Opinie o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Doppiek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Doppiek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doppiek Sp. z o.o. w Dopiewo

xxxx

Wysyła pracowników do poradni psychologicznych na rozmowy,,a sam powinien ta pójść sie przebadać bo to co robi z pracownikami i jak ich traktuje nie wskazuje bynajmniej u niego że wszystko w jego mózgownicy ok....

Zdesperowani.pl

XXX

Też go nigdy nie lubiłem. Typowy nowobogacki - krwiopijca i wyzyskiwacz.

Nigdy nie byłam w tym sklepie na manchatanie ale jestem klientką na placu powstańców i jest tam bardzo miła, zawsze uśmiechnięta tez Pani Magda. Bardzo lubie tam robic zakupy.Dobre i swieze pieczywo. tez polecam !!! chyba Magdy coś w sobie mają:)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Doppiek Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kolom

zgadzam sie z kolegą wyżej bardzo fajny ten sklepik ,tez jestem klientem od kilku dni. obsługujace panie są przemiłe , usmiechnięte . Nawet zapytałem kolege jak maja te panie na imie a to Pani Magdalena i Pani Elżbieta. (a moze tak kwiatki na imieniny)ale ten nowo otwarty tez bardzo fajny i miłe panie.

slawek

Polecam,polecam i jeszcze raz polecam sklep na osiedlu dabrowszczakow 8 nazywant manchatan .jestem klientem od niedawna bo sie tu wprowadzilemod tego tygodnia odwiedzam ten sklep.panie bardzo bardzo mile, a pani w blond wlosach ze szczegolami opowiefziala mi o chlebach.polecam wszystkim ten.sklep nie dosc ze mila obsluga to jeszcze pyszne pieczywo.

Mikołaj

Wszystko można przyjąć, że jest okej poza "MENAGEREM" ktory tak siebie nazywa a nie ma pojęcia o tym. Chce być miły ale mu to nie wychodzi. Jednym słowem ten pseudo menager do wymiany, to on odpowiada ze rekrutacje i kieruje co Ty masz robić gdybyś miał robić tak jak on mówi (byłem kierowcą) to z pracy bym zjeżdżal po 15 a chlopacy zjezdzali miedzy 10-12 a zaczynali przed 4. Czasami potrafił Cię wrócić z początku Poznania na jego koniec po jakieś woreczki do drożdżówek, brak słów

klijent

SUPER WYROBY CUKIERNICZE POLECAM!!!!!

Eli

Kocham Cię Diesel !!!

ela

Dla Szefostwa i Wszystkich Pracowników Firmy dużo zdrowia,uśmiechu oraz wspaniałych wypieków życzy była pracownica Ela

Diesel
@ela

Dla szefostwa wszystkiego najgorszego, a dla pracowników najlepszego.

oni

Zdrowych i Spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia oraz Dosiego 2015 Roku

uhu
@oni

coo tam,one to lubią:)

mklu

Niech ich mądry szef przyjdzie na 3 w nocy do pracy!!!! Powinni takich pracodawców karać za takie praktyki!!!

mklu

Super firma! Pracownicy w wigilię mają przyjść do pracy o 3 w nocy odebrać dostawę pieczywa bo firma ma za mało koszy na pieczywo i nie będą mieli w co zapakować dostawy o 6 rano. To jest poprostu śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!!

Nit

Od 6 do 12 i od 12 do 18

aaaaaaaaaaa

żadnych kursów Ci nie trzeba:P

klijent

Jesteśmy pod wrażeniem Reklamy firmy na Dozynkach w Rabowicach...Panie uśmiechnięte,przemiłe i w cudnych strojach sprzedawały smaczny chlebek no i wspaniale reklamowały swą firmę.Należy się pochwała !!!

ona

biorą wszystkich. Nie musisz mieć doświadczenia, ale musisz kontaktować sie z managerem. Choć jak nie jesteś zdesperowana to nie idź tam do pracy!

Jarek

witam. ja jestem bardzo zadowolony z pieczywa. jest smaczne i zawsze świeże, a obsługa i profesjonalizm na wysokim poziomie w sklepie na Manhatanie. Byłem obsługiawny przez panią blondynkę , chyba pani Magda. przesymaptyczna osoba. polecam sklep i pieczywo.

M

Witam serdecznie. Jestem klientką od dłuższego czasu ale od około 2 lat coś się dzieje. Pieczywo już innej jakości, rotacja ogromna i godziny ciągle zmieniane a pracownicy przestraszeni z zasmuceni. Smutne ale prawdziwe. Zmieniłam na inną piekarnię w Swarzędzu i jestem zadowolona. Myślę,że pracodawca zmienił myślenie...kasa, kasa, kasa....

ona

w cztery oczy nic nie daje. nikt nie słucha. ja nie polecam pracy tam. choć to nie miejsce na wylewanie żali ale jak ktoś nie jest zdesperowany to lepiej odpuścić taką pracę, gdzie oszukują pracownika jak tylko można :( przykre ale prawdziwe niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Doppiek Sp. z o.o. - Dopiewo

• Jak się pracuje w Doppiek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doppiek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doppiek Sp. z o.o.?

Doppiek Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Trzcielińska 1
    62-070 Dopiewo