Tomix F.H.U. Tomasz Stępień

Nisko

Opinie o Tomix F.H.U. Tomasz Stępień

?:)?

Nie zgadzam się z poprzednią opinią, wprawdzie okien nie wymieniałam ale remontowali mieszkanie, nic nie nie można zarzucić poza tym, że są zapracowani, bardzo sympatyczni, pracowici i co ważne cenowo bardzo przystępni, ja osobiście polecam, jeśli ma się wielkie oczekiwania to i portfel trzeba znacznie poszerzyć:)

Dobry

Firmę tomix radzę omijać szerokim łukiem, okna i drzwi brane są od najtańszych producentów. Nie dość że do montażu nie używają poziomicy tylko wszystko jest brane na oko to w dodatku jakość pozostawia dużo do życzenia nie mówiąc o gwarancji która niby jest gdyż po montażu okien w zimie zamarzały mi zawiasy (serwisant z firmy od której biorą okna stwierdził iż zostały krzywo obsadzone) po wymianie problem się powtarzał lecz sympatyczny pan Tomasz za każdym razem olewał temat... Radzę wybrać inną firmę abyście wy nie mieli problemów

Zostaw opinię o Tomix F.H.U. Tomasz Stępień - Nisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomix F.H.U. Tomasz Stępień