leroy Merline

Swadzim

Opinie o leroy Merline

Aneta

@Zygfryd O jakich ofertach piszesz? Na serwisie gowork.pl jest tylko jedna http://www.gowork.pl/praca/leroy-merline;pr i to do innej miejscowości. Na jakie jeszcze stanowiska szukają osób do leroy Merline? Podzielisz się tą informacją z resztą użytkowników?

Zygfryd

Hej, co tam u was się dzieje, że tyle ofert teraz na info praca się pojawiło ? Zwolnili wszystkich czy co ?

Aneta

@Klientco masz na myśli mówiąc, że w firmie są łamane prawa pracownicze? Możesz podać przykład takiej sytuacji?

er

@Klienta a mozesz napisac cos konkretnego na ten temat?

Klient

W tej firmie łamane sa prawa pracownicze

solidarność80

masz problemy w pracy, twój pracodawca stosuje niedozwolone chwyty, boisz się lub nie możesz mówić jak jest?! jest na to sposób!!! Związek Zawodowy Solidarność 80 w LM Polska zaprasza do współpracy! osoby zainteresowane tematem prosimy o kontakt e-mail s80lm@o2.pl oraz przez facebook; bo RAZEM możemy więcej!

gutek

mam pytanko czy warto isc do pracy jako doradca prosze o pilna odpowiedz pozdrawiam

ślicznazebra
@gutek 07.05.2015 11:39

Nie

benedykt

Atk chodzą jak smętne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y po sklepach zawracają gitarę, marnują nasz cenny czas jak spotkam takiego na ulicy to mu tak wpierdole że mu się odniehce ankiet . robimy im fotki mamy już niezły albumik , kumpel się zatrudni w tej firmie co robi ankiety dostanie 100 za ankietę i adresy ankieterów może się coś komuś stać ?

zen

Kolchoz

doradca 02

Ankieterzy z A.t.k nie nagrywają nic, bo zabrania tego Polskie prawo.Nie wiesz chyba o czym piszesz.oceny są wydawane wg. Schematu który ma każdy badający.poczytaj trochę.

ja

co za problem zalożyć związki??? tylko ludzie kierują się strachem, a pracodawcy to wykorzystują....

poznański

Bardzo ciekawą praktykę wprowadziła firma. Tajemniczy klient ma prawo nagrywać nas bez naszej zgody i tą drogą oceniać. Później te oceny się zbiera i wywiesza. Kto i kiedy je robił? Czy są rzetelne? Po publikacji wyników śmiem wątpić czy to nie szukanie haków, bo w żaden sposób nie możemy tego zweryfikować. Robi się przez to niezdrowa atmosfera, daleka od tego, by móc identyfikować się z firmą. Zaczyna się praca[usunięte przez moderatora]. Szkoda, że nie mamy Związków, bo zaczyna pachnieć [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o leroy Merline - Swadzim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leroy Merline