Opinie o Intive w Munich Neumarkter Str. 61

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Intive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intive w Munich Neumarkter Str. 61

Nicky

w SMT jest ok.

duda
@Nicky

Opinia brzmi niezwykle "prawdziwie i przekonywujaco".

PAbl0o

Ja tam nie narzekam, wszystko jest jak najbardziej ok! Wcześniej pracowałem w pewnej sporej firmie z branży IT i tam to było pokłosie. Teraz jestem happy w SMT.

Zraz

Ja pracowałem w SMT zaraz po studiach i dla mnie praca była ok. Atmosfere wspominam dobrze, godziny pracy tez mi odpowiadały.

Jeżeli reklamą dla firmy SMT ma być jakiś wymalowany szajbus z piórami na głowie (patrz profil firmy na GL) to ja gratuluje gustu (czy raczej bezguścia).

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intive, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bonzo

Mi praca w SMT podobała się, dużo się tam nauczyłem. Wyprowadziłem się jednak i musiałem odejść ale dzięki zdobytej wiedzy nie musiałem długo szukać pracy w nowym miejscu. Pozdrawiam.

A.

Mają problemy albo z brakiem kandydatów, albo z brakiem inteligencji "HR managerów", bo systematycznie spamują forum branżowe. Kiedyś brałam pod uwagę tę firmę, ale z tego powodu przestałam.

bejbej

ciekawe tylko czy wraz z sukcesami w parze idzie dobra atmosfera i takie same zarobki pracowników Smt

antek

Firma smt software została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na usługę eksploatacji i rozwoju Systemu Dozoru Elektronicznego, ciągłe sukcesy.

staruch

w zasadzie ok, dobra kasa, dobre socjale, ale troche za dużo roboty:) Nie zebym byl leniem hehe :)po prostu mam swoje lata, mieszkanie prawie splacone wiec po co sie spinac, skoro da sie znalezc robote mniej wymagajaca :DD Miejsce dobre dla ambitnych i znudzonych rutyna chyba tak mozna to okreslic.mlode zespoly, sporo nowych wyzwan, pomyslow, technologii, koncepcji, scrumy-srumy i tka dalej, nie sposob sie nudzic. Osobiscie mnie to wnerwialo bo ledwo sie z czyms oswoilem, a zaraz trzeba bylo sie uczyc czegos nowego. Wiekszosci sie to podobalo,kwestia gustu ale musze przyznac ,ze ladnie mi to rozepchalo CV hehe :))z drugiej strony niektorzy narzekali z eutkneli na motononnych projektach wiec moze byc roznie. Podobno teraz uwzgledniaja osobiste preferencje przy skladaniu zespolow, ale za moich czasow tak nie bylo... szkoda bo atmosfera spko i z checia zajalbym sie spokojnym projektem utrzymaniowym na dlugie lata. Co tam jeszcze... na plus platne nadgodziny i jasne zasady rozliczen, moj nowy pracodawca troche mnie tutaj wych...l. Poczatkowo draznilo mnie cisnienie na zakladanie DG, ale po kilku latach widze tego same plusy. Pozdro dla frajerow na umowie o prace:) Firma na pewno ma dobre perspektywy, szybko sie rozwijaja i ciagle rekrutuja. Niedawno sciagneli do siebie z mojej nowej roboty kilku kolesi, zabawna podmianka ;) W kazdym badz razie mlodzi sa zachwyceni, klepia projekty dla "znanych marek" i takie tam. SMT ma kilka oddzialow, ktore dosyc scisle wspolpracuja, a w nich bywa roznie: wroclaw- atmosfera, chillout i standardy :) bstok - git ludzie z zasadami, niezle imprezy integracyjne, wawa - generalnie ok, niezle mozgi, ale tym nowym sloikom to sie w (usunięte przez administratora) porzewracalo, cebulaki, to miasto chyba przyciaga dziwakow. Jeden z adminow strasznie nadpobudliwy, ale idzie sie dogadac :) Ogolnie polecam.

Firma wstrzeliwuje się w dzisiejsze nisze... sam współpracuję z SMT BtoB na outsourcingu dla dużego Klienta. Jeśli firmy nie chcą zatrudniać na etat to dobrze jest wziąć outsoursa - nie ma konieczności zapewnienia mu dodatkowych benefitów, chorobowego, urlopu i łatwo go zwolnić z pełnionych obowiązków jak tylko będzie cięcie kosztów. Z mojego punktu widzenia to dobre miejsce dla studentów i ludzi zaraz po studiach - bez większego doświadczenia i wiedzy można otrzymać nie złe pieniądze na początek. Na wielki plus można zaliczyć przejrzystość rozliczeń i oczekiwań a także terminowe wypłaty.

Kyrgios

Pracowałem w SMT rok temu i generalnie dobrze wspominam spędzony tam czas. Na plus na pewno przyzwoita pensja i rozwojowe projekty. Atmosfera też nienajgorsza, generalnie polecam pracę w SMT.

kapral

cześć 1. jaka panuje atmosfera w teamach (w i po pracy)? 2. są często jakieś niepotrzebne spiny? 3. jaki socjal? 4. są jakieś rozwijające i ciekawe projekty?

absolwent

[usunięte przez moderatora] Jestem tu juz kilka lat w smt. Znam imiona wiekszosci kolegow. Wiekszosc kolegow jest tu juz dlugo. Nie znam zjawiska rotacji... Nie wiem skad takie pomysly

Takiej rotacji to w zadnej firmie nie widziałem :D Nie warto zapamiętywac imion kolegów...

Roman

Jakie produkty masz na myśli? Satis to chyba najbardziej zaawansowany produkt na rynku, iAlbatros wygrywa kolejne przetargi a linia Madeline jest stale rozwijana. SMT zatrudniła w ostatnim roku ok.150 nowych osób. Przy takim rozwoju trudno spodziewać się już teraz konsolidacji teamów. Pozdrawiam

Szary

Firma na glinianych nogach. Marnej jakości produkty stworzone przez często zmienianie (duża rotacja) i niedoświadczone zespoły. Fakt istnienie na rynku jest zaskakujący jeśli rozważać wyłącznie reguły biznesowe.

dood
@Szary

Ciekawe, pracując w SMT mam dokładnie takie samo zdanie :) Fenomenem są projekty, które wg mnie sa źle analizowane, implementacja jest strasznie niskiej jakości. Na dodatek uważam, że czasami jest przerost formy nad trescią. Projekt w którym jest 15 osób mogłoby wykonać 5 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Intive - Munich

• Jak się pracuje w Intive?

Zobacz opinie na temat firmy Intive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intive?

Intive