Roltrans Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Roltrans Group Polska Sp. z o.o.

andrusza

pracowałem w Roltrans'ie w latach 2006-2009.poza liderem i kierownikiem zmiany załoga była spoko.fajni ludzie i luzny klimat,ale zarobki nie powalały,normy były sporo przekraczane a nikt dodatkowo nam za to nie płacił.3zmianowy system nie stanowi problemu tylko wynagrodzenie na bardzo słabym poziomie.przy zwolnieniu zwiazki nawet palcem nie kiwły.ocena ogólna 2.pozdro

XXXXX

ALE TEZ TU O TYM PROCODAWCY WIADOMOŚCI , HMM HMM HMM. ZA DUZO.

Zostaw opinię o Roltrans Group Polska Sp. z o.o. - Konin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roltrans Group Polska Sp. z o.o.