PWC "ODRA" S.A.

Brzeg

Opinie o PWC "ODRA" S.A.

Aneta

@Hyhu - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w PWC ? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

Aneta

@Pola - udało Ci się uzyskać odpowiedź na pytanie? Skąd sugestia, że firma miałaby nie prosperować? Wszelkie informacje na temat aktualnego stanu firmy będą bardzo pomocne w weryfikacji wątków na forum.

Pola

Co z tą Odrą. Dyszy jeszcze

Upainiec

Ponoć wycwanili się i upaińców ochoczo do roboty przyjmują.Polaczków już nei chcą bo nei robią po 12 godzin na dobę za pół darmo jak murzyni ze wschodu

Hyhu
@Upainiec 18.04.2017 09:19

Nastepny, ktory mysli, ze Ukraincy to za poldarmo robia... ciekawe.

Aneta

Obecnie firma szuka osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Co możecie poradzić aplikującym? Jak wygląda praca w tym charakterze?

ktos

pracowalam tam 23 lata i zaluje potraktowali jak smiecia karkoszko

AM

Witam, wie ktoś może jak się robi ten biały karmel do chałwy?

niepokorny

witam od lat jadłem chałwe nie wazne jaki smak,ale była super teraz to takie samo g,,no ,jak te z marketu dziadostwo ,niedałbym miana chałwy tylko jakiś produkt uboczny,płakać sie chce jak mozna było spiepszyc taką chałwe nie byla sobie równej, ale pewnie chciwośc wyszych Swer w zadładzie to tyle

niezależny
@niepokorny 05.12.2016 16:44

Pisze się&quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Kolejny specjalista od chałwy. Fachowiec. I ekspert. 3 w 1.

lose

Hej, a wiadomo jaka panuje teraz atmosfera wśród przedstawicieli handlowych? Jest zapewniona co najważniejsze umowa o pracę, a oprócz tego odpowiednie szkolenia zawodowe, więc widać że w ten sposób chcą dbać o swoich pracowników. To dobry znak że się dobrze dzieje.

do pulkon

2.5 tysiąca ? ha ha ha brutto chyba i to po paru latach :D Na dzień dobry jeśli przyjdziesz z pośredniaka otrzymujesz minimalną jaka jest możliwa ... nie licz na premię ;D ponieważ musisz spełnić wiele warunków a to nie od Ciebie chodzi tylko wszyscy muszą się dzień w dzień wyrabiać :D Po paru latach będziesz mógł powiedzieć że zarabiasz 2500 tysiąca brutto czyli 1900 na rękę ;D pracując na 4 brygady piątek świątek i niedzielę fizycznie jak wół na starych maszynach :P

Vera

Co ze sprzedażą firmy? Czy cos wiadomo na ten temat ?

vvvvv

Tak ale sprzedaż nie odbywa się z dnia na dzień, trochę to potrwa firma musi pracować normalnie ,produkować i sprzedawać. Macie super trochę gorzej z administracją, nowy na pewno wymieni na swoją.

Ja

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

zzzz

No to spełnią się marzenia kilku z was, strasznie była krzywda jak Węgierek was kupił i wyciągnął z bagna, bo inaczej nie można tego nazwać

zzzz

bbbb

Chodzi wersja w poczcie pantoflowej że znowu nas sprzedadzą , może to i lepiej

Irena

Ta firma to skansen PRL-u a nie fabryka w tym roku się wycwanili zatrudnili ludzi z urzędu pracy jak leci (nawet dwoje cyganów było długo nie robili) kto podpiszę umowę o pracę na pół roku która jest pociągnięta pod kurs na obsługę kotłów parowych co i tak w rzeczywistości jest ci niepotrzebne . Płacą 11.50 brutto czyli 8 zł na rękę plus "premia" 13 procent ,pakiet socjalny 1000 zł podzielony na dwie pule święta wakacje no i zwolnić się nie możesz bo grozi ci zwrot kosztów szkolenia w wysokości misiecznej pensji , bezpłatne chorobowe to tyle na temat zatrudnionych z UP na kurs . Są także osoby zatrudnione przez agencję które podpisują umowę o pracę co tydzień i nie otrzymują premi ani pakietu socjalnego tylko dojazd busem mają darmowy , dobra alternatywa na chwilę przed znalezieniem sobie innej pracy. Lepsze zarobki mają starzy pracownicy do których i tak się już dobrali co mogli zabrali dużo osób z długoletnim starzem odeszło i zwalniać będzie się nadal. Organizacja pracy cytuję "pracuje się wszędzie" w mojej opinii [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym chcą zaoszczędzić kosztem ludzi tam gdzie powinno być 2 osoby najlepiej jak będzie 1. Suche fakty, czy się opłaca pozostawiam waszej opinii.

