Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski „MAT”

Grudziądz

Opinie o Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski „MAT”

Krystian

Może sie urawałem, ale googluje mat w internecie i nie wiem o co Ci chodzi ;D. Rozjaśnisz, co się dzieje teraz z firmą?

była pracownica

TY się Krystian z choinki urwałeś?

Zakład w upadłości,nie wypłacili ludziom pensji.Żeby nie płacić ludziom odpraw zaproponowali pracę w odległych o ok.150-200 km oddziałach,które już nie istnieją.

Restaurant

Witam, Mat jest spalony na rynku polskim !!! Szczególnie zakłady w Czerniewicach robią straszny syf !!! Podobno ledwo już kuleją i będą wszystko zamykać...Omijajcie MAT !!!

zazenowany

ja dostalem po 3 latach co mam zrobic?

poszkodowana

Omijajcie Hurtownie MAT szerokim łukiem,po paru latach od zakończenia pracy dostaje sie wezwanie do sądu!!!!PODSTAWA zatrudnienia to podpisanie umowy o współodpowiedzialności i weksla IN BLANCO!!!!

Zostaw opinię o Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski „MAT” - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski „MAT”