Opinie o Auchan Polska w Swadzim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auchan Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Swadzim

Iwona

@Pracownik po pierwsze nie jestem mężczyzną i nie możesz mnie obrażać. Co do tego drugiego odsyłam Cie do regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jestem moderatorem forum Gowork.pl i wiem jaką funkcje portal ma spełniać. Jest to serwis pracy, ale nie zabrania się pisania opinii przez klientów. Oni zawsze też mogą napisać jakieś uwagi na temat pracy personelu, co dla innych może być obrazem pracy w tym przypadku w Auchan Swadzim.

Iwona

@Pracownik to nie jest tylko forum dla pracowników sklepu Auchan i to, że jakiś klient napisał swoją opinię to nie powód, by go obrażać. A jak mam nadzieje wiesz, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i obraźliwe wpisy kasuje administrator. @Smok a możesz uargumentować dlaczego?

@Iwona

Głupi jesteś, GoWork.pl jest to portal dla wyłącznie pracowników którzy pracyją, pracowali lub maja zamiar podjąć pracę, Klienci nie maja tutaj czego szukać.

Smok

Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Elzbieta

Jestem stałym klientem w Swadzimiu i do kilku lat zauważyłam, że Auchan w niektórych promocjach stosuje taktykę typu przykładowo ( z ostatniego czasu )parówki berlinki bez promocji kosztują około 3 zł a promocja jest + - 4,5 zł przekreślone na 3 zł, podobną nieuczciwą promocję można znaleźć też w dziale zabawki i innych działach. Klient który w dużej mierze kupuje te same produkty to od razu zauważy .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auchan Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Promotor marki Samsung - RTV AGD
Swadzim
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Iwona

Odwiedzając Auchan Swadzim w weekend możecie wziąć udział wraz ze swoimi dziećmi w akcji organizowanej przez centrum handlowe "Widoczni na drodze", gdzie wszyscy zostaną przeszkoleni z bezpieczeństwa na drodze i dostaną w prezencie odblaski http://www.auchanswadzim.com.pl/aktualnosci/wydarzenia/209642

Iwona

@ZaleCzek a czym różni się praca w Swadzimiu? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

ZaleCzek

W Swadzimiu i tak o wiele lepiej niż w Komornikach tam to dopiero jest hardcore podejścia do Ludzi na dole...

Bolek

Tak to wyglada w Auchan. Szkoda zycia na Auchan.

edfg

hmm to trochsze dziwne bo one powinny byc uwzgledniane

alenka

Nie nadgodziny się nie zdarzają oczywiście te za które trzeba by było zapłacić, one są a potem w niewiadomy sposób znikają. Wtajemniczeni wiedzą jak to się dzieje. Tylko inspekcja pracy nie potrafi a może i nie chce nic zrobić.

papi

byłam na stanowisku kasjera,zaczynałam na etacie 5/8 potem dostałam 3/4 kiedy zaproponowałam że mogę przejść na cały etat usłyszałam że nie ma na to kasy i mogę przyjść przez firmę zewnętrzną (śmiech),mając zmianę 8h kiedy były święta i braki kadrowe po 2h wypuszczali na przerwę by mieć z głowy a potem kiedy była potrzeba skorzystania z ubikacji były pretensje i tłumaczenie "jak miną kolejki to pójdziesz" w grafiku widzieli o której kończysz mimo to trzeba było się upominać o wyjście do domu żeby zdążyć na tpbusa kiedy już bezpłatny nie jeździł co godzinę,miła atmosfera między pracownikami to się zgadza ale jak wszędzie trzeba uważać na dupowłazów,nadgodzin w wypłacie nawet nie szło się doliczyć jeśli za nie płacili kiedy nie było ich kiedy oddać :)a jak je oddawali to wypuszczali wcześniej do domu mając potem mega kolejki

alenka

I dopóki tym ludziom generującym zysk będą płacić po 1400zł,zmieniać im ciągle grafiki,kombinować by ukryć nadgodziny,to klienci będą się do sklepu zrażać.A oni się będą dalej zastanawiać dlaczego tak jest.

20 lat Auchan

Utrzymują zbędnych seniorów którzy tylko budują ścieme dla centrali i masę menadzerów ...a oszczędzają na pracownikach którzy tak naprawdę generują zysk. Przy tych brakach kadrowych na dole, na 200-stu szaraków przypada 40-stu kierowników którzy do pracy się nie garną dając zły przykład podwładnym.

hahhaaha

Zgodzę się tylko z tym że wypłata na czas i socjalka jest. Pensja najniższa krajowa + 50 niezależnie od stażu no chyba że ktoś po znajomości zatrudniony. Szanse rozwoju i szkolenia brak, nawet brak szkoły filara. Ciągłe zmiany kadrowe i osoby bez kwalifikacji na wyższych stanowiskach nie znające się na handlu, bez ambicji chcące tylko zachować stołek... Bilanse , barometr wielka ściema i cenzura. Wszystko musi iść przez przełożonych (droga służbowa) którzy blokują rozwój talentów - ludzi którzy mogą coś wnieść do firmy. Mam nadzieje że centrala zrobi z tym porządek wystarczy możliwość bezpośredniego kontaktu pracownika z centralą.

pracujący

Praca nie jest zła zależy też od działu na jakim się pracuje.Te WEEKENDY w pracy poprostu żenada niedziele powinły być WOLNE od pracy a nie ciągle w pracy w soboty niedziele.Niedziela dzień święty świecić i spędzać z rodziną a nie w pracy .

Michu

Proponowana pensja na stanowisku pracownika technicznego jest śmiesznie niska w stosunku do wymagań i poświęceń, praca na dwie zmiany , sobota, niedziela, dyżury pod telefonem całodobowo, pracownik od wszystkiego, porażka. W Amazonie który słynie z małych zarobków technicznym płacą 2700 3000 netto

kamil.o

Najsłabsza rozmowa na jakiej byłem. Szkoda czau.

Bodek

Czy ktoś się orientuje ile dostaje "pośrednik pracodawca" za pracownika od Auchan?

pracownik tymczasowy

Byłem tam przez kilka dni jako pracownik tymczasowy. Kierownictwo ma poprzewracane w głowach - najłagodniej mówiąc. Osoby, które są niekompetentne i wredne w ogóle nie powinny sprawować takich funkcji! Nie można pójść skorzystać z łazienki bez pretensji. Kierowniczka czepia się o wszystko, co tylko się da, włącznie ze spóźnieniem z wejściem na salę (nie mylić ze spóźnieniem do pracy) o 2 minuty!

Generalnie gdyby nie agencje typu Techno Service i Jobman stawki byłyby wyższe. Bo kiedyś były tam inne agencje i stawki nawet były wyższe 3-4 lata temu nie obecnie. Jednak do momentu kiedy będą jelenie którzy będą godzić się pracować za 6 zeta to będzie tak jak jest teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Swadzim

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska