Sky Rent Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Sky Rent Sp. z o.o.

blabon
użytkownik zarejestrowany

lalka czasami po prostu warto zapoznać się z przedmiotem/usługą przed zakupem :)

Nikodem

po oddaniu sprzetu otrzymalismy liste uszkodzen ktorych my nie zrobilismy, firma daje stary sprzet i wymaga naprawy czesci ktore widac ze zostaly uszkodzone duzo wczesniej, jesli inne firmy maja podobne przypadki prosze o kontakt tutaj w opiniach

TIK TAK

hi hi - 2011-11-30 00:33:26 Nie maja kasy na nic.szefowie Q7 sie bujaja a ciagle chca im je zabrac z leasingu.sprzet ogolnie zlom,bralem u nich ale to sie mija z celemTo nie prawda znam tą firmę z bardzo dobrej strony

hi hi

Zostaw opinię o Sky Rent Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sky Rent Sp. z o.o.