Izyda Nowy wpis

Jak wygląda kwestia przerw przy pracy na kasach? Nie ma z tym problemu?

Zbulwersowana! Nowy wpis
Klient

Nie polecam, robić zakupów przy kasach samoobsługowych w Kauflandzie na bramkach stoi wielkie babsko, które traktuje klientów jak złodzieji, mianowicie skasowałam zakupy i schowałam do torby, wołam panią bo skasowałam towar i kasa ustala , wołam żeby mi pomogła bo nie wiem co dalej (pierwszy raz na kasie samoobsługowej) pani podchodząc do mnie z góry nazwała mnie (usunięte przez administratora) i głupio pytała gdzie mam zakupy, po czym kolejny raz powiedziała że ukradłam, odparłam że skoro wołam panią o pomoc to nie miałam zamiaru kraść! Nie zamierzam tego tak zostawić i interweniuje z tą sytuacją u kierownictwa, a Pani życzę więcej epatii do ludzi i nie traktowanie wszystkich jak złodzieji!

Stan Nowy wpis
Klient

Ten sklep powoduje ogromne zagrożenie Korona wirusem przez zamykanie szlabanów na wjazdach na plac sklepu. Aby wjechać na plac sklepu trzeba nacisnąć guziki, aby podnieć szlaban i wjechać na teren i wyjechać z niego. Setki kierowców potencjalnych nosicieli wirusa korzysta z tych przycisków, a potem dotyka rożnych artykułów spożywczych i tym samym roznosi wirusa. Zastanawiam się, czy bezmyślność kierownictwa tego sklepu nie powinna być odpowiednio ukarana. Trzeba zawiadomić Sanepid w Grudziądzu i złożyć zawiadomienie o popełnieniu zagrożenia zarażenia się wirusem.

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Kaufland w miejscowości Grudziądz? Czekamy na opinie od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Grudziądz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaufland