Opinie o Zaparoh w Robakowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zaparoh. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zaparoh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaparoh w Robakowo

Czy pracuje ktoś z Wrześni lub okolic?

Kazimierz

To może i psychotesty zaproponujesz? Jestem za , a nawet przeciw.

Co jaki okres czasu w Zaparoh można ubiegać się o podwyżkę?

Józek

Generalnie nie ma zasad. Idziesz do kierasa i prosisz o podwyżkę. Z zasady nie odmawia, ale ludzie się bojom pytac

Stolarz

Pozdrawiam mojego ulubionego kierownika Szymka ze stolarni. Człowieku kiedy Ty zaczniesz myśleć rozsądnie ehh .... Chyba nic z tego

WIKI

Pracuje ktoś z Miłosławia w tej firmie.

Maniek
@WIKI

Kiedyś pracowało parę osób, nie wiem jak jest teraz?

Czy ZAPAROH szykuje się do utworzenia III zmiany?

Takitam
@Nowy

Nie beda dwie po 12h

@Takitam

Czy praca w takim systemie powoduje, że są jakieś dodatki finansowe lub ekstra wolne? Napisz proszę więcej szczegółów.

Takitam

To pomowy o zarobkach na tapicerni to jest jedyna firma w ktorej pomocnik tapicera ma wieksza stawke godzinowa od tapicera.Skoro dobry nabialowiec ma 29 zl brutto na godzine to tapicer ma 20.70gr brutto i od tego naliczany akord z nierealnymi czasami zeby zarobic ta smieszna godzinowke na poziomie Amazona.Zarobic mozna tylko na starych modelach mebli bo poprzedni prezes umial docenic ludzi i nie mial problemow ze znalezieniem chetnych do pracy zwlaszcza na szwalni i tapicerni.Niestety dzisiaj jest odwrotnie wysokie mniemanie o firmie o ludziach pracujacych niestety nie licza sie tylko siedziska i wysylki na czas zycie prywatne nie istnieje.Zastanawia mnie jedno czym pon menager chce zachecic nowych pracownikow do zatrudnienia sie w firmie barowym zarciem czy 100 brutto na paliwko i co zrobic jezeli stawki pojda a slady Amazona aby pozostali starzy zaufani na ktorych mozna bylo polegac.Nie chce nikogo zniechecac do pracy ale takie sa realia a nowi i tak przekonaja sie jak jest w nowoczesnej fabryce i sami beda mogli wyrazic swoja opinie i chec do pracy

Uświadomiony
@Takitam

Uzff....już miałem wysyłać im cv....dzięki za tą opinie;-)

Mortal Kombat
@Takitam

Ok, a napisz kolego ile zarabiasz?4000 moze 5000 na reke??

Gdtyy
@Mortal Kombat

Przepraszam a ktory mamy rok 2009 czy 2019 bo jezeli uwazasz ze to sa super zarobki dla wykwalifikowanego tapicera na takich meblach i przy takim rodzaju produkcji to prawdopodobnie sie mylisz .Wielu bylo smialkow ktorzy usilowali zaroboc na poczatku 3000 tys i polegli prosty przyklad slynna akademia ktora kosztowala sporo a wyniku zero

Kaziiroo

Aczkolwiek uważam że firma Zaparoh Sp zoo to najlepszy pracodawca w okolicy. Daje szansę takim jak ja, ludziom z prowincji bez wykształcenia. Panuje rodzinną atmosfera menadżer wszystkiego pilnuje kierownictwo jest w porzondku.

Pracownik miesiąca co miesiąc
@Kaziiroo

Kaziiroo weź Ty się zastanów co Ty w ogóle piszesz! Jak jesteś wlazla (usunięte przez administratora) i latasz za 5 Bo chcesz mieć palec głęboko u kierownictwa to chwalisz sobie ta prace i kierownictwo oraz zarząd. Jak lubisz być traktowany gorzej jak niewolnik to będziesz pracował do końca życia w kochanym zaparohu i chodzil z brązowymi ustami od lizania dupki, pozdrawiam i nie polecam firmy ze względu na na traktowanie i walenie kitu i nie spełnione obietnice oraz falszywosc liderów i kierowników, jedyna w porządku osoba jest Mirek ze stolarki którego serdecznie pozdrawiam tyle w temacie.

