Opinie o anixe Polska sp. z o.o. w Wrocław

anixe Polska sp. z o.o.
2 92 109 5 1
Byly pracownik

Szczerze nie polecam. Co chwile odchodza z firmy Product Ownerzy i Deweloperzy- rotacja jest duza a przyczyna tego jest niestabilny emocjonalnie szef firmy, ktory nie szanuje ludzi a o jego kulturze osobistej juz nie wspomne. Nie ma sensu tracic czasu na takie doswiadczenie.

Tak3Nie2
Przemysław
@Byly pracownik

Atmosfera na linii pracodawca-pracownik jest napięta? Skoro jest to powód odejścia z firmy wielu osób, to zastanawia mnie, czy próbowaliście może w jakiś sposób porozmawiać na ten temat z szefem firmy. Atmosfera jest ważnym czynnikiem decydującym o zadowoleniu z pracy w danym miejscu.

TakNie3
Pracownik Nowy wpis
@Byly pracownik

Czytam te opinie o nieszanowaniu ludzi i zastanawiam się czy kiedykolwiek pracowaliśmy razem w tej samej firmie... Kilka faktów: - praca w ANIXE, jak w każdej innej firmie, wymaga myślenia - rozwiązujemy realne problemy, wdrażamy pomysły, tam gdzie nie możemy nie akceptujemy kompromisów... - ...a jak coś jest do bani to jest do bani i mówimy o tym głośno - niepowodzenia, tak samo jak sukcesy, są nieodłączną częścią naszej pracy - ludzie oczekują gotowych rozwiązań albo schematów postępowania, jeśli przełożony nie jest w stanie ich dostarczyć (bo też ich czasem nie zna!), załamują ręce. Błądzą i szybko się poddają - szef może mieć humory jak każdy inny człowiek, każdy z nas, to jego biznes i to on ostatecznie wie, w którym kierunku łódka powinna płynąć, żebyśmy nie potopili się przy pierwszej większej fali - szef to też człowiek i też się może mylić, nie musi być ekspertem we wszystkim, po to ma resztę załogi, żeby go wspierała w trudnych decyzjach - szef załamuje ręce, jeśli załoga nie rozumie jasnych poleceń (mimo tego, że twierdzi, że rozumie) i wykłada się na prostych czynnościach - tarcia czy różnice zdań występują zawsze i wszędzie. Wspomniany wyżej “egzemplarz” ma to do siebie, że mówi prosto z mostu, że coś nie gra, albo, że nie ma sensu - ludzie frustrują się kiedy ich pomysły zostają odrzucone. Nawet wtedy, kiedy dowiadują się, że podobne rozwiązania nie sprawdziły się w przeszłości - nie każdy jest w stanie sprostać oczekiwaniom, a nie oszukujmy się, w ANIXE tempo pracy i jakość pracy jest wysoka - niektórzy z nas, nawet sensowną krytykę, odbierają zbyt osobiście. Powoduje to masę nieporozumień i niespełnionych nadziei, po obu stronach - jeśli robimy coś dobrze, jesteśmy doceniani - jeśli robimy niepotrzebne rzeczy, mówi się nam o tym - jeśli w kółko powtarzamy te same błędy, to nawet koledzy z zespołu zwracają nam na to uwagę - ludzie odchodzą ze wszystkich możliwych powodów jakie znam z innych firm (np. nie nadają się, potrzebują zmiany otoczenia, obrażają się za feedback, nie wytrzymują presji, jadą za ukochaną osobą albo chcą robić własny biznes). Poniżej też kilka luźnych, subiektywnych spostrzeżeń zebranych na przestrzeni lat: - czasem prędzej, czasem później, ale zawsze na końcu mam ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy - kiedy widzę u siebie sygnały zmęczenia materiału, rozmawiam o tym zanim mi będzie wszystko jedno. Nikt nigdy nie spuścił mnie na drzewo w tym temacie. - najczęściej denerwują mnie drobnostki, zebrane do kupy powodują frustrację - często patrzę na problemy głównie ze swojej perspektywy, szef widzi je z zupełnie innej strony - czasem nikt nie ma pojęcia jak ugryźć dany problem, wtedy improwizujemy - zdarza się też, że (usunięte przez administratora) wpada w wiatrak, wtedy sprzątamy - nie trzeba robić cały czas tego samego, są tu możliwości migracji pomiędzy zespołami i technologiami - pracę w Anixe mogę z czystym sumieniem polecić. Nie jest różowo (bo nigdzie nie jest), ale zawsze fair

Tak2Nie3
Jegomość

Zacznę od tego, że moje wrażenia odnośnie firmy dotyczą tylko rozmowy kwalifikacyjnej. Na rozmowie, na stanowisko managerskie miały pojawić się dwie panie - pani z działu HR i ewentualna przyszła pani manager. Na miejscu uprzedzono mnie, że dołączy jeszcze szef firmy, szumnie nazwany "CEO". Spóźnił się 10 minut. Rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, którą udało się stworzyć wcześniej wspomnianym dwóm paniom. Pytania były merytorycznie spójne. Mimo to, dochodzę do wniosku, że na bardziej nieprofesjonalnej rozmowie nie przyszło mi do tej pory uczestniczyć.Pan CEO zachowywał się jak znudzony uczeń: wiercił się na krześle, rysował rysunki na karteczkach, wykazywał wszystkie możliwe oznaki braku zainteresowania, o kontakcie wzrokowym, chociaż chwilowym, można zapomnieć. Pominę już osobiste wrażenie jakie ów Pan na mnie zrobił.Na koniec jednak miał pytanie, a właściwie zadanie, które chciał mieć przedstawione na whiteboardzie. Niestety zamiast konkretnego wytłumaczenia zadania, było fukanie pod nosem, prawdopodobnie po to by dać mi znać jak bardzo nie rozumiem o co mu chodzi. Po czym zdenerwowany wykonał zadanie.... podając dokładnie to samo rozwiązanie co moje. Pan CEO nie znosi sprzeciwu, wchodzenia w merytoryczne dyskusje, absolutnie to on ma mieć rację. W trakcie trwania rozmowy padła propozycja przekierowania procesu rekrutacji na podobne stanowisko, ale do innego teamu, gdyż uznano, że tam się lepiej odnajdę. Wyrażona została przeze mnie na to zgoda. W mailu , w którym dziękowano mi za uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym (jak wiadomo, który nie był dla mnie pomyślny) nie było słowa o przekierowaniu rekrutacji, wspomniano tylko o stanowisku dotyczącym pierwotnej aplikacji do firmy. Podsumowując, po tym jak dane mi było poznać Pana CEO, jestem w stanie uwierzyć w te wszystkie tutaj wcześniej opisane sceny, które urządza swoim pracownikom. Biorąc pod uwagę, że Państwo: Pan CEO i Pani ewentualna przyszła manager bardzo ochoczo rozpowszechniają fakt, że są narzeczeństwem, myślę, że tam się odgrywa "Moda na Sukces" na żywo. Brak profesjonalizmu - jeżeli ktoś lubi to wydaje się, że w Anixe mają tego pod dostatkiem.

Tak14Nie1
Przodownik Pracy
@Jegomość

Coś w tym jest, ale wnioski zdecydowanie wyolbrzymione - żadna telenowela się tu nie rozgrywa :) A i 'wcześniej opisane sceny' w jakichś 96% odeszły w niepamięć - z czego trochę się cieszę, a trochę żałuję, bo odsiewały najsłabszych.

