.....szkoda słów bo niestety cisną się tylko same niecenzuralne...wycisnąć ludzi jak cytrynę i wyrzucić .karma wraca i mam nadzieję ,że wróci do zarządu firmy Tesco .

Ola
@Zastraszania

Nam pracownikom z administracji menadżer kazał pracować krócej od magazynierow o 20 minut krócej bo jak sam stwierdził trzeba oddzielić zboże od Plewiska.

@Ola

Rzecz jasna te plewy to Wy?

Rick
@Ola

No menagier to się trafił ale cóż cala kadra zarządzająca to magazynierzy po opcjach i się dziwić że doprowadzili do upadku takiej korporacji a menagier no co się dziwić mały wszędzie więc chcę pokazać że ma odrobinę władzy ale nie rozumie jednego ze wszyscy mają na niego wyje.....patrzeć na takiego frycka i mamy obraz sytuacji kto tam zarządza naprawdę nigdy się nie spotkałem z tak nie trafiona kadra zarządzająca. Zresztą trudno to nazwać kadra zarządzająca bo tacy ludzie reprezentują ze sobą jakiś poziom

Rafał
@Ola

Wiemy, żeby nie wyszlo na jaw jak administracja nic w tej pracy nie robi !!

@Rafał

A to jest jakaś tajemnica?

Znajoma

Pozdrowienia chłopaki i dziewczyny .Karpiu , Hutor , Krzysiu ???? Uciekajcie do normalnych firm ????

Polak

Tesco Sosabowskiego omijać szerokim łukiem, niemiła obsługa na kasie.

Ola.

A Bogusia zamiast dzieci ma 7 psów.

Patric

Hej chciałbym nawiązać kontakt z osobą a agencji pracy najlepiej lider . Osoba która ma doświadczenie na magazynie a nie jakiś kordynator .

Zenek

Praca w Tesco Teresin hmmmm. Cieszę się że już tam nie pracuje. Jaskół powinien nadal być ochroniarzem bo on nie jest tam dla ludzi tylko po to żeby robić dobrze górze. Bidak nie potrafi rozwiązywać problemów. Jak jest problem zwalnia ludzi. Już tam nie pracuje i jest (usunięte przez administratora) Mam super pensje a do tego premie. Nigdzie nie jest kolorowo ale po latach wTesco widzę że wszędzie jest lepiej niż w tym k.... dołku.

Żaneta

Drodzy magazynierzy Tesco. Jak się czujecie zarabiając mniej od nygusow z administracji? Siedzą na tylkach nie martwiąc się o normę i wysiłek fizyczny przeglądając bzdury w internecie pieniążki mają większe od ciężko pracujących magazynierow.

Były Tescowy
@Żaneta

Oni tak lubią być ponirzani. Góra ma ich za drugi sort człowieka.

Zastraszania

A my dostaliśmy niebieskie kamizelki ...zamiast rękawiczek ochronnych.takie cuda tylko w Tesco sochaczew

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO