Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Bony

Szczęść Boże. Jakie są przedziały kwotowe bonów świątecznych w tym roku. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro 600.

On
@Bony

Poważnie mówisz ? przecież wisi na tablicy od dawna , trochę własnej inicjatywy

Bony
@On

Że tak powiem przebywam obecnie na wypowiedzeniu i leczę się intensywnie od tego kołchozu, żeby móc podjąć tym razem normalną pracę. Więc czy udzieli mi ktoś odpowiedzi? Z góry dzięki jeszcze raz.

Kiki

Już szkolimy następców. Drogi pracodawco prosimy żebyś zwolnił nas jak najwięcej. Chcemy odprawy (usunięte przez administratora)

????????

List-rozmowa Dyscyplujaca-1 Drogi...... z niepokojem obserwujemy przedłużając sie okres słabszych wyników pracy .Niestety od pewnego czasu nie osiąga pan oczekiwanych przez Pracodawcę standardow i nie podaje Pan racjonalnych przyczyn takiej sytuacji.Jako Pracodawcy zależy nam na ,aby każdy z naszych pracowników był w pełni przeszkolony i miał całkowite wsparcie ze strony swoich przełożonych. Dlatego też chętnie przedyskutujemy z Panem wszelkie możliwe do realizacji działania, w celu poprawy poziomu jakości. Pańskiej pracy.Jestesmy otwarci na Pana sugestie w kwestii szkoleń oraz wsparcia metorycznego z naszej strony.Przy okazji pragniemy przypomnieć Panu o obowiązkach pracowniczych wynikających z Pańskiej umowy o pracę. Wynagrodzenie jakie Pan systematycznie otrzymuje w wyznaczonym regulaminowo terminie, przysługuje Panu nie za sam fakt pozostawania w stosunku pracy,ale za pracę wykonaną sumiennie, staranie i w sposób niewadliwy, zgodnie z polecenia i przełożonego, przy jednoczesnym przestrzeganiu obowiązującego u pracodawcy czasu pracy. Niżej ja podpisany.....I dwaj muszkieterowie i muszkieterka!

Robinson cruzo

Związki to tylko walczyły o zarobki. A jeśli byly podnoszone normy i kazali układać towar na 2.20 to siedziały cicho. Co to za związki jeśli nie walczyły o to co istotne. Ilu ludzi ma problemy z kręgosłupem i stawami od tych ciężarów i kosmicznych norm.? Ilu teraz zwolnią za nie wyrobienie norm w stoku..,co kiedyś nie stwarzało wielkiego problemu. Idąc teraz w stok można być pewny czerwonego światła. Tych cudako{ów co wprowadzili obecne normy wrzucił bym w stock na miesiąc razem z menadżerem i do dzieła.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Gliwice

Cześć u nas w dc gliwice - anglik ogłosił zwolnienia oczywiście magazynierzy i niektóre działy administracji. Kadra kierownicza zostaje. Po ogłoszeniu informacji tak naprawdę nic więcej nie wiemy bo każdy wie że tesco się kończy kwestia czasu. Każdy z nas chciałby widzieć na czym stoi ale jak to tesco do końca będą nas trzymać...

Hula

Dlaczego związki nigdzie nie informują o zwolnieniach w Teresinie ile osób do zwolnienia?

Js
@Hula

Związeki nie informują bo im Jaskół zabronił!☺ ale ponoć połowa ludzi do (usunięte przez administratora) a zmianowi jadą na Ukrainę werbować nowe siły!

@Js

To po co nam takie związki o sklepach informowali. Porażka. Jak będziecie coś wiedzieć to pisać. ile w administracji do zwolnienia?

Gfy
@Hula

Hula, a ty należysz do tych związków że wymagasz informacji od nich?

@Gfy

Posłuchaj przyjacielu coś Ci wyjaśnię bo widzę, że myślenie nie jest Twoją mocną stroną. Nie wiem jak Pan Hula ale ja nie należę do związków a mimo to mam pełne prawo WYMAGAĆ od nich informacji. Wiesz dlaczego? Bo te tzw. "związki" podejmują konsultacje w sprawie która dotyczy wszystkich pracowników: mnie, ciebie, Pana Huli i wielu innych. Ponadto, nikt się mnie ani Pana Huli nie pytał czy jako dorośli, nieubezwłasnowolnieni ludzie chcemy przez te związki być reprezentowani. Skoro uzurpują sobie prawo reprezentować ogół pracowników to ich psim obowiązkiem jest tym wszystkim pracownikom udzielać informacji. Proste? Bardzo proste.

Zwolniony 31.07
@Gavroche

Tesco zapewniało co prawda ustnie,ale zapewniało (menager od transportu na Polskę,i nielot)iż zniżka 10 % będzie obowiązywała przez 6 miesięcy.Nie było porozumienia ze ZZ.Pracodawca sam określił regulamin.....Zniżki już nie mamy,po trzech miesiącach.Wyglada na to że mieliśmy zniżke o trzy miesiące za długo....

@Gavroche

Super odpowiedź. Dokładnie o tym pomyślałem. Ciekawi mnie komu zależy na takim wyciszeniu zwolnień grupowych w magazynach. O sklepach wszystkie portfele się zropisywały, związki informowały a tu wszędzie cisza. Chyba trzeba coś z tym zrobić.....

Karol

Nie trzeba się zwalniać. Lidl nas nie długo wykupi. Dobrze wie że jesteśmy najlepsi na rynku. Za niedługo będziemy lidlowcami a te Tesco wyślemy na Antarktyde.

Taki ktoś
@Karol

Haha haha haha haha, Lidl? Chyba na głowę upadłeś, pracowałem w cd Lidla w Gliwicach, tam jest dopiero grubo, tesco przy tym to pryszcz

Gavroche

Na stronie Gazeta.pl obszerny i rzetelny artykuł o przyczynach upadku Czy całkowitego, to się okaże) Tesco w Polsce. Wypowiadają się analitycy i dostawcy a nie ludzie którzy przyszli do handlu z ochrony. Kilka cytatów: "jako producent mieliśmy wrażenie, że jest to zbyt mocno centralnie sterowane, a kierownicy sklepów mieli zbyt małą swobodę w domawianiu produktów. W efekcie w części sklepów brakowało naszego towaru. To pewnie kwestia automatyzacji i stosowanych algorytmów, ale trafność takiego systemu to też klucz do sukcesu albo porażki" "Jeżeli przez długi czas słychać na rynku deklaracje Tesco o zamykaniu sklepów i ich sprzedawaniu, a w międzyczasie zwalnia się ludzi bądź ich przenosi, to budzi to niepewność. Ci najlepsi szukają innej pracy, przychodzą nowi i uczą się wszystkiego od początku, co oznacza przynajmniej czasowe błędne decyzje" "Taka sytuacja budzi też niepewność wśród dostawców sieci, którzy nie są skłonni poprawiać warunków takiemu podmiotowi, przy jednoczesnym poprawianiu ich sieciom, które się rozwijają. W efekcie podkopuje to konkurencyjność, obroty takiej sieci spadają, co jeszcze bardziej zniechęca producentów do wspierania jej. Jest to więc błędne koło"

@Gavroche

To że tesco padnie każdy kto tam pracuje chyba nie ma wątpliwości i się nie łudzi że będzie inaczej tylko nie dajmy się wyd..mać żeby pozwalniali za jakieś dziwne czerwone światełka i nie wypłacili odprawy co ostatnio zaczęli praktykować!

@Gavroche

To przecież jest oczywiste, że w związku ze zwolnieniami grupowymi spowodowanymi przez zamykanie sklepów i ograniczaniu powierzchni hipermarketów. w Centrach dystrybucyjnych pracy jest coraz mniej, co widać gołym okiem. Ale zarząd Tesco wymyślił sobie sprytny sposób zwalniania pracowników bez wypłacania odprawy. Zrobili normę w pikingu nie osiągalną dla 95 % pracowników. I teraz jak chcą kogoś zwolnić to większość pracy w ciągu miesiąca piking, czasami nawet 5 dni w tygodniu! Po kilku dniach takiej pracy morale w człowieku całkiem opadają i zaczyna popadać w apatię rzekłbym nawet depresję, a jego wyniki lecą na łeb na szyje. Nie mówię już o ogólnym samo poczuciu i chęci do życia. Dalej dają czerwone światła i wypędzają ludzi bez odprawy jak nie chciane dzieci. A niektórzy z tych ludzi współpracowali z tym ciemiężycielem zwanym Tesco nawet po kilkanaście lat.

Taki ktoś gliwice

Jak się dasz tak załatwić to twój problem, generalnie za normę nikt nie ma prawa cię zwolnić, przestudiuj kodeks pracy a sam zobaczysz, to tak jak nas długo straszył że nie można mieć przy sobie telefonu, sek w tym że art. 49 konstytucji RP gwarantuje każdemu obywatelowi dostęp do wszelkich środków swobodnej komunikacji (telefon też nim jest) i nie trzeba do tego żadnego adwokata, ważne żeby znać swoje prawa i nie dać się d. Y. M. A. Ć, pozdrawiam

Taki ktoś gliwice
@Gavroche

Ps: nas ostatnio wasz stary kolega w okularach straszył że nie ma co liczyć na odprawy (chciał tak rozwścieczyć ludzi żeby się sami pozwalniali)

Informacja
@Taki ktoś gliwice

Ja to wszystkim tłumaczę, że nie tak łatwo wcisnąć kity pracodawcy przed sądem pracy. I tak naprawdę na pracodawcy spoczywa obowiązek udowodnienia bezsprzecznie, że wina zwolnienia leżała wyłącznie po stronie pracownika. A gdy nie zdoła tego udowodnić pracodawca musi pracownikowi zapłacić należną odprawę wraz z ustawowymi odsetkami i kosztami poniesionymi ( np. zwrot kosztów dojazdu do sądu, zwrot kosztów zastępstwa procesowego, zwrot kosztów w przypadku nie stawiennictwa się w pracy z powodu obowiązku stawienia się na rozprawę sądową ). Dodatkowo dodam, że sąd pracy jest za darmo dla pracownika i nie ponosi on żadnych opłat sądowych nawet w przypadku przegranego procesu, w co w obecnej sytuacji firmy szczerze wątpię.

Czy w obrębie jednego działu w TESCO są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Paulina

Nie będą zwolnienia. Czekamy na odprawy.

Jarosław
@Paulina

Nikt wcześniej nie wspominał na ten temat. Czy zwolnienia będą grupowe, że pracodawca wypłaca odprawy?

Aneta

Asiunia kierowniczka zaladunkow, najgorszym kierownikiem w tesco. Nadaje prac po za systemem a potem twierdzi że nie jest do opisywania. U niej tylko człowiek się narobi i jeszcze jest olany.

Prawda

Do Jaskóla co mu wiatr w tym pustym łbie chula. "Wąski czy czasem sufit na łeb ci się zawalił"? Chcesz żeby ludzie budowali palety po 2,2 wymierzane linijką przez twoich zielonych giermków. Jesteś naprawdę nienormalny i bezdennie głupi. Niby Jaskółka, a tak naprawdę p***dolony nielot. Wielki mi menago, który w gimnazjum jeszcze obsikiwał łóżko. Tesco rządzą kretyni, którzy za nic mają ludzi pracujących na dole. A to ludzie na dole tak naprawdę robią wyniki i napędzają sprzedaż. Tesco zarządzają głupcy i idioci dlatego ta firma idzie na dno. Tego Titanica już nic nie uratuje. Tylko orkiestra czyli my zwykli magazynierzy, retrakarze, pikerzy będziemy grali do końca!