Rekruter Anixe
@Jegomość

Szanowny Jegomościu, Dziękuję, że podzieliłeś/aś się z nami swoją opinią. Wszelkie spostrzeżenia w zakresie procesu rekrutacyjnego są dla nas więc niezwykle istotne i pozwalają nam udoskonalać poszczególne etapy rekrutacji. Przykro nam, że wrażenie z jakim opuściłeś/aś Anixe nie było do końca pozytywne. Zadania, które otrzymują Kandydaci aplikujący na stanowiska managerskie/leaderskie mają na celu sprawdzenie nie tylko wiedzy merytorycznej, ale również ogólnego podejścia do problemu, postawy w komunikacji oraz umiejętności pracy w trudnych sytuacjach, np. pod presją czasu czy z wymagającym klientem. Rozpisanie na tablicy procesu było właśnie jednym z tego typu zadań, gdzie w rolę klienta wcielił się nasz CEO. Twoja opinia jest dla nas bardzo pomocna - na pewno zwrócimy większą uwagę na transparentność komunikacji i wcześniejsze informowanie Kandydatów o tym jakie cechy i umiejętności będą weryfikowane podczas spotkania rekrutacyjnego tak, by Kandydat przystępując do rozmowy wiedział dokładnie co może go czekać. Jeszcze raz w imieniu firmy dziękuję Ci za udział w procesie rekrutacji i życzę wielu sukcesów. Kasia, Recruitment Specialist w Anixe

tr
@Przodownik Pracy

nie wiem, czy odsiewaniem najsłabszych można nazwać to, że odchodzą nawet główni programiści. ludzie po prostu mają dosyć.

Tak6Nie1

Przodownik Pracy
@tr

Mieli*. A czy główni... oni odeszli, firma się rozwija coraz prężniej, a kultura w biurze znacząco wzrosła. Wnioski? A tak swoją drogą to akurat miałem niewątpliwą "przyjemność" przejąć kod po tych "głównych programistach", którzy odeszli (jeśli mówimy o tych samych, ale podejrzewam, że tak) i wydaje mi się całkiem możliwe, że to wcale nie te sceny miały główny wpływ na odejście...

Tak5Nie1

urażonaduma?

Tak1Nie3
Krisss Nowy wpis
@Rekruter Anixe

“W role klienta wcielil sie nasz CEO” hehe dobre sobie. On nie musial udawac bo taki jest na codzień.

Tak2Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w anixe Polska sp. z o.o.?

TakNie1
po rozmowie
Nazwa działu: IT

nie polecam- jak dla mnie podejście i cała otoczka związana z zatrudnieniem niskiego lotu - bes sensu zaczynać tym bardziej, że stawki niższe niż w innych firmach

Tak4Nie2
@po rozmowie

Dej feedback o stanowisku, swoim poziomie, i widełkach chociaż. Z ciekawości pytam zanim sam będę próbować - bądź nie jak będzie lipa. Dzięki.

Przemysław
@Tadex

Również jestem ciekaw na jakiego rzędu wynagrodzenie można liczyć w Anixe Polska? Czy ktoś mógłby opisać warunki pracy i atmosferę? Z góry dziękuję.

Dział Rekrutacji Nowy wpis
@po rozmowie

Witaj @po rozmowie, Twoja ocena rekrutacji, mimo że krytyczna, może być dla nas cenna. Dlatego prosimy o podanie informacji - co w podejściu do rozmowy, ewentualnie sama rozmowa było inne niż się spodziewałeś(aś). Czy możesz rozwinąć myśl „bez sensu zaczynać „o konkretny feedback dla nas, który umożliwi nam ewentualną poprawę procesów rekrutacyjnych. Rozumiemy, że możesz być niezadowolony(na) z rozmowy, jej przebiegu, wyniku, jednak bez konkretów trudno nam jest się odnieść do tak ogólnie postawionych zarzutów. Stawki jakie oferujemy zależą od stanowiska i feedbacku po technicznej części rozmowy. Stąd zdarza się, że kompromis pomiędzy oczekiwaniami Kandydata a naszą propozycją jest nieosiągalny.

Tak2Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Tadex

Cześć. Ktoś się orientuje jakie rodzaje zatrudnienia oferują w Anixe? Jest UOP, B2B, a może jedno, i drugie?

Tak1Nie
M
@Tadex

Z tego co się orientuję na podstawie rozmowy rekrutacyjnej to umowę o pracę i b2b

Tak2Nie
@M

Dziękuję!

Renata
@Tadex

Świetnie, że @M Ci odpowiedział - mnie również interesowała właśnie ta kwestia! Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że anixe prowadzi teraz rekrutację - ale może szukałam ich ofert w niewłaściwy sposób. Na jakie konkretnie stanowisko chcesz aplikować?