Pracownik miesiąca co miesiąc
@Pracownik miesiąca co miesiąc

I dodam jeszcze, że trzeba prosić się o wolne bo ich nie interesuje to, że masz dziecko, rodzinę i sprawy do załatwienia tylko szarpać po 12h co dzień i na dodatek jeszcze sobota do 18!? Bezczelność managera jest niesamowita, żadne pieniądze nie wynagradza Ci zmęczenie i osłabienia organizmu jakie Cię spotka w piku no chyba, że zadowoli Cię 10groszy brutto podwyżki w kwietniu no to zapraszamy i życzymy miłej pracy w Auschwitz

Pracownik 2
@Pracownik miesiąca co miesiąc

Prawda. Ludzie nie wytrzymują i fizycznie i psychicznie. Thriller w czystej formie. Jak tak dalej- to w przyszłym roku peak będzie się zaczynał w sierpniu, bo nie będzie ludzi do pracy no i oczywiście ta słynna wydajność linii produkcyjnej...

@Kaziiroo

Taki wpis naprawdę bardzo cieszy. Pracodawcę, który daje szansę wszystkim - bez względu na doświadczenie, wiek czy też wykształcenie, należy szczególnie docenić. A powiedz Nam, wysokość wynagrodzenia podstawowego w firmie Zaparoh jest podobna na poszczególnych stanowiskach, czy są jakieś diametralne różnice?

Kaziiroo
@Julita

Tutaj zalezy od dzialu ile płacom. Ja dostalem za 270 godzim duzo bo prawie 3000 tysionce. Inni to nawet wiencej. Ale lider powiedzial ze jak bede duzo pracował to w kwietniu dostane podwyszke.

Na kolana i do Pana
@Pracownik miesiąca co miesiąc

Wytrzyj pysk! Albo nie, dziewczyny lubią brąz. Zgrywasz twardziela a jesteś tylko cwaniakiem z miodem w uszach, który narzeka w sieci jak to źle w zaparohu a żeby odejść to nie, strach obleciał bo gdzie ja będę miał lepiej. Robota git więc jej pilnuj.

@Na kolana i do Pana

Skąd u Cię tyle jadu i nienawiści. Pisze co myśli, jego prawo. Masz inne zdanie, nie czytaj jeśli dostajesz gorączki. I weź się za robotę.

@Kaziiroo

Rozumiem i serdecznie dziękuję za odpowiedź. Wysokość wynagrodzenia, o którym wspominasz ,można już spokojnie uznać za atrakcyjne. Jestem zatem niemal w stu procentach przekonana, że znajdą się tutaj osoby chętne aplikować do firmy Zaparoh. Czy w związku z powyższym wiesz coś na temat ewentualnej rekrutacji w tym przedsiębiorstwie?

Szofer
@Kaziiroo

3000zl za 270h? To już wolę jeździć zestawem pod spedycja i codziennie być w domu za 5200 na rękę średnio 10h dziennie w pracy.

Julia
@Julita

Prosze Cie - 11 złotych za godz uważasz za atrakcyjne?? Czy to była ironia, czy jaja sobie robisz??

Kazio
@Julia

za mądrze Julitka nie piszesz. Zastanów się, dlaczego tak źle mamy....? Taki wpis jest usuwany, jak myślisz? Pewnie dlatego że jest strzałem w 10, bingo! Zabolało "darmozjadów gnieźnieńskich, że co..... że proszę, 11 zł/h my a oni 80 zł/h i więcej. Dzielą między Sobą pod stołem cichutko grubą monetę rozdają a dla nas nic" nowa miotło przybywaj = czas na dobre nowe zmiany a Ci co lepkie ręce mają do domu.

D
@Kaziiroo

Ty chodziłeś do szkoły bo pisownia w twoim wykonaniu to dramat

Alibaba
@Kaziiroo

Jak to przeczytałem to troche żal mi się ciebie zrobiło gościu Nie obraź się ale jak tak zwany "Lider"powiedziałby tobie jedz szpinak to będziesz miał łapy jak PAPAJ poszedł byś na to ? Przejadłbyś się I przejasz się nadgodzinami i zapierdalaniem Ajak padniesz na pysk przytulisz chorobowe to pierwsi do zusu polecą żeby sprawdzić delikwenta Ktoś wcześniej napisał że to Aschwitz i miał racje I nabiał zarabia więcej od picera nieźle tak trzymać nie powodzenia

@Alibaba

Pozdrowienia dla liderki z Antoninka

Edyta

Osoby wchodzące na forum są zainteresowane konkretnymi opiniami na temat miejsca pracy. Możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia w Zaparoh? Interesuje mnie obecna sytuacja w tej firmie, będę wdzięczna za szczegóły.

Byky pracownik
@Na kolana i do Pana

Kolega pewnie jakimś liderem albo kierownikiem czy kimś tam podobnym. Jesteś jednym z tych którzy lubią mieć brązowe usta i pracować w stresie bez żadnych perspektyw w firmie. Życzę powodzenia i kolejnych lat zmarnowanych, pozdrawiam

@Byky pracownik

Wypowiadasz się w tym wątku, więc wnioskuje, że masz jakieś powiązania z firmą. Możesz napisać jakie są obecne warunki wynagrodzenia i czy pracodawca w ramach benefitów przewiduje jakieś atrakcyjne dodatki? Wysokość pensji to ważny temat, więc liczę, że dodasz takie informacje.

słownik
@Kaziiroo

Polskiego w szkole nie miałeś !? A może kolega z Ukrainy jest ?

Janek

Wysłałem cv do danej firmy. Jestem zaproszony na rekrutacje. Niech mi ktos opowie o tej firmie . Rekrutuje na pracownika pomocniczego.

Maniek
@Janek

Najlepiej to poszukaj czegoś innego. Praca sama w sobie nie jest zła, ale problemem tej firmy jest zarządzanie, no i zarobki....

s75dz
@Maniek

A tak z ciekawości stolarze ale nie montażyści ile wychodzą ?

Edyta
@Janek

Super, że postanowiłeś zaryzykować i wysłać swoje CV do firmy Zaparoh. Ostatecznie może się bowiem okazać, iż była to bardzo dobra decyzja. Dowiedziałam się, że pracując na tym stanowisku będziesz miał zapewnioną umowę o pracę, a także opiekę medyczną (również dla rodziny). Może już jesteś po rozmowie kwalifikacyjnej?

PracownikZP

Żyjemy na obietnicach które nigdy nie wchodzą w życie firmy, praca może sama w sobie nie jest zła, lecz zarządzanie... Brak słów. Starzy pracownicy zbyt mało zarabiają aby być dowartosciowani, liczy się liczba, liczba, liczba. Robić gdzieś trzeba, ale gdy pierwszy dzień przyszedłem do tej pracy było zupełnie inaczej niż teraz, pozdrawiam nie zachęcam ani nie zniechęcam.

Ohh... Ahh... Zaparoh

mimo 21 zł na godz. Po 3 miesiacach pracy tam. Szukam dalej. Jeden wielki cyrk Na kolanach (usunięte przez administratora)powinniscie blagac zeby wrocil bo chyba was prowadzenie firmy przerasta drogie szefostwo i kierownictwo.

Mikołaj

Witam ile można zarobic w firmie jako nabiałowiec ?Prosze o odpowiedz

Bigbrather
@Mikołaj

Zależy jak się spieszę, ale nie którzy mają 29brutto

Nick 2

Dni otwarte, frekwencja nie powala. 2 osoby, to nie wynik jakiego się spodziewalem

Szwaczka

Jakie stawki na szwaczki i tapicera są? Jakieś dodatki dają bo zmienić prace chce.

Escobar

Czytałem że są złe opinie o dziale Pakowni. O co dokładnie chodzi w tej sprawie?

Milka
@Escobar

Bo Świstaki siedzą i zawijają w sreberka...

Bonus
@Milka

Ewidentnie komuś tu paruje czajnik i potrzebuje maść na ból d-py.

Milka
@Bonus

To w koncu czajnik czy (usunięte przez administratora)bo widzę rażący brak konsekwencji i logiki wypowiedzi...

Tomaj
@Escobar

Hm... Jak by tu w skrócie opisać sytuację. Robimy co możemy, tak więc podsumowując myślę że dajemy radę. Pozdrawiam

Escobar
@Tomaj

Dużo Was jest na Pakowni na obydwu zmianach?

Fizyczny

A pod koniec stycznia spodziewać się można kolejnej fali zwolnień- taka już świecka tradycja.

@Fizyczny

Nie wiem, skąd wysuwasz aż tak daleko idące wnioski. Firma Zaparoh zdaje się przecież funkcjonować w sposób zupełnie normalny. Powiedz, jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie. Na podstawie jakiej umowy pracują tam nowi pracownicy?

Fizyczny
@Julita

Czego nie rozumiesz w słowie tradycja? Jakies powtarzalne, cykliczne wydarzenie? Na podstawie obserwacji własnych i relacji innych.

@Fizyczny

Fizyczny weź się lepiej za robotę a nie pier...enie, to spokojnie przerobisz kolejny rok ;)

@Koziroo

Radzę Ci nie wdawać się w takie dyskusje, ponieważ w żadnym stopniu nie służą one tym, którzy pilnie poszukują tu informacji o firmie Zaparoh jako pracodawcy. Na pewno jesteś jej pracownikiem, a więc byłoby dobrze, jakbyś przekazał Nam wszystko, co o nim wiesz. Myślisz, iż osoby poszukujące tylko tymczasowej pracy mają tam szansę na zatrudnienie?

@Fizyczny

Jedna rada jeszcze. Uszy i oczy szeroko otwarte i jakby co do lidera z informacją. Przerobić kolejny rok.

Karate kid
@Fizyczny

W du**e to mam. Robię najwięcej siedzisk na dziale i mnie nie zwolnią. Jestem honorowym krwiodawcą i mnie nie mogą zwolnić. A nawet gdyby zawsze znajdę zatrudnienie w klubie albo na wózkach. Tyle w temacie. Martw się o siebie kolego.

Jan Podpasa

Drodzy mili koledzy i koleżanki. Jak tam dzisiejsze nastroje przed spotkaniem wigilijnym?

O. N. A
@Jan Podpasa

Cudownie..... Bardzo fajne paczki na nas czekają

Kolega
@O. N. A

I po świętach znowu za (usunięte przez administratora) na maxa koledzy i koleżanki mimo wszystko zdrowych i wesołych

@Jan Podpasa

O takich rzeczach pracownicy powinni rozmawiać w sposób bezpośredni. Raczej nie ma sensu przenosić ich na to forum, gdzie raczej skupiamy się na dyskusji o ogólnych warunkach, a także o specyfice pracy w firmie Zaparoh. Czym się dokładnie zajmujesz w jej strukturach? Czy z okazji Świąt dostaliście od tego pracodawcy jakieś atrakcyjne paczki?

Kaziro
@Jan Podpasa

Wigilia byla cudowna. Pyszne jedzenie i ciekawe przemówienie pana (usunięte przez administratora).. jestem zachwycony

krawcowa

hej dziewczyny czy to prawda że jeżeli masz dziecko do 4 lat to nie musisz zostawać na nadgodziny i w soboty bo taki jest przepis wystarczy podobno iść po jakiś papier do kadr napiszcie proszę bo ktoś już taki dostał mówili na obiedzie że ktoś był i nie ma problemu

Wojciech
@krawcowa

Przecież to oczywiste, że tak jest. A jaki papier? Zgłaszasz w kadrach, że masz taką sytuację i szlus. Ponad to, matkom karmiącym przysługuje dodatkowa przerwa na karmienie lub skrócenie czasu pracy w celu umożliwienia karmienia. Sprawdź u wujka Google lub dzwoń na infolinię PIP.

Ciekawy

Jak przygotowania do Wigilii firmowej wiecie coś ?

Zdzicho

Andrzejku- śliczna choinka)) Marnujesz talent))

Zostaw merytoryczną opinię o Zaparoh - Robakowo

• Jak się pracuje w Zaparoh?

Zobacz opinie na temat firmy Zaparoh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaparoh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaparoh?

Kandydaci do pracy w Zaparoh napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaparoh
2.6/5 Na podstawie 137 ocen.

Zaparoh