@Prawda

No właśnie nie będziemy grali wszyscy do końca bo już słychać sygnały o pierwszych zwolnieniach za tak zwany "brak wydajności". Jeśli szukasz szacunku dla swojej ciężkiej pracy to musisz zmienić firmę bo w Tesco tego już nie uświadczysz. Szkoda mi niektórych zmianowych i sekcyjnych bo w dużym stopniu znają się na robocie a mimo to muszą sprzyjać ludziom którzy świetnie mają opanowaną teorię a gorzej u nich z praktyką. Jak myślę o rządach w Tesco to mi przychodzi na myśl postać Nerona: wszyscy przyklaskiwali jego wątpliwym talentom i pomysłom w obawie przed jego gniewem a za plecami pukali się w głowę i śmiali z niego do rozpuku. Pozostaje bez odpowiedzi tylko jedno pytanie: czy leci z nami pilot i kiedy usłyszymy komendę PULL UP, PULL UP. Pozdrawiam ludzi pracy.

2.20 wysokość.
@Gavroche

Tak zmianowi przyklaskują jaskolce bo się boją jego gniewu, choć ten czubek n. Za grosz nie ma pojęcia o pracy fizycznej. Pensja zmianowego zobowiązuje do ślepego wykonywania poleceń menadżera. Palety 2.20 to istna porażka dla pikerow., następnie dla zaladunkowych no i trzeba wziąć pod uwagę że ktoś te lochy musi rozładować. Czubek bechapowiec czepia się pasów na podłodze naczepy a wrzeczywistosci przeszkadzają haki zamontowane na ścianach naczep o które pruje się towar. Brak rozumu w którym nie ma nawet siana czy oleju. Mamy dosyć wprowadzanych zmian przez które ludzi bolą kregoslupy, podnoszenie norm które mają na celu pozbyciu się ludzi za niewydajność. Zamknąć ten moloch i dać odprawy.

Nielot
@Prawda

Przecież ten jaskół dostał pracę po znajomości, osoba dobrze postawiona w Krakowie to jego rodzina. Jak mozna z operatora monitoringu na sklepie moze zostac osobą decyzyna w CD.

Prawda
@Nielot

I to jest fakt nielot Jaskółka został szefem DC Teresin, a niepotrafi rozwiązać nawet podstawowych problemów przyczym sam je tworzy w zastraszającym tempie. Jedyna jego umiejętnośc (usunięte przez administratora) to komunikatywna znajomośc języka angielskiego z naciskiem na tylko komunikatywna. Sam byłem świadkiem jego rozmowy z angolami. Potrafił z nimi rozmawiać, aczkolwiek przy trudniejszycz słowach i zdaniach bardzo długo zastanawiał się nad odpowiedzią, a jego odpowiedzi były bardzo mętne i niejasne. Jaskół to dobry grabarz interesu Tesco w Polsce.

Niemazaco

Dla wszystkich którzy pracują w Tesco na 1/2 lub 3/4 etatu z tak zwanym dopełnieniem. Piszcie do waszego menago wniosek o zwiększenie etatu do pełnego i powolajcie się na to Ukryte intencje ujawni sąd Niekiedy pracodawcy celowo unikają określenia limitów w umowach i zatrudniają na niepełny wymiar przy regularnym powierzaniu pracy na cały etat, w zależności od potrzeb. Takie działanie może jednak ściągnąć na firmę kłopoty. Jest ono bowiem sprzeczne z art. 8 k.p. Potwierdza to wspomniana uchwała SN z 4 kwietnia 2014 r. (I PK 249/13), w której sąd wskazał, że pracownik, który stale wykonuje pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, choć zatrudniony jest w niepełnym wymiarze, może wystąpić o przekształcenie swojej umowy w umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Podstawę takiego roszczenia stanowić będzie nadużycie prawa przez pracodawcę w momencie zawierania umowy, a więc naruszenie art. 8 k.p.

Zastraszania

Zwracam się z uprzejmą prośbą o totalną redukcję osób zarządzających ta firma.to co robią Ci ludzie wola o pomstę do nieba.ludzie Ci to chyba totalne bezmuzgi.przepraszam ale inaczej nie można ich nazwać.redukowac asortyment podczas gdy inni rozszerzają swój. Czym Wy chcecie zachęcić klienta ?Chyba że będą po sklepie będą chodzić hostessy zamiast ochrony oczywiście odpowiednio ubrane.....

