MrGarden Sp. zo.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o MrGarden Sp. zo.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.

Firma - Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.

07.06.2023 09:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

MrGarden jest częścią grupy Stelmet, będącej wiodącym producentem tzw. architektury ogrodowej. Naszym klientom oferujemy wyroby z drewna sosnowego i świerkowego, służące do grodzenia, wyposażania i dekoracji: ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków i wszelkiego rodzaju przestrzeni o charakterze rekreacyjnym. Wyroby spółki są dostarczane do klientów z całej Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w 2016 roku uruchomiliśmy naszą produkcję w nowoczesnym zakładzie, w Grudziądzu.

Jak wyglądały początki firmy?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

Nasz nowoczesny zakład powstał w ciągu 12 miesięcy, w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Grudziądzu. Uruchomienie produkcji było przedsięwzięciem wymagającym zaangażowania pracowników spółki matki oraz wsparcia władz samorządowych i specjalistów z różnych branż.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

Jesteśmy najnowocześniejszym i największym w Europie zakładem produkującym elementy architektury ogrodowej. Nasza firma wyróżnia się przede wszystkim dużą skalą produkcji i wykorzystywaniem najnowszej technologii obróbki drewna. W Polsce tego typu produkcją zajmują się zazwyczaj małe, lokalne tartaki, a my wykonujemy taką pracę na masową skalę.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

Jesteśmy firmą typowo produkcyjną, stąd 70% naszej załogi stanowią pracownicy obsługujący nowoczesne urządzenia i linie technologiczne obróbki drewna. W zakładzie posiadamy także urządzenia odpowiedzialne za przepływ masy surowca w produkcji. Zajmują się tym: operatorzy żurawi jezdnych, operatorzy ładowarek, operatorzy wózków widłowych i innych urządzeń służących do załadunku towarów i materiałów. Jak w każdej firmie produkcyjnej, opartej o nowoczesne technologie, istotną rolę odgrywają u nas także osoby odpowiedzialne za utrzymanie ruchu - automatycy, elektrycy, mechanicy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

W roku 2023 chcemy skupić się na podnoszeniu wydajności zatrudnionej kadry, poprzez wdrażanie nowych technologii, szkolenia i efektywne wykorzystanie umiejętności i kompetencji zatrudnionych pracowników. Nie wykluczamy jednak zatrudnienia nowych pracowników - w celu zwiększenia efektywności i wydajności na stanowiskach produkcyjnych, czy też w celu transferu oczekiwanych przez nas umiejętności.

Pionek
Pracownik
 Pytanie

I te działania podnoszenia wydajności polegają na zwalnianiu części kadry pracowniczej a obowiązkami tych zwalnianych obciążani są pozostali w taki sposób aby utrzymać tempo produkcji lub wykonać np. 80% dobowego zadania przypadającego na dwie zmiany za pomocą jednej, tam samym przy mniejszych nakładach finansowych. Tak się dzieje na większości stanowisk w tym zakładzie w chwili obecnej. Kadro nie tędy droga. Nie ma nic gorszego jak sfrustrowany, niezadowolony pracownik, którego wydajność będzie spadała proporcjonalnie do poziomu niezadowolenia z pracy. MrGarden dajcie tym pracownikom jeszcze coś od siebie np. 25%wynagrodzenia dodatkowo dla pracownika, który został i musi nadrabiać za tego zwolnionego. Nie ma nic bardziej dla niego motywującego jak jego wynagrodzenie. Na tym to właśnie polega to zwiększanie wydajności? Dokładanie pracy pracownikowi przy absolutnie żadnym dołożeniu do jego pensji? W myśl zrobić jak najwięcej i dać jak najmniej a bynajmniej nic nie dokładać. Wywiad wygląda ładnie jednak cały diabeł tkwi w szczegółach a tu już tak kolorowo nie jest od strony pracownika

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

Rekrutacje w większości dotyczą pracowników produkcyjnych, od których oczekujemy dużego zaangażowania w poznanie procesów produkcyjnych. Tak jak wspomnieliśmy, w Polsce nie ma zakładów produkujących wyroby na taką skalę, przy użyciu najnowszej technologii, więc to nasi pracownicy sami wdrażają i szkolą nowych pracowników. Sam proces rekrutacji zaczyna się od informacji o potrzebach, czy to w formie ogłoszeń, czy informacji w social mediach. Dział kadr analizuje przesłane CV i zaprasza wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne. Zazwyczaj na tym etapie uczestniczą już przełożeni potencjalnych pracowników. Staramy się zatrudniać osoby, które są otwarte na wyzwania i gotowe przyjmować wiedzę od swoich kolegów i przełożonych.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

Wdrożenie nowego pracownika jest dla nas bardzo ważnym procesem. Pierwsze dni pracy to przede wszystkim zapoznanie się z: mapą zakładu, zasadami poruszania się, ważniejszymi pomieszczeniami. To także czas, kiedy odbywa się cykl szkoleń BHP i instruktaży stanowiskowych. Każda nowa osoba ma przydzielonego doświadczonego pracownika, który pomaga jej poznać obowiązki na danym stanowisku. Ten pierwszy etap trwa zazwyczaj 3 miesiące i jest to typowy okres próbny. Pracownik poznaje wtedy zasady działania przedsiębiorstwa, a przełożeni poznają nowego pracownika. MrGarden jest firmą rodzinną i tak też staramy się podchodzić do naszych pracowników.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

Jeżeli po pierwszych trzech miesiącach pracownik pozostaje w firmie, to nadal uczestniczy w szkoleniach. Jeżeli zajdzie potrzeba zorganizowania szkoleń zewnętrznych, to w takich przypadkach wspieramy się firmami specjalistycznym, bądź szkoleniami przeprowadzanymi przez specjalistów z zakresu używanej przez nas technologii. Każdy pracownik może zawsze liczyć na wsparcie kolegów i przełożonych. Zwracamy uwagę na to, żeby relacje pomiędzy pracownikami były oparte na pozytywnych wartościach i były zgodne z zasadami etyki.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Zarząd Spółki MrGarden Sp. zo.o.ikona wywiad

MrGarden to firma, która ma bardzo solidne fundamenty oraz jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o ogromnym potencjale. Naszym celem jest budowanie uczciwych relacji z pracownikami i dbanie o ich wzajemne relacje. Jesteśmy firmą, która jako pracodawca, zbudowała w Grudziądzu uznaną markę i krąży o nas opinia, że z jednej strony jesteśmy wymagającym pracodawcą, ale z drugiej doceniamy zaangażowanie i wydajność, za które płacimy godziwe wynagrodzenie. Tak też chcemy być postrzegani w przyszłości. Chcemy być firmą profesjonalną, ale też szanującą pracę zatrudnionych u nas osób i wzajemne relacje pracowników.

Pracownik
Pracownik

Firma MrGarden to firma,w której pracuję już kilka lat,co do wielu opinii przedstawionych w powyższej wypowiedzi odnoszę się pozytywnie, MrGarden to firma,która jako pierwsza podniosła wynagrodzenia pracowników do poziomu zadowolenia,w czasie dużego natężenia pracy wypłacane nadgodziny i premie były bardzo duże, obecnie bardzo duży nacisk kładzie się na relacje między zespołem zarządzania a pracownikami, bowiem przez pewien czas sfera tą była zaniedbana, obecnie bardzo się poprawiło, prawdą jest również fakt, że docenia się zaangażowanych w pracę pracowników,tu wielki ukłon w stronę dyrektora firmy, bardzo duże zainteresowanie i pomoc że strony obecnego kierownika produkcji, dziękuję i pozdrawiamPytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w MrGarden Sp. zo.o.?

Yyy Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

1 6-14

TJ Nowy wpis
Inne
@Yyy

Nie bardzo rozumiem. Dwie zmiany czy pracuje się całą dobę i są nocki? Taka informacja mi się bardzo przyda.

Yyy Nowy wpis
Kandydat
@TJ

Praca jest od godz 6 do 14 i tak codziennie. 3 zmiany to tam były kiedyś. Jednak później po okresie pandemii, zrobiło się duzo dużo mniej pracy.... Zresztą o zwolnieniach w setkach osób pewno słyszałeś... Teraz nawet na staż przyjmuja

Tyr Nowy wpis
Pracownik
@TJ

Zmiana jest jedna od - praca od 6 do 14

Pracownik
Były pracownik

Jestem byłą pracownicą tej firmy,powiem wprost, było tu kiedyś fajnie,była praca, motywacja i całkiem nieźle się zarabiało. Czas, który tu spędziłam wspominam dobrze,wiadomo, że pieniędzy za darmo nigdzie nie dadzą, jednak trochę się sypnęło w tym naszym starym, poczciwym Gardenie,największy problem, odwieczny w tej firmie to brak organizacji pracy, decyzyjności kadry kierowniczej,brak programu motywacyjnego dla dobrych pracowników,jak szła robota to jak wszędzie dawaj dawaj wszystko pasowało, jak za dwa dni kogoś j....o,to na wszystkich maszynach szukali kto milimetr zgubił, wyrób miał iść w najlepszej klasie,a decyzja majstra - materiały z mulu,z odpadów przywieźli, ale rób, czyść,wybieraj, przecież się nadaje,jak zlecenia szły to na łeb, na szyję byle dużo,byle szybko,no to co się dziwić, że to walnęło, afery ze zwolnieniami też były różne, można było to inaczej załatwić, ale po co, przecież to tylko ludzie z produkcji,a tych zawsze można wykorzystać i wymienić,prawda, niektórych to mi nie żal,bo sami sobie wilczy bilet kupili,kolejna rzecz, która mnie odrzucała w tym zakładzie,to wieczne plotki, odgadywanie wzajemne,a kto na tym korzystał, tylko góra i co za to dostaliście,wykopali was w pięknym stylu,bez oglądania się wstecz.Dzis powiem tak,mam fajną pracę, kontakt z klientem,używam słów kluczowych takich jak, proszę, dziękuję, miłego dnia, jestem zadowolona w swoim miejscu pracy, ciągle jestem dobra w tym co robię,nie słucham naokoło plotek i zdań w stylu ku...a,zjeb....y materiał,nie muszę w szatni damskiej! wysłuchiwać żalów, narzekania na mężów, ojców i kochanków,albo być świadkiem jak trzy panie zgrywają przyjaciółki,a wystarczy że jedna odejdzie to już jazda, ogólnie podsumowanie,w pracy źle nie było,kto chce niech pracuje,kto chce niech się zwolni i szuka nowego zajęcia,tak to już działa, słowa podziękowania i pozdrowienia dla Pana Wojtka, naszego kierownika produkcji , dla Mateusza H., naszego majstra, trzymaj się Matti,i w końcu te same dobre słowa podziękowania dla Pana Karola O.naszego dyrektora, Panie Dyrektorze, cokolwiek się zdarzyło w tym zakładzie, zawsze był Pan pomocny ludziom,a to dlatego, że sam jest Pan wartościowym człowiekiem,w pewnym momencie kiedy mnie Pan zdetronizował, nie podobało mi się to, ale dziś dziękuję za te lekcję,ja swoją piłeczkę odbiłam, nadal jestem dobra w tym co robię,Panu też życzę zdrowia i powodzenia,niech Pan utrzyma ten zakład,bo tylko góra z górą się nie zejdzie, dziękuję za współpracę i wspólny czas, mimo wszystko więcej było tam dobrego,

XX
Inne

hej, na ich stronie widnieje oferta na automatyka, ktoś może orientuje się czy te ogłoszenie jest w ogóle aktualne? napisali jedynie w ogłoszeniu czego wymagają...a ktoś napisałby jakie warunki finansowe są w stanie zaproponować automatykowi? na socjal u nich można liczyć?

Potencjalny nowy pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się czy nie aplikować na wózkowego/magazyniera. Jaką pensję firma proponuje i czy pracownicy dostają podwyżki, oczywiście jak zasłużą ????

3
 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MrGarden Sp. zo.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MrGarden Sp. zo.o.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Podejście kierownictwa do pracowników jest takie jak powinno być, kierownik produkcji pan W. bardzo spokojny, ogarnięty, majstrowie ok, obecnie na prowadzenie wysuwa się brygadzistka J., bardzo dobra zmiana w jej przypadku, co do brygadzistk I.raczej notowań zbyt wysokich nie dałabym, panie z kontroli jakości w miarę, chociaż A.raczej w dół niż w górę,,w tym przypadku zapowiadało się lepiej a jest jak jest, panie z działu kadr bardzo miłe,rzetelne,i kompetentne, co do pani B.powiem tak, wykształcenie jest,kompetencje są, empatii brak,

1
Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracy wykonywanej przez pracowników w czasie wysokich upałów

1
Andrzej ( diabeł )
Były pracownik
@Pracownik

Zacznę od tego, że jeśli coś komentujesz to nie bój się podać kim jesteś, a nie anonim. Co do dyrektora K to spoko gość ale jut kierownik siwy, a raz farbowany (celowo z małej litery) pan Wojtek to fałszywy typek, a o Pani BB lepiej się nie wypowiadać!!!

1
QP
Inne
@Andrzej ( diabeł )

A poza kierownictwem? Są osoby z którymi fajnie się pracuje i można się dogadać? Nie kopią tu pod sobą dołków? No i ciekawi mnie jeszcze, bo rozglądam się za pracą, czy dobrze na ten moment tu z zarobkami?

1
Pracownik .
Pracownik

Cała ja.ja pamiętam czasy gdzie ta firma dopiero się uczyła 6 lat temu.wiec dużo wiem.ale co do dyr.K pamiętam jak tu przyszedł.to człowiek któremu należy się naprawdę szacunek .masz rację najlepszy dyrektor w mieście.

1
Agnieszka
Kandydat
@Pracownik .

Dużo osób chwali dyrektora, a powiesz jakie ma on podejście do tematu podwyżek? Czy pracując tu 6 lat masz umowę na stałe? Jeśli tak to od jakiego czasu?

1
Zosia 1234
Były pracownik
@Agnieszka

Umowa na stałe należy się pracownikowi po 33 miesiącach łącznej pracy na czas określony , wynika to z kodeksu pracy. Także jeżeli pracuje już tam łącznie 6 lat ,to masz już odpowiedz. W Gardenie dobrze zarabiali . Pracowałam tam kilka lat i zarobki były bardzo dobre.

Misia
Kandydat
@Zosia 1234

Jakiego rzędu to kwoty były? Mówisz tylko o pensji zasadniczej czy premie też były na bardzo dobrym poziomie? Za co w ogóle dodatki można dostać?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma MrGarden Sp. zo.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik
Pracownik

Nie potrafię zrozumieć waszej złośliwości i bezowocnej tyrady,po co to Wam, dlaczego tak bluzgacie na siebie i na ten zakład, przecież spędziliśmy tu mnóstwo czasu, zostawiliśmy trochę serca i nerwów też,ale patrząc z perspektywy czasu można powiedzieć, że było fajnie, czasem było bardzo wesoło,wiadomo, że w każdej pracy są jakieś nerwy, spięcia ale to był specyficzny klimat. Pozdrawiam serdecznie majstrów, którzy jeszcze zostali, pozdrawiam serdecznie Pana W. naszego kierownika,jak czas pokazał dobry z niego chłop,dał radę,no i oczywiście szacunek dla Pana K. naszego dyrektora,niech sobie każdy mówi co chce,ale tak jak Pan K. zasługuje na szacunek to mało kto,ale trochę trzeba przeżyć i mieć w głowie coś mądrego żeby móc takie zdanie mieć, cokolwiek czas pokaże, dziękuję Panu za każdą pomoc jaką mi Pan okazał, pozdrawiam

Ktoś
Były pracownik

No i w końcu góra zobaczyła jak pan T…z pod majstrówki pracuje myślał że jest nie tykalny, ale niestety pomylił się co do tego…skończyło się latanie do majstrówki na ploty i skończyło się przesiadywanie w ubikacji 10 razy dziennie, chyba w końcu ktoś z góry to docenił ???? trzeba było się wziąć za robotę to może by nie zwolnili, a nie za ploty bo o sobie nic nie powiedział ale o wszystkich wiedział wszystko, no i kara boska dosięgła…tam przyjdzie jeszcze pora na resztę takich pracusiów co nic nie robią tylko stoją i gadają godzinami zamiast się za uczciwą prace wziąć

Pracownik
Pracownik
@Ktoś

Mądry człowiek Einstein powiedział kiedyś, że w życiu pewne są dwie rzeczy, wszechświat i ludzka głupota,ale to pierwsze trzeba było odkryć i poznać żeby mieć pewność, pozdrawiam

Pracownik.
Pracownik
 Pytanie

Z tego co widze nastały ciężkie czasy.nie jest łatwo i dyrektorowi tez i pracownikom.pracujemy bo pracujemy.inne zaklady nie maja tez kolorowo.beda raczej zwolnienia niż rekrutacje.zwolniono starych sprawdzonych pracowników wiec po co mowa o rekrutacji nowych?a zanim sie przyucza to minie sporo czasu.zarobki prawie zrownaja sie z najnizsza krajową.od stycznia 27.50 a u nas podwyżki nic.roboty malo bo oszczednosci.za to materiału leży sporo.wozkowy jak pojedzie to ginie na pol godziny.nie ma dobrej relacji brygadzista-pracownik.skoro brygadzista połowy nie wie.

Cała Ja
Pracownik
@Pracownik.

Witam, pozwólcie, że wyrażę swoje zdanie, rzeczywiście teraz w naszej firmie jest trudna sytuacja,mamy świadomość, że mogą przyjść kolejne zwolnienia, sytuacja ekonomiczna wielu firm jest trudna,to z kolei przekłada się na nas pracowników, wiemy również, że przeważnie najpierw odchodzą pracownicy najniżsi statusem,ale miejmy też świadomość, że pracujemy w dobrej firmie,która pod względem finansowym zawsze dbała o pracowników, pamiętam taki Garden,w którym dużo się działo, dużo się pracowało, można było wypić kawę przy stanowisku pracy i majstrowi to nie przeszkadzało bo robotka i tak szła, pamiętam taki Garden, kiedy po kolejnej nocce wychodziło się kilka minut przed pełną godziną i mijaliśmy się w drzwiach z panem kierownikiem i żadnych afer z tego nie było, pamiętam taki Garden, kiedy dyrektor robił obchód po hali i kłaniał się nam, pracownikom, fajnie było, dziś wiele rzeczy się zmieniło, ale tak szczerze mówiąc,to my sami wiele rzeczy zepsuliśmy,ale jedno się w Was,kochani nie zmieniło,tą ciągła walka o ogień,to ciągłe obwinianie kogoś,a to wozkowy,a to brygadzistka a to ciotka,a to wujek i tak w koło Macieju, drogie Panie czy wy wiecie, że nie przestajecie marudzić i narzekać nawet na chwilę, nawet w drodze do bramki tylko jazgot i plotki,nic więcej,od roku nie słyszałam, żeby któraś z was powiedziała, że przeczytała fajną książkę,że wypiła gdzieś dobrą kawę, tylko narzekania,a ja powiem tak, różnie tu było ale cokolwiek się stanie to była nasza firma,to było nasze miejsce, gdzie wygrali najlepsi,a Panu Panie Dyrektorze dziękujemy, że był i jest Pan z Nami,bo jesteś Ka...l najlepszym dyrektorem w mieście

5
Marika
Inne
@Pracownik.

Ojej, a ile już pracowników zostało zwolnionych? Czyli stara gwardia jest zwalniana na poczet nowych, którym stawka będzie proponowana mniejsza?

Pracownik
Pracownik
@Marika

Bo starych pozwalniali a następcy się nie wyrabiają

Adam
Inne
@Pracownik

Pewnie dlatego że się jeszcze dobrze nie wdrożyli. Ale napisałeś wcześniej że roboty mało to dziwne że się nie wyrabiają. Został ktoś ze starszych pracowników żeby szkolić nowych? Pracodawca karze to robić?

Ta
Były pracownik

Z punktu widzenia byłego pracownika zakładu mogę powiedzieć że są zakłady poza Gardenem które naprawdę dobrze płacą i pracuje się bezstresowo. I gdyby była możliwość powrotu do Mrgarden to na pewno bym z niej nie skorzystała. Teraz w końcu pracuje w firmę w której Lider potrafi wytłumaczyć jak coś zrobić bo wie jak to zrobić . I normalnie mogę wziąć wolny dzień w pracy bez proszenia się. Najlepsze lata pracy Mr Garden skończyły się gdy odszedł Mistrz Kopijka.

Pracownik
Pracownik
@Ta

Nie wiem kim jesteś ale zgadzam się,A. Kopijka to był naprawdę mądry gość, stworzył brygadę, która była dobra,ale niestety,ci którzy przybyli po nim zj.....li robotę i zostały zgliszcza,tak to jest jak ktoś nie ma serducha do roboty, ci, którzy byli przez K. nauczeni dają radę , jeden z naszych nawet został majstrem ,co do reszty się nie zgadzam, że w Gardenie tak źle,tak pod górę robią, ludzie sami zawinili,tu było spokojnie i fajnie,ale wolność nie jest dla idiotów

Krystyna
Inne
@Ta

To ile płacili w tym zakładzie? Czyli tutaj stawki są w ogóle nierynkowe, czy jednak nie wybiegałbyś aż tak daleko? Co do bezstresowej pracy, tutaj jest nerwówka, tak? Są jakieś wysokie normy do wyrobienia?

Krystyna
Kandydat
@Pracownik

Czyli co, kiedyś w firmie było lepiej? Napiszesz coś więcej na temat tego, jak ci się aktualnie pracuje? Co myślisz o wynagrodzeniu? Czytałam, że jakieś zwolnienia się posypały, czemu? Dopytuje, bo nie znam firmy, a mój tata chce złożyć tu CV.

Artur Nowak
Były pracownik
 Pytanie

Po pierwsze nie jestem anonimowy, jak wielu z Was! jak już, chcę się wypowiedzieć to pod swoim nazwiskiem! Bo prawda, zawsze wyjdzie na jaw! Ja nie mam żalu,po czterech latach itd,dobra wypłata! ale jeśli, dla kogoś liczy, się tylko hajs! Dla mnie też, jest ważny, ale organizacyjne tego nie pociągnęli! zero odzewu do ludzi,brak komunikacji! Mistrzówka-pracownik!... Jeśli, przyjeżdża wózkowy i mówi,Ci co masz robić!to normalne nie jest!, Andrzej! pozdrawiam Nie rozumiem,też tej sytuacji, skoro nas zwolnili, to czemu nikt nie potrafił,z nami pogadać! tylko idzie do kadr! Jeśli oni,w majstrówce mieli (usunięte przez administratora), bo tak było! to później,czego się spodziewają?! Szanuję pana Karola! bo kilka razy, nawet paliśmy papierosa, ale to nie tędy droga, zwalniają starych dobrych pracowników! bo zostały same (usunięte przez administratora) ????????????

13
Małgosia
Były pracownik

Czytam te wpisy osób zwolnionych - jak dzieci płaczą. Normalna sprawa jest duża produkcja zatrudniają - jest mniejsza zwalniają. Ja nie pracuje już od roku i wszystkim tylko powiem wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Jestem teraz w innej firmie i z perspektywy czasu widzę że MrGarden naprawdę nie był zły.

Pracownik
Pracownik
@Małgosia

Z perspektywy osoby wciąż pracującej w tej firmie,wiem, że Mr Garden nie jest zły, pozdrawiam

1
anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Zosia
Były pracownik

Teraz firma płaci odprawy także wsio ryba ile zwolni ludzi. Mogą nawet 40 stu zwolnić. W tamtym roku trzymali się zasad nie przekraczając 30 osób.

Krystyna
@Zosia

Czyli nie ma nawet liczyć na jakieś nowe oferty pracy od firmy? :/ Co myślisz, nie wyjda jeszcze na prostą?

Zosia
Były pracownik
@Krystyna

Na tą chwilę na pewno nie będą przyjmować , prędzej zwalniać..... A czy wyjdą na prostą tego nikt nie wie. Kiedyś tam się dobrze pracowało , przede wszystkim ,bardzo dobrze płacili . Atmosfera też była ok.

pozdrawiam...byly
Pracownik
 Pytanie

Czy to prawda że dzisiaj poszło mnóstwo zwolnień?

ptyś
Inne
@pozdrawiam...byly

łącznie 28 osób

Pracownik
Pracownik

Szanowny Panie Mariuszu , korzystając z gościnności forum chcielibyśmy podziękować za współpracę i zawodowe wyzwania wspólnych pięciu lat, jednocześnie życzymy zdrowia i dalszego rozwoju zawodowego. Pracownicy produkcji z hali H-4,. Siema Mario

Pracownica
Były pracownik
 Pytanie

Brakuje wozkowych a zwalniają?no Jan..druga sprawa sa zwolnienia fakt.ale moze zamiast zwalniac dobrych pracownikow np.gwiazdki z majstrowki to dac inne stanowisko pracy?chetnie zobacze Justyne czy Ize na czopiarce czy pakowaniu.Marte kiedys tak potraktowano.mozna?mozna.

Pracownik
Pracownik
@Pracownica

A ja byłam i na czopiarce,i na pakowaniu,jedna i druga fajna rzecz, wyjaśnię, też, żeby nie było, też normalnie się uczyłam

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Jak to jest mozliwe w zakladzie produkcyjnym zeby byly oszczednosci na pradzie.no jest to nader nienormalne.przeciez kazda maszyna pobiera prad a drzewa lezy pelen plac.z powodu oszczednosci pilarze z miotlami chodza i to jest juz ok.smieszne co tu sie dzieje.faceci chodza z miotlami a kobiety zbijaja ploty 150 i musza wykonac norme.kto takie pomysly ma?wozkowych z powodu oszczednosci paliwa zabieraja i ich ubywa a material ma byc i juz.material coraz gorszy a norma ma byc.czyje to pomysly?wozkowy M.i S.jak ostatnio pojechali to zgineli na 20min.co czesto sie im zdarza i nikt tego nie widzi.jadac do pracy u nas na zakladzie ciemno ze noge idzie zlamac a u sasiadow Sits czy Limito widno a kryzys ten sam przeciez.czy to jest powazne?jak od razu moze nie byc pracy w zakladzie gdzie na przetarcie czeka tyle drzewa.no jak?sadze ze dzialania celowe byle ludzie mieli pod gorke.kiedys milo sie tu pracowalo a dzis zupelnie inna atmosfera.8 godz.na miotle i dziwne pomysly kadry.

Iza
Inne

Jaka jest sytuacja, pojawił się nowy klient i macie pracę, czy dalej przestoje i fachowcy muszą zamiatać? Widziałam starszą ofertę dla planisty produkcji, stawka miesięczna 3,900 brutto. Nie wiadomo, czy będą jeszcze na takie stanowisko zatrudniali?

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w MrGarden Sp. zo.o.?

Pracownik
Pracownik

Co tu gadasz o tych wozkowych, niektórzy szybcy zostali ....... nawet majstrem,nie robię sobie jaj!

1

Zostaw merytoryczną opinię o MrGarden Sp. zo.o. - Grudziądz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MrGarden Sp. zo.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy MrGarden Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MrGarden Sp. zo.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 34 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy MrGarden Sp. zo.o.?

    Kandydaci do pracy w MrGarden Sp. zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MrGarden Sp. zo.o.
Przejdź do nowych opinii