Tak1Nie1
Kandydat
Nazwa działu: IT

Rozmowa rekrutacyjna krótka i na temat. Dużo konkretnych pytań ze strony osoby technicznej

Tak2Nie
@Kandydat

Jakie stanowisko/technologia?

Tak1Nie
Olek

Czy w ogóle potrzebują pracowników? Trudno jest przejść rekrutacje?

TakNie3
Pytajnick

Jak dzis jest w Anixe? Na jakie rodzaje umow mozna liczyc? Jak wygladaja rozmowy na stanowiska techniczne? Da sie zamknac proces face2face w jednym spotkaniu? Ciezko byloby mi smigac 400km.

Tak1Nie3

Bardzo fajna i normalna firma. Rekrutacja przebiega szybko i bez zbędnych etapów, na samej rozmowie można się bardzo dużo dowiedzieć, człowiek nie czuje się odpytywany. Pierwsze dni również bardzo przyjazne - wszystko zaplanowane od A do Z, aby człowiek mógł się na spokojnie wdrożyć. Projekty są wymagające, ale przez to można się dużo nauczyć. Polecam dla ambitnych. Lubię atmosferę w anixe Polska sp. z o.o. za: luźna atmosfera, imprezy integracyjne

Tak6Nie3
Jerzy
@Pracownik

Mógłbyś napisać coś więcej o procesie rekrutacji do pracy w firmie anixe Polska? Ciekawi mnie, czy cały proces składał się z kilku etapów, czy może po samej rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca podjął decyzję o Twoim zatrudnieniu. Chciałbym również wiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku pracy w tej firmie? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

TakNie4
Karolina

@Jakub, dziękuję za szczegółowy opis przebiegu rekrutacji do pracy w firmie anixe Polska. Wspomniałeś, że kilka dni po rozmowie została przedstawiona oferta zatrudnienia, czy przyjąłeś ofertę, którą przedstawiła Ci firma anixe Polska? Opisz, proszę, jak potoczyły się dalej Twoje losy związane z tą firmą.

Jakub

Dopiero co miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko Senior .NET developer. Cały proces przebiegł sprawnie i dało się go pogodzić czasowo bez nadwyrężeń w obecnej pracy. Pierwsze rozmowa była najpierw trochę HR-owa, później część techniczna (test + rozmowa), później sprawdzenie angielskiego. Wszystko poszło sprawnie i zamknęliśmy się w 2 godzinach. Tydzień później została umówiona druga rozmowa techniczna, z CFO. Zostałem poinformowany, że to w celu bliższego poznania mnie z racji że aplikuje na stanowisko seniorskie. Podczas rozmowy byłem zapytany o doświadczenie, wyzwania z jakimi miałem do czynienia jak i zostało zadane jeszcze kilka pytań technicznych. Kilka dni po rozmowie została mi przedstawiona oferta zatrudnienia. Jestem zadowolony z procesu rekrutacyjnego. Przy rekrutacji do innych firm byłem zmuszony do wzięcia dnia urlopu, bo nie pasowała rekruterom inna godzina jak np: 12:00. Albo okazywało się, że rozmowa była chętnie umawiana, ale budżet na dane stanowisko był kilkadziesiąt procent niższy, niż kwota która padła wyraźnie na samym początku. W Anixe proces poszedł sprawnie bez nieprzyjemności.

Tak15Nie
Karolina

Jak w chwili obecnej przedstawia się sytuacja kadrowa w firmie anixe Polska? Pracodawca poszukuje nowych pracowników, na jakieś wolne stanowiska pracy? Przedstawcie, proszę, swoją wiedzę w tym temacie.

Tak5Nie2

xing

Żenujący poziom budowania relacji kandydatem. Dziewcze dzwoniące przez telefon z góry ocenia, czy ktoś ma kompetencje czy nie. Zadaje durne pytania, nie przeczytawszy nawet CV kandydata. Narzuca stanowisko, w ramach którego "firma może łaskawie" rozpatrzyć kandydaturę. Po czym wysyła maila, nie dołącza żadnego opisu stanowiska, nie napisze nawet z kim jest spotkanie i wielką tajemnicą okrywa, czego można spodziewać się na 2-godzinnej rozmowie. Tragedia. Candidate Experience na najniższym z poziomów. Szczerze odradza.

Tak8Nie2

Kandydat
@xing

Xing - na jakie stanowisko kanydowałaś/łeś?

Tak2Nie1
Karolina

@Marik1234, nie uważam, aby to były wymuszone pytania. Są to ważne aspekty z życia każdych pracowników. Także pracowników zatrudnionych w firmie anixe Polska. Dlatego, myślę, że z czasem, któryś z użytkowników podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym tematem.

Karolina

@Marik1234, użytkownik @W, poruszył kwestię rozmowy rekrutacyjnej prowadzonej przez firmę anixe Polska, dlatego myślę, że warto by było jakby swoją wypowiedź rozwinął i przybliżył przebieg tej rozmowy, którą prowadził z pracodawcą. Będzie to ułatwienie dla osób, które w przyszłości mogą odbywać podobną rozmowę z pracodawcą, dzięki czemu będą mogli być odpowiednio przygotowani na zagadnienia, które pracodawca porusza w trakcie tej rozmowy.

Marik1234
@Karolina

Na 5 twoich wymuszonych pytań ANI JEDNO nie otrzymało odpowiedzi == utrudniasz czytanie opinii, a nie ułatwiasz.

Tak11Nie
Karolina

@W, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z rozmową kwalifikacyjną do pracy w firmie anixe Polska. Czy możesz napisać jak zakończył się proces rekrutacji, w którym brałeś udział? Otrzymałeś pracę na stanowisku na które aplikowałeś? Napisz proszę coś na ten temat.

Marik1234
@Karolina

@Karolina domyślam się, że ci w goworku każą tak wypytywać, ale tymi pytaniami pod każdym nowym wpisem tylko zaciemniasz dyskusję i utrudniasz korzystanie ze strony.

Tak9Nie

W

Konkretna rozmowa techniczna na stanowisko programisty. Dużo informacji o projekcie i partnerskie podejście. Na rozmowie konkretni liderzy techniczni. Bez spiny, nerwów i odpytywanek. Na duży plus szybki proces rekrutacji.

Tak6Nie

Karolina

@Majka dobrze że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami związanymi z rekrutacją, jeśli rozpoczniesz już pracę w anixe to podziel się swoimi wrażeniami związanymi z atmosferą i podejściem do pracownika. Jednocześnie zachęcam wszystkich do pozostawiania szczerych, opartych na faktach opinii, takie rady wiele wnoszą dla przyszłych pracowników.

Tak2Nie2

Majka

Bardzo mile panie rekruterki, rozmowa bez zbednego spinania i nerwow, co jest normalne w przypadku rekrutacji w innych firmach. Duzy plus za pokazanie biura.

Tak5Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w anixe Polska sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak5Nie2

Karolina

@Jegomość, opisałeś zachowanie poszczególnych osób w trakcie rozmowy w której brałeś udział. Widać, że nie masz pozytywnej opinii o przebiegu tej rozmowy. Mógłbyś jednak przytoczyć treść kilku pytań, które zostały Ci zadane? Informacja na ich temat będzie interesująca dla osób chcących się zatrudnić w anixe Polska sp. z o.o..

Tak1Nie1

Karolina

@Misiek, widzę, że nie zgadasz się z opinią poprzedniego użytkownika na temat pracy w anixe Polska sp. z o.o. Dlaczego nie polecasz tego pracodawcy? Mógłbyś, odnosząc się do swojego doświadczenia opisać swoją karierę w tej firmie i warunki zatrudnienia?

TakNie1

Marek

Pracuję w firmie już jakiś czas i mogę tylko chwalić. Życzę każdmu takiej pracy.

Misiek
@Marek

a ja nie!

Misiek

Firma stawia na profesjonalizm, może i prawda. Zarobić tam można, ale mało. Jak na programistę. Chyba, że jesteś tam starszym programistą. Specyficzna firma dla specyficznych ludzi. Nie polecam!!! Fuj!

Zenek Martyniuk

Zarobki ok, fajne imprezy integracyjne. Polecam dla osob z doświadczeniem. Jedno z niewielu fajnych miejsc we Wro, gdzie mozna sie rozwijać w Ruby.