Anka
@Zastraszania

Lepiej niech administracja zejdzie na magazyn i pomoże nam w pracy tak jak niektórzy z nas muszą iść do biura bo się obbeessraalyy.

Mapet
@Zastraszania

Zamiast ochrony te fajne laski bikini to bym się zgodzil

Polak

Trzeba odkazić Polskę. Zniszczyć tęczową zaraze. Należy ich wytruć jak szczury. Czysta polska katolicka. Nie ma miejsca dla tych zboczonych wywrtowcow.

Mało zarabiający

A w lidlu zarabia się tak. W tesco po 15 latach nawet tego minimum nie ma. "Rozpoczynający pracę w Lidlu pracownik magazynu obsługujący wózek widłowy otrzymuje pensję w wysokości 4050 zł brutto. Po trzech latach pracy jego wynagrodzenie rośnie do 4900 zł brutto. Pracownik magazynu zajmujący się komisjonowaniem towaru, z pełnym zakresem odpowiedzialności, rozpoczynając pracę w Lidlu zarabia do 4000 zł brutto. Po trzech latach jego pensja wzrasta nawet do 4800 zł brutto." Wiem zaraz każdy powie to się zwolnij i idź do lidla ale tu chodzi o to żeby pokazywać niektórym że tesco to żaden rarytas!

denko

Proszę pisać na stronę angielską tesco oni nie lubią jak kierownicy kręcą swoje lody przez co cała firma leci

nowa

Może ktoś wie na jakich zasadach będą zwalniani pracownicy przebywający na urlopach wychowawczych?

Janeczka
@nowa

Dostaną zapas pieluch i mleka w proszku na 2 lata.

Aaaa
@nowa

Podepna cię pod jakiś inny skle w twoim regionie, do rozliczeń itp. W zależności co tam im podpiszesz. Koleżanka tak miała, gdy zamykano jej sklep na Lakowej w Opolu. Podpieli ja w Opolu na plac Teatralny. Po wychowawczym miała decydować czy wracać. Narazie ma jeszcze rok. Czeka więc na rozwój sytuacji.

Zastraszania

No i zaczęło się.zwolnienia grupowe.porazka!!!zwalniani są wartościowi ludzie a kto zostaje?..sami sobie dopowiedzcie...z takim kierownictwem jaki zostanie w Tesco Sochaczew firma na pewno się podniesie....

Adam Szyma*ski

A mi Tesco uratowało tyłek od biedy i bycia zwykłym przykrym konfidentem. Teraz przynajmniej mogę się wykazać i kapować fajnym kierownikom osobiście. I nie wsydzę się ani trochę, że jestem największym podpierdalaczem na magazynie i kabluje na wszystkich. Prędzej ogoliłbym sobie swoją przykrą brodę, anieżeli przestabym walić z ucha. Ja nawet chętnie kabluje tych co im kabluje tylko jeszcze wyżej. Jak ktoś ma coś do mnie to walić chętnie zakapuje!

Adam Szyma*ski
@Adam Szyma*ski

Szymański ty krasnalu zjebany . Idź z tego forum i z tej firmy jak najdalej SB-eku (usunięte przez administratora)

Kaśka
@Adam Szyma*ski

A włosy w uszach i nosie nie WSPOMNIAŁEŚ? Czym to wygolic? Zcyzorykiem??

Ślimaczek
@Adam Szyma*ski

Akurat że jesteś konfidentem to każdy wie, dobrze, że się przyznajesz amebo

Komorniki

Was tez zamkna w grudni ale bedzie spokoj z tym gownem

Jurand
@Komorniki

Nie prawda. Teresina nie zamkną bo pracują tu same debesciaki. Dzięki wytatuowanym kierownikom i administracji jesteśmy nie do zniszczenia. Choćby normy podnosili jeszcze ze 100 razy to i tak nas nie zlamią. Powód jest taki że już normy z przed pięciu lat były kosmiczne a teraz są nierealne. Robimy tyle i możemy.

Jasiek
@Jurand

Dla mnie mogą być normy nawet 1 000 razy większe mam to gdzieś robię ile mogę na spokojnie, a popaprańce typu szybki niech sobie doginają jak szaleni

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO