Firma Produkcyjno-Handlowa CHOL-BUT Szymczak Bogdan

Grudziądz

Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa CHOL-BUT Szymczak Bogdan

kokosanka555

Chcialam wszystkich przestrzec przed tym zakladam pracy(tak naprawde to oboz Apracy). Ludzie tam pracujacy to niewolnicy,pracowalam tam jakis czas i sama sie zwolnilam. Osoba ktora tam nadzoruje prace powinna sie zatrudnic w obozie jako KAPO a nie na szwalni. Facet malo ze wchodzi wlascicielowi w d.....e bez masla to jeszcze staje przy kobietach ktore szyja na maszynach i mierzy im czas,bo jak twierdza calu czas za malo schodzi pracy. Nie ma mowy o jakim kolwiek dniu wolnym nawet jesli ktos ma umowiona wizyte u lekarza czy dziecko jest chore. Tam panuje totalny MOBING,i naprawde wsztstkich przestrzegam przez tym pseudo zakladam pracy. Pozdrawiam forumowiczow.

franek
@kokosanka555 25.02.2016, 17:23

Dokładnie tak jest . Potwierdzam

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa CHOL-BUT Szymczak Bogdan - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa CHOL-BUT Szymczak Bogdan