Opinie o PKP Energetyka Zakład Pomorski w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PKP Energetyka Zakład Pomorski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKP Energetyka Zakład Pomorski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Energetyka Zakład Pomorski w Stargard Szczeciński

Rozgoryczony

Carlo ,tak sobie myślę w jakim Ty jesteś wieku.Na pewno jesteś po 50 i dziwię się, że facet w tym wieku jest taki (usunięte przez administratora). Zachowujesz się jak młody chłoptaś . W tym wieku powinieneś mieć więcej w głowie. Spójrz w lustro ,i co widzisz? Faceta czy dziecko?

Carol

Same baby tu odzwaja się Alicję Maje kto jeszcze napisze przyjmie się do pracy

Maja

@Moderator, czy mogłabym prosić Cię o zmodyfikowanie Twojego nicka? Nie jesteś moderatorem forum GoWork.pl a Twój nick - choć być może znaczy dla Ciebie coś innego - może wprowadzać w błąd użytkowników forum. Przejrzysta komunikacja jest ważną kwestią szczególnie jeśli chodzi o wypowiadanie się szczególnie w Internecie. Jednocześnie przypominam, że moderator oznaczony jest w wątkach szarym kolorem. W bieżącym wątku dotyczącym PKP ENERGETYKI moderatorem jestem ja - Maja. @R., forum jest anonimowe zatem czy warto dopatrywać się tożsamości innych osób? Najważniejsze w serwisie są i tak opinie - szczególnie te odnoszące się do pracy w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy? @dziad, czy opisana sytuacja dotyczy także Ciebie jako pracownika? Jeśli tak czy próbowałeś poruszać ten temat z szefostwem? Czy aby na pewno nie ma wyjścia z tej sytuacji?

dziad
@Maja

Tylko jedna osoba wrocila do alfy 3 osoby odchodza z gammy za pieniazki.ta jedna osoba to wyjatek puki co reszta niema powrotu

dziad

no i stalo sie pracownicy ktorzy poszli do GAMMY a teraz chca wrocic do ALFY nie moga tego zrobic.mimo wczesniejszych zapewnien panow Jana Malinowskiego i Marka Szotta niema takiej mozliwosci aby ktokolwiek wrocil do ALFY.jest to sytuacja przykra bo na zebraniach z ww.panami byly takie zapewnienia.caly szacunek do tych panow ulecial.na poczatku tlumaczyli ze w ALFIE nie trzeba ludzi co jest bzdura bo przecierz szukaja pracownikow.Mysle ze wszyscy ktorzy poszli do GAMMY poczuli sie oszukani bo teraz chce sie zrobic z nich sieciowcow.nie bylo o tym mowy na zebraniach.czlowiek ktory 30 lat robil przy kablach teraz musi sie przekwalfikowac-bzdura.zycze powodzenia GAMMIE.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PKP Energetyka Zakład Pomorski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o PKP ENERGETYKA ZAKŁAD POMORSKI jako pracodawcy.

Jak wyglada?hu...wyglada brak ludzi do pracy.a tej jest sporo.ludzie sie boja bo cvc prywaciarz itd.ida do innych firm za podobne pieniadze i robia po 12 godzin dziennie a tu norma 7-15 i do domciu.

szary nikt

Firma zajęła się się czymś co mnie jako pracownika śmieszy ale w smutny sposób. Otóż dla przykładu jedzie dwóch dziadków (dyrektorów) bez mała 500 km do podległej jednostki, żeby zadecydować gdzie mają stać biurka i kto przy którym biurku ma siedzieć. Mało? Wymyślili kolorowe szafki na ubrania robocze i też pojechali zdecydować w jaki sposób mają stać. Mało? Dyrektorską decyzją buty robocze po pracy mają prawo stać wyłącznie na szafce a nie pod nią. Gratuluję dyrektorku durnego pomysłu. Zapewne w domu też na szafie buciki z żonką ustawiacie. ŻENADA. Dyrektor nieprzychylnie patrzy na pracownika, który bierze dzień wolny "na żądanie" z powodu pogrzebu komentując to, " nie mógł tego wolnego wziąć kiedy indziej?" BEZCZELNE CHAMSTWO. Cała firma "u góry" delektuje się PLANEREM (program taki) bo słupki rosną. Może i rosną ale wydajność spada. Są tak zapatrzeni w te słupki, ze nie widzą jak łatwo PLANER omijać i, że jedyne co osiągnęli to możliwość lokalizowania (nie w każdym przypadku) osoby posiadającej służbowego smartphone'a. To już przeszłość z tym lokalizowaniem bo zlokalizujecie jeśli pracownik ma na to ochotę. Zobaczycie gdzie powinien być z nie gdzie jest. Szkoda, ze elektryków nie ma w tej firmie na wyższych stanowiskach tylko same literki przed nazwiskami. Chaos jest i kolesiostwo nie upadło. Nadal dyrekorek synusia na "fajne stanowisko" informatyka-nieroba wciąga. Na komentarz "Jak to możliwe, że taką firmę w tak krótkim czasie obróciliście w perzynę" jest taki -"interes się liczy". Kiedy zagraniczny zarząd się kapnie jak robicie ich w balona byle kabzę napełnić i stołek utrzymać? Nie wiem ale mam nadzieję, że za takie coś paragrafami się posypie. OBY. Kiedyś kombinowało się najczęściej, żeby coś zrobić szybciej i łatwiej metodą coś za coś i ktoś komuś i jakoś szło a teraz nic nie idzie bo kombinacje są tylko pod siebie. Jesteśmy słupkami. W kartach pracy istnieją ludzie, którzy nawet nie widzą w danym momencie gdzie "niby" pracują bo robią co innego i najczęściej gdzieś pochowani po biurach i "kradną" roboczogodziny. Każdy kto choćby pomyślał o pracy tutaj (normalnej, ucziwej, zwyczajnej) niech szuka gdzie indziej. Tutaj zapraszam cwaniaczków z tytułem i bez wiedzy zawodowej. Noclegownia dla elektrycznych laików albo dla każdego kto elektrykiem nie jest a ma ochotę kombinować i nic nie robić. Piszę to ja- zwykły szary robol ze smartphone'm.

