Opinie o Intive w Munich Neumarkter Str. 61

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Intive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intive w Munich Neumarkter Str. 61

Atomka

niedawno zakończyłem współpracę z SMT i oceniam całość na plus. miałem okazję się rozwinąć, zarabiałem moim zdaniem sprawiedliwie, no i rzecz najlepsza - atmosfera. trafiłem na rewelacyjny zespół. co do samej firmy - o ile wiem, to rotacja jest dość standardowa (u mnie w zespole praktycznie żadna akurat, może to wyjątek), a na pewno bzdurą jest, że więcej osób się zwolniło, aniżeli zatrudniło (i tu naprawdę nie trzeba mieć wglądu do dokumentów kadrowych, wystarczy połączyć fakty - od lekko ponad roku nowy budynek, a od tego czasu już nieplanowanie musieli się poszerzać o budynek naprzeciwko i skrzydło budynku po lewej stronie ;)). w każdym razie na plus współpraca z moim DCM, kasa, atmosfera, socjal nieszczególny. minus za chaos - czasami miałem wrażenie, że nikt tam nie wie, co się dzieję.

uf

coś ktoś może powiedzieć na temat współpracy z nimi na zasadach B2B dla zewnetrznej firmy w outsourcingu?

ScrumKebab

Kasa dla programisty (przynajmniej we Wro) nie jest zła, ale szału też nie ma. Ale to tylko dlatego, że prawie wszyscy są na działalności. Firma słabo-przeciętna. Niby wg. mediów tak dobrze się rozwija, a tak naprawdę w ciągu ostatnich kilku miesięcy więcej osób się zwalniło niż przyjęli. Tak czy tak dobrze to już mieć za sobą.

UczciwyObywatel

Jet masz racje: całe to zatrudnianie na "działalność" gdy w praktyce jest to praca podporządkowana podpadająca pod kodeks pracy to łamanie prawa. Zgłoś do PiPy wszystkie firmy świadczące usługi bodyleasingowe które zatrudniają "kontraktorów na działalności". A najlepiej sam załóż firme ścigającą to bezprawie :-)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intive, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
jet

Aplikowałem do nich na stanowisko kontrolera fin., bo podobno ich pracownica zaciążyła i miała isć na zwolnienie. Co ciekawe jak poszperałem w sieci, okazało się, że od ponad roku szukają kandydata na to stanowisko i nie mogą jakimś dziwnym trafem go znaleźć (sic!). Są dwa rozwiązania - albo szukają einsteina za kilka tys brutto, albo nikogo nie szukają tylko robią wokół siebie szum na jobboardach, by pokazać jacy są prężni i dynamiczni, jak zatrudniają i się rozwijają. I jeszcze robią scenki na rozmowach - dyr fin oburzony, że mają błąd w ogłoszeniu, dzwoni przy mnie do laski z HR, by kazała zmienić treść... pół roku minęło i ten byk dalej tam jest niepoprawiony. Co ciekawe proponują działalność gosp. ale na sugestię, że jeśli którykolwiek z 3 warunków ( 1. miejsce, 2. czas pracy ustala pracodawca, 3. narzędzia pracy zapewnia pracodawca), to taka umowa z automatu uznawana jest za umowę o pracę przez PIP, robią wielkie oczy i zdziw, że "to nie może być prawda bo oni tak mnóstwo osób zatrudniają i jest ok".

Kora
@jet

@jet Twój wpis i domysły czyta się niczym dobry kryminał.. :) A prawda jest niestety dużo bardziej przyziemna :( Koleżanka cytując Ciebie "zaciążyła" więc pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne. Przyjęta została nowa dziewczyna która po paru miesiącach również "zaciążyła" więc znów pojawiło się to samo ogłoszenie :)

TOuts

@ITSpecjalist Plac Kościuszki przy Renomie na Świdnickiej to dla Ciebie zadupie? :)

ITSpecjalist

Dają 11000 + VAT i musiałbym jeździć na jakieś zadupie bo tam mają swoją lokalizacje. W innych przedsiębiorstwach bodyleasing zlokalizowanych w Śródmieściu dostaje 16000 + VAT.

sn

Ile tu mniej więcej płacą osoba po szkole? mam różne projekty stron w PHP/AJAX/JQUERY/JAVASCRIPT/MYSQL na dobrym poziomie.Jestem z BDG a tutaj niestety zarobki są od 1800 netto a maksymalnie 3 na ręke.Resztę języków programowania także znam ale na niskim poziomie.Chociaż w czystej Javie mam jakieś projekt.Z chęcią bym się wyprowadził jakby zaoferowali mi w miarę porządne zarobki.

Nina

Panie na rekrutacji przesympatyczne. Nigdy nie czułam się tak dobrze na rozmowie:) troszkę zestresowane ale to nic nie szkodzi

Tak SMT jest najlepsze. Inne firmy przy SMT to obozy pracy. Polecam. Brawa dla tej cudownej firmy. Kocha ją całą Polska. To pisałem ja anonimowy pracownik SMT z ramienia mego prezesa

PW

SMT zasługuje przede wszystkim na ukłon za profesjonalne zarządzanie projektami, wielkie brawa SMT team.

baśka

jak dla mnie nie ma powodu do narzekań, fajna ekipa i stabilna firma, jest OK :)

arek

Po pierwsze smt to spamerzy - sami sobie wystawiaja pozytywne opinie. To ma być powazna firma?

giuseppe

SMT Software w dalszym ciągu poszukuje masy ludzi do pracy przy swoich projektach. I tak jeżeli ktoś kończył te informatyke to wydaje mi się , że firma jest jak najbardziej do polecenia. Obecnie aplikować mozna na stanowiska analityka, programisty c++ czy software testera. A więc wybór dość okazały.

Mario

Dużo czasu tam spędziłem i mogę polecić. ;) Na początku dają dużo pomocy i można się łatwo wdrożyć we wszystko. Z resztą atmosfera jest bardzo przyjazna, chociaż fakt, że pracy jest sporo. Jeśli ktoś po postu umie sobie poradzić z pracą z naprawdę dużym klientem, to praca będzie na pewno satysfakcjonująca - ja na przykład lubię wyzwania. :) A jeśli chodzi o kasę, to ciężko się wypowiadać - wszystko zależy od stanowiska i obowiązków. :)

Froost

Hello. Widzę same pozytywne opinie. Jest długi okres rekrutacji? Kilka dni temu wysłałem CV. Jestem absolwentem politechniki z 1,5 rocznym stażem w branży IT, mam szanse? Przyjmują absolwentów?

fakt, jet bardzo dużo ofert, a przekonałam się o tym jak szukałam pracy parę lat temu. Aktualnie jestem w SMT i jest bardzo dobrze. Fajni ludzie, którzy kreują nietuzinkową atmosferę. Ciekawe miejsce z bardzo dobrymi warunkami pracy.

Han Solo

SMT to świetne miejsce na start w branży IT. Dobra płaca, fajna atmosfera w pracy, mozliwość realizacji swoich pomysłów i outsorcingu dla znanych marek. Polecam!

mani

Ogólnie SMT do dobra firma. Dla osób wchodzących na rynek jest to doskonały start. Jest bardzo dużo rozwojowych projektów, można poznać nowe technologie i profesjonalne podejście do realizowanych zadań. Jest naprawdę przyjemna atmosfera. Grille, wypady integracyjne. Socjal jest dość słaby w porównaniu do innych firm, za większość trzeba sporo dopłacać. Później już nie jest tak komfortowo. Jest spora rotacja, z tego względu, że firmie nie zależy na zatrzymaniu przy sobie seniorów. Inne firmy z łatwością podkupują bardziej doświadczonych pracowników.

pijak

Dziwna firma, nie mogę powiedzieć że pracowałem ale byłem na rozmowie tylko o praktykę. Zapewniali mnie że praktyka się odbędzie itd., a tu nic po rozmowie. Przynajmniej mogli powiedzieć że wybiorą najlepszych kandydatów, a nie taką wodę lać. Moim zdaniem zachowują nie profesjonalnie, jak żuliki spod podwórka nie obrażając ich.

Zostaw merytoryczną opinię o Intive - Munich

• Jak się pracuje w Intive?

Zobacz opinie na temat firmy Intive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intive?

Intive