Natalia

Odradzam pracę za takie ochłapy .Smiech ile proponują .Szukają ludzi ale nie stety nik się nie zgłasza .Popytaj starych pracowników jezeli jeszcze nie uciekli do Skarbimierza .

dupa

Ha ha ha. Mineły już czasy zastraszania. Pomowienie. Ha ha

zaskoczona

To co ptaszki ćwierkały się sprawdziło, jest nowa kierownik , a tak naprawdę to stary Dyrektor zdegradowany z WCZ Z Otmuchowa zrobi z wami to co z Otmuchowem ,nie zna się na niczym porażka, ale ma u kogoś chody tylko za co??? i jak je zdobywa to się domyślcie

gorzkie rzale
@zaskoczona 12.07.2015 00:20

Po pierwsze jest to pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.przewidziana w art.Zniewaga 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst. Nie jesteśmy bezkarni siedząc za kawaia turą . A niedługo ktoś zapuka do drzwi .

prawnik
@gorzkie rzale 15.07.2015 11:16

Najpierw proszę się nauczyć języka polskiego proszę Pani. Następnie nie cytować paragrafów tylko je przytoczyć. Następnie trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieniu czynu zabronionego w internecie i wystąpić do administratora o udostępnienie numeru IP a to kosztuje. Więc nikt nie zapuka raczej.

sie

Jak się zmieni kierownictwo to będzie się działo, a już nie dług ptaszki ćwierkają

była pracownica

Wyroby są pyszne np. trufle, galaretka , chałwa mleczna , kamyki brzeskie pycha. Szkoda że w biedronce bywają tak rzadko. Cena jest super więc częściej powinni dawać na sklepy bo znikają jak świeże bułeczki.

BYŁY PRACOWNIK

JA ROZUMIEM ŻE KAŻDY Z NAS RÓŻNIE POSTRZEGA POJĘCIE WYNAGRODZENIA I DLA JEDNEGO Z NAS 1 ZŁOTY TO BĘDZIE AŻ JEDEN ZŁOTY A DLA DRUGIEGO TYLKO, DLATEGO TEŻ NIE NEGUJĘ TWOJEGO PODEJŚCIA (usunięte przez administratora) ZA TAKĄ PŁACĘ CIĘŻKO ZNALEŹĆ KOGOŚ DO KOPANIA DOŁKÓW A CO DOPIERO HANDLOWCA, DOBREGO HANDLOWCA........ (usunięte przez administratora)

wesołek
@BYŁY PRACOWNIK 17.03.2015 21:33

Nie przesadzaj niektóre wyroby Odry są smaczne i trochę żal byłoby się z nimi żegnać choć w sklepach ich ceny nie są najniższe.

DD

Na okrągło są ale do Otmuchowa tam się nie wyrabiają z zamówieniami przyjedz i się zatrudnij

ja

Proszę o ujawnienie opinii jak i zarobków na stanowisku P.H jak wygląda praca .Z góry dziękuję ..

pesymista

Chyba jednak nie będzie dobrze.Działy likwidowane jeden po drugim. Produkcja ledwo idzie. Z końcem listopada zwolnili wszystkich tymczasowych i od tamtego czasu żadnych przyjęć nie było. Przejęcie było zdecydowanie "wrogie" i celem było wykończenie konkurencji...

?

wykorzystywaniem pracowników małopłaceniem i oczywiście zwalnianiem

@ 26.08.2013 20:06
wykorzystywaniem pracowników małopłaceniem i oczywiście zwalnianiem

przyjmuja do laboratorium. Jest tam coraz więcej ludzi i maja dobudowywac pomieszczenia, bo się nie mieszcza juz i nie maja gdzie siedziec. Takbo tam się tylko siedzi.

obecny pracownik 2

Po przejęciu firmy to już jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , plany nie do wyrobienia, o premii można zapomnieć, atmosfera stresująca, brak szacunku dla pracowników, liczą się jedynie ci na wyższych stanowiskach, mogliby od nich zacząć tą słynną restrukturyzację.

kociol

Teraz będą odstępstwa.Umowy będą na czas określony,zarobki marne.Dlaczego?A dlatego że macie nowego właściciela czyli ZPC Otmuchów.Zapytajcie tamtych ludzi jak zarabiają i czy mają często wolne weekendy.I pewnie bea zwolnienia wieksze niż myślicie.

cierpliwy

No i musisz liczyć się z tym, że w PWC na umowie na czas określony możesz spędzić kilka lat. Taka tradycja. Ale oczywiście są też od tego wyjątki.

as

Jeżeli nie posiadasz żadnych ambicji zawodowych, ani też nie zależy Ci na własnej godności, to jest praca w PWC ODRA SA może być dla Ciebie wymarzoną.

Zostaw opinię o PWC "ODRA" S.A. - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PWC "ODRA" S.A.