AWD

Opinie o AWD

Joanna

@Waldi dalej jesteś pracownikiem AWD? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy. Piszesz, że firma jest ok. Mógłbyś powiedzieć dlaczego? Poleciłbyś innym pracę w niej? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które są zainteresowane pracą w AWD i szukają opinii na temat firmy jako pracodawcy.

34rt

@hihi zauwayzlem ze to standardowe rzeczy sa ktore znajda sie w systemie socjalno- benefitowym ale z tego co widze to coraz wiecej firm to ma w swojej ofercie podobnie jak to jaki rodzaj umowy jest oferowany ake dobrze przynamniej wiaodmo na co mozna liczyc

Waldi

Firma ok

ANONIM

SPOKO FIRMA NIE NARZEKAM

Zostaw opinię o AWD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWD