Opinie o Rossmann w Konin Ignacego Paderewskiego 8

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rossmann, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Konin Ignacego Paderewskiego 8

Obserwator Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Pisze to na przykładzie też innych sklepów tej sieci. Do tego na prawdę słabe umowy a pracuje się jak na całym etacie, nocki gdzie powinni być od tego osobno zatrudnieni ludzie. Nieprzestrzeganie czasu pracy. Wynagrodzenie. Jednym słowem wielka firma - wielka kicha. Skoro firma Niemiecka, powinni respektować niemieckie regulaminy i tak dalej, a niestety są nieco "spolszczone" i funkcjonują słabo. Mam znajomych którzy odradzają pracy w tej firmie, i miejscach jak na Zatorzu czy właśnie w Galerii nad Jeziorem w Koninie. Jeszcze raz.. SŁABO!

Administrator

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Rossmann w miejscowości Konin, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Konin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Rossmann