Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Serdeczny kolega

O widze ze jajec znowu sie uaktualnil na komentarzach pare dni bylo spokoju Mowie ci wez sie do roboty na tej kuzni bo jak na razie to duzo lazisz z tym drugim. I udajesz ze cos robisz. Nie rozumie jak mozna 10 minut przed 15. A z reszto Pan jajec to lubi na kogos nadawac wiec moze ponadawal by na niego udaje takiego milego a za plecami to by cie sprzedal diablu aby bylo tylko sie z kogo posmiac. Pamitaj kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada

Likwidator konfidentow nierobo
@Serdeczny kolega

Ktory to ten jajec dajcie namiar. To go sie ukroci. Nieroba.na zakladzie i po za nim

choinka i grill

Witam jestem Paweł z Niska kilka lat temu pracowałem w armatoorze 6 miesięcy.I dodam opinie pozytywną o tym zakładzie.Nie będe się przechwalał co teraz robie ani podburzał do złego.Każda zarobiona ciężko złotówka,każdy bochenek chleba każda flaszka wódki , paczka papierosów,kwiaty dla kobiety,lub dla mamy uszlachetniają ludzi.Ja to zauważyłem na własne oczy młodzież w Nisku jest już inna o wiele bardziej kulturalna i pracuje nad sobą.Ci którzy chcą mogą gdzieś doskonalić się kończyć powoli jakieś dodatkowe kursy,a inni ................ Cóż - życia nikt za nikogo nie przejdzie.Pozdrawiam Paweł rocznik 1986 .

Były:)

Słyszałem,że w końcu wyjb...li mega "specjalistę"-kiera z odlewni M.Ł..Gdzie on bidulek teraz się podzieje,chyba pòjdzie cieciowac do Biedronki.Tylko ,że tam trzeba mieć wyższe wykształcenie,nie to co na odlewni,do kierowania starczyly plecy i matura:)!

Kierownicy po zawodówce
@Były:)

Zdolna młodzież poci się w szkole i kończy poważne studia, inzynierie materiałową lub odlewnitwo, poźniej po trydach edukacji i minimum 5 lat stresy chce do pracy.... A tu stanowiska kierownicze, i specjalistyczne sa pozajmowane, raz że pracowawca chce ludzi z doswiadczeniem wię studia to za mało...... a dwa w Uniwheelsie, Alutecu czy nawet tu mozna znaleść kierowników po szkołach z pipidówki. Ten jeszcze nie byl zły bo mature miał, a w Stalowej kierownictwo np na odlewniach czy obróbkach cieplnych jest po zawodówce,

Sprawiedliwość
@Były:)

Inna sprawa to plecy, tam gdzie bylem to wszędzie mozna zlaeść kogoś z polecnia, ktoś kogoś przyprowadzi, ktoś jest pociotkiem kogoś, to jesze pół biedy, ważne aby miał kwalfikacje i był fachowcem ( taki człowiek jest ceniony), gożej jak zajmuje stanowisko komuś utalentowanemu a sam g. @@ no robi i dostaje dobrą wypłate za nic. Dla takich tesco po drugiej stronie ulicy czeka. Ludzi zwalniają a wy trzesiecie portlami, gośej niż w arma kołchozie nie można trafić.

Edek z krainy kredek
@Były:)

Odnajdzie sie tesc Pomykala dyrektor prace zalatwi a srtajk wes sie ogarnij ru duzo ludzi duzo gada mieszka z rodzicami im 1800 wystarczy

kalaka

Wie ktos moze co z socjalny? Mial byc cos wyplacone na swieta.

Prezes
@kalaka

Na Boże Narodzenie jest 150 zł brutto to jeszcze teraz chcecie ?

kalaka
@Prezes

Pytam powaznie, wiadpmo co z socjalem? Daje pytanoe na forum bo kadra oraz HR nic nie wiedza. Chodzily ploty że bedzie płacone na ratya teraz....

