Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Gavroche

"Zamykają Gliwice, teren DC Teresin pokrywa się z planowanym Centralnym Portem Komunikacyjnym, przejmują nas Ruskie..." Ludzie czy wam już kompletnie śmigła pourywało, skąd Wy bierzecie te dziwne informacje?

Wir
@Gavroche

Śmigła to ty zostaw sobie na indywidualne potrzeby(usunięte przez administratora),a to co ci powiedzą to weź odwrotnie do odpowiedzi.Jesli jesteś w miarę inteligentny to odpowiesz sobie,w przeciwnym przypadku,zwróć się do rodziców.

Żwirek
@Wir

Kto to jest Bogdan, twój stary? Rozumiem twój strach bo pewnie Tesco ci życie uratowało ale spokojnie nie panikuj - będzie dobrze.

Muchomorek
@Żwirek

Słaba znajomość tematu,można nie czytać wpisów.

Firma i tyle!!!

Jad serduszka ????

buba

kurczę ktura mi teraz obciągnie a było tak fajnie same mężatki si,,,,,,,,,,e pchały

@buba

Poproś swoją mamę, ja nie musiałem jej długo namawiać. Ps. gdybyś skończył podstawówkę to pewnie byś wiedział, że pisze się która.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
edzia

Plotki mówią że ruskie wchodzą na nasz rynek

Józek

Czy to prawda,iż magazyn w Teresinie znajduje na mapie(terenie)będącego w planach budowy Centralnego Portu Lotniczego?Czyli jeśli to prawda to po magazynie....

Jaśko

Podobno Gliwice do końca roku i zamykają , ktoś coś wie ?

Xyz
@Jaśko

Tak

Orzeszek

Efekt taki... że zatrudniający nie pamiętają kogo zatrudnili, lecz zatrudniający pamięta! Moczy mordo tyś doskonały w swojej dziedzinie hahha s tak licząc ile ta pani zlizaoa jaj ?? Polecany hahah

W tej chwili leje, siedzę i myśle... ogarnij się

:P

Chodziło o szynkę oczywiście, strony nie te

Syn

No... nieraz idzie litania z klijentem, nie ten wymiar, nie to ścięcie, nie ten promień... taki jest stary, nie pasuje wypad do innego. W tym tłumaczeniu radzi klientowi!!! Nie on to inny !!!

@@

brać odprawę jak dadzą, szukać nowej roboty i zakończyć to pierdolamento na tym forum. Brytole zwijają ten biznes i tyle w temacie

wqd
@@@

no własnie nie był bym tego taki pewien, że zwijają biznes "Handel Tesco w Wielkiej Brytanii planuje uruchomić sieć sklepów dyskontowych - Tesco w Wielkiej Brytanii planuje uruchomić sieć sklepów dyskontowych, aby stawić czoła niemieckim sieciom Aldi i Lidl. Gigant segmentu detalicznego przeznaczył aż 60 swoich istniejących sklepów, które mają zostać przekształcone w markety dyskontowe. Sieć ma działać pod nową marką – informuje serwis thisismoney.co.uk. - Źródła spekulowały, że sklepy można nazwać Jack's – nazwa nawiązuje do założyciela Tesco Jacka Cohena - ponieważ spółka zależna Tesco próbowała ostatnio zarejestrować tę nazwę jako znak towarowy. Jednak nie jest jasne, czy zatwierdzenie zostało przyznane, a nowa nazwa pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą.Tesco odmówiło komentarza w tej sprawie.". spoko ja już z tą firmą nie mam nic wspólnego, lecz jeśłi nawet próbują coś takiego zrobić to w Polsce będzie tylko fresh, a magazynów-CD w ogóle nie będzie. towar będzie dojeżdżał bez przeładunków i magazynowania bezpośrednio do sklepów. tak, jest to wykonalne, by zapewnić klientom dostęp ciągły do asortymentu.

Tamara
@wqd

Na magazynie w teresinie przymusowe nadgodziny. Ludzie mdleja i fikcja z wycienczenia.

Gavroche
@wqd

Na rynku dyskontów mamy już Biedronkę, Lidla i nowego mocnego gracza Dino które w przeciwieństwie do Tesco otwiera a nie z zamyka nowe sklepy. Pytanie czym Tesco chce się wyróżniać na tle konkurencji, żeby to właśnie ich wybrał klient? Do tej pory ich chyba jedynym atutem był szeroki asortyment z którego również rezygnują. Biedronka około 3000 sklepów, Dino około 1000, Lidl 700... czym chce się im przeciwstawić Tesco? Tą garstką sklepów która za chwile zostanie? Chyba trochę za późno na podjęcie rywalizacji w naszym kraju. To jest trochę tak jakby przystępowali do biegu na 400 metrów startując 5 sekund po konkurencji. Na mój gust odpuścili polski rynek, najpierw pozbędą się HM-ów a potem mniejszy format przejmie któryś z wiodących dyskontów. Obym się mylił bo nie życzę tej firmie źle.

