Opinie o Zaparoh w Robakowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zaparoh. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zaparoh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Zaparoh w Robakowo

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Geniusz

Nie polecam tej firmy za nadgodziny nie płacom. po tygodniowym 12 godzinym czsu pracy nakaz pracy w sobote za normalną stawke. nie dajcie. się zniewolić poz waż. znajomy

Nie podam

O tej firmie w paru punktach . 1 liderzy oraz kierownicy mają swoich pupilow co są nie do ruszenia i wszystko im wolno . 2. Co do kierowników i brygadzistow masz robić aż nie padniesz tzw np przymus do nadgodzin . 3 (usunięte przez administratora) zastraszania utratę premi jest na porzadku dziennym . 4. Nie wypłacane przymusowych nagodzin w tzw piku co pracuje się cały czas po 12h tylko jakiś bank godzin . 5 jeśli jesteś lizusem lub napijesz na innych bo jesteś najlepszym pracownikiem gorzej jak masz swoje zdanie i tego nie robisz . Więc stanowczo odradzam podjęcie pracy w tym (usunięte przez administratora) bo tak trzeba to nazwać .

TAPICER

Panie Danielu dziękujemy!!!walczyłes dobre dwa lata o zmianę stawki na tapicernia i wywalczyła!!!brawo tak trzymać!!!

Śmiechu Warte Nowy wpis

Nic

Julia Nowy wpis
@Śmiechu Warte

Co nic??

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Wiecie może, czy w Zaparoh szukają chętnych na staż?

Czy w Zaparoh zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Mily pan z działu montażu
@Pytanie

Tam sie nic nie zmieni .Chyba że ludzie zaczną masowo się zwalniać co jest wątpliwe bo trzymają ich zobowiązania lub najzwyczajniej nie mają wykształcenia . Do tej firmy biorą byle kogo

Anna Nowy wpis
@Mily pan z działu montażu

A Twoim zdaniem, co tam jest nie tak? Co warto aby się zmieniło?

Geniusz

Nowy
@Geniusz

Naprawdę jesteś geniuszem...wypłata na czas lub przed czasem raz..każda nadgodzina rozliczona co do minuty dwa..praca w sobotę tylko i wyłącznie gdy nie uda nam się zrobić planu(mało prawdopodobne)trzy..kierownik i lider normalni ludzie i wszystko z nimi da się załatwić (linia produkcyjna)cztery..na moje jesteś ściemniaczem i nigdzie tobie nie będzie pasowac...Nie pozdrawiam i mam nadzieję że już tu nie pracujesz. P.s A jeśli pracujesz to powinieneś przeprosić bo piszesz brednie.

Miły pan z działu montażu
@Geniusz

To chyba pisał kierownik lub lider bo takich bzdur nie usłyszysz od pracownika

logo firmy Recepcjonistka
Robakowo
Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Miły pan z działu montażu

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie . Przymusowe nadgodziny i soboty . To znaczy można nie zostać dłużej w pracy lub nie przyjść w sobotę ale wiąże się z tym zabranie premii. Wynagrodzenie to podstawa plus premia (1/3 wypłaty ). Tak ze ktoś kto ma zobowiązania nie może sobie pozwolić na odmowe . O dzień urlopu trzeba się prosić zwłaszcza na 2 miesiące przed świętami, dlaczego przed świętami ponieważ listopad grudzień to praca po 12 godzin . W tym roku również październik. Traktowanie pracownika zależy od tego na która zmianę trafi i do jakiego lidera . Są liderzy którzy są mili i sympatyczni ale ze wszystkim lecą do kierownika .A są i tacy którzy dra mordę za przeproszeniem i gdy tobie się cos nie uda lub wyjdzie nie zbyt schludnie (to i tak pójdzie dalej na produkcje bo trzeba robić wyniki )ale z ciebie bada się nabijać . Firma rządzi (usunięte przez administratora) w postaci kierownika jego brata oraz szeregu (usunięte przez administratora) Żeby nie było tak tragicznie i negatywnie parę pozytywnych informacji . W pracy codziennie są bagietki dla pracownika dostajemy pełny mundurek do pracy . Podsumowując praca dla ludzi którzy lubią być pomiatani . Jeśli to cię nie zniechęci staraj sie o prace u lidera Wiecha dział montażu i klejenia lub na tapicerni u Grzecha (pracują na jednej zmianie )

Pseudo
Kandydat

Jest ogłoszenie że potrzebują do pracy ale czytając te komentarze zapał pryska zwłaszcza o Pani że szwalni co (usunięte przez administratora) podkłada już to przerabiałam...przykre że takie osoby mają jakąś władzę..

Hmm
@Pseudo

No właśnie twoje życie opiera się na opini inny być może takich którzy już tu nie pracują ,być może zostali zwolnieni bo im się nie chciało...przyjdź zobacz i sam( sama)się przekonaj.

Były
@Hmm

Oczywiście, że w tej firmie odechciewa się pracować. Mnie nikt nie zwolnił....jak nie wiesz to się nie udzielaj. Opinie o firmie są jak najbardziej negatywne. A pozytywne opinie piszą (usunięte przez administratora) które nigdzie indziej nie dały by rady....trzymają się swojego stanowiska najczęściej donosząc na innych

Takitam

To ja może kilka słów o najlepszym pracowniku tej firmy o panu Sz. z cuttera który pracy się nie boi może się koło niej położyć i ona mu nic nie zrobi nawet kierowniczka nie ma na niego żadnego wpływu .Co zrobić takie chore czasy skoro najlepszym kolegą jest pan manager i na wszystko mu pozwala , nawet na palenie papierosa w czasie pracy i granie na telefonie,, co prawda e-papieros ale zawsze nie wszyscy na to mogą sobie pozwolić , nawet pracownicy biura,to się jakoś fachowo nazywa ,już wiem to są plecy haha e-pracownika

Arek

Ta firma to (usunięte przez administratora) co drugi pracownik wypite ma a nawet w tym tygodniu lider nawalony przyszedł do pracy i to na rano heh masakra co tam się robi

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zaparoh?

Były
@Pytanie

Tam nie ma rozwoju. W Zaparoh cofasz się do tyłu. Obniżanie stawek i innych dodatków. (usunięte przez administratora) po 12 godzin i wystarczy, że weźmiesz jeden dzień wolnego,a zabierają całą premie w piku. Przez ten czas nie ma życia prywatnego. Jeszcze masz się tłumaczyć dlaczego chcesz mieć wolną sobotę. Pamiętam jak jednego roku w piku była prośba do menadżera o wolne soboty, a on na to, że też pracuje w soboty bo musi wykonać telefon do kierownika...śmiech na sali. Cieszę się, że mnie już tam nie ma i żałuję, że tak długo tam byłem. No i jeszcze te zebrania pracownicze, które są potrzebne jak koszula w dupie...zdanie pracowników w ogóle nie jest brane pod uwagę.

Armagedon
@Były

Zasady w peaku są znane wszystkim.Jestem tu nowy i wiem że uwaga!!!przerobienie tygodnia w 12 godzinach to 200 brutto dodatkowo!!!przerobienie całego peaku w 12 godzinach to 700 brutto.Czego tu nie rozumiesz?miałem wizytę u lekarza umówiona w listopadzie(peak)ok straciłem 40 zł ,ale wszystko pozostaje bez zmian!!!troszkę mi was żal!

Takitam

Tak napisałem bo nasza praca bardzo się różni od Amazon tam,może pracować każdy po przeszkoleniu a u nas jako tapicer musisz mieć doświadczenie i pojęcie o tym co robisz żeby pracować na akordzie za jakąś stawke i to nie jest spacer po markecie z koszykiem , chociaż wiem że muszą się nachodzić po magazynie ,u nas jest prawie 700 mebli których nazwy nie zapamiętasz a gdzie nabrać wprawy żeby to ogarnąć i zarabiac ,rok to minimum żeby mieć pojęcie i w miarę wypłatę

Takitam

A i jeszcze jedno nasza firma się szarpnęła i mamy kawę za złotówkę ,tego nie macie hihi ,jakiś plus zaparoh ma

Usunięto
@Takitam

Post, do którego się odnosisz, został usunięty na wniosek pracodawcy. Że niby kryptoreklama i wpis szkodzący dobremu imieniu firmy. Nie będę znów tego powtarzał. Jeśli ktoś jest wrażliwy na konstruktywna krytykę, to świadczy o nim. Znaczy się zabolało. Czyli miałem rację. Czyli wiedzą, że nie tak wygląda zarządzanie i odpowiedzialność społeczna firmy. Wracając do tematu. Opisując warunki pracy i korzyści w innej firmie, nie miałem na myśli pracowników tapicerni. Chłopaki! Robicie dobra robotę, ciągnięcie ten wózek. Tapicerem się nie zostaje z przypadku. To stan umysłu. Jesteście lokomotywa tej firmy, choć wcale nie docenianą. Podobnie jak dziewczyny ze szwalni. Jest Was coraz mniej. Chyle czoła Waszej pracy. I ubolewam, że nie docenia się tego. Jedno co poprawiło się, na plus, to nowy kierownik na stolarni. Człowiek kompetentny i życzliwy ludziom. Mam nadzieję, że nie robię mu złej reklamy, bo tacy ludzie nie są tutaj mile widziani. W sensie, że potrafią być normalni dla pracowników, nie dla cyfry w Excelu. Chłopaki! Trzymajcie się i nie puszczajcie!

TAPICER

Hmm
@TAPICER

Tak walczył ze po wywalczeniu się zwolnił...co za inteligentni ludzie tu pracują masakra.

Nie podam

Euro 2020

W związku z wygrana drużyny Albionu na Euro 2020, ogłaszam poniedziałek dniem wolnym od pracy. Kibiców spożywających pozdrawiam, a abstynenci niech żałują Kierownik zamieszania

Jak w Zaparoh wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

JUDASZ
@Pytanie

tutaj nie ma awansu chyba że donosisz panu menadżerowi na innych pracowników i liżesz mu (usunięte przez administratora)

Takitam

Idzie wszystko w dobrą stronę nowe czasy nowe stawki tylko chętnych ludzi brak ,bo nikt za śmieszne pieniądze rąk nie będzie sobie wyrywał i pracował pół roku po 12 godzin ,no chyba że Ukraińcy będą (usunięte przez administratora) ale do domu haha , zdjąć modne koszulki oddać pasaciki i zamykać budę

Kpina

Przymusowe nadgodziny, śmieszna ilość czasu przerw na nockach, najniższa krajowa i robienie pracowników w (usunięte przez administratora) Nie można rozmawiać, za to (usunięte przez administratora) jak najbardziej. Wiecznie brak miejsc parkingowych, druga zmiana jak przychodzi do pracy to się nie może mijać z pierwszą - ciekawe dlaczego?

Czy w firmie Zaparoh są regularne szkolenia pracownicze?

ALFRED

Dlaczego trzeba odrabiac chorobowe???

Jak długo trwa proces awansu w Zaparoh?

Jacek
@Pytanie

Cały czas czekasz i awansu nie ma

ŁysyzBiedą

Wieki całe tysiąclecia

V. I. P.

Pytanie: czy zwolnienia za chorowanie dotyczą wszystkich pracowników, czy kontrolerzy jakości mogą dalej chorować i spać spokojnie?

Kazimierz
@V. I. P.

Kontrolerzy, zwłaszcza jeden ma takie plecy, ze wroci na dniach i będzie pracowal dalej

Kurczok
@V. I. P.

Zwolnienia dotyczą wszystkich bez wyjątków

ŁysyzBiedą
@Kurczok

Chyba ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Zaparoh - Robakowo

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zaparoh?

Zobacz opinie na temat firmy Zaparoh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaparoh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Zaparoh?

Liczba opinii klientów firmy Zaparoh, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaparoh?

Kandydaci do pracy w Zaparoh napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaparoh
2.5/5 Na podstawie 135 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.