Bo bida i kasa na świnta .....
@kalaka

Jakbyś pracował w poważnej firmie i powiedzmy zarobił z 2800 netto lub lepiej to o te grosze z scjalnego co tu płacą w armatoorze to byś się aż tak bardzo się nie upominał, A tak to kasa lipna w armatoorze ( bo płacą 1800 zł) to i dobre 100 zł więcej na świnta. Socjalne na swinta się przyda bo bida. Jak ktoś ma rodzinę to połowa miesiąca i kasy ni ma, na przecenach w Tesco po drugiej stronie ulicy trzeba kupować.

Glosowalem na PO o chuja wyszl
@kalaka

Nie bedzie nic z socjalnego. Jak zwykle (usunięte przez administratora) centusie dla ludi. Harujacych w pocie czola. Za psi grosz nie maja ale na swoje potrzeby nowe auta wKacje karnety na silke baseny itd maja. Jednym slowem. Centus =zyd =jeden (usunięte przez administratora) zlodziej i oszust

Zenon
@Prezes

W swoim miejscu pracy na święta dostałem około 1000 zł premii... A tym 150 zł brutto to się można podetrzeć, choć takie pieniądze nie leżą na ulicy jednak kadra zarządzająca powinna drastycznie podwyżyć premie

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Nisko
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
snajper

Panowie i Panie Kasa jest mizerna i na lepsze zarobki raczej się nie zapowiada, do tego wydziałami zarządzają ludzie, którzy nie mają wykształcenia kierunkowego. Kierownik Odlewni, który nie ma pojęcia o niczym, a nie mówiąc o odlewnictwie, kierownik mechanicznego, który po 5 miesiącach pracy, nie ogarnia, babka która okradła ludzi na 65 zł pod pretekstem zrzutki na czajnik, rozlicza produkcję, a największą jest pan MSW, który tylko chodzi i się mądrzy o panu od labaratorium badawczego, którego nie ma nawet nie ma co wspominać.

M
@snajper

Znalazł sie wykształcony kierunkowo operator pilnika albo szpachelki i zmień płyte trolu bo zanudzasz

Rumunia
@M

W tym kraju przy zarobkach nawet 2500 zł ciężko sie usamodzielnić, mieszkania drogie, budowa domu za co ??, auta drogie, paliwo drogie, m małżeństwie jak tylko 1 osoba pracuje to leżysz i kwiczysz i zdychasz, a Jak sa jeszcze dzieci ??. Jaby we dwoje zarobić z 3000 zł na osobe czyli razem 6000 zł jakoś by jeszcze było, A tak to LIPA strasza. Dla lepszego efektu podam że w Polsce jest 15,5 miliona miejsc pracy, Studenci, osoby uczace się oraz emeryci to około 10 milionów. mamy mniej niż 30 milionów już. A co z resztą, Reszta do długotrwale bezrobotni nie poszujujący pracy, więżniowie zakładów karnych, renciści, osoby na utrzymaniu męża lub żony. Posdumowując W kraju kasa lipna jest niepozwalając rozwinąć skrzydeł, oraz ludności jest zadużo, Ile ludzi pozostaje biernych zawodowo, ile ludzi nie szuka pracy, ile juz wyjechało, 15,5 miliona jest miejsc pracy a ludzi w kraju wszystkich 36 milionów. Wskaźnik zatrudnienai też dużo mówi, – wskaźnik określający, jaki odsetek ludności w wieku od 15. do 64. roku życia pracuje zawodowo. Szwecja 81 ludzi na 100 pracuje, holandia 79, dania 78, niemcy 77, UK - 77, checzy - 74 litwa 74 , Polska 68 za polską są tylko :grecja, malta, belgia, rumunia, włochy

bulenta
@M

co zmien płyte gościu przecież sama prawda balwany co nie mają pojęcia o produkcji zarządzają wydziałami to o czym mówimy

Wolny
@bulenta

To moze ty zastartuj na jakis stanowisko jesli jestes taki oswiecony a wolne stanowiska so

Xyz
@Wolny

Kierownik odlewni złożył wypowiedzenie.

Kadrowiec uczciwy
@Xyz

Zlozyl bo dostal wypowiedzenie. Wiec wolal sam zeniby on sie zwalnia a nie oni jego jak (usunięte przez administratora) wiesz to zamilcz paziu z tym ze akurat jego sszkoda bedzie bo dobry chlop niezaszkodzo ale tez nie pomoze. Reszte nierobow (usunięte przez administratora) migiem. Pseudo ustawiaczy. Pijakow. Pseudo wozkowyxh co spia za piecem po nocy itd na lazda brugade wystarczy. Jeden piecowy i wozkowy w jednym. ....!!!

&

Najwieksza pomylka w tym zakladzie to jest mistrz raczej ala mistrz na mechanicznym z brygady B opali sie zielska czuc od niego na bramie powinien dmuchac codziennie

@&

Mozna z nim zrobic porzadek tak jak z MSW

Mam już dość
@&

Dziwne,że nikt tego nie zauważa. Ojarany chodzi codziennie i patrzy tylko żeby zajarać i to jest osoba odpowiedzialna za brygadę i doradca kierownika.

@Mam już dość

Udaje ze cos robi a wiekszosci czasu siedzi na neutralizatorze na kawce i jaraniu zielska dokod to bedzie kierownik tak mu wierzy ze dal by sie pociac a ty majstrze nie obrazaj nas bo jeden jiz byl na rozmowie za takie odzywki w niedlugim czasie bedzie i kolejny

@Mam już dość

Za taką wypłate nie ulozysz sobie życia, chwile tam bylem to widzialem, facet pracuje za smieszne pieniadze jako jedyny zywiciel rodziny. Aby zapomniec o tej beznadzieji starsi piją. a mlodzi palą, jak u was robilem to trawe duzo ludzi paliło w łazience.

DR JOINT
@&

jak w tej armatorze sama patologia robi a Wy (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo a pozniej bedzie płacz.

Tak tu jest.
@DR JOINT

Dokładnie, jak w tej firmie robi człowiek z przypadku a nie profesjonalista, liczy sie tylko aby była sztuka i pracowała za niedużo więcej niż minimum. W profresjonalnych firmach np. lotniczych na odpowiedzialnych stanowiskach np. WSK Rzeszów, MTU Jasionka lub PZL Mielec aby zatrudnić kandydata musi przejść narkotesty i też ważna jest opinia policji czy nie ma wyroków i nie jest dłużnikiem. Tu jest inaczej, liczy się sztuka aby była wyrobna za troche więcej niż minimum. Mówiąc gdzie się pracuje nie jest podowem do dumy, bo to najgorszy pracodawca w rejonie. Dobrze że w pore odeszłem bo chcieli mnie zrównać z dziadami za 1700 - 1800 netto. A teraz refren: Się jara dziewczyno się jara chłopaku To czysta Marycha bez odoru maku Bez odoru wojny o (usunięte przez administratora) smaku Włoszczyzna Holandii o mistrzowskim zapachu Się jara dziewczyno się jara chłopaku To czysta Marycha bez odoru maku Bez odoru wojny o (usunięte przez administratora) smaku Włoszczyzna Holandii o mistrzowskim zapachu .

Majster

Jeszcze raz wam powiem- prawda jest taka, że jesteście w większości tępymi prymitywami i to, że pracujecie za takie marne pieniądze oznacza jedynie, że nikt wam więcej na rynku nie zapłaci, więc siedzicie i jęczycie jak totalne łajzy i tchórze. Cena rynkowa pracy jest taka, na jaką się godzą obie strony. Zgodziliście się na taką stawkę i teraz szczekacie jak kundle, bo jesteście zwykłymi frajerami. A najgorsze jest to, że takie kmioty jak wy się rozmnażają i niewinne dzieci muszą mieć takich pajaców za ojców. Jak się nie podoba i uważacie, że wasza praca jest warta więcej, to podpiszcie umowę z kimś kto za nią więcej zapłaci. Dlaczego tego nie zrobicie? Bo jesteście tchórzami, czy jednak nikt więcej wam nie zapłaci? W obu przypadkach proponuję zamknąć mordy

Odwaga
@Majster

Właśnie są tacy ludzie co nie potrafią się odezwać i wziąść co im się należy, Przychodzi taki byznesmen i da ludziom robote za marne pieniadze a oni jak to ciele podpisze, przełknie gorycz porażki i bedzie tam (usunięte przez administratora) no bo jak mowią gdzie pójdziesz. Ci co mieli odwagę już odeszli i wiedzie im się lepiej, ci co nie bali się ryzyka (prawie żadne) odeszli, Ci co niebali się zmiany srodowiska pracy, poznawania nowych ludzi w nowej pracy też odeszli ( ale dla niektórych to jest wielki problem, bo jak się odnajdę w nowym zakładzie jak nikogo nie znam, a tu już znam tomka, romka i innego ziomka). Na początku jak zaczynałem robić u was to myślałem ze ta produkcja jest trochę mniejsza, a tak napradę, sprzedaż idzie w milionach, aut z towarem duzo idzie, koniumtura na rynku jest, lecz wy z tego macie fige z makiem. Za stawkę jak w markiecie na noce w aluminium jebiecieee

Cosa nostra!!--$$$$
@Majster

Frajerow to masz w rodzinie. Kiepie. To raz a dwa. Dzeki takim pizdusiom jak ty. Co sie opierdalaja. Non stop. Podpierdalaja zwyklego pracownika o byle (usunięte przez administratora) Itd ale jak trzeba cos zalatwic zrobic dla brygady. Czy tez indywidualnie danego pracownika. To cisza. Paziu..wiec sklej (usunięte przez administratora) bo Ludzie w tym zakladzie zarabiaja tak a nie inaczej dzieki takim jak ty. Pajacom!!. Fakt wybrali tak i sie zgodzili. Na takie a nie inne warunki. Pracy i placy.

Wasyl
@Majster

Majstrze .Nie obrażaj pracowników którzy uczciwie pracują! Sam jesteś Kundlem który za ochlap donosi na własnych kolegów z osiedla.Skonczyles ledwo technikum wieczorowe!masz maturę?wątpię! Potrafisz tylko podpi........za parę srebrników jak Judasz kolegów sprzedać!masz dwie lewe ręce poza armatr. Byś zginą jak babka w Czechach!

Ktoś
@Wasyl

Zobacz ile osób popiera majstra. Dają łapkę w górę.

bakteria

snajper Moim zdaniem do tych wymienionych należy dodać jeszcze tych specjalistów od optymalizacji - Ci to dopiero porażka , są min. od pół roku ale jeszcze NIC nie poprawili . Zresztą co mogą np. poprawić dwie Dorotki które nie mają pojęcia o pracy na odlewni Chyba ze malowanie linii, kwadracików i wymyślanie karteczek do podpisywania przez robola trzeba traktować jak jakieś ulepszenie Bedę bronić kierowników , a to dlatego ze przez takich jak wymienieni w obu postach to nic nie mogą zrobić tylko muszą wykonywać ich polecenia które są po prostu durne Czy te codzienne spotkania nie sa durne ? , co z nich wynika ? co wnoszą ? co zostaje wykonane . Gdyby ktoś mądry sie temu przyglądnął to by rozpirzył tych mówców którzy czują sie chyba jak cezar przemawiający do legionów Cały czas podsyłają nam ludzi którzy w ciagu 3 lat zmienili przynajmniej 5 pracodawców , ale żaden nie miał do czynienia z glinem . Niestety dla firmy nie ma nic gorszego jak tacy co zostali wymienieni Czas sie zwijać z tej firmy

Miro

Jeśli macie taką "atmosferę rodzinna " jak na forum to współczuję.

nie jadlem torta

Ludziska, wiadomo co z socjalnym? Byla fama że bedzie. Torta w krakowie jedza bo dobre wyniki, rekordowa sprzedaż to chyba bedzie nie?

Rumun
@nie jadlem torta

Rekordowa sprzedaż na maksimum, rekordowe zyski bałwany (usunięte przez administratora) za minimum, czekają na podwyżki.

Mlody

Ktoś jeszcze tu pracuje ? Z tego co widzę to tylko zabawa. Kasa do ... każdy wie to i taka robota. Ustawiacze walą w (usunięte przez administratora) bo po co się wysilać . Z wyrzutem zmienia na przerwę i dalej telefon w ręce i byle do końca. Brak słów. Trzeba uciekać bo na tle takich jak bakteria to nawet przeciętni są najlepsi

bakteria

Majster Większego prymitywa jak ty (specjalnie z małej) to pewnie w firmie nie ma . Jezeli faktycznie jesteś na takm stanowisku to chyba tylko dlatego ze potrafiłeś sie wcisnąć w odbyt kierownikowi bez wazeliny Już niedługo ,może odejdą z tej firmy "frajerzy " i zostanie ci zapier...ać lub wrócić na swoje podwórko i kosić trawę i uważać zeby nie wdepnąć w g....no "Stanowisko" przewróciło ci we łbie

Szczęśliwy
@bakteria

Nie narzekać tylko robić nieroby. Bo koniec kwartału i zarząd nie będzie miał na premie dla siebie.

Serdeczny kolega

Jak tam z socjalnym

@Serdeczny kolega

Podobno od wypłaty socjalu chce sie wymigać PZU Mam nadzieje ze ZZ teraz już nie odpuszczą . Jak sprawe oleją to sie wypisuje :)

Minimum

Pracując w tej firmie wychodzi się jak Zabłocki na mydle. Orobisz się jak koń (jak trafisz na nieciewaką robotę, a są takie) a zyku minimalny.

Odwaga

Czytam to i się śmieje z was, byłem pracownikiem Armatoora, całe szczęście że już nim nie jestem i zachęcam tych co tak na tym forum dobrze piszą o sytuacji jaka jest w tej firmie żeby się zwolnili bądź szli na chorobowe Niech te darmozjady wezmą się za pracę a nie tylko wykresy i zyski firmy rosną kosztem pracownika. Nawet jak wam zapłacą z 30 prcoent wiecej to każą robić 50 procent wiecej, Już stosują te taktyki co inni janusze byznesu, Nnormy, chodzenie ze stoperami, sprawdzanie czy za często do WC nie chodzisz, sprawddzanie czy zespół 3 osobowy wykona pracę co jest dla 4 osób przeznaczona itp itd. Znajomy dobrze powiedział że by się w armaturze nie zatrudnił i wolał nie pracować i browary pod sklepem pić a nie się upokarzać taką pracą....... Już się nie mogę doczekać jak w Armaturze braknie ludzi do pracy bo dziadki pojdą na emerytury. Teraz 2.5 tys to ja zarabiam minimum w niecięzkiej pracy. Kochani bądźcie trochę odważni, nie bójcie się zmainy na lepsze, zróbcie jakąś zmianę w swoim życiu, Jak rozmawiam z ludzmi co też tu pracowali to ludzie nie żałują odejścia. Za stawkę mniejszą niż w markiecie, w aluminium na noce jebieciee.

Damp

Co siē dzieje na odlewni? Ponoć wszyscy z kierownictwa pouciekali. Zostali sami pracownicy

@Damp

A odlewnia "idzie" - jeszcze tylko mistrzów wysłać na wolne :) Należy wyciągnąć wnioski :)

wirus

I wszystkich ustawiaczy, piecowych

URSUS

PIP na zakładzie prowadzi kontrole. Znowu ktoś uprzejmie doniósł. Ciekawe kto?

Były pracownik linii grzejnika

A kto mnie widział w poniedziałek w Armatoorze? :D Byłem oprowadzany po zakładzie (na mechanicznym) z dwiema panienkami i jednym gościem. Pracowałem tam kiedyś na linii grzejnika i tak mnie ciekawiło, jak to teraz wygląda, że wysłałem CV i mnie wezwali! :P Nic się nie zmieniło, jeszcze większy (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.... Same nieroby na hali, niespieszne tempo pracy, nic dziwnego że kasa taka marna.... Parę znajomych mord po tych ponad 10 latach się poznało... :P Ale pozdrawiam wszystkich, bo pewien sentyment do tamtego miejsca mam, spędziłem tam trzy lata, była to moja pierwsza praca! :D

Były pracownik linii grzejnika
@Były pracownik linii grzejnika

Sorry, to był czwartek, nie poniedziałek! ;)

llk

??? Góral wraca???

Wrozka
@llk

Tak do Zakopanego

Alu
@Wrozka

Po kiego On tu był już z pięć razy i zawsze obciach

Malarz
@Były pracownik linii grzejnika

Ja Cię widziałem. Pozdrawiam

Mechanik
@Malarz

Ja też

Hee Ostatnio doszły mnie słuchy ze wielki nie spełniony brygadzista z A zmiany na grzejniku lata ludzi stresuje i podpierdziela do kierownika

denuncjator
@anonymous

jeśli to ten, co sądzę, to on OD ZAWSZE podpier...lał, choć z pisaniem i czytaniem ma problemy.

@anonymous

Kogo nazywasz kierownikiem :)

Niepisaty
@bakteria

Gdybyście robili uczciwie nikt nie musiałby was podpier.....

Robak z odlewni

Na odlewni a teraz na wydz.mech. panie od 5 S mierzą czasy pracownikom, mistrzą. Chodzą za nimi krok w krok, stoją ze stoperem po 8 godz. i stresuja ludzi. Ja mam dla nich propozycję. Zmierzcie czas pracy temu pajacykowi, który jest kierownikiem laboratorium, którego nie ma i nigdy nie bedzie. Tak przez całe 8 godzin stańce ze stoperem i zapisujcie co on robi. Może wreszcie ktos się weźmie za niego, bo oprócz robienia wiatru na odlewni to gość nic nie robi. Jak długo to będzie trwało.

Zadowolony
@Robak z odlewni

Tylko jedna mierzy czsy bo drugo za niemogla gadajo ze na dluzszy czas i niech idzie tak zostanie Amen

A teraz jest milczenie
@Zadowolony

To się stało modne w każdym zakładzie, roboliwi dokrecić śrubę, podkręcić maszynę, zrobić z niego taniego wyrobnika bez godności, ograbic go, zmusić do niewolniczej pracy, niech tyra a jak padnie i klęknie i sie przekreci na jego miejsce przyjdzie inny tańszy z Ukrainy. Ci normiści od czasów to jak ich widywałem w innych firmach to dostawałem kurwicy.... w obecnej firmie też mnie mierzą co ile czasu zajmuje. Dawneij była solidarność, strajki i protesty, A teraz jest milczenie, podkulanie ogona, i godzenie się na wszystko... młody ma jaja w tym zakładzie jak zobaczy ten cyrk to przy pierwszej lepszej okazji pryska......

Nimetowiec

Gościu Tobie się coś pomyliło. Po pierwsze ta pani co mierzy czas i "optymalizuje" procesy na odlewni, maluje linie to nie jest Dorota tylko Karolina. Druga Pani od 5 S to Kasia (I nie sekretarka). Robisz zamieszanie.

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)