dcsec
@Gavroche

Dino to Polski sklep z polskim kapitałem, sądzę że przy obecnej władzy politycznej Dino jeszcze prężniej będzie się rozwijało. ale przykład Tesco może da do myślenia innym że na stanowiska kierownicze zatrudnia się ludzi z wiedzą, pasją, zaangażowaniem a nie z "łapanki"

Kasijas
@dcsec

Menadżer jest z losowania z kapelusza. Nie ma pojęcia o pracy fizycznej i nie wie ile każda praca zajmuje czasu. Dokłada tylko obowiązków i podnosi normy. Takiego czubka jeszcze nie było. Z jego powodu nawet kierownicy się zwalniają.

Daglas

Czy będzie podwyżka pensji? Bo nie mam zapału do tej haruwy. Nie mam zamiaru robić więcej npod zwykłego magazyniera i wyrabiać tak wysokiej normy w regalach. Nawet nie jestem takiej normy zrobić. Kiedy menadżer pójdzie w pickingu na miesiąc i udowodni że można dzień w dzień. Bhapowiec to osio) łfilmy skoro pozwolił pakować tak wysokie palety.

Alicja
@Daglas

Czy od Twojego ostatniego wpisu zmieniła się sytuacja pracowników w TESCO? Jeżeli tak, to napisz w jakim kierunku dokonały się zmiany. Przyszli kandydaci o pracę powinni orientować się w sytuacji wewnętrznej firmy.

@Alicja

Jeszcze niech zmienią kadrę kierowników a leserów też co im (usunięte przez administratora) liżą, leżą na wózkach i nic nie robią a co nie którzy chodzą cały czas na T-1 .

Daglas
@Alicja

Sytuacja pracowników w firmie zmieniła się na gorsze bo na lepsze nigdy żadnej zmiany nie było. Trzeba więcej dźwigać robić za kilka osób i pikować mega palety do 220 centymetrów. Na lepsze się zmieni gdy ta firma padnie a my dostaniemy wysokie odprawy. Zmniejszona obsada normy w górę porażka.

Bartek

Nie ma komu wziąć się za te liderki. Myślą że im wszystko wolno. Chodzą tylko i podziwiają swoje paznokcie. Jak im się zgłosi że ktoś coś źle zrobił to bagatelizować sprawę i lekceważą zglaszajacego. Zamiast zbierać puste palety na ramach to pchają palety z regałów gdzie popadnie. Rany boskie jakie to beztalencia i jak im urosły kupry. Zamiast foliowac palety na pbl to gadają przez telefon bóg wie z kim i się rechocz@ą.

Ryfa
@Bartek

Żaku masz rację jestem z Tobą!

ad92

...

Falkolm

Szczury uciekają z tonacego statku. Kolejny zmianowy odchodzi. Jednak nikt nie ma odwagi powiedzieć menadzerowi że to z jego powodu. Jeszcze taki czubek nie kierował magazynem w tesco jak ten obecny. Nie dziwne że firma ma się ku upadkowi jeśli topi się miliony w głupoty i rządzą takie czubki.

Klikent

Pały nawet się znalazły, tak z wami źle postąpiłem ???

@Klikent

Uwaga zamykają następnie sklepy i magazyn w Teresinie .

Waldek Żółty Kubrak
@wer

Ja nigdy na to nie pozwolę. Będę bronił tego magazynu własną piersią do ostatniej chwili. Prędzej zerwę z Boczkiem nasz romans niż zamkną magazyn w Teresinie !!!

franko

Hej. Czy Tesco lubi zwalniać ludzi chorychna takie choroby takie jak rak , stwardnienie rozsiane lub inne pod pretekstem typu, wolno pracujesz, anulowanie na kasie ,manko do 100 zł Właśnie zwolnili moją żonę za to że lądowała w szpitalu i była na zwolnieniu . Powód

Januszek pączuszek

Tymczasem w Tesco spór zbiorowy z Solidarnością która oczekuje podwyżek płac. Pracodawca nie przewiduje żadnych podwyżek poza podwyżkami normy jednorazowo o 14% w Teresinie, hahah. Dali durniom premię żeby zobaczyć gdzie jest granica możliwości a za chwilę wywindowali normy w górę - brawo, bardzo chytrze.... tyle tylko, że chytry dwa razy traci o czym mam nadzieję niedługo się władze tej firmy przekonają.

Bartłomiej
@Januszek pączuszek

Jak wyliczyłes te procenty podwyżki norm? W stoku trzeba zrobić 12 to czego nigdy nie było. Były tzw oczka i tak bardzo dużo. Próbowałem swoich sił zrobiłem 4 tony. Zgodzę się co do premii. Za nim się pojawili byli tacy co aby 8 godzin i do domu. Jak wprowadzili premie to o mało się nie pozabijali. A przede wszystkim czubki na zaladunkach. Jedyny temat to co dostali do załadunku i ile zrobili. Co mnie to obchodzi. Jeden się narobi na komasuje a inny lajtowo dostanie to co świetnie procentuje i się cieszy jak głupi do sera.

@Bartłomiej

Na FF było 720 "oczek/lokalizacji"teraz jest 820 "oczek/lokalizacji". Zapytaj pani od rachunków ze szkoły podstawowej jak to zostało policzone bo mi szkoda czasu na tłumaczenie spraw oczywistych.

@Januszek pączuszek

Rodzima firma Tesco tam mają dostać 10% podwyżki ale was (usunięte przez administratora) ha ha.Niewolnicy z Teresina Tesco .

Bartłomiej
@J.W.

Niestety moja pani od matematyki w podstawówce była ruda i wredna więc nie zwracałem uwagi o czym bredzi. Na t1 zlikwidowali lakalizacje a wprowadzili 12 ton. Ha ha połowa tej normy już jest groźna dla zdrowia a bechapowiec czepia się prawidłowego używania podestów z których upadek kończy się kalectwa. Bezpieczniej jest wejść na wózek bo jest stabilny. Ktoś powinien ponieść odpowiedzialność za zakup tego butla i zwrócić koszty a ludzi przeprosić.

@Bartłomiej

Nie wiem czy Cię to pocieszy ale na FF jest nawet nie 12 a 15 ton do przerzucenia na normę . Należałoby teraz zapytać, osoby która zdecydowała o podwyżce tych norm czy chciałaby za pieniądze które ma magazynier wykonywać taką ilość pracy ??? Nawet kierownicy (chociaż, żaden tego wam otwarcie prosto w oczy nie powie) pukają się w głowę kiedy widzą jak i za ile tyrają ludzie w kompletacji.

Grzesiek
@J.W.

Wiem że jest u was jakiś czubek który taka normę wyrabia. Czubek który zarządza tą firmą uznał że jeśli jeden morze to dlaczego inni nie. Na t1 ponoć 5 procent wyrabia normę więc czemu 95 procent ma tego nie robić. Niestety ludzie to nie roboty i nie mogą robić jednakowo. Ta firma z czasem padnie bo kadrze brak rozumu aż się dziwię jacy czujki.

T1
@J.W.

A ja mam wywalone na te ich normy! Niech mnie zwolnią za niewyrabianie normy, a pozwę ich do sądu pracy. Zaproszę też wszystkich chętnych, którzy przez tą firmę nabawili się problemów zdrowotnych do złożenia ze mną pozwu zbiorowego. Ktoś musi się w końcu postawić tej niewolniczej pracy ponad siły. Ta praca zrujnuje w końcu każdemu zdrowi i psychiczne i fizyczne jeśli tak dalej będzie. Pozdrawiam

T1
@T1

A behapowiec chodzi i wymyśla jak to trzeba robić zgodnie ze standardami BHP. To niech cwaniak wykona chociaż raz normę w pikingu i dopiero pogadamy. A jak nie to niech pójdzie do góry i się postawi mówiąc " że stosując zasady BHP założona wydajność jest nie do wykonania ".

Anatol
@T1

Masz u mnie stuprocentowe wsparcie. Ja też nie jestem wstanie wyrobić takiej normy. Mam problemy z kręgosłupem i że stawami. Jak dostanę wypowiedzenie że jestem niewydajny to oczywiście też założę sprawę w sądzie pracy. Przez ponad 10 lat byłem wydajny a teraz nagle nie. Osoba która podnosi ciągle normy jako przykład powinna sama udowodnić na własnej skórze że te normy są realne a nie bazować na nielicznych. Podejrzewam że o prócz pracy nie mają innego zajęcia tylko leżenie przed telewizorem i pić piwo. Pewnie nie mają rodzin.

Janek

Nie dawno firma obchodziła kolejne urodziny. Na tą okazję jak zwykle menadżer podniósł normy. W tym roku podwyżek płac nie będzie. Wychodzi na to że celem Tesco jest pozbycie się najsłabszych ogniw. 12 ton w pickingu to norma dla szeregowego magazynier a dla multiskilera oczywiście wyższa o tonę i coś. Wygląda na to że teskowych jest za dużo. Chcą aby cześć odeszła sama. Liczy się tania siła robocza a nie ta utalentowana z długim stażem i doświadczeniem. Szukajmy lepszej pracy gdzie będziemy szanowni i doceniani. Nie polecamy pracy w Tesco a nawet ja odradzam żeby inni nie stracili zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO