Opinie o Zaparoh w Robakowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zaparoh. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zaparoh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaparoh w Robakowo

Tak tak to ja

To juz prawdziwy Exodus z wypowiedzeniami pracowników. Miarka sie przebrała i ludzie stracili cierpliwość. A roboty nie ubywa. Prawdziwych Liderów biznesu poznaje się po zarządzaniu kryzysowym. Umiejetnosc konstruktywnej autokrytyki i naprawisniu błędnych decyzji. Przecież widać że cięcia placowe przynosza tylko szkody. Noo, po czynach ich poznacie...

Jeszcze jeden

Spieszmy się kochać ludzi tak często odchodzą. Efekt kuli śnieżnej kolejne wypowiedzenia gdy postawic pracowników pod ściana. Gdy dokręcasz śrubę bez opamiętania, gwint musi puścić. Wiem o co najmniej 20 kolejnych które intensywnie zaczęły szukać innego zajęcia. Kwestia czasu kolejne wypowiedzenia. Więcej cięć A nastepnego piku nie doczekamy...

Abc

Mam pytanie.. Po ile godz dziennie trzeba pracować. Jaka pensja na początku tak średnio na rękę dla szwaczki lub tym podobne.

Czyngizhan

Zabierają premię tym co robili za pół pensji za niby brak zaangażowania, to co jak na l4 to byłoby zaangażowanie i podwyzka? Chociaż ludzie na nabialowni odpoczna.

Scandal

Jest jeszcze inny problem. Nasze nadgodz pójdą do "banku", a jemu zapłacą 100%. Chociaż prezes mówił że dla takich nie ma miejsca w tej firmie, to widać jego słowo nie jest droższe pieniędzy.

JACK BLACK

Opisujecie tu wszystkich kierowników produkcyjnych Arka,Danke,Szymona jacy to oni zli i nie dobrzy.A co powiecie o pseudo kierowniku magazynu??Na poduchach (usunięte przez administratora) jak mało gdzie,na tarcicy syf,na tkaninach ludzie lezą na stołach taki zapiepsz maja ,az dziewczyna która miała chec do pracy musiała sie zwolnic bo z nudów wytrzymac nie mogła na okuciach kawiarnia kierownika i liderów czy on mysli ze ludzie tego nie widzą???Ale hitem jest tych dwóch co odworza spakowane meble ...oni potrafia pół dnia przestac patrzac jak ludzie na pakowni zapierniczaja centralnie na oczach kierownika masakra.Tak ze ludzie badzcie obiektywni bo krytykujecie ludzi którzy naprawde sie staraja aby Firma prosperowała a takie beszczelne zachowania puszczacie płazem.

@JACK BLACK

Nie zgadzam się. Tych dwóch nie stało i patrzyli się- mają telefony, więc całkiem miłe spędzają czas.

Oko
@JACK BLACK

Z magazynem nic się nie zmieniło nawet po zamontowaniu kamer, na tkaninach pod okiem kamery stoją godzinami oparci o stół, ale teraz nie dwóch a trzech, na poduszkach nadal bajlando i nierobstwo ale kierownik magazynu widzi problem w pracownikach z innych działów, bo przecież on ma najlepszych ludzi. Nie pozdrawiam

R-S

CHORA SYTUACJA!!! , dlaczego tapicerzy kiedy mają postuj muszą (usunięte przez administratora) na szwalni, pokrowcach itp. żeby dostać godzinowke 21 zł/g , za to nabiałowcy smieszkuja i siedzą w telefonach za 30 zł/g bo dostali taka obstawę ze montaz nie wyrabia.

Joł
@R-S

Nalezalo jeszcze napisać, że to jest 30 zł netto! To jest dopiero rozbój w bialy dzień!

Xyz
@R-S

A kiedy 3 nabiałowców napierdalało żeby tapicernia miała co robić było ok?

R-S
@Xyz

Bartek nie wsciekaj się! Nawet jakbyś był sam jeden to masz kleić, bo za to masz płacone. Pozdrówki

Józek

Wolne soboty? Dodatkowa przerwa? Krótszy czas pracy bo Covid? Zwrot dodatków? Że góra pochyli sie nad propozycjami? Tutaj trzeba innaczej. A może tapicery staną z robotą i zażądają spełnienia postulatów. Tapicerów popierają inne działy, a tylko z tapicerami się liczą. Dyrekcja nie pracowała pod tarczą za 50% czy najnizsza krajową. To robole utrzymują ta firmę i dostali najbardziej po kieszeni. A teraz nie oddadzą, co zabrali. Tak to działa. Totalny wyzysk. Żodyn fachman tutaj nie przyjdzie. Żodyn!

Janek

No, widzę chłopcze, ze masz doświadczenie w takich sprawach. Opowiedz nam swoją historię. Długo juz na terapii?

Komuna

Zarządzający firmą! wasze rodziny śpią spokojnie, a nasze nie dość że boją się o swoje życie to jeszcze o to czy będą miały co do garnka włożyć. Jeśli się prowadzi tak duża firmę to wypadało by mieć zwykły szacunek do pracowników, a nie traktować ich jak murzynów którzy będą robili za miskę ryżu. Szok i niedowierzanie. Tą firmę stworzył fantastyczny człowiek który drugiemu człowiekowi podawał rękę!!!

Czym Zaparoh zachęcają? Jakie mają dodatki?

Takitam

Urokiem osobistym pana managera ,bo tylko to pozostało,cała resztę szlag trafił w imię korona wirusa ,złoty interes zrobili na ludziach którzy pozostali

mobby dick

A słyszeliscie ze jeden z kierowników ma odejsc do Matexu?

Prscuś
@mobby dick

Krzyż na drogę

Lv
@mobby dick

Kto? I kiedy?

Ile jest zmian w Zaparoh?

W Zaparoh są dwie zmiany.

Kto

W poniedziałek wraca z urlopu liderka

nick 9

Muszę przyznać, że jednak góra ma plan B dla naszych wagarowiczów.

A.T
@nick 9

Jeśli kogoś nie ma przez dwa miesiace i firma doskonale sobie radzi bez niego, a nawet lepiej, to chyba odpowiedź jest oczywista... Robili to na własne życzenie...

Pracowity
@nick 9

Może i mają ale ta praca już nie jest atrakcyjna, po tych całych obcinksch

Stefan

Witam mam prośbe dla zarządZających zorganizujcie busa z Wrześni są chętni do pracy w firmie tylko blokuje ich brak transportu

ktos
@Stefan

Bus swego czasu był ale został zlikwidowany. Pracownicy którzy zdecydowali się dojeżdżać dostali śmieszne dopłaty do wypłat (stawka za litr paliwa wzięta z gruszki-na żadnej stacji nie ma tak taniego paliwa). Aktualnie przez koronawirusa nawet te dopłaty zostały zabrane.

Nina
@ktos

Zawieszono wszystkie dodatki do pensji czyli dopłatę do paliwa śniadanie żeton za 45zl dodatki krawieckie i tapicerskie premie nadgodziny i obawiam się że tak już pozostanie bo oszczędności na pracownikach są znaczne i widoczne natychmiast w przeciwieństwie do innych wdrożeń racjonalizatorskich.

Kazio

Czyzby w ramach oszczednosci koronawirusowych zlikwidowano i tak zbedne kontrolera na klejeniu? Przynajmniej teraz wszystko idzie plynnie nikt nie blokuje linki nie trzeba czekac na nabial

Blub el
@Kazio

Ktoś się stesknil za kolega kontrolerem? Spokojnie,wróci jak tylko skończy się pół etatu. Wypoczęty, opalony, zadowolony, gotowy do pracy i irytowania innych

nick 9

zaczelo sie. maj miesiacem grupowych zwolnien... lekarskich. test na to kto traktuje prace powaznie. 50% za uczciwa prace czy 80% za (usunięte przez administratora) tego kierownictwo nie przewidzialo. ciekawe tylko czy tych uczciwych uszanuja.

Witam szkoda że firma w czasie kryzysu nic nie dała od siebie, pracownik ma obcięte stawki i wykorzystany urlop

Natalia

@józek a ile można dostać takiej podwyżki?

Waldi

Witam jakie są zarobki na tapicerni

Zostaw merytoryczną opinię o Zaparoh - Robakowo

• Jak się pracuje w Zaparoh?

Zobacz opinie na temat firmy Zaparoh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaparoh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaparoh?

Kandydaci do pracy w Zaparoh napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaparoh
2.6/5 Na podstawie 137 ocen.

Zaparoh