Grigorij
@szary nikt

Zgadzam się z tą opinią .Z małą uwagą obecny właściciel wykurzy tych pochowanych po biurkach i nie tylko Tych na pewno i zrobi to po dacie 25.09.2019 r

TylkowJarkunadzieja

Zmienia się Sądy i Sędziów, poczekajcie jeszcze chwilę a PKP wróci do skarbu Państwa po cenie zakupu. Miejcie nadzieję, że PiS zaora cvc.

Władziu
@TylkowJarkunadzieja

Wróci wróci jak akcje PKP ENERGETYKA CVC wystawi do PUBLICZNEJ sprzedaży czyli najwcześniej za 10 lat o ile to państwo wtedy będzie w ogóle zainteresowane zakupem tych akcji?

Prawda

Wszyscy dobrze piszą,najgorsza jest ,,centrala,, w Warszawie,wyssali ,,ENERGE,,a teraz Nas chcą obedrzeć że skóry,kiedy państwo Polskie odbije Nas z rąk tych hien.Tu nie chodzi o Zakład Pomorski,tak jest w całym kraju,teraz chcą ludzi zwalniać,bo człowiek jest dla nich,,kosztem,,utrzymania,a tak sprzedają firmę bogatą, handlującą energią,z ,,jeszcze,,aktualnymi usługami dla PLK,bez ludzi

Carlo
@Prawda

Zapomnij o odbiciu przez państwo z rąk tych hieny jak to ich nazywasz....najszybciej za 7-8 lat a najpóźniej za12-13 lat bo tyle trwają inwestycje takich funduszy jak obecny właściciel spółki państwo Polskie będzie miało możliwość zakupu akcji PKP ENERGETYKA S.A. na tak zwanym wolnym rynku bo innej możliwości odzyskania PKP ENERGETYKA już nie ma i wszyscy o tym doskonale wiedzą na czele z obecnie rządzącymi Polską...Tylko jest pytanie?Czy państwo Polskie będzie jeszcze wtedy zainteresowane zakupem akcji tej spółki?

zmuszają do pracy niezgodnie z przepisami Bhp brygady czteroosobowe gdzie zgodnie z prawem jeden pracownik zastaje do pracy czy praca jednego członka brygady jest zgodna z prawem

Carlo
@pracownik

Chłopie jak to było państwowe też tak było...oszczędzali na czym się dało....tylko nie na biurokracji na przykład w zakładzie w którym pracowałem a którego już nie ma biurokracja kazała sobie zainstalować podgrzewane schody na wejściu do budynku Zakładu żeby czasem biurokracja na czele z dyrektorem zakładu zimą nie poślizgła się na tych schodach.....a nam kazano wchodzić na obmrożone słupy LPN i wymieniać uszkodzone izolatory.... Tak było i nie jest to jakaś wymyślona złośliwa historia.

WUKO

JEŻELI

WUKO

Pracuję w tej fabryce już bardzo długo.Pamiętam stan wojenny i towarzyszy pierwszych sekretarz PZPR.Zgadzam się z Tobą kolego Szary????jednak nie obwiniałbym o wszystko tych biednych dziadków z dyrekcji.Ktoś Sprzedał firmę dostarczającą prąd do sieci trakcyjnej i w ogóle dla całej PKP.To trzeba mieć zryty beret????Spojrzeli na mapę i namalowali nowe kreski.Teraz trzeba we woły trzy dni jechać do dyrektora,pisać prośby o zgodę na zakup taśmy izlacyjnej.Reorganizowali nas z 10 razy,wierzyłem,dbałem o sprzęt,podnosiłem papierki,poprostu się przejmowałem bo to moja fabryka (była).Już mam dość.Mam kolegów w moim wieku,którzy po wejściu na pierwsze piętro mają dość,a my musimy włazić jak małpy na 20 m kraciaki bo młodych brak.Ukrytych na krzesłach i statystów pełno,ale ROBIĆ NIE MA KOMU.Żal mi Fabryki w innych warunkach mogłaby być naprawdę dobrym miejscem pracy.Za kilka lat zmienię fabrykę na ZUS może przynajmniej nie będe musiał kopać rowów pod kable????????No i nie będę musiał przechodzić badań okresowych jak na pi????lota F16..

totalny kołchoz !!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora], brak szacunku dla pracownika , a do tego nowy [usunięte przez moderatora] .... brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Energetyka Zakład Pomorski - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w PKP Energetyka Zakład Pomorski?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Energetyka Zakład Pomorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Energetyka Zakład Pomorski?

PKP Energetyka Zakład Pomorski