Opinie o Rossmann w Konin Ignacego Paderewskiego 8

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rossmann, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Konin Ignacego Paderewskiego 8

Obserwator Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Pisze to na przykładzie też innych sklepów tej sieci. Do tego na prawdę słabe umowy a pracuje się jak na całym etacie, nocki gdzie powinni być od tego osobno zatrudnieni ludzie. Nieprzestrzeganie czasu pracy. Wynagrodzenie. Jednym słowem wielka firma - wielka kicha. Skoro firma Niemiecka, powinni respektować niemieckie regulaminy i tak dalej, a niestety są nieco "spolszczone" i funkcjonują słabo. Mam znajomych którzy odradzają pracy w tej firmie, i miejscach jak na Zatorzu czy właśnie w Galerii nad Jeziorem w Koninie. Jeszcze raz.. SŁABO!

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Rossmann w miejscowości Konin, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Konin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rossmann