Opinie o Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadyny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel SPA Srebrny Dzwon. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel SPA Srebrny Dzwon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadyny

Gość Nowy wpis

Uważajcie na ten hotel. Zapłaciłem w całości za pobyt 6 osób w listopadowy weekend 10-12 - 2023 r. Odwołali pobyt,hotel jest zamknięty bez prądu , właściciel nie odbiera telefonu. Przez dwa tygodnie nie zwrócili mi pieniędzy za odwołany przez nich pobyt pomimo otrzymania potwierdzenia zwrotu na numer karty. Osobiście składam zawiadomienie do prokuratury o wyłudzenie

Sebek Nowy wpis
@Gość

Cześć, jestem w podobnej sytuacji. Wystosowalem wezwanie do zapłaty które nic nie dało. Rozmawiałem na policji o tej sytuacji i jak najbardziej podchodzi to pod oszustwo ponieważ biorąc akurat w moim przypadku zaliczkę doskonale musieli już wiedzieć, że nie wywiążą się z umowy.

Czy są jakieś rzeczy w firmie które Ciężko opanować ?

@Marek

Opanować to ciężko, ale siebie kiedy masz 5 dzień mieisac i wypłaty nadal nie masz na koncie ???? odradzam to miejsce z daleka, chyba że lubisz pracę społeczne to tam codziennie możesz. Jeśli potrzebujesz więcej informacje zapraszam PV

Doriska
@Krzysiek

Można się z Panem skontaktować?

@Doriska

Jasne, zapraszam do kontaktu mailowego: krzysztof_lic@int.pl

Honorata Nowy wpis
@Krzysiek

To często się te opóźnienia zdarzają? Czy może to wyjątkowa sytuacja?

Krzysiek Nowy wpis
@Honorata

Niestety nie, już kolejna osoba do mnie pisała ze firma nie wypłaciła jej pieniadzy oraz kolejna osoba która zaczęła tak prace podzieliła się informacja na temat wypłat w opiniach Google. Niestety są opisane realia jakie są w tej firmie. Jeśli masz jakieś pytania zapraszam na meila lub fb

"345?"

Minęło już trochę czasu, aby ujawnić fakty jakie panują w kompleksie Restauracyjno-Hotelowo-Spa „Srebrny dzwon”- Kadyny. Wszyscy odwiedzający są zachwyceni wystrojem, miła atmosferą dobrym jedzeniem. To tylko odczytują ludzie, którzy tam zaglądają raz no może dwa. Potem Goście zastanawiają się co jest?, że obsługa zmienia się jak „rękawiczki”. I widać małe zmiany. Ci którzy odeszli zauważyli, iż miejscem rządzi stara ekipa, która ręce myje w wodzie „zalewu wiślanego”. Goście całego kompleksu, nie widzą i tym bardziej nie odczuwają atmosfery jaka panuje w tym miejscu. Pracując tam odkryło się kilka niedogodności jakie dają do zastanowienia: Ludzie jacy tam pracują, nie znają się tak naprawdę na wykonywaniu swojej pracy. Począwszy od Kuchni (tylko jedna osoba przeszkolona w tym zakresie), kelnerów brak (ponieważ od razu mamy menagera i szefa sali). Recepcja umie odebrać telefon, ale już nie oddzwoni do Gosia (oh zapomina się). Biuro - tego to nikt nie wie, co tam się robi na pewno nie kontroluje się pracy ludzi i co za tym idzie nawet nie swojej pracy. Co do Spa to już inna strona (usunięte przez administratora) lu. Po co Tworzyć łączną całość skoro można „Tworzyć” coś dla siebie. Czyli być oddzielnym elementem i nazywać się kompleksem. A niekiedy wystarczy powiedzieć: Dzień dobry. Miło mi Cię poznać. Aby się przekonać trzeba tego luksusu zaznać. ;-).Czyli istna samowolka. Chcieć to móc. Tylko czy móc to znaczy chcieć? Zatrudniając się tam, być potencjalnym Gościem trzeba zadać sobie i obsłudze pytanie: Kiedy ostatni raz widzieli porządek zarówno w papierach jak i w : pokojach, miejscach tzw. schowków, sali, za barem, w kuchni czy zapleczu? Ci którzy tam podejmują pracę, Gościnę odwiedzający musza pamiętać iż mogą, lecz nie konieczni liczyć na niespodzianki jakie czychają na nich w każdym zacisznym koncie tego uroczego miejsca. Zwane „Srebnym Dzwonem” bądź może „Upadłym dzwoneczkiem” – nie mające siły na prawdziwy wydźwięk serca dzwony. Unosząc przy tym prawdziwego bicia i nadające rytm muzyki. Dzięki któremu wszystko staje się silniejsze i nabiera barwy, smaku i miłej atmosfery. Jak interesują się jakieś konkrety pisze śmiało, a opowiem Ci to co było, a jak tam teraz jest tego, to nikt nie wie ? autor „345?”

Mila
@"345?"

Jestem zainteresowana opinia w pracy.

Jarosław
@Mila

Czym konkretnie jesteś zainteresowana, bo chyba dość szczegółowo opisał jak się tu pracuje. Chcesz aplikować, bo ja też na lato szukam pracy w hotelarstwie ale dorywczej. A ty jakiej?

@Jarosław

Cześć, Pracowałem tam jakiś czas, miejsce odradzam jak tylko się da. Nie mając pieniędzy na pracowników liczyć się trzeba z pracą charytatywna, wypłaty opóźnione po kilka dni, tygodni niektórzy po 3 miesiącach dostawało wypłaty. Hotel nie ma pieniędzy na rachunki, opłaty za prąd czy wodę która została już raz odlaczona. Umowy o pracę może i dadzą, ale dyrektor hotelu który jest wręcz (usunięte przez administratora) starszy dyscyplinarkami jak ktoś walczy o swoje. Pieniadze oraz umowa jaka została dogadana była w dalekim tle, do tej pory nie uzyskałem pełnej wypłaty. Sprawa jest obecnie w Inspekcji pracy za kilka dni jej wyniki zostaną upubikowane z mojej strony. Droga Pani dyrektor jeśli nie ma się kompentencji do zarządzania to po prostu się nie udaje że jest dobrze. Hotel ma coś do ukrycia skoro blokuje na Facebook, kilka dni przed zakończeniem kontroli inspekcji. Chyba światło dzienne wychodzi. Pieniadze pod stołem to już nie te czasy. Nie polecam

@Krzysiek

No to teraz ciekawa jestem tego całego wyniku, ponieważ zazwyczaj widziałam w postach różnych firm jak luzie zarzekali się na wizytę do pipu i na tym się kończyło. Jesteś pewien ich ostatecznej decyzji odnośnie tego?

@Zuzanna

Myślę, że tak Nie jestem obecnie jedyna osoba która zgłosiła ich do PIP. Tak jak wyżej pisalem im bliżej zakończenia sprawy to hotel blokuje byłych pracowników na Fb. Na ich Fanpage czy google można również zauważyć, że nawet firma zewnętrznym nie płacą. Czekam do wtorku na wyniki kontroli

Roksana
@Krzysiek

Trzymam kciuki Krzysiek żeby Ci udało, bo w/w praktyki to stały repertuar stosowany przez osobę zarządzającą. W drugiej swojej firmie gdzie jest prezesem też nie szanuje ludzi i ich czasu i nie widzi potrzeby płacenia dostawcom. Dla tej Pani ekonomia i przepisy prawa to czarna magia, a za punkt honoru stawia sobie ich łamanie. Takich też dobiera sobie współpracowników- bez zasad i kręgosłupa moralnego. Gdyby nie zarząd z Francji i audytorzy, którzy ją trochę hamują to pewnie w ogóle nie respektowała żadnych przepisów i w ogóle nie płaciła ludziom... (usunięte przez administratora) zwierzęcy w czystej postaci!

@Roksana

Wow, bardzo mnie to zainteresowało i też nie zdzwilo Tak kobita jest głupsza niż ustawa przewiduje.

@Roksana

Edit. Kontrolę inspekcji przełożono do 26.08.2022 że względu iż siedzba nie jest w żadnej Warszawie (biuro wirtualne), a w Kadynach. Także jak komuś dalej mowia, że trzeba czekać az Warszawa wyślę pieniądze to trzeba sobie mocno w głowę strzelić i szukać innego zatrudnienia. Wszystkie kwiatki teraz wychodzą

@Krzysiek

Czy to nie długo? W sensie tyle czasu im nie starczy, żeby pewne rzeczy u siebie poodpinać przed wizytą?

KRZYSIEK
@Zuzanna

Dokumenty dostarczyć muszą inspekcji do 06.08 z tego co wiem od Pani inspektor, nawet w jej wypadku firma unika kontaku telefonicznego itp. Już mam 1 informacje, że są niezgodności w kilku kwestiach więc i tak dla nich już kara się za to należy. Zobaczymy co będzie, jestem w stałym kontakcie z inspekcja więc myślę że wygrana będzie z tym wariatkowem. Jednakże jeśli dalej nie zobaczę pełnych pieniędzy chce spraw skierować do sądu i ściągnąć więcej osób do pozowu zbiorowego

dsf

Czy mona tam się zahaczyć na dłużej i jakie są zarobki.

Życzliwa
@dsf

Odradzam pracę w tym miejscu .praca wychodzi poza zakres obowiązków .zastraszanie .nie wpłacanie wypłat terminowo z dużym poślizgiem

Honorata
@Życzliwa

To co tam dodatkowo trzeba robić że praca wychodzi poza zakres obowiązków? W jaki sposób zastraszają? I jak długi jest ten poślizg?

Życzliwa
@Honorata

Robisz więcej niż musisz np pokojowa musi też sprzątać spa itp .poślizg jest różny miesiąc albo nieraz i dłużej .

@Życzliwa

Kurcze serio nienawidzę jak tak właśnie robią, że wciskają każą czynność jaka popadnie. I pewnie jeszcze wychodzi, że spa jest gorsze do posprzątania? :/ Ale ostatecznie jednak wszystkie należności są tu regulowane co nie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel SPA Srebrny Dzwon? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
DK

W ostatnim tygodniu mieliśmy wielką przyjemność świętować w Srebrnym Dzwonie uroczystość naszych zaślubin. Zdecydowaliśmy się ten wybór ponieważ od lat odwiedzaliśmy to urokliwe miejsce przy każdej możliwej okazji aby odpocząć od gwaru dnia codziennego. Wspaniała kuchnia, cudowna, rodzinna wręcz atmosfera i dbałość o gościa powoduje, że wracaliśmy tam raz za razem. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Panu Jakubowi Dąbrowskiemu, Menadżerowi Gastronomii, który zawsze kieruje się zasadą wyjątkowej dbałości o smak i wygodę swoich gości. Przykład, "kierując się zasadą aby mieć coś pożyczonego na własnym weselu", całkowicie nieświadomie zapomniałem spinek. Dzięki Pani Jakubowi pożyczone spinki dojechały z Elbląga na czas - z całego serca DZIĘKUJĘ ! Naprawdę brakuje nam słów aby wyrazić swoją wdzięczność :) - bez Pana i przemiłej obsługi kelnerskiej nasze wesele nadal by było jedynie planem.. p.s. jedyna rzecz, która tym razem nas zaskoczyła dotyczyła cen restauracyjnych i nowego cennika noclegów. Wzrost zdecydowanie, niewspółmiernie ponad-inflacyjny: burger za 40 zł, nocleg w cenie 400 zł i wiele innych pozycji niestety może spowodować, że rzadziej będziemy zaglądać w tamte strony. Piszemy o tym z wielkim żalem biorąc pod uwagę opinie jaką mamy o obsłudze Srebrnego Dzwonu. Serdecznie Pozdrawiamy !

Natalia

Czy kompleks funkcjonuje Normalnie? Są jakieś zmiany ?

Małgorzata M.

"Srebrny Dzwon "może to był kiedyś,teraz jest zardzewiały. Byłam tam z córką na basenie,córka skaleczyła sie pływając ,a kiedy na drugi dzień przyszłam porozmawiać na temat co sie wydarzyło PANI DYREKTOR stwierdziła, że takie rzeczy się zdarzają i nie ma sobie nic do zarzucenia. Spa jest w bardzo złym stanie, kafelki przyklejane na taśme klejacą, wiele do życzenia. Zdjęcia basenu to mają chyba jeszcze od poprzedniego właściela,bo teraz tak nie wygląda -jest zaniedbany!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel SPA Srebrny Dzwon - Kadyny

• Jak się pracuje w Hotel SPA Srebrny Dzwon?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel SPA Srebrny Dzwon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel SPA Srebrny Dzwon