Karolina

@syrus , w takim razie doświadczenie nie jest wymagane? Taka informacja z pewnością przyda się kandydatom którzy zaglądają na forum, w okresie wakacyjnym wielu studentów poszukuje pracy.

syrus

To jakiś żart zaproponowali 2500zl na rękę za support w 1 lini?oni są nie powazni. SZKODA że nie spytałem o zarobki na początku oni chyba chce zatrudniać studenciakow bez doswiadczenia to ok

A.

Uważam, że Anixe to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery w szeroko rozumianym IT. Przez około 2.5 roku pracy, nauczyłem się podstaw oraz innych aspektów tego jak działa (i tego jak działać nie powinien...) ten sektor. Zaczynałem od stanowiska w zespole wsparcia technicznego - skończyłem zatrudnienie na stanowisku Technical Product Owner. W Anixe urzekła mnie atmosfera, jaka panuje między współpracownikami - nigdy nie zostałem sam z żadnym problemem, każdy chętnie dzieli się wiedzą, jest bliskość, otwartość - zupełne przeciwieństwo "korpo stylu". Wyjazdy integracyjne są dużym plusem Anixe. Zarobki są takie, na jakie się zgodzisz - każdy widzi na co przychodzi, jednak system podwyżek, premiowania pracowników czy też przeglądu zarobków obecnych pracowników kuleje, o ile jakikolwiek był podczas mojego zatrudnienia. Firmie brakuje również (przynajmniej z punktu widzenia nie-programisty) określenia obowiązków w przypadku niektórych stanowisk oraz ujednolicenia struktury działów/zespołów, które nie zajmują się stricte programowaniem. Przykładowo - dział wsparcia technicznego wykonujący testy regresyjne aplikacji, product owner przejmujący obowiązki pierwszej linii wsparcia, czy też administratorów, interwencje telefoniczne po godzinach pracy (nieodpłatne) żeby nie wgłębiąć się w zbyt duże szczegóły. Sprawa wygląda słabo, jeśli chodzi o management. Słynny dowcip o Project Manager'ze, jako osobie twierdzącej, że 9 kobiet jest w stanie dostarczyć dziecko w jeden miesiąc jest tu jak najbardziej na miejscu. Mam wrażenie, że w Anixe jest zbyt duży napór na dostarczanie "nowych rzeczy" klientom, w momencie, kiedy "stare rzeczy" wciąż nie funkcjonują prawidłowo - moim zdaniem jest to źródło wszelkich napięć i niepochlebnych opinii, jakie krążą o tej firmie. Kanapki 2x w tygodniu, "game room", benefity pominę, bo to niejako standard we Wrocławiu teraz. Podsumowując: jeśli zaczynasz w IT (programowanie, support, administracja) - dużo się nauczysz i nie umrzesz z głodu. Pros: + wspaniali wspólpracownicy + atmosfera + szybki rozwój w krótkim czasie Cons: - management - brak przeglądu zarobków - niejasno określone obowiązki w przypadku niektórych stanowisk

ANIXE

Na szczęście te dobre rekomendacje też się zdarzają, choć wiadomo, że takie rzadziej się pisze :) Co do szans na przyjęcia - na naszej stronie www.anixe.pl/jobs/ znajdziesz oferty do wyboru, do koloru. Także te dla ludzi młodych z doświadczeniem komercyjnym poniżej 3 lat (a nawet bez doświadczenia). Łatwo to zweryfikować i znaleźć dowody wśród wielu ludzi w naszej firmie, którzy tak właśnie u nas zaczynali. Jak większość firm - faktycznie nie przyjmujemy każdego; stawiamy na łatwość i chęć uczenia się, umiejętność radzenia sobie, frajdę z rozwiązywania problemów. W tej nauce wspieramy i wiedzy wiele dostarczamy. Dlatego zachęcam do aplikowania na wybrane, preferowane stanowisko w ANIXE.

Konso

Czyli w sumie nie warto polecić wcale. Lepsze zarobki i podobne projekty znajdzie się w innych firmach. Szefostwo nie każdemu się spodoba.

Tak3Nie

Zostaw opinię o anixe Polska sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie