Sport Direct

Konin

Opinie o Sport Direct

Aaadf

Najniższa krajowa plus premia za sprzedaż toreb i produktów komplementarnych

Gosia

Hej jak wygląda praca w tym sklepie? Jak z płaca?

Nnnam

Zatrudnijcie sprzątaczkę w tym sklepie, nawet ubrania uwalone są od kurzu.

Nizadowolony

Wielki syf brakujace buty do pary przy kasie czekasz 10 min zanim ktos przyjdzie nie polecam

NAJGORSZY SKLEP

JA KUPUJAC BUTY DOSTALEM DWA ROZNE ROZMIARY. GDY UDALEM SIE DO SKLEPU W CELU WYMIANY OKAZALO SIE ZE JEDEN BUT GDZIES ZAGINĄŁ NA MAGAZYNIE.. OBSLUGA JEST BEZNADZIEJNA BUTY SA WYSTAWIONE TYLKO NA SCIANKACH NIE MA OSOBY KTORA MOGLABY POMOC W DOBORZE BUTOW.

zażenowany klient

Warto zauważyć że rozmiarówka jak i personel w tym sklepie to porażka...kupując dziecięce buty, dostajemy damskie w tym samym rozmiarze i płacimy drożej. Nie ma opcji na jakąkolwiek dyskusję na ten temat z personelem, gdyż jest on co najmniej lekceważący, brak odpowiedzi na zadane z mojej strony pytanie był żenujący. Pani do której się zwracałam, odwróciła głowę i nie usłyszałam odpowiedzi. Gdy prosiłam o wymianę kartonika z butami na te które przymierzalam (wybrałam nową parę z zaplecza a nie przymierzaną z wystawy) dowiedziałam się że brak mojego rozmiaru który dopiero co wybrałam z wystawy do przymiarki. Radzę uważać przy zakupie bo ceny tej samej pary butów mogą być zupełnie różne, a personel obrażony jakby pracował tam za karę i z wielką łaską. Nie polecam z całego serca!!

gość

praca jedynie dla osob studiujących które chcą sobie troszkę zarobić...

kara

-grafik zmieniający się kilka razy w tygodniu to norma -często zdarza się "zmiana grafiku" dzień przed -prośby do grafików również nie są spełniane -codziennie pracujesz po godzinach za które Ci nie płaca, ponieważ musisz się wylogować z systemu -osoby z dłuższym stażem wysługują się nowymi osobami -osoby wyżej w hierarchii traktują Cię przedmiotowo

kara

Sportdirect

polecam wszystkim którzy szukają mocnych wazen hehe

Anonim

bardzo wysoka rotacja pracowników w tym sklepie sama mowi za siebie. Pracując bardzo szybko zawsze to będzie ZA WOLNO dla przełożonych. W tym sklepie są nadgodziny ale nieodpłatne! Wystarczy pojść do sklepu jako zwykly klient a można zauważyć jaka ostra atmosfera tam panuje.

Kajetan

Super podejście do klienta i bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy którzy zawsze służą pomocą.

Adam86
@Kajetan 07.09.2016 13:57

Ja nie spotkałem sie z "super" podejściem. Pytając naburmuszona ekspedientkę o buty zostałem zlekceważony a przez kolejne 20min nie zostałem obsłużony

Zostaw opinię o Sport Direct - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sport Direct